paranoja

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

paranoja

Post autor: piesn_smierci » 28 maja 2007, o 00:32

paranoja społeczna, głoszenie "antyhomoseksualizmu" kluczem do serca wyborców, wiem że to już było, wiem że zapewne się powtarzam, ale ile można, nawet w teletubisiach znaleźli promocje homoseksualizmu przeczytajcie :P http://www.wprost.pl/ar/?O=107223 tak się głowie czy jest coś co można z tym zrobić( z tymi ludźmi znaczy się) ta bezsilność jest irytująca :roll:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 28 maja 2007, o 01:19

Pieśń, twój link to dziś trzeci do tego artykułu :D A myslałam, że to ja czytam forum wybiórczo:)
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 28 maja 2007, o 01:27

Pinkberry pisze:Pieśń, twój link to dziś trzeci do tego artykułu :D A myslałam, że to ja czytam forum wybiórczo:)
ojej :oops:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 28 maja 2007, o 13:38

Dowcipny i iryniczny post jednego z internautów znaleziony na Onecie :

"Miś Uszatek także jest zabójczy dla psychiki dziecka!
Czy w naszym kraju, ktoś taki jak Miś Uszatek może być traktowany jako wzór dla dzieci? - zastanawia się ~Ujadający Pieseczek, Czytelnik serwisu Wiadomości Onet.pl.
Zamieszczamy napisaną przez ~Ujadającego Pieseczka analizę zachowań bohaterów popularnej polskiej bajki. Powstała ona na Forum pod informacją "Czy teletubisie promują homoseksualizm?". Zachowaliśmy oryginalną pisownię komentarza.

*** Miś Uszatek także jest zabójczy dla psychiki dziecka!

Ktoś mógłby spytać zdumiony: jakież niebezpieczeństwo może nieść tak przesympatyczna dobranocka? Zamierzam wykazać, że zawiera ona elementy szkodliwe dla młodej psychiki, kodujące w niej szereg niewłaściwych zachowań właśnie przy użyciu bezkrytycznie przyjmowanych przez dzieci symboli. W swojej analizie pominę oczywisty już fakt, że Miś Uszatek nie odmawia paciorka przed udaniem się na spoczynek. Z całego wszakże mojego doświadczenia z tym mocno pod względem wartości podejrzanym jegomościem wynika, iż nigdy nie przystąpił do komunii świętej, ba, nie przekroczył progu kościoła nawet w celach turystycznych. Czy w naszym kraju, ktoś taki może być traktowany jako wzór dla dzieci ? Odpowiedź jest chyba oczywista.

Prosiaczek - to z kolei uosobienie obżarstwa, zarówno pod względem fizycznym (otyłość) jak i psychicznym (chroniczne uzależnienie od jedzenia): każde jego pojawienie się oznacza, że będzie mowa o ciasteczkach cioci Chrum-Chrum. I tu rodzi się pytanie - dlaczego Prosiaczek mieszka z ciocią ? Czemu nie z mamą i tatą, pozostającymi w uświęconym związku małżeńskim ? Czy nie jest to działanie zmierzające do podkopania tradycyjnego modelu rodziny ? Czy nie chodzi tu o to aby w umyśle malucha zakodować, że układ mama tata i dzieci gromada może z powodzeniem zostać zastąpiony związkiem opartym tylko i wyłącznie na hedonistycznym konsumpcjoniźmie - w tym przypadku konsumpcji ciasteczek przez Prosiaczka, który w dodatku z licznych grzechów, jakie co chwile popełnia, także nigdy się nie wyspowiadał.

Jeżeli ktoś jeszcze w antywartości Misia Uszatka wątpi, to przyjrzyjmy się króliczkom: dwójce młodych mężczyzn mieszkających nadal z mamą, zamiast jak Pan Bóg nakazał założyć rodziny. To przecież jedna wielka apoteoza geyostwa, a przynajmniej modeli życia singli! Wszyscy bowiem wiemy co króliki potrafią robić najlepiej - w pogańskich cywilizacjach są one symbolem płodności, czyli innymi słowami rozpasanej seksualności. Po prostu zgroza ! W dodatku znowu mamy do czynienia z rodziną niepełną. I nie dajmy się nabrać na miłe gesty, polegające na przepuszczaniu starszych przy wejściu do autobusu - są one zapewne elementem "drugiej twarzy": maski zakładanej po to aby zyskać powszechną akceptację a nawet sympatię otoczenia.

Wracając na chwilę do samego Misia Uszatka - ten także żyje w rodzinie niepełnej - jedyny kontakt z dorosłym przedstawicielem swojego gatunku ma on wtedy, kiedy w jednym z odcinków udaje się do lasu w poszukiwaniu choinki - czyni to rzekomo z powodu zbliżających się Świąt, ale nie dajmy się nabrać na to tłumaczenie. Prawdziwe motywy zostaną szybko odsłonięte. Spotkanie z dorosłym niedźwiedziem zaowocuje wyrwaniem młodego drzewka - czy to nie jest aby kradzież połączona z aktem wandalizmu oraz dewastacją środowiska naturalnego ? I to wszystko pokazane jako wzór do naśladowania ku uciesze oglądającego to malca - tragedia.

Jak zatem wykazałem wszyscy bądź prawie wszyscy główni bohaterowie "Misia Uszatka" żyją w rodzinach niepełnych, odbiegających rażąco od modelu tradycyjnego, za to silnym akcencie na konsumpcjonizm, a ich zachowania są pod wieloma względami niewłaściwe i moralnie wieloznaczne. Antywartości wylewają się z ekranu i zostają zakodowane w młodym umyśle razem z misiami, króliczkami, pieskami oraz apetycznymi prosiaczkami. A potem dziecko dorasta, przestaje chodzić do kościoła, zaczyna czytać Fakty i Mity, zostaje antyklerykałem, a zbawienie jego nieśmiertelnej duszy staje po dużym znakiem zapytania. W dodatku jest przekonane, iż istnieją inne niż tradycyjne modele rodziny. Jak więc widać okultystyczny Harry Potter to przy zagrożeniach wypływających z oglądania "przesympatycznego" Misia Uszatka wręcz pikuś. A co na to nasza ukochana Liga Wszechpolska, jedyna w tym kraju ostoja wartości i normalności ? Milczy, jakby zupełnie nieświadoma czającego się zagrożenia i manipulacji mającej miejsce pod samym ich nosem. Cóż za straszliwe zaniedbanie! "
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 28 maja 2007, o 15:21

Też paranoja, więc tutaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss
Reakcja sympatii premiera na wieści o chęci wprowadzenia na polski rynek tabletki antykoncepcyjnej, której sposób dawkowania powoduje zahamowanie miesiączki:

>>Tymczasem posłanka PiS Jolanta Szczypińska, wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, zapowiada, że wystąpi do władz, by nie wydały na to zgody. - Nie można pozbawiać kobiet ich kobiecości. Ten lek zakrawa o horror.<<

Już wiadomo, co dla niej jest wyznacznikiem kobiecości.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 28 maja 2007, o 15:28

babette pisze:Też paranoja, więc tutaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss
Reakcja sympatii premiera na wieści o chęci wprowadzenia na polski rynek tabletki antykoncepcyjnej, której sposób dawkowania powoduje zahamowanie miesiączki:

>>Tymczasem posłanka PiS Jolanta Szczypińska, wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, zapowiada, że wystąpi do władz, by nie wydały na to zgody. - Nie można pozbawiać kobiet ich kobiecości. Ten lek zakrawa o horror.<<

Już wiadomo, co dla niej jest wyznacznikiem kobiecości.
aż mi się taka brudna myśl nasuneła, może pani posłanka lubi sobie aplikować tampony :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 28 maja 2007, o 16:13

babette pisze:Też paranoja, więc tutaj (...) Już wiadomo, co dla niej jest wyznacznikiem kobiecości.
Ja chetnie swoj oddam, Jutka tez :twisted:. Co za idiotka... Znaczy kobieta z wycieta macica nie jest kobieta?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
koukla
super forma
super forma
Posty: 1199
Rejestracja: 15 cze 2005, o 00:00

Post autor: koukla » 28 maja 2007, o 16:23

babette pisze: >>Tymczasem posłanka PiS Jolanta Szczypińska, wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, zapowiada, że wystąpi do władz, by nie wydały na to zgody. - Nie można pozbawiać kobiet ich kobiecości. Ten lek zakrawa o horror.<<
.
Kobiety w tej sprawie powinny sie chyba same wypowiedziec. Kupujac taka tabletke lub nie.

O horror zakrawa w tej sprawie zdecydowanie cos innego niz tabletka.
кому-то легче жить с закрытыми глазами
это их выбор а мы свой делаем сами
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 28 maja 2007, o 16:43

Ireth pisze:
babette pisze:Też paranoja, więc tutaj (...) Już wiadomo, co dla niej jest wyznacznikiem kobiecości.
Ja chetnie swoj oddam, Jutka tez :twisted:. Co za idiotka... Znaczy kobieta z wycieta macica nie jest kobieta?
oczywiście że nie, jeszcze pytasz! kobieta jest tylko kobietą kiedy może urodzić dziecko :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 28 maja 2007, o 17:35

piesn_smierci pisze: oczywiście że nie, jeszcze pytasz! kobieta jest tylko kobietą kiedy może urodzić dziecko :P
A stuprocentową kobietą jest wówczas gdy tych dzieci ma liczną gromadkę :wink: :lol:
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 28 maja 2007, o 17:37

hertora pisze:A stuprocentową kobietą jest wówczas gdy tych dzieci ma liczną gromadkę :wink: :lol:
Stuprocentowa kobieta - 100 dzieci? :shock:
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 28 maja 2007, o 17:59

enzymowka pisze: Stuprocentowa kobieta - 100 dzieci? :shock:
I właśnie przez niewykonalność tego założenia wzięło się powiedzenie "Nikt nie jest idealny" :lol: :lol: :lol:

Tak na marginesie,dzisiaj na religii katechetka usilnie tłumaczyła nam,że kobieta która stosuje inne metody oprócz naturalnych to potwór a nie kobieta.... :?
Awatar użytkownika
i.j.
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Poznan (tak mniej wiecej;)

Post autor: i.j. » 28 maja 2007, o 18:16

hertora pisze: Tak na marginesie,dzisiaj na religii katechetka usilnie tłumaczyła nam,że kobieta która stosuje inne metody oprócz naturalnych to potwór a nie kobieta.... :?
to ja same potwory znam! :shock:

Ale tak na marginesie, wniosek z tego:
tylko lesbijki są ludźmi

niezłą katechetkę masz :cool: , choć jedna, co nas popiera
Awatar użytkownika
i.j.
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Poznan (tak mniej wiecej;)

Post autor: i.j. » 28 maja 2007, o 19:31

i.j. pisze: tylko lesbijki są ludźmi
jak nie patrzeć.....w końcu homo sapiens :cool:
(nawet w szkole uczą :P )
Awatar użytkownika
godzilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 472
Rejestracja: 24 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: prawie z miasta, prawie robi wielką różnicę

Post autor: godzilla » 28 maja 2007, o 19:45

i.j. pisze: jak nie patrzeć.....w końcu homo sapiens :cool:
(nawet w szkole uczą :P )
A ja dziś, chyba w informacjach na tvn, słyszałam, że polska homofobia niedługo zamieni serki homogenizowane na heterogenizowane i homo sapiens na hetero sapiens :wink:
Może faktycznie niedługo okaże się, że wcale nie jesteśmy ludźmi, tylko jakimś podgatunkiem człowieka.
Wibrator uczy samodzielności :P
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Post autor: pigula73 » 28 maja 2007, o 20:22

hertora pisze: ...Tak na marginesie,dzisiaj na religii katechetka usilnie tłumaczyła nam,że kobieta która stosuje inne metody oprócz naturalnych to potwór a nie kobieta...
A, katechetka to zakonnica czy świecka babeczka? Bo jeśli zakonnica, to chętnie bym ja na lekcji religii poprosiła o POKAZANIE, jak stosować metodę naturalną (z badaniem temperatury, śluzu itp.). Ew. niech dziewczyna szczegółowo wszystko wyjaśni - jak znam życie, trochę by się speszyła (mówi o czymś, co nie jest jej bliskie). :lol:

Jeśli to osoba niezamężna, niedzieciata... to też można ją powkurzać - również, mówi o czymś "z sufitu". :cool:

Jeśli mężatka, też bym znalazła jakiś pretekst, żeby jej głupotę wykazać i kobietę zaplątać w "zeznaniach". :twisted:
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 28 maja 2007, o 21:05

pigula73 pisze:
hertora pisze: ...Tak na marginesie,dzisiaj na religii katechetka usilnie tłumaczyła nam,że kobieta która stosuje inne metody oprócz naturalnych to potwór a nie kobieta...
A, katechetka to zakonnica czy świecka babeczka? Bo jeśli zakonnica, to chętnie bym ja na lekcji religii poprosiła o POKAZANIE, jak stosować metodę naturalną (z badaniem temperatury, śluzu itp.). Ew. niech dziewczyna szczegółowo wszystko wyjaśni - jak znam życie, trochę by się speszyła (mówi o czymś, co nie jest jej bliskie). :lol:

Jeśli to osoba niezamężna, niedzieciata... to też można ją powkurzać - również, mówi o czymś "z sufitu". :cool:

Jeśli mężatka, też bym znalazła jakiś pretekst, żeby jej głupotę wykazać i kobietę zaplątać w "zeznaniach". :twisted:
nasz ksiądz na religi, lekcja o antykoncepcji, zwinnym ruchem pokazał jak założyć prezerwatywe na banana :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
szczurzyca
super forma
super forma
Posty: 1078
Rejestracja: 16 mar 2006, o 00:00

Post autor: szczurzyca » 28 maja 2007, o 21:41

pigula73 pisze:
A, katechetka to zakonnica czy świecka babeczka? Bo jeśli zakonnica, to chętnie bym ja na lekcji religii poprosiła o POKAZANIE, jak stosować metodę naturalną (z badaniem temperatury, śluzu itp.). Ew. niech dziewczyna szczegółowo wszystko wyjaśni - jak znam życie, trochę by się speszyła (mówi o czymś, co nie jest jej bliskie). :lol:

Jeśli to osoba niezamężna, niedzieciata... to też można ją powkurzać - również, mówi o czymś "z sufitu". :cool:

Jeśli mężatka, też bym znalazła jakiś pretekst, żeby jej głupotę wykazać i kobietę zaplątać w "zeznaniach". :twisted:
E... Co Ty - film taki jest, to go puści młodzieży: 45 minut oglądania śluzu rozciągniętego między palcami kciukiem i wskazującym. Sam miód :)))
"Życie nie jest tym, czym sądzimy, że jest. Jest tym, czym jest. Różni nas to, jak sobie z nim radzimy." V. Satir
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 28 maja 2007, o 21:48

pigula73 pisze: A, katechetka to zakonnica czy świecka babeczka?
Obecna katechetka to świecka babka.Ale z zakonnicami też miałam różne przeboje :cool:

Jeśli to osoba niezamężna, niedzieciata... to też można ją powkurzać - również, mówi o czymś "z sufitu". :cool:
One jest mężata,dzieciata i nawiedzona.Opowiada nam pół lekcji jak mąż mierzy jej temperaturę gdy już położy dzieci spać.Dzięki czemu może w pełni oddać się "najpiękniejszemu połączeniu natchnionemu"(słowo "seks" nie jest mile widziane na jej lekcji :) ).Jednak to,że stosuje metody naturalne odróżnia ją od innych "potworów" zmanierowanych przez "lobby feministyczne".Bo ona przeżywa "czystą miłość",a nie ",a nie "zwierzęce oddanie się".

Przez sposób opowiadania przez nią tego wszytskiego musimy tłumić śmiech i nie możemy się wydajnie uczyć na następne lekcje :P
Awatar użytkownika
szczurzyca
super forma
super forma
Posty: 1078
Rejestracja: 16 mar 2006, o 00:00

Post autor: szczurzyca » 28 maja 2007, o 21:54

hertora pisze:
Opowiada nam pół lekcji jak mąż mierzy jej temperaturę gdy już położy dzieci spać.
No jeśli tę temperaturę mierzy wieczorem... Dużo tych dzieci ma?
"Życie nie jest tym, czym sądzimy, że jest. Jest tym, czym jest. Różni nas to, jak sobie z nim radzimy." V. Satir
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 28 maja 2007, o 21:59

szczurzyca pisze: No jeśli tę temperaturę mierzy wieczorem... Dużo tych dzieci ma?
Trójkę.Dwóch chłopców i dziewczynkę.

Chociaż jej plusem jest to,że próbuje dyskutowac.Jednak jej odpowiedzi na nasze pytania są czesto bardzo wymijające i nie dające żadnych konkretów,ale przynajmniej próbuje.Bo miałam już takie które żadnych dyskusji nie uznawały :D
Awatar użytkownika
godzilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 472
Rejestracja: 24 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: prawie z miasta, prawie robi wielką różnicę

Post autor: godzilla » 29 maja 2007, o 08:51

Kolejny dzień i kolejna niespodzianka:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 84278.html
Może policja zapuka też i do naszych drzwi.
Wibrator uczy samodzielności :P
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 29 maja 2007, o 12:27

"Co do przesłuchań homoseksualistów, ja tu słyszę o zaledwie paru
przesłuchaniach, które mogą mieć związek z aktami przemocy w czasie
demonstracji homoseksualistów i lesbijek"

:) Lesbijki nie są homoseksualne. Wiedziałyście? która to już orientacja będzie?:)

(cytat z forum pod linkiem który podała godzilla)
Uogonek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2007, o 00:00

Post autor: Uogonek » 29 maja 2007, o 18:30

hmm... o Teletubisiach słyszałam już dawno, ale rozmówca z przekonaniem w głosie (a i niejako zachwytem czy odrobiną podniety) przekonywał, iż jest "to" celowe działanie szeregu specjalistów
Awatar użytkownika
jamie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 23 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: jamie » 29 maja 2007, o 21:09

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=367965

To zaczyna być nudne, codziennie jakiś news o homoseksualistach. Skończy się tak że hetero będą żądać równouprawnienia :?
"Baba jest jak głupia piosenka - raz ci wejdzie do głowy i nie możesz przestać o niej myśleć"
Klan urwisów
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 29 maja 2007, o 21:18

jamie pisze:http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=367965

To zaczyna być nudne, codziennie jakiś news o homoseksualistach. Skończy się tak że hetero będą żądać równouprawnienia :?
przesada :roll:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
kociak
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 311
Rejestracja: 2 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: z jaskini

Post autor: kociak » 29 maja 2007, o 21:40

http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=1569
a widzial ktos to?
no coz Teletubisie sa niegrzeczne :!: :!:
nie wiem czy to oryginalne czy spreparowane
nie wiem czy chcialabym zeby moje dziecko ogladalo takie bajki.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 29 maja 2007, o 22:01

Obrazek
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
godzilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 472
Rejestracja: 24 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: prawie z miasta, prawie robi wielką różnicę

Post autor: godzilla » 29 maja 2007, o 22:02

kociak pisze:http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=1569
a widzial ktos to?
no coz Teletubisie sa niegrzeczne :!: :!:
nie wiem czy to oryginalne czy spreparowane
nie wiem czy chcialabym zeby moje dziecko ogladalo takie bajki.
Nawet jeśli jest to oryginalne to zauważ, że dzieci nie mają takich skojarzeń jak dorośli, nie wszystko od razu kojarzy im się z seksem. Momenty, jak tego typu pokazane na filmie są zapewne sporadyczne. Ludzie, co wy nigdy Teletubisi nie oglądaliście ?! To jedna z niewielu bajek dla dzieci, która nie propaguje przemocy a teraz banda świrów szuka dziury w całym i doszukuje się nie wiadomo jakich podtekstów w programie telewizyjnym przeznaczonym dla dzieci do lat sześciu.
No a jeżeli komuś Teletubisie kojarzą się z homoseksualizmem to raczej ten ktoś sam jest gejem albo lesbijką.
Wibrator uczy samodzielności :P
Awatar użytkownika
szczurzyca
super forma
super forma
Posty: 1078
Rejestracja: 16 mar 2006, o 00:00

Post autor: szczurzyca » 29 maja 2007, o 22:30

No dobra, faktycznie jeden z nich nosi damską torebkę...
Ale fakty są takie, że ten film oglądaj dzieci dwuletnie (bo trzylatków już przeważnie nie interesuje), a dla dwulatka, obojętnie jakiej płci, damska torebka wraz z zawartością jest kopalnią skarbów! I ten nieszczęsny Tinky Winky jest takim dwulatkiem, co skarb posiadł...
Dla mnie to film magiczny jest. Geniuszem trzeba być, żeby, będąc dorosłym, stworzyć film, w który tak małe dzieci wgapiać się będą jak zaklęte...
"Życie nie jest tym, czym sądzimy, że jest. Jest tym, czym jest. Różni nas to, jak sobie z nim radzimy." V. Satir
ODPOWIEDZ