Stowarzyszenie

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Stowarzyszenie

Post autor: chrzanik » 27 lis 2004, o 15:17

Drogie dziewczęta jako że nastało ostatnio zapotrzebowanie na wciąż nowe stowarzyszenia w ślad za zawiązującym się właśnie Stowarzyszeniem Kobiet Niezależnych i Stowarzyszeniem Wszechkobiet, proponuję założyć Stowarzyszenie Kobiet Upadłych sygnowane przez Panią Prezes Margolcię i dla równowagi Stowarzyszenie Kobiet Niedowierzających pod światłym przywództwem Chrzanika , Stowarzyszenie Kobiet Buddochrześcijehowoprawowolnomularskich na czele z Jej Eminencją Lhamo, Stowarzyszenie Kobiet Cierpiących zarządzane przez koleżankę Agik oraz Stowarzyszenie Kobiet Kobietopodobnych kierowane przez naszą miłą koleżankę M. Perepeczko.
A teraz idę założyć następne Stowarzyszenie do Związków-Rozwiązków ... na przykład Stowarzyszenie Kobiet Zwięźle-Rozwiązłych....
sael
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: sael » 27 lis 2004, o 15:24

Ja Ci chrzanik proponuję żebyś założyła stowarzyszenie lesbijek-homofobek :) wierzę w Twą karierę polityczną :shock:
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 27 lis 2004, o 15:48

chrzanik czy aby napewno wyzdrowaialas :lol: ?

ja sie do Kobiet Niedowierzajacych zapisuje - jesli mozna oczywiscie :)
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 27 lis 2004, o 15:52

Super ,Chrzanik uśmiałam się jak norka cieszę sie ze wracasz do zdrowia :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 28 lis 2004, o 12:56

sael pisze:Ja Ci chrzanik proponuję żebyś założyła stowarzyszenie lesbijek-homofobek :) wierzę w Twą karierę polityczną :shock:
Można mnie posądzić o głupolofobię, kretinofobię czy stowarzyszeniofobię ale nigdy w życiu o homofobię . Co do kariery politycznej to gołym okiem laika widać, że robię ogony wśród potencjalnych kandydatów do tej drogi życiowej. Zbyt impulsywna jestem nazywając kradzież złodziejstwem , a nie ... niedopatrzeniem bądź "błędem niewiedzy":D :D :D .... Co innego Lwica .... ta ma predyspozycje jak się patrzy :D
doominika pisze:chrzanik czy aby napewno wyzdrowaialas :lol: ?

ja sie do Kobiet Niedowierzajacych zapisuje - jesli mozna oczywiscie :)
Obserwuję Cię od pewnego czasu :D :D :D i uważam, że masz wszelkie walory kobiety światłej acz niedowierzającej zatem......" pójdź w me ramiona" ..... czuj się członkinią!!!!!!
Lhamo pisze:Super ,Chrzanik uśmiałam się jak norka cieszę sie ze wracasz do zdrowia :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak właściwie śmieje się norka???? Jeśli wołałaś do mnie księdza to odwołaj wizytę ... póki co :evil:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 28 lis 2004, o 13:05

Jak właściwie śmieje się norka???? Jeśli wołałaś do mnie księdza to odwołaj wizytę ... póki co
Chrzaniczku kochany, norka śmieje się do bólu brzucha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do księdza to go sobie sama wołaj jak Ci strach tyłek ściśnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 28 lis 2004, o 13:14 przez Lhamo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 28 lis 2004, o 13:12

chrzanik pisze:[wierzę w Twą karierę polityczną :shock:
Zbyt impulsywna jestem nazywając kradzież złodziejstwem , a nie ... niedopatrzeniem bądź "błędem niewiedzy":D :D :D .... Co innego Lwica .... ta ma predyspozycje jak się patrzy :D


Zaraz...zaraz... jakie predyspozycje :roll: tyś szalona lub jeszcze chorobą powalona... ja się też nie nadaję chrzaniczku, bo też czasem walę...prosto w oczy, a czasem w nosssssssss :P , a czasem w złości gdzie popadnie :lol: na oślep :oops: . Gdybym się nadawała..to już dawno Waszą Prezydentową bym została :wink: :rotfl: nawet bez Twego głosu o!
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 28 lis 2004, o 13:34

W takim razie dla mnie najlepszym stowarzyszeniem będzie Kobiet Upadłych. Jestem juz na tyle upadła ( nie mylić z podupadłą....), że mogę wstąpić w te Margolciowe szeregi. A w ogóle to tez powtórzę za Agikiem : moim światem są KOBIETY ( niekoniecznie upadłe..).
[url=http://www.sloganizer.net/en/][img]http://www.sloganizer.net/en/image,bbk,white,black.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 28 lis 2004, o 15:27

chrzanik pisze: ......" pójdź w me ramiona"


ooooooooooooooooooooo :shock: :shock: :shock: :shock:


zastanawiam sie, ktora z Was bardziej ucierpiala po tej propozycji - Margolcia od zawalu czy Ty Chrzniku od jej laski :P

nadal jestem w szoku :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: - jak mi przejdzie zaczne sie cieszyc bo dawno nikt mi takiej propozycji nie zlozyl :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 28 lis 2004, o 16:17

doominika pisze:..... Margolcia od zawalu czy Ty Chrzniku od jej laski :P ...
Hmmm ..... czyli kto komu ma te laske robić bo mnie jakoś fantazja kawaleryjska odeszła po tym com powyżej przeczytała...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 28 lis 2004, o 16:21

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
laska - to takie drewniane cos pod podpierania jak sadze - no alem mloda jeszcze wiec moze sie myle :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 28 lis 2004, o 16:43

doominika pisze::shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
laska - to takie drewniane cos pod podpierania jak sadze - no alem mloda jeszcze wiec moze sie myle :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
...Myśmy już z margolcią u pierwszej komunii też były ... jakiś czas temu ... jednak nie na tyle dawno żeby o kulach na forum się kulać ...
Masz rację ... laska takie drewniane coś .... Lubisz Pinokia???? Mówią, że w stringach chodzi :D :D :D
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 28 lis 2004, o 16:48

pinokio???? nie za bardzo znam - tyle pamietam, ze mu nos rosl jak klamal
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 28 lis 2004, o 17:10

doominika pisze:pinokio???? nie za bardzo znam - tyle pamietam, ze mu nos rosl jak klamal
Dzisiaj byśmy to to nazwali " dziecko z probówki" ... ale wtedy technika nieco zacofana ... więc Dżepetto musiał sobie synka z drewna wystrugać. Na chrzcie Pinokio mu dali. Faktycznie ... kiedy łgał nos mu się robił z każdym bajerem dłuższy ....
Ale to klasyka .... musisz to przeczytać! Bo kto nie czytał Pinokia nigdy nie dowie się co to jest prawdziwe życie ... Pinokio jest ponadczasowy. Wymyślił pierwszy bankomat ... zakopując cekiny na polu :D :D :D
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 28 lis 2004, o 17:20

jako przyszla wlascicielka ksiegarni czuje sie w obowiazku przeczytac takze i pinokia aby sklepu nie zasmiecic i dzieciom nie sprzedawac niemoralnych ksiazek :D
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 29 lis 2004, o 13:09

A w sprawie stowarzyszen (ad rem, mile panie, ad rem!) to zglaszam akces to Stowarzyszenia Kobiet Zwiezle-Rozwiazlych. Kto prezesuje, bo nie wiem, gdzie poslac zdjecia, formularz zgloszeniowy i skladke :D
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 29 lis 2004, o 17:54

Ireth pisze:A w sprawie stowarzyszen (ad rem, mile panie, ad rem!) to zglaszam akces to Stowarzyszenia Kobiet Zwiezle-Rozwiazlych. Kto prezesuje, bo nie wiem, gdzie poslac zdjecia, formularz zgloszeniowy i skladke :D
Mamy wakat na to stanowisko...może reflektujesz? Zaoszczędzisz na fotografie :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 29 lis 2004, o 20:49

:D na fotografii ja zaoszczędziłam 0,50gr :lol: :lol: fajna sprawa, w innym stowarzyszeniu .... tj. kierowców! Ustalcie format i pozę zdjęcia 8)

Poszłam złożyć papiery na wymianę prawa :dresik: jazdy, wzięłam najładniejsze zdjęcie :D , z zakrytymi uszami, bo od niemowlaka :P wywijałam jak chciałam i sterczą jak u nietoperza :(
Zapłaciłam opłatę 77 zł i walę :tuptup: do okienka. A tu Pani :rr: spojrzała i stop zawołała :zdziwiona: to nie takie zdjęcie..proszę Pani, powiedziała. Tłumaczę Kobiecie, historię uszu i mego kompleksu opowiadam, dodatkowo argumentuję :roll: , że jak na granicy pokażę prawko z lewym na wierchu :zdziwiona: ..to mnie ze wspólnoty wywalą, więc może by ta Pani, miała me dorbo i Polski na względzie i :wink: przymrużyła i to śliczne zdjęcie przepuściła. Jak to w urzędach bywa, ani uśmiech ani oczko nic nie pomogło, Pani pokój mi wskazała i po nowe zdjęcie..z kolejki wysłała :( . Zdjęcie zrobiłam, felerne ucho odkryłam. Wracam zasmucona :( , a tu świetna wiadomość :) , okazuje się, że w ten sposób, robiąc zdjecie na koszt państwa - uwaga.... NADPŁACIŁAM... (słownie..pięćdziesiąt groszy). :roll: Oświadczenie :P musiałam napisać, że nadpłaty dowolnie dokonałam i nie oczekuję zwrotu :lol: :lol: :lol:

Od razu humor mi wrócił jak cholerka...wszystkich w pracy namawiałam na tak cudowną nadpłatę :wink:... czy tu też ją przewidujecie? :wink:
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 29 lis 2004, o 23:02

Lwica1 pisze: ......... czy tu też ją przewidujecie? :wink:
A jakże..... no przecież mówię, wakat Prezesa Stowarzyszenia pozwala oszczędzić nie na jednej fotografi.....ale na całym fotografie, do którego w ogóle nie trzeba iść ..... bo fotki to zmora elektoratu , a nie decydentów :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 29 lis 2004, o 23:14

:lol: :lol: :lol: akurat :wink:
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 30 lis 2004, o 13:22

chrzanik pisze:
Ireth pisze:A w sprawie stowarzyszen (ad rem, mile panie, ad rem!) to zglaszam akces to Stowarzyszenia Kobiet Zwiezle-Rozwiazlych. Kto prezesuje, bo nie wiem, gdzie poslac zdjecia, formularz zgloszeniowy i skladke :D
Mamy wakat na to stanowisko...może reflektujesz? Zaoszczędzisz na fotografie :D :D :D :D
Ach, doprawdy, ja niegodnam tych zaszczytow :oops:
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Post autor: chrzanik » 30 lis 2004, o 20:17

Ireth pisze:.........
Ach, doprawdy, ja niegodnam tych zaszczytow :oops:
:D Przemyśl to jeszcze.....wisi nad Twoją głową wyrok śmierci ....a w Stowarzyszeniu Kobiet Zwięźle-Rozwiązłych posiadaczek "nałęczek" całe mrowie ... :D :D :D :D byłoby w czym wybierać ....
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 1 gru 2004, o 11:13

No skoro nalegasz... :D A jak mnie zdekapituja, to wladze przekaze Lwicy, niech sie dziewczyna nie meczy ze zdjeciem po raz kolejny.
Statut stowarzyszenia pojawi sie po weekendzie (jak przezyje), chetne prosze o zapisy.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 1 gru 2004, o 23:41

Ireth pisze:No skoro nalegasz... :D A jak mnie zdekapituja, to wladze przekaze Lwicy, niech sie dziewczyna nie meczy ze zdjeciem po raz kolejny.
Statut stowarzyszenia pojawi sie po weekendzie (jak przezyje), chetne prosze o zapisy.

Ja bardzo dziękuję, proszę mi nic nie przekazywać :wink: mam dość władzy 8) chyba, że :roll: słodkiego buziaka :P
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
ODPOWIEDZ