Moj typ kobiety

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Moj typ kobiety

Post autor: Japonka » 8 cze 2005, o 15:30

Tak sobie pomyslalam, ze nowy watek pociagne.

Wiec moj typ:
Wysoka. Sama jestem wysoka i lubie wysokie dziewczyny. Nie chuda, wole takie troszke miekciejsze, gdzie i pupe widac i piersi. Buzia musi byc ladna - nie lubie kanciastych ostrych rysow twarzy. Musi miec piekne oczy, w ktorych powinnam sie z miejsca zakochac. I wazne dla mnie sa ladne zdrowe zeby i usmiech. Wlosy - dowolne, i krotkie na jeza i dlugie do pasa. Kiedys lubilam dlugowlose blondynki, teraz sklaniam sie do krotkowlosych szatynek.
Do tego masa uroku osobistego. Ale chce aby umiala wbic gwozdzia, zmienic kolo w samochodzie, obslugiwac wierttarke i pare takich innych rzeczy, do ktorych ja sie wogole nie nadaje. Nie musi za to umiec prasowac ani gotowac.

To ideal, a w praktyce --- roznie bywalo :lol:
Awatar użytkownika
Manowce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Jelonki

Post autor: Manowce » 8 cze 2005, o 15:54

Albo niższa ode mnie, albo dużo wyższa, kolor włosów i ich długośc nie mają znaczenia, chociaż najchętniej widziałabym jakąś nietypową fryzurkę która przyciaga uwagę (np.: dready). Dziewczyna musi mieć w sobie to "coś" co wyróżnia ją z tłumu - nietypowy styl, który sprawia, że można zafascynowac się nią tylko po jednym spojrzeniu. Gdyby lubiła kolczyki i tatuaże byłoby świetnie :) Powinna być pewna siebie, z poczuciem humoru, z własnym zdaniem, na pewno nie interesuje mnie typ laleczki z porcelany z sianem w głowie. Niech da się sobą zaopiekować, ale też potrafi roztoczyc opiekę. Troche wyrozumiałości względem mojego wrednego charakteru by sie przydało ;)

Ale co rzeczywistośc to nie marzenia.
Ostatnio zmieniony 9 cze 2005, o 16:08 przez Manowce, łącznie zmieniany 1 raz.
- piękne kobiety zostawmy ludziom bez wyobraźni -
Awatar użytkownika
Tekilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 437
Rejestracja: 31 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice.

Post autor: Tekilla » 8 cze 2005, o 15:59

inteligentna, stanowcza, kochająca [?] i "stała".
co do wzrostu to trudno znaleźć wyższą ode mnie, więc wszystko mi jedno;)
byle by nie słit barbi o tlenionych włosach.
;)
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 8 cze 2005, o 17:12

Trudno jest znalezć niższą ode mnie, więc siłą rzeczy musi być wyższa :wink: . Brunetka, chociaż zdarzało mi sie tracic głowe dla blondynki. Kobiece kształty . Szczera, z poczuciem humoru. Może troche przykładów: Salma Hayek [ ta akurat wysoka nie jest, ale jakie ma kształty ! ], Angelina Joli, Lucy Lawless. 8)
Awatar użytkownika
Emmanuelle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 20 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Bytom>Ślask

Post autor: Emmanuelle » 8 cze 2005, o 17:57

Tak mi sie wydaje, ze juz to gdzies pisalam wczesniej...:>

Z pewnoscia musialaby byc ode mnie wyzsza (bo nizsza chyba sie nie da byc... ) lub conajmiej rowna mi wzrostem. Lubie kobiety szczuple, ale i te pulchniejsze maja w sobie mnosto uroku. Wlosy: rude, a dlugosc nie gra juz roki... moga byc krotkie i bardzo dlugie, proste i bardzo krecone:)
Oczka zielone z dlugimi rzesami... kilka piegow na nosie:)
http://www.furiae.com/popup.php?image=aodh - lubie ten obrazek... mniej wiecej tak wyglada moj ideal jezeli chodzi o wyglad:)
Ale i tak najwazniejszy jest charaktek... dobrzeby bylo gdyby byla troszeczke podobna do mnie, ale jednoczesnie bardzo ode mnie roznila... tak samo duzo czytala i pisala jak ja... miala jakies niezwykle zainteresowania...
A jej smiech byl dla mnie najcudowniesza muzyka.

Ech... tak naprawde znam taka osobke, wspaniala przyjaciolka, ale nic wiecej... szkda:(
Czasem pragniemy zniknac,
Czasem usilujemy zapomniec,
Co moze sie stac, jezeli ktos spelni te zyczenia?
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 8 cze 2005, o 18:17

Pozwolę sobie skopiowac moje słowa z innego wątku.

Mój ulubiony typ to blondynka, długość włosów nie ma znaczenia, bardzo kobieca, drobnej budowy (ale nie kruszynka), delikatna, wrażliwa, spokojna, potrafiąca marzyć, potrzebująca wsparcia i bezpieczeństwa. Niższa ode mnie. Ech, nie ma nic gorszego niż rozmarzony ulek z maślanymi oczami. Hmmm... Myślę, kto mógłby choć fizycznie odpowiadać mojemu typowi... :scratch:
Już wiem! Anastacia! Ja lubię taki Anielski wygląd. :cool: Mnie to po prostu uspokaja. :tancze:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 8 cze 2005, o 19:23

Moj typ, to inteligentna i sympatyczna szatynka o brazowych oczach. Zmyslowa pieszczoszka :-P Ten typ kobiety, to moja J****a :calus:
Awatar użytkownika
Kasiula
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 8 mar 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kasiula » 8 cze 2005, o 20:02

Nie mam konkretnego typu , ktory bym preferowala , ale wole kobiety o subtelnej urodzie , delikatnych rysach twarzy. Raczej brunetki , rude szatynki ... zadna blondynka nigdy mi sie nie podobala .
Wole typy spokojnych , dojrzalych , ale i pomyslowych kobiet.
Czasami podobaja mi sie wariatki , cenie je za spontanicznosc i odwage , ale jako , ze sama z natury jestem spokojna , dlugo bym z taka nie wytrzymala. Inteligentna , ale nie przemadrzala i zeby podzielala moj system wartosci . I nie stroila sie za bardzo , bo tego nie lubie... tak jak i niedyskretnego makijazu :-P Wole gdy kobiety sie nie maluja , nie farbuja wlosow i sa naturalne ... Znam pare pieknych kobiet , u ktorych makijaz wszystko psuje .
Awatar użytkownika
Mistle
super forma
super forma
Posty: 1150
Rejestracja: 2 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Mistle » 8 cze 2005, o 20:04

Hmmm, trudno mi dokladnie sprecyzowac moj typ. Kiedys totalnie tracilam glowe dla blondynek, teraz przeszlo mi na rzecz brunetek. A najbardziej takich z niebieskimi oczami-mmmmmmmmmm :D Podobaja mi sie tez kobiety, nie bedace standartowo piekne, takie z oryginalna uroda. Lubie dziewczyny z dredami i te krociutko sciete, choc nie mialabym tez nic przeciwko dlugim wlosom. A z charakteru-milo, gdy sa podobne do mnie, ale to nie najwazniejsze. Najistotniejsze jest, bym mogla z nia rozmawiac godzinami-o pierdolach i o powaznych sprawach. I by byla odpowiedzialna, wyrozumiala i wierna. Ech, generalnie znalazlam juz swoj ideal, tylko teraz musze walczyc by przestala bac sie zwiazkow i zechciala wrocic do mnie... :(
[url=http://www.last.fm/user/Kaamis/?chartstyle=sittinman][img]http://imagegen.last.fm/sittinman/recenttracks/4/Kaamis.gif[/img][/url]
Kolysanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Deutschland

Post autor: Kolysanka » 8 cze 2005, o 20:57

Emmanuelle - znalazlam kogos w twoim typie! - przeciez to wypisz wymaluj Ania z Zielonego Wzgorza :cool:
Rude wlosy, piegi, zielone oczy i ona bodajze tez duzo czytala i pisala :D
Szkoda ze to tylko bajka - ale Tobie zycze aby ta bajka sie urzeczywistnila :zakochana:
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 8 cze 2005, o 21:06

Hmmmmm... Ja już pisałam, ale chętnie rozwinę temat szerzej.
Mój typ kobiety: blondynka (przy czym rozumiem tu także dość popularny pod tą szerokością geograficzną naturalny typ zwany ciemnymi blondynkami), włosy niekrótkie, o tak to ujmę. Oczy niebieskie albo szare. Koniecznie mojego wzrostu (170), przy osobach niskich dziwnie się czuję. :lol: Nie-szczupła, lubię krągłości i kobiece kształty. Myślę, że prędzej spodobałaby mi się kobieta z nadwagą nawet niż typ "skóra i kości").
Stylowa, zadbana, z makijażem.
Przyznam się, że bardzo zwracam uwagę na usta i... zęby :cool: :cool:
Wiem, że to głupie, ale niedoskonałość w tej mierze, potrafi w moich oczach odebrać urok najbardziej interesującej osobie. :cool: :cool:
Nie będę pisać, co mnie szczególnie zniechęca, zapytam raczej, czy panie też mają takie "coś" (detal), na co zwracacie szczególną uwagę i co jest, że tak to ujmę "sprawą nie do przeskoczenia", w sensie klasyfikacji na osoby atrakcyjnie dla was fizycznie i nie?
O stronie osobowościowo-intelektulano-emojonalnej zamilczę specjalnie, bo u mnie tu to dopiero zaczynają się schody! :cool: :cool: :cool:
Ktoś tu ostatnio na forum słusznie zauważył, że ja to mam wymagania. :cool: :cool:
Awatar użytkownika
kingusia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 9 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: już na stałe - Kraków :)

Post autor: kingusia » 8 cze 2005, o 22:53

agik pisze:Hmmmmm... Ja już pisałam, ale chętnie rozwinę temat szerzej.
Mój typ kobiety: blondynka (przy czym rozumiem tu także dość popularny pod tą szerokością geograficzną naturalny typ zwany ciemnymi blondynkami), włosy niekrótkie, o tak to ujmę. Oczy niebieskie albo szare. Koniecznie mojego wzrostu (170), przy osobach niskich dziwnie się czuję. :lol: Nie-szczupła, lubię krągłości i kobiece kształty. Myślę, że prędzej spodobałaby mi się kobieta z nadwagą nawet niż typ "skóra i kości").
Stylowa, zadbana, z makijażem.
no Agik, jestem w Twoim typie :P tzn. jesli 172 cm wzrostu Ci odpowiada :P
a moj typ kobiety siedzi wlasnie obok i sie usmiecha :) tak naprawde ideal zmienia sie wtedy,kiedy trafi sie na wlasciwa osobe :)
[color=purple][size=100]Seems like she doesn`t need other people to define who she was. She knows. [/size][/color]
Awatar użytkownika
Emmanuelle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 20 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Bytom>Ślask

Post autor: Emmanuelle » 9 cze 2005, o 07:12

Kolysanka:
Przyznaje, ze dorosla Ania byla niczego sobie:>
Zawsze jakos lubilam ta ksiazke...:):):)
Czasem pragniemy zniknac,
Czasem usilujemy zapomniec,
Co moze sie stac, jezeli ktos spelni te zyczenia?
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 9 cze 2005, o 07:50

kingusia pisze: tak naprawde ideal zmienia sie wtedy,kiedy trafi sie na wlasciwa osobe :)
Kingusiu!
W 100% się z Tobą zgadzam. Przerabiałam to na sobie dwa razy (nigdy blondynka nie gościła w mym serccu i u mego boku), a jak trafiła się okazja na bycie z ideałem (fakt, że moje serce było już prawie zajęte :)) to nic mi nie drgnęło, nie zapaliło się żadne światełko, no nic. :cool: Po pewnym czasie sobie uświadomiłam, że oto poznałam swój ideał kobiety, a pałania afektem :D nie było.

Ideały piękna rzecz... A ja słucham głosu serca i wrażenia wzrokowe nie są dla mnie najważniejsze. Nie oceniam twarzowego, nie doszukuję się defektów, nie stawiam wygórowanych wymagań. Lubię dostrzegać piękno w każdym człowieku - może to przez wzgląd na moją pracę (pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie i z upośledzonymi umysłowo) - spokorniałam i nauczyłam się paterzć sercem.

A poza tym wygląd zewnętrzny często nie determinuje tego co jest w środku i można się na tym łatwo przejechać.
Niewiele jest Aniołów na tym świecie. :aniolek:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 9 cze 2005, o 13:10

"Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki..." :cool:
A bardziej serio, to nie moglabym byc z dziewczyna o wygladzie modelki, bo za nic bym sie przy niej nie rozebrala... Reszta zas, wlosy, oczy, wzrost i takie tam sa mi obojetne na ogol :) . Bo zasadniczo pociaga mnie najbardziej to, co w srodku, a tego nie potrafie okreslic.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
arkaya
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: arkaya » 9 cze 2005, o 13:47

Ireth, nie po raz pierwszy i ostatni trafiłaś w samo sedno :D :D :D :roza:
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 9 cze 2005, o 13:57

Ireth pisze:"Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki..." :cool:
owszem, lecz chyba bardziej oko mi leci za brunetkami.
a poza tym co zawsze przyciaga to "cos" : barwa glosu, usmiech, zapach, poglady, mysli, ale najczesciej "czegos" nie da sie jednoznacznie okreslic.
kurcze, mam zagadke na caly dzien... no bo nie wiem co mnie najbardziej w kobiecie pod wzgledem wygladu pociaga (przyciaga)...
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
flaszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 7 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: die Tschechiche Republik

Post autor: flaszka » 9 cze 2005, o 14:34

Podobają mi się szczupłe, niewielkie kobiety z drobnymi piersiami, najlepiej z dłuższymi włosami. Kobiece, zadbane, emanujące wewnętrznym ciepłem, pachnące dziewczęco :tak:, a jednocześnie silne psychicznie i koniecznie inteligentne 8)
Disillusioned, I've lost desire
Will I burn in the unforgiving fire?
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 9 cze 2005, o 14:44

No w końcu! :jupi:

Ja już myślałam, że wszyscy tylko na urodę patrzą! Nie liczy się nic oprócz twarzowego.
Toż to by biedny ulek żadnych szans w życiu nie miał. :cry:
Ale przez tych kilka wypowiedzi znów zaświeciło dla ulka słońce. :slonko:
Dzieki za przywrócenie wiary. :glaszcze:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 9 cze 2005, o 16:15

No tak, ale nie mowcie tez dziewczyny, ze kazda paskuda WAS KRECI.
W to to nie uwierze.
Kolysanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Deutschland

Post autor: Kolysanka » 9 cze 2005, o 18:05

Emmanuelle: :cool:
Awatar użytkownika
Manowce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Jelonki

Post autor: Manowce » 9 cze 2005, o 18:27

Japonka pisze:No tak, ale nie mowcie tez dziewczyny, ze kazda paskuda WAS KRECI. W to to nie uwierze.
Rzecz względna - to, co dla Ciebie jest paskudne, dla innych jest piękne i na odwrót. Więc co rozumiesz pod pojęciem paskudy? ;]
- piękne kobiety zostawmy ludziom bez wyobraźni -
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 9 cze 2005, o 18:50

Japonka pisze:No tak, ale nie mowcie tez dziewczyny, ze kazda paskuda WAS KRECI.
W to to nie uwierze.
I slusznie bo bez pociagu fizycznego sie nie da. Inna sprawa ze mi "paskudne" wydaja sie przeslodzone i wymalowane jak lalki kobiety :? Ale to moj prywatny uraz :wink: A co mnie ciagnie szukam czgos wyjatkowego zawsze raz jest to usmiech innym razem jakis grymas twarzy... ale najbardziej oczy na to sie najlatwiej lapie a reszta wygladu chyba nie jest taka wazna patrzac na przekroj kobiet ktore mnie zainteresowaly :) Bo i tak najwazniejszy charakterek :evil:
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 9 cze 2005, o 19:39

Japonka pisze:No tak, ale nie mowcie tez dziewczyny, ze kazda paskuda WAS KRECI.
Hmmmmm. Ja nie wierzę w zauroczenie wyglądem i miłość od pierwszego wejrzenia, to dla mnie bardziej skomplikowane.
Mnie nikt od razu nie kręci. Piękności też nie. Ewentualnie mogę pomyśleć: o piękna kobieta. 8)
No ale są osoby, które właśnie swym wyglądem mnie odpychają. Więc tak do końca poprawna też nie jestem. :cool:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Tekilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 437
Rejestracja: 31 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice.

Post autor: Tekilla » 9 cze 2005, o 20:17

witch85 pisze:
Japonka pisze:No tak, ale nie mowcie tez dziewczyny, ze kazda paskuda WAS KRECI.
W to to nie uwierze.
I slusznie bo bez pociagu fizycznego sie nie da. Inna sprawa ze mi "paskudne" wydaja sie przeslodzone i wymalowane jak lalki kobiety :? Ale to moj prywatny uraz :wink: A co mnie ciagnie szukam czgos wyjatkowego zawsze raz jest to usmiech innym razem jakis grymas twarzy... ale najbardziej oczy na to sie najlatwiej lapie a reszta wygladu chyba nie jest taka wazna patrzac na przekroj kobiet ktore mnie zainteresowaly :) Bo i tak najwazniejszy charakterek :evil:
nic dodać, nic ująć
buziam;*
jasmine
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 545
Rejestracja: 7 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Obecnie Wyspa

Post autor: jasmine » 9 cze 2005, o 22:14

Odkąd pamiętam zawsze podobały mi się blondynki i nadal podobają :cool: ,długość włosów nieistotna :D
Tylko nie wiem dlaczego zawsze umawiam się z brunetkami :scratch: Właściwie to chyba wiem :cool:
"Trzeba wysłuchać i drugiej strony"Seneka
O! I tyle mam do powiedzenia!
Awatar użytkownika
Arwen
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 10 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: Dolny Slask/Wroclaw

Post autor: Arwen » 10 cze 2005, o 00:05

Moja kobieta musi przede wszystkim miec w sobie to trudne do okreslenia "cos". Moze jest to sposob bycia, poczucie humoru, zapach, glos, mimika, a moze zupelnie cos innego....

Poza tym zwracam uwage na kobiety raczej wysokie, o kobiecych, kraglych ksztaltach. Musze miec do czego sie przytulac ;) :)
Kolor wlosow czy oczu jest sprawa drugorzedna.

Ale i tak glos serca jest najwazniejszy. To ono decyduje o wyborze mojej partnerki.

I nie pomylilo sie wlasnie kiedy zaczelo szybciutko bic dla mojego Promyczka, mojej najdrozszej Zonki.
:zakochana:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2005, o 01:01 przez Arwen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Phantasie ist wichtiger als Wissen, denn Wissen ist begrenzt."

[img]http://img.photobucket.com/albums/v140/Torrero/lov_sr02.gif[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v140/Torrero/avatar-3649.gif[/img]
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 10 cze 2005, o 01:05

yhmm... Boże, jest tyle uroczych kobiet!!!
myślę jednak, że wszystkie jednocześnie nie chciałby się mną dzielić ;) więc postawiłam wszystko na najmocniejszą kartę :D drobna, długowłosa blondynka o zielonych oczach. i te dłonie... i te usta... (!!) czas do łóżka!!
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
smoky_smoczy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 144
Rejestracja: 25 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: z tego świata

Post autor: smoky_smoczy » 10 cze 2005, o 07:57

co do ciała to długonoga, z kształtnym biustem
co do ducha wrażliwa i z pasją życia
co do fizyczności to elegancka i zadbana
co do psychiki to zdecydowana, mądra i z charakterem
:salut:
Mam cholerne szczęscie, bo właśnie z taką dzielę swe małżeńskie łoże
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 10 cze 2005, o 10:09

Arwen pisze:
Ale i tak glos serca jest najwazniejszy. To ono decyduje o wyborze mojej partnerki.
Tak,tak, tak. I nie patrzy na kolor wlosow, oczu i inne detale.
ODPOWIEDZ