Koleżanka z pracy

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 2 maja 2018, o 20:59

Cześć dziewczyny mam takie małe pytanko a zarazem chciałabym was prosić o małą rade a więc jedna koleżanka w pracy bardzo mi się podoba odwzajemniamy wspólny uśmiecha czasami patrzymy sobie w oczy co prawda ona lubi facetów ale ostatnio na imprezie często obmacywala mnie po tyłku i dawała buziaki nie wiem czy to normalne czy koleżanki tak też robią czy poprostu alkohol. No przyznam że bylysmy trochę wstawione. Jak myślicie czy ona może być bi? I czy próbować może ja na trzeźwo pocałować albo powiedzieć jej wprost ze mi się podoba chociaż kiedyś jej to napisałam ale nic nie odpisała. Co byście zrobily w takiej sytuacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: takeitoff » 3 maja 2018, o 12:20

Zależy czego od niej chcesz. Nie wiem ile ma lat, ale jeśli do tej pory była przekonana, że woli facetów to może sama siebie nie do końca rozumieć. Może nie napieraj. Umów się z nią sama, na normalne spotkanie i zobaczysz jak będzie wyglądało.
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 3 maja 2018, o 13:31

No właśnie byłyśmy ostatnio na rowerze bardzo mnie obserwowala patrzyła w oczy jak rozmawia było fajnie ale byliśmy nad jeziorem rozmawialiśmy o wszystkim ale nie o naszych relacjach co prawda czasami klepie mnie w pupe w pracy ale nie wiem jak mam to odebrać. Dam jej jeszcze czas ale chyba będę musiała z nią porozmawiać na ten temat
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 3 maja 2018, o 13:33

A ona ogólnie ma 39 lat jest bardzo atrakcyjna ja mam 27 lat ale dobrze nam się rozmawia a ja chcę od niej bliskości częstych spotkań chce z nią miło spędzać czas
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: takeitoff » 3 maja 2018, o 16:40

Nie osaczaj ;) to najgorsze co możesz zrobić :) Może po prostu się z nią spotyka i zobaczysz co z tego wyniknie?
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 3 maja 2018, o 16:48

Ok dziękuję za radę pozdrawiam
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: biedronca » 3 maja 2018, o 21:53

Umów się, porozmawiajcie. Nie pchaj się od razu z całowaniem. Co to w ogóle za pomysł, żeby kogoś bez pozwolenia całować.
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 3 maja 2018, o 22:17

Tak zrobię dzięki dziewczyny
Margita
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2013, o 14:28

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: Margita » 4 maja 2018, o 18:43

asiulka26 pisze: co prawda czasami klepie mnie w pupe w pracy ale nie wiem jak mam to odebrać
A gdyby obcy facet "czasami klepał cię w pupę w pracy", to jak byś to odebrała? To jest molestowanie. Tak się nie podrywa, z taką osobą nie wchodzi się w związek ani w ogóle w żadne relacje.
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: takeitoff » 5 maja 2018, o 00:03

Nie przesadzajmy też. Jeśli jest to wulgarne i narusza prywatność owszem, ale nie zawsze ma taki oddzwiek. Nie chcę tutaj wyjść na jakąś, która twierdzi, że na pewne rzeczy jest przyzwolenie. Bo uważam, że jeśli jest to ostentacyjne klepenie po tyłku to owszem jest to molestowanie. Ale tak samo jak niektóre żarty, wszystko zależy od stopnia i charakteru relacji, oraz od poczucia humoru ovydwojga ludzi. Do czego zmierzam. Mama znajomych, gdzie nigdy w życiu nie wzięłabym tego za molestowanie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: biedronca » 5 maja 2018, o 07:18

Czyli jak ktoś nie akceptuje klejenia po tyłku w pracy w ogóle, to znaczy, że nie ma dość poczucia humoru, czy o co Ci chodzi,?
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 5 maja 2018, o 13:24

Powiem wam ze jak ona mnie klepie to podoba mi się ale na imprezie pod wpływem alk to normalnie mnie macala i to mocno i nie wiem jak mam to odebrać ale zanim to ze była pijana :-)
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: takeitoff » 5 maja 2018, o 19:36

biedronca pisze:Czyli jak ktoś nie akceptuje klejenia po tyłku w pracy w ogóle, to znaczy, że nie ma dość poczucia humoru, czy o co Ci chodzi,?
Zupełnie nie! Właśnie o tym mówię, że to zależy od osoby jednej i drugiej. Dla jednej to żadne poczucie humoru i to należy zrozumieć. Chodzi mi o to, że nie każde klepeniecie po tyłku jest molestowaniem. Jeśli są dwie osoby znajome w pracy, z takim a nie innym poczuciem humoru to nie można nazwać tego w ten sposób.
ODPOWIEDZ