co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
m_ac
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 17 sty 2013, o 23:08

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: m_ac » 17 sty 2013, o 23:19

Osobiście wolę kobiety, które są bardziej Femme. Długie włosy, makijaż, uwodzicielski wzrok. W męskich podoba mi się ich postawa do życia, nie patrzą na to jak inni je postrzegają, ale żyją tak jak im wygodnie. Te bardziej kobiece przejmują się wszystkim i wszystkimi. Wiem, że to stereotyp, ale w przypadku przeze mnie poznanych osób się sprawdza w 99,99%
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Motyl9 » 18 sty 2013, o 18:53

Dla Mnie osobiście niema większego znaczenia jak będzie wyglądała dziewczyna z którą się umawiam. Bo to czy ma krótkie czy też długie włosy nie robi różnicy. Więc to jaką ktoś ma postawę życiową i jak wygląda zależy tylko od charakteru i tego co ma w środku, a takie ocenianie ludzi po wyglądzie to nic innego jak stereotypy i płytkie myślenie. No ale to tylko i wyłącznie Moje zdanie.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
malkox
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2012, o 18:17

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: malkox » 19 sty 2013, o 00:51

Wole kobiece bo jestem lesbijka i pociaga mnie kobiecosc gdyby mi odpowiadaly cechy meskie to bylabym z facetem.
blue_sun
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2013, o 19:24

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: blue_sun » 25 sty 2013, o 00:16

Dla mnie najważniejsze jest, żeby kobieta była szczera i otwarta, myślała nie tylko o swoich, ale i o moich potrzebach. Podobają mi się wszystkie kobiety...Każda ma coś w sobie (no dobra, są może jakieś wyjątki). Ale odpowiadając na Twoje pytanie...

Jeśli chodzi o psychiczne rozgraniczenie, to w bardziej kobiecych lubię delikatność i poniekąd, ale nie zawsze uległość. To trochę paradoks, ale w bardziej męskich podoba mi się stanowczość i dominacja... Na przekór temu, co w bardziej kobiecych. Trudno to rozgraniczyć, bo kobieca może być też stanowcza i tak dalej. Można by tu polemizować długo, a przecież ile kobiet, tyle odmiennych zdań. Jeszcze praktycznie każda broni swojego jak lwica. :wink:
Killus
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2013, o 10:09

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Killus » 3 lut 2013, o 13:40

I chyba to najlepiej podsumowuje tę dyskusję :D

http://www.youtube.com/watch?v=mi-km1b6xwE
Bezczelna
Posty: 5
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:27

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Bezczelna » 5 lut 2013, o 11:44

Nie ma takiego czegoś jak ''męska'' kobieta. Są tylko nieatrakcyjne mieszańce.
Awatar użytkownika
fanta86
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 13 lip 2012, o 22:17

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: fanta86 » 5 lut 2013, o 14:50

Nie czytałam tego wątku od samego początku tylko parę stron mi umknęło,ale przeraża mnie takie segregowanie ludzi... :shock:.Rozumiem,że każdy ma inny wyznacznik piękna i posiada wolność wyboru,ale to nie znaczy aby kogoś atakować za to kimś ktoś jest.(wypowiedzi niektóre).Dodając,że same tworzymy pewną mniejszość,gdzie wzajemnie "powinnyśmy" się wspierać(choć to trudne) to wzajemnie sobie ujadamy,mimo że walczymy oto samo czyli akceptacje społeczną.Szanując siebie szanujemy innych.Przypomniał mi się taki fragment don Miguela:“Wolność nie jest prawem do bycia tym, kim się chce. Wolność to prawo do bycia tym, kim się jest.”(zapewne cytat już był tu użyty).Czego Wam wszystkim życzę i sobie.
"Na zazdrość trzeba ciężko pracować. Litość dostajesz za darmo."
Bezczelna
Posty: 5
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:27

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Bezczelna » 6 lut 2013, o 18:56

Męskie lesbijki nie istnieją . To poprostu okreslenie wymyslone tylko po to by nie nazywac ich babochlopami
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Motyl9 » 6 lut 2013, o 22:38

Jak Mnie wkurzają określenia typu babochłop przecież to jest zwykłe chamstwo, bo każdej z Nas można coś zarzucić. Bo czy to takie trudne aby być tolerancyjnym wobec innych, skoro Same chcemy tolerancji to uszanujmy to jak wyglądają inni, przecież to aż tak wiele nie kosztuje.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Saren » 7 lut 2013, o 10:54

Mnie wkurza coś innego.

Rosjanie nie istnieją. To tylko takie miłe określenie na ruskich.
Kosmici nie istnieją, bo wszyscy pochodzą z Marsa, więc to Marsjanie.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Marionette » 7 lut 2013, o 13:08

Bezczelna pisze:Męskie lesbijki nie istnieją . To poprostu okreslenie wymyslone tylko po to by nie nazywac ich babochlopami
:)
Bezczelne osoby nie istnieją. To określenie wymyślone po to, żeby nie nazywać ich ograniczonymi.
It's fun to be a box of cats
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Motyl9 » 7 lut 2013, o 14:38

Ja tam jestem tolerancyjna ale wszystko ma swoje granice i chamstwa tolerować nie potrafię, bo przecież nikt z Nas niema prawa do nabijania się z wyglądu innych, bo czasami nie mamy wpływu na to jak wyglądamy. No ale cóż na głupotę i czyjeś ograniczenia wpływu już raczej nie mamy i niewiele możemy z tym zrobić.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Sedona
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 24 sty 2013, o 10:02

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Sedona » 8 lut 2013, o 16:16

agapoem pisze:ja jak zwykle, aż do znudzenia napiszę, że oczywiście wolę te kobiece. Jednak proszę nie mylić tego z blond włosami(które zresztą nie przypadają mi do gustu) i z kobietą, której zbyt długie paznokcie nie pozwalają zapiąć sobie guzika :?
To zaś, że kobieta ubiera się jak kobieta nie oznacza wcale, że nie jest twarda i nikt nie powiedział, że męskie kobiety są twarde, jasne, bywają, ale stwierdzenie, że wszystkie są jest mylne, bo wiele sprawia tylko takie wrażenie.
Moim typem jest więc kobieta, która gdy trzeba potrafi być twarda, a w innej sytuacji potrafi być delikatna itp. Kobieta, której nikt nie pomyli z chłopakiem, ale która nie nosi ciągle spódnic i obcasów. Kobieta, która potnie drzewo wyglądając przy tym bardzo seksownie, a jednocześnie przy oglądaniu wieczorem wzruszającego filmu przytuli się do mnie ze łzami w oczach.
Kobieta, która weźmie mnie na ręce, ale która nie ma przy tym muskulatury jak mężczyzna. Kobieta, która nie nie może żyć bez makijażu, ale zawsze ślicznie pachnie, kobieta, która preferuje spodnie, a gdy ubierze spódnicę to od razu mam ochotę z niej ją ściągnąć i to nie po to bynajmniej, by tylko popatrzeć :wink:
Nie zabrałabym Cię na podryw :P
cycolinaxxl pisze:(...)wogóle męskie mają agresywny podryw, a kobiece delikatny, ale to są moje subiektywne doświadczenia.Może kiedyś zmienie zdanie.
Doświadczenia mam podobne, a nie lubię być zarywana w agresywny, nachalny sposób. Kiedyś taka panna, jak n pożegnanie pod mojej odmowie uścisnęła mi rękę to praktycznie ją zmiażdżyła, i to mi się cholernie nie podobało.

A ja powiem tak, uwielbiam kobiece kształty, ale nie mam obsesji na punkcie kobiety w sukience czy spódnicy, tzn tak kręci mnie to, ale dziewczyna w obcisłych spodniach może być równie seksowna. Tipsy odpadają, nie znoszę tego, blondynki raczej mi się nie podobają... Gustuję w rudych i brunetkach, lubię kobiety o jasnej karnacji. A jeśli chodzi o cechy wew. to kocham delikatność, ale fajnie jak kobieta potrafi z siebie wydobyć odrobinę agresji - chodzi mi o to, żeby nie była taką biedną sierotką, żeby potrafiła przejąć kontrolę, nawet jeśli na co dzień trzeba jej pomóc w podejmowaniu decyzji i odkręcić słoik xD
Czasami nawet zwracam uwagę na androgyniczne kobiety(z wyglądu)
Czasem się zastanawiam jakim ja jestem typem, bo z charakteru chyba andro, mam sporo męskich cech - asertywność, niezależność, opiekuńczość i jestem narwana. :roll:
A z wyglądu nie wiem, jestem szczupła, mam długie włosy, lubię czasem założyć spódnice, faceci chcą się ze mną umawiać - więc męska chyba nie jestem, aczkolwiek nie wiem chyba gdzie jest granica...
Motyl9 pisze:Ja tam jestem tolerancyjna ale wszystko ma swoje granice i chamstwa tolerować nie potrafię, bo przecież nikt z Nas niema prawa do nabijania się z wyglądu innych, bo czasami nie mamy wpływu na to jak wyglądamy. No ale cóż na głupotę i czyjeś ograniczenia wpływu już raczej nie mamy i niewiele możemy z tym zrobić.
True.


Bezczelna, powiewa mi istną prowokacją od Ciebie. Nie wierzę, że piszesz to wszystko na poważnie. ile masz lat? (wiem, to okropne oceniać ludzi po wieku)
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Motyl9 » 8 lut 2013, o 18:10

Jak dla Mnie ważne jest aby dziewczyna dbała o Siebie ale nie jakoś przesadnie, a to jak będzie wyglądała niema większego znaczenia bo chyba ważniejsze jest to co ma się w środku. Chociaż osobiście nie trawię pustych lasek dla których liczy się tylko kasa i wygląd. Ale chyba najbardziej denerwuje Mnie ocenianie kogoś po wyglądzie, bo przecież nie zawsze mamy wpływ na Swój wygląd.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Sugaar » 8 lut 2013, o 18:30

Najważniejsza w życiu jest równowaga.
W wyglądzie, charakterze, wyznawanych zasadach,celach życiowych.

Nie wymagajmy zbyt dużo od innych - myślę, że jeśli będzie się od Niej wyczuwało harmonię pomiędzy wnętrzem a tym co prezentuje na zewnątrz, to już jest podstawa do lubienia :)
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Motyl9 » 8 lut 2013, o 18:34

Masz racje Sugaar :D
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
kompot
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:02

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: kompot » 22 lut 2013, o 23:53

Ja chyba jestem dobrą osobą, żeby się w tym temacie wypowiedzieć, bo wśród pań, które wpadły mi w oko, występuje całe spektrum męskości i kobiecości. Trochę to dla mnie zagmatwane, bo męskość/kobiecość postrzegam głównie przez osobowość, a potem okazuje się, że dla mnie kobieca wg mnie pani, jest w powszechnej opinii męska, bo nosi się po męsku. Nie wiem więc, czy pociągają mnie kobiece, czy męskie, po prostu pociągające i w miarę modnie ubrane, co nie oznacza drogo (w dobie tanich sieciówek i hipsterskiej mody na second handy abnegackie noszenie starych sztruksów z liceum to dla mnie świadectwo jakiegoś życiowego nieogaru). Zauważyłam jednak prawidłowość, że ciągnie mnie do kontrastów np. jak pani jest z gatunku męsko-sportowych, niech będzie miała cieplutką, kobiecą osobowość, albo chociaż cieplutki głos, zaś z wyglądu kobiece panie częściej kręcą mnie taką raczej męską pewnością siebie, sukcesami, wygadaniem, chłodem i profesjonalizmem. I co ciekawe - takie bardziej męskie z wyglądu panie wolę w wersji szczuplutkiej i wysportowanej, a te kobiece muszą mieć kształty, odrobinkę brzuszka, bo to jest według mnie kobiece.
Awatar użytkownika
flying_wings
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2014, o 17:19

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: flying_wings » 15 cze 2014, o 19:26

Nie preferuję męskiego typu. Nie mam nic do kobiet o takim stylu, to ich sprawa, po prostu nie są wdłg mnie atrakcyjne. Pytanie gdzie jest ta granica męska? Wdłg mnie męska kobieta nosi męskie gacie, męskie ubrania, ma nażelowanego irokeza i psika się męskim dezodorantem i perfumami. W kobiecych kobietach uwielbiam ten ogień w oczach, to jak przerzucają włosami z jednej strony na drugą, jak się delikatnie uśmiechają i jak wybuchają do łez śmiechem. To jak potrafią spojrzeć w oczy i nie boją się uczuć. To jak potrafią obezwładnić sobą, ubrać się mega wystrojowo. Jak szanują siebie. Wdłg mnie to jest bardzo kobiece.
Equal Rights
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 16 cze 2014, o 00:31

Jeśli już musimy używać takich określeń, choć też się z tym nie zgadzam...No nie. Jednak niezgoda powoduje, że nie będę umiała tego opisać :scratch: Powiem tak. Lesbijki uważane za męskie, często, bez tych wszystkich makijaży, szpilek, sukienek i fryzur, są mega kobiece, a gdy zdejmiemy te wszystkie atrybuty kobiecym, przynajmniej połowie co zostaje? Gdyby tak kobiety miały więcej odwagi nie robić sie na baby kiedy ich natura temu przeczy :roll:
Poza tym, jeśli chodzi o psychikę, to już muszę się posłużyć pewnymi uproszczeniami. Większa ilość testosteronu czyni kobiecą osobowość bardzo atrakcyjną, ale zwiększa agresję, co nie koniecznie wpływa na łatwe nawiązywanie kontaktów z tym rodzajem kobiet. Albo wrażliwość, intuicja, empatia u takiej na pozór męskiej kobiety - rozbija totalnie. Choć u kobiecych kobiet takie przeciwstawne cechy - niekoniecznie :roll: Ogólnie uwielbiam "męskość" u kobiet, ale one mnie niekoniecznie :roll: I to jest przykre :evil:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KerryBi » 16 cze 2014, o 11:45

Lubię zdecydowane kobiety, o dość dobrze zarysowanym charakterze. To jak wyglądają (męsko czy kobieco) ma mniejsze znaczenie. Większość kobiet jest kobieca, w zależności od tego co ktoś uzna za kobiece. Dla mnie ciemne, półdługie, naturalne włosy to atrybut kobiecości. Dla kogoś innego to oznaka, że kobieta jest "męska", bo nie ma długich włosów i nie robi się na Barbie. Zależy od gustu, a że jestem wybredna, to mam dość dobrze sprecyzowane cechy "męskie" i "kobiece" ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 16 cze 2014, o 12:07

KerryBi pisze:Lubię zdecydowane kobiety, o dość dobrze zarysowanym charakterze. To jak wyglądają (męsko czy kobieco) ma mniejsze znaczenie. Większość kobiet jest kobieca, w zależności od tego co ktoś uzna za kobiece. Dla mnie ciemne, półdługie, naturalne włosy to atrybut kobiecości. Dla kogoś innego to oznaka, że kobieta jest "męska", bo nie ma długich włosów i nie robi się na Barbie. Zależy od gustu, a że jestem wybredna, to mam dość dobrze sprecyzowane cechy "męskie" i "kobiece" ;)
Mogą być ciemne, półdługie i kręcone? :cool: :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KerryBi » 16 cze 2014, o 12:16

KobiecaPrzyjazn pisze:Mogą być ciemne, półdługie i kręcone? :cool: :wink:
Mogą :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=pePZI7Zmrws
aniaanibe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2014, o 03:27

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: aniaanibe » 17 cze 2014, o 03:34

Mimo tych samych "skłonności" trochę się różnimy i... posługujemy się stereotypami - to bardzo naturalne w każdej kulturze. Dziewczyny, nie oszukujcie samych siebie. Każda z nas jest w stanie wysnuć jakieś wnioski na podstawie tego, co widzimy, spotykając osobę po raz pierwszy. W naszym świecie funkcjonuje coś takiego,jak rozróżnienie na lesbijki "męskie" i "kobiece". Ja lubię wszyskie kobiety, z którym mam o czym rozmawiać. W przypadku "kobiecych" fajne jest to, że są w posiadaniu zmywacza do paznokci ;) :p
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KerryBi » 17 cze 2014, o 07:10

aniaanibe pisze:W przypadku "kobiecych" fajne jest to, że są w posiadaniu zmywacza do paznokci ;) :p
A więc jestem "męska". Nigdy nie nosiłam i nie noszę ze sobą zmywacza do paznokci :cool:
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: bonz » 17 cze 2014, o 09:32

KerryBi pisze:
aniaanibe pisze:W przypadku "kobiecych" fajne jest to, że są w posiadaniu zmywacza do paznokci ;) :p
A więc jestem "męska". Nigdy nie nosiłam i nie noszę ze sobą zmywacza do paznokci :cool:

Śmiejecie się, ale są przecież dziewczyny [nie-nasze-koniecznie], które noszą ze sobą lakier, lokówkę, suszarkę, zmywarkę i cały asortyment w swojej torebce.
Do tematu: lubię połączenie. Kobiecość i męskość są przewidywalnymi skrajnościami. Lubię, kiedy kobieta potrafi być raz taka, raz taka. Niekoniecznie w stylu ubierania się, [choć w tej materii przejawia się praktyczność stroju z reguły u takich dziewczyn], ale ogólnie w stylu bycia i zachowywaniu się. Że nie tylko władczość i zdecydowanie, ale też spokój i subtelność. Albo raz tak, a raz tak. Połączenie jest najlepsze. Więcej niż jeden świat zawsze lepiej niż tylko jeden świat, bo daje większą gamę możliwości.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Charlotte1108
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2014, o 22:49

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Charlotte1108 » 17 cze 2014, o 11:54

Uwielbiam kobiece kobiety o męskim charakterze, taka co wygląda na miłą poukadaną dziewczynę, troszkę lalkowata, ale minimalnie, natomiast wzrok pewny siebie, zadziorny. Musi być inteligentna,wiedzieć czego chce, mieć zainteresowania i ambicje, zabawna(zwłaszcza w nieco cyniczny sposób jak ja), czasem przeklnie jak szewc. Taka łobuziara w sukience i długich włoasch :D diabeł w owczej skórze.
Nie podobają mi się męskie, ja się ich po prostu boje,w dodatku nie ogarniam niby baba a jak facet WTF?!

Och aż się rozmarzyłam. Co do kobiecości i meskości to nie istenieją kobiety full meskie w meskich gaciach oraz full kobiece z kokardką na głowie, opalenizną z solarium i metrowymi tipsami.Kobiety są właśnie tak fascynujące,pełen wachlarz różnych cech tworzy indywiduum( chyba jest takie słowo :P )
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: bonz » 17 cze 2014, o 12:18

Umówmy się, że kobiecość przegięta, to te tipsy i solara.
Bo normalna kobiecość w wyglądzie widzi mi się jako
-dłuższe niż 4cm włosy
-makijaż, ale niezbyt mocny, po prostu - odpowiedni do twarzy
-zadbane paznokcie, czyli bez tipsów
-strój podkreślający kształty [pośladki!] i niekoniecznie cycki na wierzchu, bez przesady, chociażby sukienki i spódniczki bardzo tak
-buty niesportowe, a raczej lekkie, lub odsłaniające stopę.

Kobiecość nie powinna być utożsamiana z tipsami i solarą, bo to jest skrajność.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
aniaanibe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2014, o 03:27

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: aniaanibe » 19 cze 2014, o 04:24

Charlotte1108 pisze: Kobiety są właśnie tak fascynujące,pełen wachlarz różnych cech tworzy indywiduum( chyba jest takie słowo :P )
"Lubię to" :P
Swallow20
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2014, o 22:03

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Swallow20 » 7 gru 2014, o 23:13

Ja jestem zdecydowanie bardziej z tych "męskich" ale nie chodze w rozciągniętych dresach , nie pale , alkohol tylko w niewielkich ilościach , traktuje wszystkie kobiety z szacunkiem. Mam krótkie włosy ale zadbane. Ubieram się modnie , często to jest jakaś koszula , rurki , sportowe buty. Mimo tego wszystkiego jestem wrażliwa , nie wstydzę się łez. Potrafię sprawić żeby ona czuła się przy mnie kochana i bezpieczna. Podobam się innym kobietą ale już mam tą jedyną ;*
azzardo-eta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 352
Rejestracja: 26 sty 2014, o 18:23

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: azzardo-eta » 12 gru 2014, o 18:21

W życiu ziemskim byłam w związkach z kobietami kobiecymi i również dane mi było dzielić los z ukochanymi o bardziej męskich cechach charakteru, jak i wyglądzie. Miłość sprawia, że nie mamy wpływu na wybór konkretnego "modelu" od strony wizualnej, jak i natury. Oczywiście te bardzie kobiece pociagają mnie swoją delikatnością, subtelnością, słodkością uśmiechu...Natomiast te bardziej męskie budzą we mnie pozytywny respekt, odrobinę wyzwalają we mnie podporządkowanie i uległość :wink:
Dawno temu, wydawało mi się, że tylko zupełnie kobiece i ulegle mogą skraść moje serce. Co tak niezmiernie na mnie działa? Myślę, że oryginalność, intelekt, poczucie humoru i zniewalający zapach...oj, można się zakręcić. Miłość jest pełna fascynacji i niespodzianek 8) :serce:
Moja Miłość ma w sobie WSZYSTKO i już na zawsze :serce: :serce:
ODPOWIEDZ