Dziwne randki z dziwnymi osobami

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
cerata
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 12:56

Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cerata » 21 kwie 2012, o 11:36

Czy zdarzyło wam się odbyć spotkanie z kimś kto był jakiś dziwny,podejrzany ogólnie randka była jakaś dziwna.Coś dziwnego się stało?
Opiszcie swoję doświadczenia. Ja raz się umówiłam z dziewczyną która przyjechała po mnie autem.Wsiadłam i nagle odjechała.Okazało się że jest naćpana .Zachowywała się tak dziwnie że bałam się odezwać.Od razu pytała czy z nią będę bo ona już mnie sobie upatrzyła od dawna.Miała dziwne tiki nerwowe i ciągle się oblizywała po zębach tak dziwnie językiem patrząć na mnie jak jakiś zboczeniec.Starałam się zachować spokój i o czymś pogadać spokojnie.Zuważyłam że ma długie włosy i zapytałam czy mogę zobaczyć gdy dotknęłam jej głowy ona odskoczyłą jak poparzona i sie zlękła.Masakra to było tak dziwne że jak tylko wróciłam do domu olałam ją.
cancona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 3 gru 2011, o 00:26

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cancona » 21 kwie 2012, o 12:31

Zdarzyło się, chociaż to może nic niezwykłego. Po jakimś czasie dołączyły się Jej dwie koleżanki i spotaknie przeszło na tory zapić-zaćpać. Z perspektywy czasu nawet zabawne doświadczenie, ale wtedy dziwne. Zwlaszcza ,gdy to pierwsze spotkanie i się nie bardzo zna te osoby.
cerata
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 12:56

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cerata » 21 kwie 2012, o 13:10

Muszę się przyznać że sama też kiedyś odwaliłam zonka na randce .Umówiłam się z dziewczyną która mi się bardzo podobała na rankę.Było lato cieplutko i zdecydowałyśmy pójść do parku z koncertami wypic wino.Wszystko było cudownie dopóki nie posżłysmy do toitoja .Tak sikałam że obsikałam sobie całą nogawkę w jasnych spodniach.10 min się zastanawiałam co mam ku...zrobić? musiałam wyjść niestety .Przyznałam się i okazało się że dziewczyna była bardzo wyrozumiała i bez problemu poszła ze mną do domu się przebrać.Ale i tak do dziś wstyd mi za to.
Dorota89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 9 sty 2010, o 18:25

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Dorota89 » 21 kwie 2012, o 14:24

Ja się kiedyś umówiłam z jedną laską. Pojechałam na spotkanie. I co się okazało? Że spotkanie ze mną potraktowała jako wymówkę, żeby wyjść z domu i się upić... Bo normalnie z chaty jej nie wypuszczali, żeby właśnie nie piła. Ale to jeszcze nie wszystko. Okazało się również, że chciała sobie ze mnie zrobić sponsora alkoholowego. Potem wydzwaniała nocami, a jak odebrałam, to mówiła tylko, że mam oddzwonić, bo ona nie ma kasy na koncie. A jak nie oddzwaniałam, to dzwoniła dalej... W końcu musiałam telefon wyłączyć... Jeszcze na tym pierwszym spotkaniu mnie poinformowała, że jestem już jej i mam przyjeżdżać tylko do niej, nie mogę widywać się ze znajomymi, a już broń boże wychodzić z nimi na imprezy... Znajomość szybko się skończyła.
"If I can't be my own, I'd feel better dead..."
ruka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2011, o 20:10

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: ruka » 21 kwie 2012, o 17:48

Zabawne jest to co napisałaś.
cetera
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 1 sie 2011, o 23:58

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cetera » 22 kwie 2012, o 14:33

jak kiedyś się umówiłam z laską, która przyszła ubrana w zawinięty obrus ze stołu.. a co gorsze takie same były w knajpie do której poszłyśmy, wyglądała jakby go tam ukradła:P
Myself, I hold your big fat heart in my hands
I hold your bleeding heart in my hands
A supernova
A flame on fire
cerata
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 12:56

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cerata » 22 kwie 2012, o 18:07

O jaaaa.... To nie żle.H ehe lepsza jest niż ja .Ja ........... koc z pubu który byl dla tych co na zewnątrz siedza przy stolikach.Może to nie był obruz tylko ja z kocem,...
cerata
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 12:56

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cerata » 22 kwie 2012, o 18:12

Przypomniałam sobie jak kiedyś na drugim spotkaniu jedna dziewczyna mi zaproponowała masaż bo narzekałam że mnie plecy bolą.Na biurku stał płyn do kąpieli i leżał krem do ciała.Ona wzieła ten płyn do kąpieli myśląc że to balsam i zaczęła mi nim plecy smarować.Jak się skumałam o co cho...myślałam że umre ze śmiechu
darkgreen
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 29 sie 2011, o 12:32

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: darkgreen » 22 kwie 2012, o 22:39

1. Dziewczyna na drugiej randce zaproponowała mi, żebyśmy miały razem dziecko (ja miałam zajść w ciążę).

2. Na randkę luba niewiasta przyprowadziła swoją byłą dziewczynę (rozstały się po 2 latach), która przyprowadziła swoją nową dziewczynę. To było tyleż dziwne, co lesbijskie, ale wtedy jeszcze dla mnie dziwne (i wciąż jest, obiektywnie rzecz biorąc).

3. Byłam na randce pierwszej, a okazało się, że dla tej dziewczyny to jest w ogóle pierwsza randka w życiu :D (miała 19 lat, nawet całkiem ładna). To było DZIWNE, zwłaszcza to poczucie odpowiedzialności, które na mnie spoczywało ;)

W ogóle dziewczyny są dziwne :D aż strach się z nimi spotykać.
bya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2012, o 23:15

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: bya » 22 kwie 2012, o 22:51

No dobra, to teraz moja kolej.
Umówiłam się kiedyś z dziewczyną, która przez całą randkę nie dała mi powiedzieć ANI JEDNEGO słowa. I to nie tak, że nie próbowałam. Starałam się coś wtrącić, przynajmniej na początku, a później dałam sobie spokój. Prawdę mówiąc w ogóle nie pamiętam, o czym mówiła. Był to jednak strasznie szybki i przytłaczający słowotok.
cetera
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 1 sie 2011, o 23:58

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cetera » 22 kwie 2012, o 22:52

źle to ujęłam:P ona była zawinięta w obrus, ale z tego co wiem, nie był kradziony:P a zresztą kto ją tam wie.. :)
Myself, I hold your big fat heart in my hands
I hold your bleeding heart in my hands
A supernova
A flame on fire
pannanna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 8 gru 2011, o 20:13

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: pannanna » 23 kwie 2012, o 10:18

Jeśli chodzi oo takie prawdziwe randki, na dodatek w ciemno to miałam takie 2 spotkania.
Pierwsze było naprawdę idealne ale drugie...
Jezu dziewczyna była tak zestresowana, że nawet mi się to udzieliło (a byłam naprawdę wyluzowana, bo nawet specjalnie się trochę upaliłam) w drodze do jakiegoś pabu kompletnie się nie odzywała wiec musiałam się wykazać.
A w pubie... Gdy kupiłyśmy po piwie zapadła niezręczna cisza, dosłownie jak w filmach.
Oczywiście ona nie raczyła zacząć jakiegoś tematu, poszłam do toalety i szczerze mówiąc zamierzałam stamtąd uciec ale opamiętałam się poszłam do niej i powiedziałam, ze nic z tego nie będzie bo jesteśmy kompletnie z innych światów.
Wtedy nawet się trochę wyluzowała i zaczęła o sobie opowiadać, m.in. że nigdy nie była z kobietą (20 lat) ze nikt nie wie, ze jest lesbijka nawet współlokatorzy. Szkoda mi się jej zrobiło wiec ją zaprosiłam na najbliższą imprezę kobiecą, no ale się nie odezwała więc jej strata.
cerata
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 12:56

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: cerata » 23 kwie 2012, o 12:40

Mi sie tez coś przypomniało.Umówiłam się 3 razy z pewną Panią na spacer wieczorkiem było super.Zbliżał się weekend i zaproponowała mi pójście do klubu w sobotę.Poszłysmy z moim dobrym przyjacielem gejem ,wszystko ładnie elegancko aż tu bach...poszła niby zapalić i znikła na długi czas.Poszłam do wc aby się załatwić a później miałam ją poszukac ,wchodząc do wc patrze otwierają się drzwi od kabiny i wychodzi ona z jakaś laską i mają obie miny w stylu: upp....Nie odezwałam się słowem i weszlam sie wysiakac ,wyszłam i jakby nigdy nic wrocilam do kolegi.tOTALNY IGNOR.Po czym wychodzimy z kolegą z lokalu ona idzie z nami i ciagnie za sobą tą laskę z kibla która idzie za nami i się dziwnie patrzy z zakłopotaniem a ta ode mnie łapie mnie za rękę i odwraca się czy tamta widzi,tamta zakłopotana nie wie co zrobić...a ja patrze o co kur...kaman,a TA ODE MNIE z tekstem, żebym nie była zła że ona tylko poszła z nią się wysikać.Zrobila tak abym była zazdrosna trochę bo chciała sparwdzić czy mi zależy na niej? jebłam.Pozniej pisała i dzownila że teskni itp.olewka na nią poszla totalna
Awatar użytkownika
shea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2010, o 16:23

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: shea » 23 kwie 2012, o 20:12

umówiłam się z dziewczyną, która wydawała się być spoko (randka w ciemno :P). cały wieczór nawijała o swojej byłej, którą strasznie kocha, o tym, że chce do niej wrócić, dosłownie o wszystkim związanym z tamtą. ja sobie spokojnie piłam piwko, podczas gdy ona przez trzy godziny nawijała o ex. tyle dobrego z tego wyszło, że przynajmniej ona płaciła :twisted:
To miłość jedna na milion.
monty
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2012, o 17:50

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: monty » 27 kwie 2012, o 00:05

No to moja randka jest najbardziej harcore'owa ze wszystkich ;).
Hardcore polega na tym, ze jej nie bylo! Spodobala mi sie znajoma, wiec przez wspolna kolezanke (ktora jest blizej ze mna niz z niedoszla miloscia mojego zycia :mrgreen: ) wyniuchalam to i owo. Kolezanka, w dobrej wierze, cos 'wspomniala' zainteresowanej o tym, ze chyba mi sie podoba ("nie boj sie, juz ja tam to powiedzialam, ze na pewno sie nie kapnie" - jak zwykle :mrgreen: ).

Zaproponowalam pannie drinka, tak bardzo na luzie i... nic! :podbite oczko:

Po jakims czasie pytam tej kolezanki jak ta ich 'nie-rozmowa' naprawde wygladala.
-No, powiedzialam X, ze chyba jestes nia zainteresowana i tak sie ucieszyla, zareagowala bardzo pozytywnie i prosila, zebym Was ustawila na randke!

Wez tu za babami traf :-P
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: tieudown » 29 kwie 2012, o 23:07

Nigdy nie wsiadam z obcymi do samochodu, taką mam zasadę, wszystkie z tego powodu uważają, że jestem nieufną neurotyczką :D (którą jestem, ale nie muszą się o tym dowiadywać na pierwszej randce, huh)

na randkach w ciemno byłam kilka razy i nigdy nie wypaliły. Zastanawiam się, gdzie do licha mogę poznawać dziewczyny, żeby nie było to przez internet...
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
Koyot_eu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2012, o 19:39

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Koyot_eu » 30 kwie 2012, o 11:05

Ciężka sprawa i też się nad tym zastanawiałam,ale odpowiedzi nie znalazłam. Internet daje nam szereg możliwości,trzeba tylko umieć je odpowiednio wykorzystać. Nigdy nie wiemy kto znajduje się po "drugiej stronie",ale czasem ryzyko się opłaca :)
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: milan4ever » 15 lis 2017, o 17:55

Tak czytam i dziewczyny z tych opowieści to jakaś patologia...
Andziagandzia89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2017, o 01:16

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Andziagandzia89 » 16 lis 2017, o 22:23

Az oczy krwawia od czytania
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: trusia26 » 16 lis 2017, o 23:32

Ja pojechałam dwa województwa dalej, żeby najpierw dowiedzieć się, że się pierwszego dnia nie spotkamy, potem na drugi dzień na nią czekać w umówionym miejscu przez dwie godziny, a następnie słuchać przed około 2-3 godziny o jej 6 byłych, z którymi ma oczywiście świetny kontakt, tylko ją tak bardzo wkurzają, bo a to się za mało odzywają, a to są w zbyt udanych związkach.

Raz też spotkałam się z dziewczyną, która lekko upiła się na spotkaniu mieszanką wódki z mlekiem. Opowiadała mi potem jak to napadają na nią małe dziewczynki-złodziejki w drodze powrotnej ze zmiany nocnej, no i jakie to duchy i zjawy czasami widzi w kuchni, a do tego kilka historyjek z serii "znajomy mojego znajomego", które przytrafiły się właśnie jej, no a na randki w ciemno ciągle trafiała na dziewczyny niegolące pach ani nóg. Nie wiem dlaczego nie wybuchnęłam śmiechem na koniec.
meitar
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2012, o 13:18

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: meitar » 19 lis 2017, o 14:05

Neurotycznie i hardcorowo- owszem, zdarzyło się. Pewnie mniej wyrozumiały dla ludzkich dziwactw człowiek skończyłby tę znajomość o wiele szybciej, po pierwszym spotkaniu. Jednak mam taki "defekt", że jestem w stanie zrozumieć zachowania neurotyczne, depresyjne itp. Jednak ta jedna krótka znajomość na dobre nauczyła mnie, że nie chcę się babrać, ani dawać wciągać w czyjeś jazdy.
Osoba poznana przez ten portal, dlatego nie opiszę szczegółów.
Ale powiem tyle- uważajcie. Bo nieukrywany, nadmuchany zachwyt waszą osobą i chęć usidlenia już na pierwszym spotkaniu- nie wróżą nigdy niczego dobrego i lepiej słuchać swojej intuicji- już od pierwszego spotkania.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: malina_grey » 19 lis 2017, o 14:54

trusia26 pisze:Ja pojechałam dwa województwa dalej, żeby najpierw dowiedzieć się, że się pierwszego dnia nie spotkamy, potem na drugi dzień na nią czekać w umówionym miejscu przez dwie godziny, a następnie słuchać przed około 2-3 godziny o jej 6 byłych, z którymi ma oczywiście świetny kontakt, tylko ją tak bardzo wkurzają, bo a to się za mało odzywają, a to są w zbyt udanych związkach.

Raz też spotkałam się z dziewczyną, która lekko upiła się na spotkaniu mieszanką wódki z mlekiem. Opowiadała mi potem jak to napadają na nią małe dziewczynki-złodziejki w drodze powrotnej ze zmiany nocnej, no i jakie to duchy i zjawy czasami widzi w kuchni, a do tego kilka historyjek z serii "znajomy mojego znajomego", które przytrafiły się właśnie jej, no a na randki w ciemno ciągle trafiała na dziewczyny niegolące pach ani nóg. Nie wiem dlaczego nie wybuchnęłam śmiechem na koniec.
Trusia, a nie masz więcej takich doświadczeń ? Przepraszam Cię bardzo, ale ja czytając to rżałam jak koń i łzy ze śmiechu mi płynęły. :mrgreen: :mrgreen:
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Missunderstood » 19 lis 2017, o 15:46

malina_grey pisze: Trusia, a nie masz więcej takich doświadczeń ? Przepraszam Cię bardzo, ale ja czytając to rżałam jak koń i łzy ze śmiechu mi płynęły. :mrgreen: :mrgreen:
Ja bym na miejscu trusi zdecydowanie wybuchnęła śmiechem. Każdy ma jakąś korbę, ale pierwsza randka nie jest dobrym momentem na zdradzanie takich szczegółów ze swojego życia...
Ja byłam kiedyś na drinku z dziewczyną, która przez cale dwie godziny wychwalała "dziwności" twierdząc, że im dziwniejsza osoba i dziwniejsza relacja tym lepiej, bo najbardziej przerażają ją zwyczajni ludzie.
Inna opowiadała o swoich problemach z narkotykami i policją, bo NIESTETY już nie może się bić (dostała wyrok w zawiasach), a bardzo lubiła "napi****** się z kut*****", bo nienawidzi ich najbardziej na świecie. Zbierałam się tak szybko, że mało nóg nie pogubiłam :lol:
Kolejna randka upłynęła mi na analizie wszystkich cech wyglądu i charakteru kobiet, by ustalić kategorie męska/niemęska/kobieca i wyznaczyć poprawną kolejność przechodzenia przez drzwi, ponieważ męska prędzej pobije się z kobiecą(sic!) niż pozwoli się w drzwiach przepuścić. Ostatni kontakt miałyśmy, gdy korzystając ze świeżo zdobytej wiedzy pozwoliłam się przepuścić w drzwiach, by tym prędzej czmychnąć :mrgreen:
Znajoma była na randce z dziewczyną, która okazała się być zupełnie inną osobą niż na zdjęciu. Nie jakąś brzydszą, po prostu inną. Tamta po prostu do niej podeszła i powiedziała: niespodzianka!
Jak człowiek sobie czasami w kryzysie zatęskni za życiem singla to przypomina sobie takie sytuacje i od razu dziękuje losowi, że ma to za sobą :cool:
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Sad_Rabbit » 19 lis 2017, o 19:36

Nigdy nie bylam na dziwnej randce, pewnie z racji tego, ze ich zbyt wiele w swoim zyciu nie mialam. I moze dlatego, ze nigdy nie umawialm sie przez internet. Ale zdarzyla mi sie sytuacja, ze klubie po zamienieniu dwoch zdan w kolejce do toalety, dziewczyna zlapala mnie za fraki, wciagnela do kabiny i zaczela calowac. Byla fajna, wiec nie bardzo wiedzialam jak mam sie z tej sytuacji wymiksowac by jej nie urazic.
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: kokona » 21 lis 2017, o 21:46

Liczy sie randka z facetem?? Spotykalam sie kilka razy z takim jednym. Nie bylo nigdy powiedziane ze jestesmy para. Bardzo malo sie odzywal. Spotykalam sie z nim kilka razy bo bylam.zagibiona nie wiedzialam co mam.robic. myslalam ze nam wyjdzie. Ale kiedy jednak utwierdzilam sie w przekonaniu ze.na milion procent nic z tego nie bedzie spotkalam.sie z nim zeby mu.powiedziec ze nie bedziemy sie dalej spotykac. Zaczal plakac. Rano jak.wychodzilam.z domu na wycieraczce lezal piekny bukiet róż I wiadomosc ze kwiaty czekaly w.samochodzie bo myslal ze mu.powiem zebysmy zostali parą I on mnie zabierze w romantyczne miejsce I da mi te kwiaty
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: kokona » 21 lis 2017, o 21:50

kokona pisze:Bardzo malo sie odzywal.
Bardzo malo sie odzywal na naszych randkach. W smsach byl mistrzem. Wypisywal caly czas
She's not the chapter. She's all the story
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: biedronca » 21 lis 2017, o 23:00

Biedny :(
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: Missunderstood » 21 lis 2017, o 23:18

To o te z facetami tez w temacie? Jako nastolatka jeszcze byłam kiedyś na spotkaniu, które zamieniło się w polityczno-ideologiczną debatę. Dwie godziny przekrzykwiania się, bo "kobieta ma swoją rolę" (garnki ma ogarniać), przy czym nie dowiedziałam się jaka jest rola faceta.
Najgorsze, że nic wcześniej nie wskazywało na to, że ma takie problemy z głową, tacy to się nieźle maskują :roll:
Awatar użytkownika
denszyka
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, o 11:41
Lokalizacja: Szczytno

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: denszyka » 22 lis 2017, o 09:25

Mi się też takie zdarzają, ale po prostu później olewam taką osobę.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: Dziwne randki z dziwnymi osobami

Post autor: bruxxa » 22 lis 2017, o 14:17

To nie był dziwny koleś, ale dziwnie ja się zachowałam - gadaliśmy m.in. o laskach, że urywają znajomość bez powodu mimo, że wcześniej wydają się zainteresowane (jego doświadczenia), ja przytakiwałam, ale po spotkaniu sama tak postąpiłam. xD Koleś z wyglądu ok, było miło, a potem nie chciało mi się tego ciągnąć, potem dopiero przeanalizowałam, że wkurzał mnie jego brak inicjatywy (te wieczne "to co robimy?").
ODPOWIEDZ