Do kobiet Bi

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Do kobiet Bi

Post autor: TonicGin » 5 gru 2017, o 23:19

Kiedy zdałyście sobie sprawę, że lubicie również kobiety? Ile miałyście lat?
W jakich to było okolicznościach? Czy coś wyszło z waszych pierwszych crushów na kobietach? :)
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Do kobiet Bi

Post autor: kokona » 6 gru 2017, o 13:17

Pierwsza randka z kobieta mialam lat 24. Wczesniej podobaly mi sie dziewczyny, ale nie bardzo wiedzialam o co mi samej chodzi. Majac lat 24 znalazlam portal KK :cool: poznalam osobe z ktora sie spotykalam. Przyjezdzala studiowac do mojego miasta. Totalny niewypal wyszedl. Po prostu mnie wykorzystala do spedzania czasu w miescie w ktorym nikogo nie znala inie bardzo miala pieniadze, glownie bylam jej sponsorka. Niewypal totalny. Na moje szczescie kilkka miesiecy pozniej przez znajoma poznana na innym portalu poznalam dziewczyne I przepadlam. jestesmy razem 6 lat. Dżodżo mnie pochłonęła całą. Od ponad roku razem mieszkamy. Wiem ze jak nie daj boze nie bede z Dzodzo, nie bede z zadna inna kobieta. Zreszta jak nam wesolo przeczytajcie na moim blogu. Tam odpowiedz dlaczego sie tak zakochalam bez reszty. 8) 8) 8)
She's not the chapter. She's all the story
Ktosgdzies
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2017, o 19:42

Re: Do kobiet Bi

Post autor: Ktosgdzies » 6 gru 2017, o 17:25

Pierwsze pocałunki,trzymanie za rękę i inne aktywności wieku 15-17 lat. Później rozmowa z rodzicami o tym co się dzieje i jako skutek ponad 20-letnie wyparcie swojej orientacji. W wieku 39 lat uświadomiłam sobie kim jestem i czego potrzebuję do szczęśliwego życia, ale niestety wcześniej ułożyłam je inaczej.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Do kobiet Bi

Post autor: kokona » 6 gru 2017, o 18:25

Ktosgdzies pisze:Pierwsze pocałunki,trzymanie za rękę i inne aktywności wieku 15-17 lat. Później rozmowa z rodzicami o tym co się dzieje i jako skutek ponad 20-letnie wyparcie swojej orientacji. W wieku 39 lat uświadomiłam sobie kim jestem i czego potrzebuję do szczęśliwego życia, ale niestety wcześniej ułożyłam je inaczej.
Mega przykre
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Do kobiet Bi

Post autor: kokona » 6 gru 2017, o 18:32

Ktosgdzies pisze:Pierwsze pocałunki,trzymanie za rękę i inne aktywności wieku 15-17 lat. Później rozmowa z rodzicami o tym co się dzieje i jako skutek ponad 20-letnie wyparcie swojej orientacji. W wieku 39 lat uświadomiłam sobie kim jestem i czego potrzebuję do szczęśliwego życia, ale niestety wcześniej ułożyłam je inaczej.
Mysle jednak ze skoro tu juz jestes to zawsze mozesz zmienic swoje zycie. Nigdy nie jest za pozno na zmiany. Trzymam kciuki za Twoje szczescie!
She's not the chapter. She's all the story
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 22 gru 2017, o 22:02

No spoko wszystko by było tylko panie Bi odpowiedzcie mi dlaczego z czasem i tak odchodzicie do facetów?? Nawet po kilku latach zwiazku z kobieta ... Dla mnie to troszkę taka "zabawa" jak sie to mówi " zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek "
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Do kobiet Bi

Post autor: dobranocka14 » 22 gru 2017, o 22:14

szukam_ciebie30 pisze:No spoko wszystko by było tylko panie Bi odpowiedzcie mi dlaczego z czasem i tak odchodzicie do facetów?? Nawet po kilku latach zwiazku z kobieta ...
Z tego powodu co panie les do innych lesbijek.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Do kobiet Bi

Post autor: biedronca » 22 gru 2017, o 23:29

szukam_ciebie30 pisze:No spoko wszystko by było tylko panie Bi odpowiedzcie mi dlaczego z czasem i tak odchodzicie do facetów?? Nawet po kilku latach zwiazku z kobieta ... Dla mnie to troszkę taka "zabawa" jak sie to mówi " zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek "
Rozsądniej chyba było zapytać tej, która odeszła, dlaczego odeszła. Nikt nie siedzi w jej głowie i za nią nie odpowie. Nawet jeśli ma taką samą orientację.
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 23 gru 2017, o 14:57

Owszem pytałam lecz odpowiedzi nie uzyskałam .. Zapytałam o to dlatego ze nie tylko mi sie to przydarzylo z bi ... Ogólnie to nie chodziło mi o to avy konkretnie odpowiedziec mi dlaczego tylko o to ze moze ktoras z bi jest w stanie wyjasnic dlaczego tak sie w ich orientacji dzieje ze zawsze odchodza jednak do facetów.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Do kobiet Bi

Post autor: jasandra » 23 gru 2017, o 15:01

A może zapytaj te, które od wielu lat są w szczęśliwym związku z kobietami? Jest takich sporo na forum. Top tak, jakby pytać, czemu prędzej czy później każdy facet bije.
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 23 gru 2017, o 15:06

dobranocka14 pisze:
szukam_ciebie30 pisze:No spoko wszystko by było tylko panie Bi odpowiedzcie mi dlaczego z czasem i tak odchodzicie do facetów?? Nawet po kilku latach zwiazku z kobieta ...
Z tego powodu co panie les do innych lesbijek.

Nie zgodze sie z tym do konca poniewaz przewaznie bi biora sobie les bo jest to jakis tam niby pewnik aczkolwiek osobiscie uwazam ze jesli kobieta odejdzie do kobiety to mniej boli niz jak odejdzie do faceta. Ja osobiscie juz bym do takiej nie wrocila bo bym sie brzydzila jej (a jeszcze nie dawno wlasnie byla chciala do mnie wrócić a odeszla do faceta - od razu wyjasnie ze dla mnie jest roznica w obrzydzeniu taka kobieta bo jesli biore sobie bi ktora juz dobre kilka lat nie spala z facetem to jest ok ale jesli taka ledwo co rozstala sie z facetwm i chce wrocic to taka sie brzydze ) zapytacie pewnie czemu wybieram bi skoro takie mam zdanie no to odpowiem ze to one wybieraja mnie a na tyle dziewczyn które poznalam to kazda mowila ze jest les a okazywalo sie później ze jest bi bo prawdziwa les to taka ktora nigdy nie spala z facetem.
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 23 gru 2017, o 15:09

jasandra pisze:A może zapytaj te, które od wielu lat są w szczęśliwym związku z kobietami? Jest takich sporo na forum. Top tak, jakby pytać, czemu prędzej czy później każdy facet bije.


Bylam 7 lat z bi w zwiazku i ponoc byla szczęśliwa - tak mowila wszystkim a jednak poszła do faceta wiec mysle ze nie do konca twoje stwierdzenie jest trafne z tym biciem ... Temat bez dna mysle bo ile ludzi tyle opinii ☺
Miecia36
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 26 lip 2016, o 10:34

Re: Do kobiet Bi

Post autor: Miecia36 » 23 gru 2017, o 16:26

Ja od bi trzymam się z daleka.NIC tego nie zmieni tym bardziej żadne gadanie ze chodzi o człowieka.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Do kobiet Bi

Post autor: biedronca » 23 gru 2017, o 21:07

szukam_ciebie30 pisze:
dobranocka14 pisze:
szukam_ciebie30 pisze:No spoko wszystko by było tylko panie Bi odpowiedzcie mi dlaczego z czasem i tak odchodzicie do facetów?? Nawet po kilku latach zwiazku z kobieta ...
Z tego powodu co panie les do innych lesbijek.

Nie zgodze sie z tym do konca poniewaz przewaznie bi biora sobie les bo jest to jakis tam niby pewnik aczkolwiek osobiscie uwazam ze jesli kobieta odejdzie do kobiety to mniej boli niz jak odejdzie do faceta. Ja osobiscie juz bym do takiej nie wrocila bo bym sie brzydzila jej (a jeszcze nie dawno wlasnie byla chciala do mnie wrócić a odeszla do faceta - od razu wyjasnie ze dla mnie jest roznica w obrzydzeniu taka kobieta bo jesli biore sobie bi ktora juz dobre kilka lat nie spala z facetem to jest ok ale jesli taka ledwo co rozstala sie z facetwm i chce wrocic to taka sie brzydze ) zapytacie pewnie czemu wybieram bi skoro takie mam zdanie no to odpowiem ze to one wybieraja mnie a na tyle dziewczyn które poznalam to kazda mowila ze jest les a okazywalo sie później ze jest bi bo prawdziwa les to taka ktora nigdy nie spala z facetem.
.

Więc każda kobieta, z którą byłaś odeszła od Ciebie? No cóż, popatrz na siebie trochę z boku, może zrozumiesz dlaczego. Dla mnie jest raczej tajemnicą, jakto się stało, że ktoś wytrzymał dłużej niż pół dnia.
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 24 gru 2017, o 11:04

biedronca pisze:
szukam_ciebie30 pisze:
dobranocka14 pisze: Z tego powodu co panie les do innych lesbijek.

Nie zgodze sie z tym do konca poniewaz przewaznie bi biora sobie les bo jest to jakis tam niby pewnik aczkolwiek osobiscie uwazam ze jesli kobieta odejdzie do kobiety to mniej boli niz jak odejdzie do faceta. Ja osobiscie juz bym do takiej nie wrocila bo bym sie brzydzila jej (a jeszcze nie dawno wlasnie byla chciala do mnie wrócić a odeszla do faceta - od razu wyjasnie ze dla mnie jest roznica w obrzydzeniu taka kobieta bo jesli biore sobie bi ktora juz dobre kilka lat nie spala z facetem to jest ok ale jesli taka ledwo co rozstala sie z facetwm i chce wrocic to taka sie brzydze ) zapytacie pewnie czemu wybieram bi skoro takie mam zdanie no to odpowiem ze to one wybieraja mnie a na tyle dziewczyn które poznalam to kazda mowila ze jest les a okazywalo sie później ze jest bi bo prawdziwa les to taka ktora nigdy nie spala z facetem.
Ja się brzydzę bezdenną głupotą. Tak, szukam, masz powody, żeby poczuć się obrażona.

Więc każda kobieta, z którą byłaś odeszła od Ciebie? No cóż, popatrz na siebie trochę z boku, może zrozumiesz dlaczego. Dla mnie jest raczej tajemnicą, jakto się stało, że ktoś wytrzymał dłużej niż pół dnia.
Nie masz powodu aby mnie obrazac to po 1 bo kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie co ja zrobilam po 2 to znasz mnie??? ze dziwisz sie jak ktos wytrzymal dluzej niz pół dnia ze mną a po 3 to myle ze oceniasz drugiego człowieka przez stereotypowy juz wyglad nie poznajac czlowieka jaki jest ... Dla twojej onformacji - jestem w zwiazku już 1,5roku i jest to szczesliwy zwiazek wiec chyba jednak nie trafiłaś w to ze to ze mna jest cos nie tak ! ☺tym bardziej ze była chciala wrocic ... Aaa i jeszcze jedno - to ze napisałam iz poznalam wiele kobiet nie znaczy ze z kazda bylam w zwiazku bo poznac mozna multum kobiet dlatego wydaje mi się jednak ze twoja wypowiedź jest nie na miejscu i to moze ty jestes jakas wybrakowana i samotna skoro od razu przechodzisz do takich słów .
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do kobiet Bi

Post autor: ImaSumak » 24 gru 2017, o 11:30

szukam_ciebie30 pisze:
biedronca pisze:
szukam_ciebie30 pisze:

Nie zgodze sie z tym do konca poniewaz przewaznie bi biora sobie les bo jest to jakis tam niby pewnik aczkolwiek osobiscie uwazam ze jesli kobieta odejdzie do kobiety to mniej boli niz jak odejdzie do faceta. Ja osobiscie juz bym do takiej nie wrocila bo bym sie brzydzila jej (a jeszcze nie dawno wlasnie byla chciala do mnie wrócić a odeszla do faceta - od razu wyjasnie ze dla mnie jest roznica w obrzydzeniu taka kobieta bo jesli biore sobie bi ktora juz dobre kilka lat nie spala z facetem to jest ok ale jesli taka ledwo co rozstala sie z facetwm i chce wrocic to taka sie brzydze ) zapytacie pewnie czemu wybieram bi skoro takie mam zdanie no to odpowiem ze to one wybieraja mnie a na tyle dziewczyn które poznalam to kazda mowila ze jest les a okazywalo sie później ze jest bi bo prawdziwa les to taka ktora nigdy nie spala z facetem.
Ja się brzydzę bezdenną głupotą. Tak, szukam, masz powody, żeby poczuć się obrażona.

Więc każda kobieta, z którą byłaś odeszła od Ciebie? No cóż, popatrz na siebie trochę z boku, może zrozumiesz dlaczego. Dla mnie jest raczej tajemnicą, jakto się stało, że ktoś wytrzymał dłużej niż pół dnia.
Nie masz powodu aby mnie obrazac to po 1 bo kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie co ja zrobilam po 2 to znasz mnie??? ze dziwisz sie jak ktos wytrzymal dluzej niz pół dnia ze mną a po 3 to myle ze oceniasz drugiego człowieka przez stereotypowy juz wyglad nie poznajac czlowieka jaki jest ... Dla twojej onformacji - jestem w zwiazku już 1,5roku i jest to szczesliwy zwiazek wiec chyba jednak nie trafiłaś w to ze to ze mna jest cos nie tak ! ☺tym bardziej ze była chciala wrocic ... Aaa i jeszcze jedno - to ze napisałam iz poznalam wiele kobiet nie znaczy ze z kazda bylam w zwiazku bo poznac mozna multum kobiet dlatego wydaje mi się jednak ze twoja wypowiedź jest nie na miejscu i to moze ty jestes jakas wybrakowana i samotna skoro od razu przechodzisz do takich słów .
Nie, biedronca jest facetem, który przychodzi na to forum nauczać lesbijki jak żyć. Nie przejmuj się jego tekstami i wizją świata.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
fanta86
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 13 lip 2012, o 22:17

Re: Do kobiet Bi

Post autor: fanta86 » 24 gru 2017, o 14:47

Smutne jest to jak łatwo można skreślić człowieka tylko za to kim jest. Aby zrozumieć drugiego człowieka trzeba zacząć go najpierw słuchać bez żadnych oczekiwań. Może problem jest w tych oczekiwaniach?
"Na zazdrość trzeba ciężko pracować. Litość dostajesz za darmo."
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 24 gru 2017, o 15:41

ImaSumak pisze:
szukam_ciebie30 pisze:
biedronca pisze:
Ja się brzydzę bezdenną głupotą. Tak, szukam, masz powody, żeby poczuć się obrażona.

Więc każda kobieta, z którą byłaś odeszła od Ciebie? No cóż, popatrz na siebie trochę z boku, może zrozumiesz dlaczego. Dla mnie jest raczej tajemnicą, jakto się stało, że ktoś wytrzymał dłużej niż pół dnia.
Nie masz powodu aby mnie obrazac to po 1 bo kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie co ja zrobilam po 2 to znasz mnie??? ze dziwisz sie jak ktos wytrzymal dluzej niz pół dnia ze mną a po 3 to myle ze oceniasz drugiego człowieka przez stereotypowy juz wyglad nie poznajac czlowieka jaki jest ... Dla twojej onformacji - jestem w zwiazku już 1,5roku i jest to szczesliwy zwiazek wiec chyba jednak nie trafiłaś w to ze to ze mna jest cos nie tak ! ☺tym bardziej ze była chciala wrocic ... Aaa i jeszcze jedno - to ze napisałam iz poznalam wiele kobiet nie znaczy ze z kazda bylam w zwiazku bo poznac mozna multum kobiet dlatego wydaje mi się jednak ze twoja wypowiedź jest nie na miejscu i to moze ty jestes jakas wybrakowana i samotna skoro od razu przechodzisz do takich słów .
Nie, biedronca jest facetem, który przychodzi na to forum nauczać lesbijki jak żyć. Nie przejmuj się jego tekstami i wizją świata.
Chyba ze tak ☺ swoja droga mam pytanie do administratorek strony - co robi facet na stronie o nazwie KOBIETY-KOBIETOM ?
szukam_ciebie30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, o 18:51

Re: Do kobiet Bi

Post autor: szukam_ciebie30 » 24 gru 2017, o 15:47

fanta86 pisze:Smutne jest to jak łatwo można skreślić człowieka tylko za to kim jest. Aby zrozumieć drugiego człowieka trzeba zacząć go najpierw słuchać bez żadnych oczekiwań. Może problem jest w tych oczekiwaniach?
Ja wytłumaczę ze swojego doswiadczenia dlaczego mam takie a nie inne zdanie na temat osób Bi ... Jeśli kilka razy przechodzisz przez ten sam schemat (odejscie do facetow ) to tracisz wiare w to ze gdzies tam jest jakas kobieta Bi ktora faktycznie nigdy wiecej juz nie wybierze plci meskiej . Nie pisze ze za kazdym razem bylam z bi ale jednak tak sie zdarzyło i stad wynika moja jakas tam niechęć do takich kobiet .
Awatar użytkownika
fanta86
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 13 lip 2012, o 22:17

Re: Do kobiet Bi

Post autor: fanta86 » 24 gru 2017, o 19:34

szukam_ciebie30 pisze:
fanta86 pisze:Smutne jest to jak łatwo można skreślić człowieka tylko za to kim jest. Aby zrozumieć drugiego człowieka trzeba zacząć go najpierw słuchać bez żadnych oczekiwań. Może problem jest w tych oczekiwaniach?
Ja wytłumaczę ze swojego doswiadczenia dlaczego mam takie a nie inne zdanie na temat osób Bi ... Jeśli kilka razy przechodzisz przez ten sam schemat (odejscie do facetow ) to tracisz wiare w to ze gdzies tam jest jakas kobieta Bi ktora faktycznie nigdy wiecej juz nie wybierze plci meskiej . Nie pisze ze za kazdym razem bylam z bi ale jednak tak sie zdarzyło i stad wynika moja jakas tam niechęć do takich kobiet .
Kiedyś sama byłam bardzo uprzedzona do różnych osób, grup i sytuacji itp., ale to wynikało tylko z tego, że gdy ponosiłam jakąś porażkę to wołałam za to winić innych zamiast sama spróbować zrozumieć swój błąd. W uprzedzeniach sterowały mną złe emocje: strach i duma i to duma w złym tego słowa znaczeniu. Duma dawała mi poczucie wyższości wręcz pogardy, a strach ciągłą niepewność przed stratą. Był to pewnego rodzaju mechanizmu, który pozwał mi unikać potencjalne porażki, które kojarzyłam z doświadczeniami z daną osobą bądź grupami danych osób.
"Na zazdrość trzeba ciężko pracować. Litość dostajesz za darmo."
mesimesi
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2017, o 15:42

Re: Do kobiet Bi

Post autor: mesimesi » 24 gru 2017, o 22:28

Dla mnie zabawne jest to metkowanie bi sa takie..les są takie..bla bla bla. A poza tym kobietom bi przecież podobają sie zarówno kobiety jak i mężczyźni, więc chyba oczywistym jest, że po rozstaniu wchodząc w nowy związek stworzą go z mężczyzną lub z kobietą, w zależności kogo spotkają na swojej drodze i w kim się zakochają..
W mojej histori związków najpierw byli mężczyźni a teraz jest kobieta, już 8 lat jesteśmy razem i mieszkamy razem i chciałabym aby tak już zostało bo ją kocham. Mam 32 lata i nie , nie chce mieć dzieci i nie mam problemu z otwartym byciem w związku z kobietą. I tak, jestem bi..ale czy to ważne? Jak się ludzie kochają w dojrzały sposób, to takie rzeczy nie mają najmniejszego znaczenia... naprawde..
mesimesi
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2017, o 15:42

Re: Do kobiet Bi

Post autor: mesimesi » 24 gru 2017, o 22:36

Chyba zrobiłam offtopic ;) Co do kobiet,to zorientowałam się, że mi się podobają w pierwszej klasie liceum, w przebieralni przed zajęciami w-f :D Wtedy to do mnie dotarło.. i się wystraszyłam, że ciało kobiece w ten sposób mi się podoba. Stwierdziłam, że coś jest ze mną nie tak i oczywiście to wypierałam z siebie, aż do momentu poznania mojej partnerki, zostałam powalona na łopatki, zakochałam się już pierwszego dnia i nic nie mogłam na to poradzić <3 :o
Bella2017
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2017, o 09:57

Re: Do kobiet Bi

Post autor: Bella2017 » 25 gru 2017, o 00:35

U mnie było dość szybko... szybko dojrzewałam. W wieku ok. 10 lat znalazłam w domu pisemka z kobietami. Podobały mi się. Niedługo potem weszły na rynek muzyczny dziewczyny z Tatu. Razem z przyjaciółką byłyśmy nimi zafascynowane. Oczywiście cały czas podobali mi się chłopcy, a zwłaszcza jeden. Mimo wszystko razem z przyjaciółką nawiązałyśmy niewinną relację (pocałunki, pieszczoty), która trwała pomimo mijającej już fascynacji zespołem.
Po dłuższym czasie nasze drogi się rozeszły, ja poznałam mojego Męża, z którym tworzę szczęśliwy związek ponad 10 lat, ale kobiety podobają mi się nadal.
Pochłonięta dotychczasowym życiem, po paru dobrych latach dojrzałam do tego, aby powiedzieć: jestem szczęśliwa z facetem, ale chcę poznać kobietę, której zaoferuję przyjaźń, zaufanie i to, co może dać kobieta kobiecie.
Pozdrawiam, Bella
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Do kobiet Bi

Post autor: biedronca » 25 gru 2017, o 00:42

szukam_ciebie30 pisze:
ImaSumak pisze:
szukam_ciebie30 pisze:
Nie masz powodu aby mnie obrazac to po 1 bo kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie co ja zrobilam po 2 to znasz mnie??? ze dziwisz sie jak ktos wytrzymal dluzej niz pół dnia ze mną a po 3 to myle ze oceniasz drugiego człowieka przez stereotypowy juz wyglad nie poznajac czlowieka jaki jest ... Dla twojej onformacji - jestem w zwiazku już 1,5roku i jest to szczesliwy zwiazek wiec chyba jednak nie trafiłaś w to ze to ze mna jest cos nie tak ! ☺tym bardziej ze była chciala wrocic ... Aaa i jeszcze jedno - to ze napisałam iz poznalam wiele kobiet nie znaczy ze z kazda bylam w zwiazku bo poznac mozna multum kobiet dlatego wydaje mi się jednak ze twoja wypowiedź jest nie na miejscu i to moze ty jestes jakas wybrakowana i samotna skoro od razu przechodzisz do takich słów .
Nie, biedronca jest facetem, który przychodzi na to forum nauczać lesbijki jak żyć. Nie przejmuj się jego tekstami i wizją świata.
Chyba ze tak ☺ swoja droga mam pytanie do administratorek strony - co robi facet na stronie o nazwie KOBIETY-KOBIETOM ?
Nie, nie jestem facetem, jestem kobietą, Image niestety najwyraźniej cierpi na ciężką postać paranoi.
Awatar użytkownika
rockfury
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 26 maja 2013, o 03:09

Re: Do kobiet Bi

Post autor: rockfury » 25 gru 2017, o 05:19

szukam_ciebie30 pisze:Owszem pytałam lecz odpowiedzi nie uzyskałam .. Zapytałam o to dlatego ze nie tylko mi sie to przydarzylo z bi ... Ogólnie to nie chodziło mi o to avy konkretnie odpowiedziec mi dlaczego tylko o to ze moze ktoras z bi jest w stanie wyjasnic dlaczego tak sie w ich orientacji dzieje ze zawsze odchodza jednak do facetów.

Zawsze ? Rozumiem,że byłaś przy wszystkich tego typu rozstaniach na całej naszej planecie,że śmiesz uzurpować sobie prawo do tak ostatecznego stwierdzenia ? Jest to taki sam poziom jak mówienie,że lesbijkami są same paskudy których nie chciał żaden mężczyzna.Poza tym możesz wyjaśnić co za różnica czy kobieta odejdzie do mężczyzny czy też do innej kobiety ? Efekt końcowy jest dokładnie taki sam.Do tego te twoje niewiarygodne wręcz wpisy o obrzydzeniu kobietami które sypiają z mężczyznami.Co cię tak brzydzi jeśli można wiedzieć ? Mężczyźni ? Co jest obrzydliwego w kobiecie utrzymującej kontakty seksualne z mężczyznami ? To jest zupełnie normalne,naturalne i przyjemne tak samo jak sypianie kobiet z kobietami.Biseksualne osoby są różne.Jedne bardziej nastawione na związki i seks ze swoją własną płcią a inne z płcią przeciwną a jeszcze inne dokładnie pół na pół.Natomiast żadna biseksualna osoba nie ma wpływu na to czy zakocha się w mężczyźnie czy też w kobiecie.
bratek71
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 26 lis 2017, o 16:20

Re: Do kobiet Bi

Post autor: bratek71 » 25 gru 2017, o 13:29

Bella2017 pisze: Pochłonięta dotychczasowym życiem, po paru dobrych latach dojrzałam do tego, aby powiedzieć: jestem szczęśliwa z facetem, ale chcę poznać kobietę, której zaoferuję przyjaźń, zaufanie i to, co może dać kobieta kobiecie.
Pozdrawiam, Bella
dokładnie tak jak ja :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do kobiet Bi

Post autor: ImaSumak » 25 gru 2017, o 14:58

biedronca pisze:
szukam_ciebie30 pisze:
ImaSumak pisze: Nie, biedronca jest facetem, który przychodzi na to forum nauczać lesbijki jak żyć. Nie przejmuj się jego tekstami i wizją świata.
Chyba ze tak ☺ swoja droga mam pytanie do administratorek strony - co robi facet na stronie o nazwie KOBIETY-KOBIETOM ?
Nie, nie jestem facetem, jestem kobietą, Image niestety najwyraźniej cierpi na ciężką postać paranoi.
Podobnie jak wszystkie inne Foremki trollu.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Crevan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2017, o 12:00

Re: Do kobiet Bi

Post autor: Crevan » 29 gru 2017, o 10:09

Ja podejrzenia miałam będąc w gimnazjum-podobało mi się kobiece ciało, ale wypierałam to latami bo jeden raz spodobał mi się chłopak. W związku z tym uważałam, że nie mogę być les, a biseksualizmu jakoś do siebie nie dopuszczałam. No i czekałam na jakiegoś chłopa, który rozpali me serce, ale się nie doczekałam. :lol: Za to na studiach poznałam pewną dziewczynę i teraz już wiem :D
Awatar użytkownika
161c
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 29 gru 2013, o 00:08

Re: Do kobiet Bi

Post autor: 161c » 30 gru 2017, o 17:21

Dwie kobiety, z którymi łączyła mnie bliższa relacja, teraz są w związku z mężczyzną. Zakochały się i fajnie.
W życiu by mi do głowy nie przyszło, aby mieć jakieś żale, pretensje.
Temat biseksualizmu powinien być zabroniony, bo nigdy się nie kończy i zawsze wygląda tak samo :wink:
"Powiem to tylko raz. Nigdy wcześniej tego nie mówiłem. Taką pewność ma się tylko raz w życiu."
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Do kobiet Bi

Post autor: biedronca » 30 gru 2017, o 22:09

Tak samo jak rasizm i homofobia powinny być zabronione. A nie są. Przynajmniej wszystkie nietolerancyjne są w jednym miejscu i łatwo sprawdzić które to
ODPOWIEDZ