cała prawda o lesbijkach;-)

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

cała prawda o lesbijkach;-)

Post autor: piesn_smierci » 16 paź 2007, o 00:32

znalazłam eee interesujący artykuł eee hmm no http://www.poznajpana.org/showarticle.a ... seksualizm poczytajcie
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Vespa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 9 lut 2007, o 00:00

Post autor: Vespa » 16 paź 2007, o 00:36

co to za brednie? kto to pisze? i najwazniejsze - kto w to wierzy?
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 16 paź 2007, o 00:38

Vespa pisze:co to za brednie? kto to pisze? i najwazniejsze - kto w to wierzy?
masz wszystko napisane :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Vespa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 9 lut 2007, o 00:00

Post autor: Vespa » 16 paź 2007, o 01:09

aha, ja dopiero teraz zauwazylam, ze to jest cala moherowa strona o leczeniu gejow i lesbijek.....
no coz, sa ludzie i taborety
kitewalk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 18 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: ok. Katowic

Post autor: kitewalk » 16 paź 2007, o 01:39

chyba sobie wydrukuję ten tekst i zawieszę w antyramach nad łóżkiem

to jest genialne: "W licznych badaniach wykazano wysokie wskaźniki zaburzeń psychiatrycznych, w tym depresji, narkomanii i prób samobójczych w grupie zdeklarowanych gejów i lesbijek"

:scratch: :hahaha: fajne, dzieki za linka :wink:
Awatar użytkownika
baf
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 27 sie 2003, o 00:00

Post autor: baf » 16 paź 2007, o 01:55

Powiem tylko...łomatko :shock:
Vera29
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 17 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Vera29 » 16 paź 2007, o 08:34

Hmm, "lesbijki częściej podejmują seks wysokiego ryzyka"-- trzeba by podrzucić tego linka jakiemuś działaczowi LPR`u ; będą mieć materiał do kampanii :twisted:
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 16 paź 2007, o 11:07

kitewalk pisze:chyba sobie wydrukuję ten tekst i zawieszę w antyramach nad łóżkiem

to jest genialne: "W licznych badaniach wykazano wysokie wskaźniki zaburzeń psychiatrycznych, w tym depresji, narkomanii i prób samobójczych w grupie zdeklarowanych gejów i lesbijek"

:scratch: :hahaha: fajne, dzieki za linka :wink:
mnie to nie smieszy...
trudno mi zweryfikowac ten fragment, ale podejrzewam, ze moze on byc bliski prawdzie; w koncu rozdarcie miedzy pragnieniem a wpojona powinnoscia, zakochaniem, a rodzina, ukrywanie sie, strach itp. moga prowadzic do depresji, zaburzen, prob samobojczych;
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
emo_q
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:00

Post autor: emo_q » 16 paź 2007, o 11:13

W znacznie większych proporcjach aniżeli w grupie kontrolnej dały się stwierdzić w grupie praktykujących lesbijek (...)palenie ogromnych ilości papierosów
oj, to straszne ;)
Upatrują oni w homofobii – zdefiniowanej efektownie jako krytyka seksu gejowskiego
ach, czyli dopoki "tylko" trzymaja sie za rece, caluja, zamieszkuja razem i wspolnie wychowuja dzieci, to wszystko jest ok, i spoleczenstwo nie przejawia homofobii..? seks jest fe..! ;p
u mężczyzn, którzy mieli jakikolwiek homoseksualny kontakt w tym czasie, częściej występowała depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, napady lęku, agorafobia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. U kobiet podejmujących jakikolwiek kontakt homoseksualny w ostatnich 12 miesiącach diagnozowano częściej depresję, fobię społeczną, zależność od alkoholu.
no przeciez pisze, ze seks jest ZŁY! ;]
W badaniach stwierdzono także, że 75% osób mieszkających wspólnie z partnerem miało tylko jednego partnera w ostatnim roku.
27% mężczyzn posiadających partnera pierwszorzędnego „miało kontakty seksualne z wielu parnterami w czasie ostatniej weekendowej circuit party
czy to procentowo nie wychodzi to samo, czy to ja odejmowac nie potrafie..? :)
Przeskakiwanie, mówiąc metaforycznie, przez to ogrodzenie zawsze było uznawane za naruszanie tych granic, nawet przez tych, którzy je naruszali.
walesa tez skakal... :D


ogolnie, wniosek jeden:
buahahahhahahahahah!!!! :D
dla mojego psa - jestem Bogiem.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 16 paź 2007, o 11:43

Mnie najbardziej spodobal sie ten fraqgment: Lesbijki nie tylko na ogół podejmowały kontakty seksualne z mężczyznami, ale podejmowały je z ogromną ilością partnerów męskich. 4,5 raza częściej aniżeli kobiety z wyłącznie heteroseksualnej grupy kontrolnej miały one w życiu więcej niż 50 męskich partnerów seksualnych 6. W konsekwencji, średnia liczba męskich partnerów w grupie lesbijek dwukrotnie przewyższała średnią męskich partnerów kobiet wyłącznie heteroseksualnych

Czyli lesbijka to ta, ktora na prawo i lewo puszcza sie z facetami.
Wiec ja nie jestem lesbijka. Zreszta nigdy nie nie bylam, ale teraz przynajmniej juz wiem dlaczego :cool:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 16 paź 2007, o 11:46

Japonka pisze:Czyli lesbijka to ta, ktora na prawo i lewo puszcza sie z facetami.
Czyli hetero to ta, która na prawo i lewo puszcza się z kobietami? Noo, to moje drogie, mamy wybór że hoho ;)
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
emo_q
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:00

Post autor: emo_q » 16 paź 2007, o 15:36

Ciri pisze:
Japonka pisze:Czyli lesbijka to ta, ktora na prawo i lewo puszcza sie z facetami.
Czyli hetero to ta, która na prawo i lewo puszcza się z kobietami?
nie, hetero sa aseksualne :jezor:
dla mojego psa - jestem Bogiem.
Awatar użytkownika
Mistle
super forma
super forma
Posty: 1150
Rejestracja: 2 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Mistle » 16 paź 2007, o 16:38

i tak najlepszy jest artykul w ramce, wg ktorego za homoseksualizm odpowiedzialna jest soja. Heh, jestem wege i les, czyli niby wszystko sie zgadza :P
[url=http://www.last.fm/user/Kaamis/?chartstyle=sittinman][img]http://imagegen.last.fm/sittinman/recenttracks/4/Kaamis.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 16 paź 2007, o 16:40

Ale to, ze lesbijka miala wiecej partnerow meskich niz kobieta hetero moze byc akurat sensowne, chociaz nie w moim pokoleniu. Popatrzcie: jest sobie nastolatka, ktora chce byc taka jak inne, wiec znajduje chlopaka, kocha sie z nim, bo wszyscy tak robia, nie pasuje jej, szuka nastepnego, nie pasuje jej, szuka nastpenego itd. Do czasu jak wpadnie na to, ze moze jest lesbijka moze zaliczyc wiecej facetow niz przecietna wyzwolona heteryczka...
kitewalk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 18 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: ok. Katowic

Post autor: kitewalk » 16 paź 2007, o 19:34

AssaAbloy pisze:
kitewalk pisze:chyba sobie wydrukuję ten tekst i zawieszę w antyramach nad łóżkiem

to jest genialne: "W licznych badaniach wykazano wysokie wskaźniki zaburzeń psychiatrycznych, w tym depresji, narkomanii i prób samobójczych w grupie zdeklarowanych gejów i lesbijek"

:scratch: :hahaha: fajne, dzieki za linka :wink:
mnie to nie smieszy...
trudno mi zweryfikowac ten fragment, ale podejrzewam, ze moze on byc bliski prawdzie; w koncu rozdarcie miedzy pragnieniem a wpojona powinnoscia, zakochaniem, a rodzina, ukrywanie sie, strach itp. moga prowadzic do depresji, zaburzen, prob samobojczych;
taaaaak... ale jaki jest procent takich zachowań?! przecież nie wszyscy przeżywają to w tak zaawansowanym stopniu jak napisali w tym artykule, podłe uogólnienie :scratch:
ok, moge się zgodzić w tej sprawie zakładając że jest to osobne stwierdzenie pomijając artykuł ale biorąc pod uwagę cały tekst to naprawde nic tylko się śmiac :| kto wogóle ma czas wymyslac takie głupoty?! poza tym dla mnie ten artykuł jest po prostu smieszny bo wiem ze nie jest tak - jak jest napisane. Ale z drugiej strony... gdyby np. moja ciocia przeczytała ten artykuł to nawet ziółka jej nie pomogą przy tym szoku :ysz: ale co ma wisieć, nie utonie czy jakos tak :wink: dlatego szczególnie rażący ten artykuł dla mnie nie jest;
Awatar użytkownika
r_a_i_n_b_o_w
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 272
Rejestracja: 29 lip 2007, o 00:00

Post autor: r_a_i_n_b_o_w » 16 paź 2007, o 21:41

Heh... czyli wychodzi na to, że to przez bycie les zachorowałam na depreche? A mi się wydawało, że mam inny powód... No cóż, realizm sposobu opisu tych brednii zasługuje na Pulizera.
:twisted: JESTEM ZŁA :twisted:
W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: albo coś spieprzyłeś, albo ktoś kazał ci spieprzać.
Awatar użytkownika
gabriela
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 242
Rejestracja: 11 cze 2004, o 00:00

Post autor: gabriela » 16 paź 2007, o 23:13

"...W znacznie większych proporcjach aniżeli w grupie kontrolnej dały się stwierdzić w grupie praktykujących lesbijek - bakteryjna waginoza, żółtaczka typu B i C, palenie ogromnych ilości papierosów, nadużywanie alkoholu, wstrzykiwanie narkotyków i prostytucja 10"...
Nie rozumiem jak można porównywać żółtaczkę i palenie papierosów.
To tak jakby napisać, że wśród lesbijek częściej występuja pryszcze na nosie oraz obgryzanie paznokci. To chyba jakiś imbecyl pisał, wszystko bez ładu i składu.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 16 paź 2007, o 23:49

gabriela pisze: Nie rozumiem jak można porównywać żółtaczkę i palenie papierosów.
To tak jakby napisać, że wśród lesbijek częściej występuja pryszcze na nosie oraz obgryzanie paznokci..
kwestia czasu a napiszą :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Treblemaker
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 181
Rejestracja: 27 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia :)

Post autor: Treblemaker » 17 paź 2007, o 05:12

Mistle pisze:i tak najlepszy jest artykul w ramce, wg ktorego za homoseksualizm odpowiedzialna jest soja. Heh, jestem wege i les, czyli niby wszystko sie zgadza :P
A ja zostałam les dwa lata po tym, jak zaczęłam jeść soję..:shock: znaczy się wegetarianizm się zaczął :P może coś w tym jest? :hahaha:
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Post autor: selma1 » 17 paź 2007, o 20:03

A cóż to za pseudonaukowy bełkot ! Co to za dziwaczna strona ? :evil: Nigdy nie czytałam większych bzdur! :!:
magi2
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2007, o 00:00

Post autor: magi2 » 18 paź 2007, o 01:08

Jest o jeden z tekstów bardzo sprytnie skonstruowanych - mimo swj pozornej naiwności, zeby nie powiedziec głupoty. :cool: Przykład zakłamań metodologicznych, za pomoca których chce sie na siłę udowodnić jakieś tezy i korelacje. Chodzio to -- zeby nie przynudzać- że pewne zjawiska o których autor pisze rzeczywiscie wystepują(tylko pewne): sprawy manogami, deprechy czy moze nawet rozwiazłaści heteroseksualnej homoseksualnych kobiet :lol: Tylko ze nie na podanych zasadach przyczynowo skutkowych i takie tam. Ja osobiście mam inne zdanie na kżdą z tych kwestii i sądze że duzo lepiej potwierdzone chodzby logicznie.
No ale jeszce wszechogarniajacy fanatyzm tego tekstu :!: zawala z nóg.
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Post autor: selma1 » 19 paź 2007, o 09:09

Ten artykuł jest napisany do z góry przyjętej tezy, że wszyscy homo ( i kobiety i mężczyźni to albo narkomami, albo chorzy psychicznie , albo nic innego nie robią tylko uprawiają seks z przygodnymi partnerami). Każde uogólnienie ma w sobie dozę kłamstwa. Tu jest go szczególnie dużo. Artykuł, który uważa się za naukowy, nie może zawierać półprawd, a już nie wspominam o błędach metodologicznych. To tak jakby przebadać dwie osoby, z których jedna ma cały chleb , a druga nie ma nic. Średnio wyjdzie, że każda z nich ma po pół chleba.I taka jest właśnie prawdziwość badań na wybranych osobch jak i pewnych uogólnień. Nie bez powodu mówi się, że są kłamstwa małe, kłamstwa duże i jest statystyka( czyli uśrednianie)
Awatar użytkownika
Malgorzata
super forma
super forma
Posty: 2849
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław-Baile Atha Cliath

Post autor: Malgorzata » 19 paź 2007, o 14:44

Ja trafiłam na te głupoty przypadkowo kilka tygodni temu, szukając czegoś w necie, z tym, że na innej stronie to znalazłam... :roll:
Racjonalne myślenie to iluzja..
Awatar użytkownika
Nisus
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 1 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ultima Thule

Post autor: Nisus » 19 paź 2007, o 18:28

Złooooooooooo :twisted: !!!
Zapomnieli napisać, że mamy rogi i kopytka :wink: .

Mój absolutny hit na dziś:
Lesbijki trzy do czterech razy częściej aniżeli kobiety heteroseksualne uprawiały seks z mężczyznami z kręgu wysokiego ryzyka zachorowania na HIV – homoseksualistami(...).
Ku niecnej i brudnej satysfakcji obu stron ów seks uprawiających :hahaha: .
[url=http://www.youtube.com/watch?v=1w1l1q7WUaA]Nie mów do mnie Misiu...[/url]
Awatar użytkownika
Nisus
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 1 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ultima Thule

Post autor: Nisus » 19 paź 2007, o 18:43

Mogę jeszcze, mogę :D ???
Ta strona mnie rozmontowała do szczętu...

Co robią rodzice, gdy odkryją, że ich dziecko jest dotknięte homoseksualizmem? / Johnson Barbara
Powieś sobie wielką szpachelkę na widocznym miejscu, aby przypominała ci, że tylko twoja ręka i Boga są wstanie usunąć z ciebie emocjonalny ograniczenia litowania się nad sobą.
Ja widziałam ostatnio ojca ze szpachelkami (różne rozmiary miały - widać to musi mieć pierwszorzędne znaczenie), ale myślałam, że czyni przygotowania do remontu :wink: .
[url=http://www.youtube.com/watch?v=1w1l1q7WUaA]Nie mów do mnie Misiu...[/url]
noir8
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: ;D

Post autor: noir8 » 20 paź 2007, o 00:00

:shock:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, o 21:21 przez noir8, łącznie zmieniany 1 raz.
tygryzek7
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 00:00

Post autor: tygryzek7 » 20 paź 2007, o 16:37

:shock: Jestem przerażona a właściwie porażona tym artykułem... Jeszcze nigdy w życiu nie czytałam takich bredni... Inne artykuły też przejrzałam trochę... aż strach sie bać...
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 20 paź 2007, o 22:29

selma1 pisze:Ten artykuł jest napisany do z góry przyjętej tezy, że wszyscy homo ( i kobiety i mężczyźni to albo narkomami, albo chorzy psychicznie , albo nic innego nie robią tylko uprawiają seks z przygodnymi partnerami). Każde uogólnienie ma w sobie dozę kłamstwa. Tu jest go szczególnie dużo. Artykuł, który uważa się za naukowy, nie może zawierać półprawd, a już nie wspominam o błędach metodologicznych. To tak jakby przebadać dwie osoby, z których jedna ma cały chleb , a druga nie ma nic. Średnio wyjdzie, że każda z nich ma po pół chleba.I taka jest właśnie prawdziwość badań na wybranych osobch jak i pewnych uogólnień. Nie bez powodu mówi się, że są kłamstwa małe, kłamstwa duże i jest statystyka( czyli uśrednianie)
co ciekawe założycielem strony jest "były gej" napisał do mnie zainteresowany wzrostem zainteresowania jego stronką :cool:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 20 paź 2007, o 23:08

piesn_smierci pisze: co ciekawe założycielem strony jest "były gej" napisał do mnie zainteresowany wzrostem zainteresowania jego stronką :cool:
A nie planuje zrobić jakiegoś wieczorka autorskiego ?? ;)

Po przeczytaniu tego przypominają mi się pamiętne lekcje religii w gimnazjum z pismem "Miłujcie się"....ten sam poziom..
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 20 paź 2007, o 23:30

hertora pisze:
piesn_smierci pisze: co ciekawe założycielem strony jest "były gej" napisał do mnie zainteresowany wzrostem zainteresowania jego stronką :cool:
A nie planuje zrobić jakiegoś wieczorka autorskiego ?? ;)

Po przeczytaniu tego przypominają mi się pamiętne lekcje religii w gimnazjum z pismem "Miłujcie się"....ten sam poziom..
dobrze że w gimnazjum chodziłam na etyke zamiast religii :cool:
czytając przymruż oko;-)
ODPOWIEDZ