Lubiewo / mam dość

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
szelesst
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2004, o 00:00

Lubiewo / mam dość

Post autor: szelesst » 9 lut 2005, o 20:06

O Lubiewie Witkowskiego głośno jest .. pisali w Lampie, był w programie Szczuki o książkach (chociaż książki z górnej pólki tylko dla Shutego) . Teraz młody wyemancypowany pedał jest bohaterem felietonu pani Kingi Dunin. Wszystko pięknie, ładnie gdyby nie wszechobecna niezawodna inteligencja społeczna. Komentarze do tego felietonu (nie wiem czemu nagle zaczęłam je czytać, moze ze względu na temat lubiewo) zwaliły mnie z nóg. mam chyba pierwsze symptomy schizofreni bo gadam do siebie i pytam w jakim ja swiecie żyję. ciągle jestem w szoku i nie jestem w stanie napisać nic w obronie pani kingi, licze na Was, jak zwykle.
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie_obcasy ... 15070.html

przepraszam za chaos wypowiedzi i kupę wyrazów ale naprawde to ze teraz 53% polaków \polek nie jest za delegalizacją neofaszystów i tyle samo a może więcej pluje w twarz pani Dunin wyprowadza mnie z równowagi.

a miałam już nie palić.
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re: Lubiewo / mam dość

Post autor: ruby » 9 lut 2005, o 20:13

szelesst pisze: Komentarze do tego felietonu (nie wiem czemu nagle zaczęłam je czytać, moze ze względu na temat lubiewo) zwaliły mnie z nóg.........[ciach]
a miałam już nie palić.
Nie czytaj głupich komentarzy i nie pal !! Będziesz zdrowsza :)
Awatar użytkownika
CO2
super forma
super forma
Posty: 1485
Rejestracja: 28 mar 2004, o 00:00

Re: Lubiewo / mam dość

Post autor: CO2 » 9 lut 2005, o 20:30

szelesst pisze:Komentarze do tego felietonu (nie wiem czemu nagle zaczęłam je czytać, moze ze względu na temat lubiewo) zwaliły mnie z nóg.
Nie denerwuj sie tak :) Faktem jest, ze sa wyjatkowo obrzydliwe. Przez dluzszy czas nie bylo zadnych, dlatego jestem zdziwiona, ze jest ich teraz tak duzo. O ich poziomie nie bede pisac. Wiecej dystansu, do tego co pisza frustraci w necie.
szelesst
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2004, o 00:00

?

Post autor: szelesst » 9 lut 2005, o 21:00

Ruby? A ta cudna postać nad twoją ksywką to boska Kora czy kto ;) bo ja od palenia juz słabo widzę.
pozdr.
szeleścik
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re: ?

Post autor: ruby » 9 lut 2005, o 23:29

szelesst pisze:Ruby? A ta cudna postać nad twoją ksywką to boska Kora czy kto ;)
Boska tak, ale nie Korencja :cool:
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 10 lut 2005, o 12:07

Szelesst, po cholere czytasz te komentarze? Ja tez kiedys czytalam (zdaje sie przy okazji senackiej decyzji w sprawie zwiazkow partnerskich), a potem przestalam, bo jakos nie lubie babrac sie w blocie...
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Lubiewo / mam dość

Post autor: truestorytrue » 29 cze 2022, o 07:57

No jeśli Lubiewo miałoby kogoś skłonić do legalizacji związków, to dark roomy powinny kogoś skłonić do zapalenia światła. Logiczne.
ODPOWIEDZ