Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
vampirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 9 maja 2014, o 02:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: vampirka » 26 maja 2018, o 21:58

Skoro lubisz się ukrywać, bo boisz się "mentalności ludzi", czego kompletnie nie potrafię pojąć, to nic dziwnego, ze akceptujesz to samo w drugą stroną. Wręcz pewnie jest Ci to na rękę :? Moim zdaniem to odstrasza kandydatki, przynajmniej takie, którym zależy właśnie na "normalnym", albo powiedzmy dojrzałym związku. Mając naście lat może to i ok (chociaż ja się akurat wyoutowałam w liceum jak spotkałam moją pierwszą dziewczynę...), ale później już chce się mieć wspólne życie w domu i poza nim, a nie tylko kiedy nikt nie patrzy. Nie chciałabym być z kimś, kto się mnie wstydzi, kto w towarzystwie udaje, że nic nas nie łączy. I raczej nie tylko ja ;)
A wygląd - piękno i brzydota to rzecz gustu. Dla jednej ideał może być pasztetem dla innej ;)
Nie obraź się, ale po Twoim ogłoszeniu uznałabym, że jesteś lub chcesz być możliwie jak najbardziej przeciętną osobą, która boi się społeczeństwa, z którą raczej nic ciekawego się nie porobi. Słowem niewiele do zaoferowania, ale wymagania od potencjalnej kandydatki są ;) Nie mówię, że taka jesteś, tylko, że tak odebrałabym treść anosu.
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 27 maja 2018, o 17:09

Hmm...przeglądając ogłoszenia podobnej treści, nie widać, żeby było w nich coś wow, a jednak ktoś na mnie odpowiada.
Uważam, że przeciętność nie jest zła, więcej jest osób przeciętnych niż tych ponad ;)
Chociaż zgodzę się, że jestem wycofana ze społeczeństwa LGBT, ale jednocześnie nie uważam, żeby to odstraszało, bo przecież, lepiej być nie wyoutowaną niż krzyczącą kolorową tęczą. Ja własnie szukam osoby spoza tego wszystkiego, i uważam to za plus. Jednoczesnie druga osoba nie może wymagać ode mnie ujawnienia się, nie wiedząc nawet czy będziemy razem :)
A może ja po prostu nie umiem pisać ogłoszeń :).
Z drugiej strony zauwazylam, że są ogłoszenia wow, a potem w wymianie mailowej, okazuje się, że to pic na wodę i nie do konca jest tak jak w ogłoszeniu. Jednak dziwi mnie totalny brak odpowiedzi. Może rzeczywiście tu na kk, nikt nie siedzi :)
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: jasandra » 27 maja 2018, o 19:54

Cóż, ja zawsze miałam odzew, choć niekoniecznie taki, jaki bym chciała. Więcej szczęścia miałam, gdy sama odpowiadałam - choć często odpowiadało mi milczenie, poznałam parę dziewczyn, z którymi spotykałam się krótszy bądź dłuższy czas lub zakumplowałam się, gdy jedna strona dała już drugiej subtelnego kosza. Partnerki życiowej nie poznałam, więc sobie odpuściłam. Moja kumpela wybiera queer, choć poznałyśmy się z ogłoszenia tu.
Nie wiem, jak Ty to robisz, ale też do "normalnej z spoza środowiska i z zasadami" bym się nie odezwała, bo ludzi normalnych wokół zatrzęsienie, a ja chcę czegoś nietuzinkowego. Chyba jak większość. I jednak trochę dziewczyn tu siedzi...
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 28 maja 2018, o 09:53

jasandra pisze:
27 maja 2018, o 19:54
Cóż, ja zawsze miałam odzew, choć niekoniecznie taki, jaki bym chciała. Więcej szczęścia miałam, gdy sama odpowiadałam - choć często odpowiadało mi milczenie, poznałam parę dziewczyn, z którymi spotykałam się krótszy bądź dłuższy czas lub zakumplowałam się, gdy jedna strona dała już drugiej subtelnego kosza. Partnerki życiowej nie poznałam, więc sobie odpuściłam. Moja kumpela wybiera queer, choć poznałyśmy się z ogłoszenia tu.
Nie wiem, jak Ty to robisz, ale też do "normalnej z spoza środowiska i z zasadami" bym się nie odezwała, bo ludzi normalnych wokół zatrzęsienie, a ja chcę czegoś nietuzinkowego. Chyba jak większość. I jednak trochę dziewczyn tu siedzi...
Przecież to ładnie brzmi normalna spoza środowiska z zasadami :). Czyli jak dla mnie ktoś nie afiszujący się i nie chodzący z każdą napotkaną do lozka :)
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: jasandra » 28 maja 2018, o 11:42

Ja nie chodzę z nikim do łóżka (bo nie mam okazji), nie "afiszuję się" (bo jestem zbyt leniwa, żeby przywiązywać wagę do takich rzeczy), ale jednak prawie każdy wie. Nie jest to żadna tajemnicą, kim jestem, i jakiś nigdy nie przyszło mi do głowy, by to ukrywać. Poza tym, co to są "zasady"? Dziewczyny Ci napisały, że każda ma jakieś zasady.
Jeśli dla Ciebie afiszowaniem się jest trzymanie się za rękę czy odpowiadanie na pytanie, co robiłaś wczoraj, "byłam z partnerką w kinie" (choć można też powiedzieć "byłam w kinie"), to nie dziw się, że dziewczyny źle reagują
No i skoro nie ma odzewu, to może nie brzmi ładnie, tylko... nudno? To tak jak na pytanie, co się interesuje, ludzie odpowiadają "literatura, filmy, sport". Ja nie wiem, czy harlekiny, komedie romantyczne i piłka nożna przy piwku (co by mnie nie zainteresowało), czy cokolwiek innego.
Natalka88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 21:31

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Natalka88 » 29 maja 2018, o 10:06

Witaj tak sobie to czytam i :roll: Pisac to mozna wszystko ,przedewszystkim musisz wiedziec czego chcesz i dzialac a nie czekac bo to nigdy samo nie przychodzi .Sama zagaduj kobiety i sie zacznij spotykac bo inaczej slabo to widze. :cool:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: dobranocka14 » 29 maja 2018, o 12:21

ktotowie pisze:
28 maja 2018, o 09:53
Przecież to ładnie brzmi normalna spoza środowiska z zasadami :). Czyli jak dla mnie ktoś nie afiszujący się i nie chodzący z każdą napotkaną do lozka :)
Nie wiem czy ładnie ale na pewno totalnie nijako.
Gdybym szukała kogoś w ogłoszeniach nie zwróciłabym na taki anons uwagi.
vampirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 9 maja 2014, o 02:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: vampirka » 29 maja 2018, o 17:40

A co jest złego w „krzyczącej kolorowej tęczy”, bo nie rozumiem? 100 razy wolałabym taką dziewczynę niż niewyoutowaną szarą myszkę. Szukasz kobiety, a jednocześnie uważasz za plus udawanie, ze nie należy się do osób homo....
Dla mnie przeciętność jest czymś okropnym. Już wolę osoby odjechane w sposób, który nie do końca mi się podoba niż typowe „społeczniaki”, bo przynajmniej są jakieś, a nie nijakie.
Tez cenię ludzi z zasadami, ale takimi prawdziwymi, wynikającymi z własnych przemyśleń i doswiadczen, a nie zasad pt. „co zrobić żeby przypadkiem pani Jadzia z parteru nie była zbulwersowana”.
Jak widzisz, dziewczyny szukają raczej kogoś wyjątkowego. Kogoś, kto wzbogaci w jakiś sposób ich życie, a nie zanudzi na smierć. Moim zdaniem sporo osób tu zagląda, ale większości nie chce się tracić czasu na przeciętność albo desperację...
Toouch
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 22:16

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Toouch » 29 maja 2018, o 21:12

A za pół roku byłby temat "Moja dziewczyna nie chce zrobić coming out, ciężko mi z tym bo nie możemy normalnie tego i tego zrobić..."
Toouch
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 22:16

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Toouch » 29 maja 2018, o 21:18

Ja ostatnio odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i dostałam odpowiedź, że autorka musi chyba dopisać, że to nie seks anons. :czerwononosyrenifer: i to była moja ostatnia odpowiedź na jakiekolwiek ogłoszenie, ot moja osoba podsumowana po jednej wiadomości :lol:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: biedronca » 29 maja 2018, o 22:48

Toouch pisze:
29 maja 2018, o 21:18
Ja ostatnio odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i dostałam odpowiedź, że autorka musi chyba dopisać, że to nie seks anons. :czerwononosyrenifer: i to była moja ostatnia odpowiedź na jakiekolwiek ogłoszenie, ot moja osoba podsumowana po jednej wiadomości :lol:
A co takiego napisałaś?
Toouch
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 22:16

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Toouch » 29 maja 2018, o 23:39

biedronca pisze:
29 maja 2018, o 22:48
Toouch pisze:
29 maja 2018, o 21:18
Ja ostatnio odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i dostałam odpowiedź, że autorka musi chyba dopisać, że to nie seks anons. :czerwononosyrenifer: i to była moja ostatnia odpowiedź na jakiekolwiek ogłoszenie, ot moja osoba podsumowana po jednej wiadomości :lol:
A co takiego napisałaś?
Napisałam swój wiek :)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: biedronca » 30 maja 2018, o 05:38

Czy było to 69 lat?
coswkropeczk
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2018, o 10:14

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: coswkropeczk » 30 maja 2018, o 15:11

to że nie otrzymałaś za pierwszym razem ; to nie oznacza że nie dostaniesz w następnych . Może było kiepskiej jakości ; postaraj się w następnym poprawić treść . To że dałaś swoją FOTKĘ to nie zawsze oznacza że będzie lawina odpowiedzi
Toouch
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 22:16

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Toouch » 30 maja 2018, o 19:59

biedronca pisze:
30 maja 2018, o 05:38
Czy było to 69 lat?
Nie, 24 :lol:
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 30 maja 2018, o 21:17

Dziękuje wszystkim. Może to nie mój czas poprostu... ;)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: dobranocka14 » 31 maja 2018, o 01:33

ktotowie pisze:
30 maja 2018, o 21:17
Dziękuje wszystkim. Może to nie mój czas poprostu... ;)
To chyba nie jest kwestia czasu tylko osobowości. Z racji tego wątku przeczytałam trochę ogłoszeñ i kilka wydało się być naturalnych, bez pozy.
Trochę też takich, że nigdy, przenigdy nie chciałamym się męczyć przy spotkaniu.
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 31 maja 2018, o 08:08

Przesłalam jednej osobie z forum na PW moje zdjęcie i treść ogłoszenia. Jej zdaniem wszystko bez zarzutu. Zdjęcie ok, treść ogłoszenia normalna, z informacją "spoza środowiska", bez potrzeby wypisywania o sobie elaboratu, a odzewu jak nie było tak nie ma :)
Wy piszecie o nudzie, że dziewczyny boją się zasad, czy wartości, czy że za mało o sobie napisałam, podczas gdy ogłoszenia jest odbierane całkiem okej.....
Ale dzięki Wam jeszcze raz za wszystkie rady. W sumie ile ludzi, tyle opinii. Z mojej strony można zamknąć temat.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ImaSumak » 31 maja 2018, o 16:33

dobranocka14 pisze:
31 maja 2018, o 01:33
ktotowie pisze:
30 maja 2018, o 21:17
Dziękuje wszystkim. Może to nie mój czas poprostu... ;)
To chyba nie jest kwestia czasu tylko osobowości. Z racji tego wątku przeczytałam trochę ogłoszeñ i kilka wydało się być naturalnych, bez pozy.
Trochę też takich, że nigdy, przenigdy nie chciałamym się męczyć przy spotkaniu.
Osoby spoza środowiska i z zasadami Cię nie pociągają?
Lubię kiedy kobieta...
vampirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 9 maja 2014, o 02:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: vampirka » 31 maja 2018, o 17:22

ktotowie pisze:
31 maja 2018, o 08:08
Przesłalam jednej osobie z forum na PW moje zdjęcie i treść ogłoszenia. Jej zdaniem wszystko bez zarzutu. Zdjęcie ok, treść ogłoszenia normalna, z informacją "spoza środowiska", bez potrzeby wypisywania o sobie elaboratu, a odzewu jak nie było tak nie ma :)
Wy piszecie o nudzie, że dziewczyny boją się zasad, czy wartości, czy że za mało o sobie napisałam, podczas gdy ogłoszenia jest odbierane całkiem okej.....
Ale dzięki Wam jeszcze raz za wszystkie rady. W sumie ile ludzi, tyle opinii. Z mojej strony można zamknąć temat.
A kto napisał o strachu przed zasadami, czy wartościami? Raczej przed dziecinada pod tytułem „jesteśmy tylko koleżankami”.
vampirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 9 maja 2014, o 02:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: vampirka » 31 maja 2018, o 17:25

ImaSumak pisze:
31 maja 2018, o 16:33
dobranocka14 pisze:
31 maja 2018, o 01:33
ktotowie pisze:
30 maja 2018, o 21:17
Dziękuje wszystkim. Może to nie mój czas poprostu... ;)
To chyba nie jest kwestia czasu tylko osobowości. Z racji tego wątku przeczytałam trochę ogłoszeñ i kilka wydało się być naturalnych, bez pozy.
Trochę też takich, że nigdy, przenigdy nie chciałamym się męczyć przy spotkaniu.
Osoby spoza środowiska i z zasadami Cię nie pociągają?
Nie wiem jak Dobranockę, ale mnie nie pociągają osoby, które nie mają odwagi przyznać się do tego kim są i dla których ważniejsze jest co ludzie powiedzą niż partnerka ;) Bo to dla autorki znaczy spoza środowiska ;)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: dobranocka14 » 31 maja 2018, o 17:37

ImaSumak pisze:
31 maja 2018, o 16:33
Osoby spoza środowiska i z zasadami Cię nie pociągają?
Za mało żeby było pociągająco.
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 31 maja 2018, o 21:04

Jeszcze raz napiszę. Dla mnie kobieta spoza środowiska to:

-taka po której nie widać od razu że jest les, nie nosi tęczy na sobie, nie wygląda jak facet. Po prostu normalna zwykła kobieta.
-taka która nie skacze związku w związek, nie ma za sobą iluś tam krótkotrwałych związków.
Dla mnie takie coś nazywa się właśnie BRANŻĄ, ŚRODOWISKIEM

Nie oskarżam, nie oceniam, po prostu, czasami czytam i przeglądam forum i widzę jakie dziewczyny mają problemy, aż się włos jeży.
Ja np. potrafie być sama (pomijając już ze nie ma zainteresowania moim ogłoszeniem :), ale nawet gdyby nie to, to wybieram świadomie, poznaje kogoś, a dopiero później można gadać o związku) a inne kobiety ciągle pchają się ze związku w związek, mając za sobą potem tabuny byłych, bo po miesiącu nie wyszło, po 2 miesiącach nie wyszło itd ?
Więc albo ja jestem normalna, a one nienormalne, albo na odwrót. ja nienormalna, a po prostu życie tak wygląda.

Jednocześnie, nie uważam, że ktoś tak robiący jest niewartościowy, tylko mi się TAKIE WLASNIE ZACHOWANIE kojarzy ze środowiskiem. I ja nie chce takiej kobiety.

Niektóre z was uwazaja, że ja atakuje środowisko. Nie, wszystko na górze wytlumaczylam.
Tak jak facet nie wezmie ku*wy za zone, tak ja nie chce kogoś kto mial przede mną tabun innych. Proste w teorii, trudne w realizacji.
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 31 maja 2018, o 21:15

Ile jest opowieści typu (marta była z ewą, potem ewa była z mariolą, następnie mariola była z martą). Mieszanka wybuchowa, pełna rotacja wśród les :). Każda z każdą. L word w czystym wydaniu (tzn nie wiem czy 1:1 bo nawet nie oglądalam :D - nie żyję serialami les ;)
vampirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 9 maja 2014, o 02:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: vampirka » 31 maja 2018, o 23:06

ktotowie pisze:
31 maja 2018, o 21:04
Jeszcze raz napiszę. Dla mnie kobieta spoza środowiska to:

-taka po której nie widać od razu że jest les, nie nosi tęczy na sobie, nie wygląda jak facet. Po prostu normalna zwykła kobieta.
-taka która nie skacze związku w związek, nie ma za sobą iluś tam krótkotrwałych związków.
Dla mnie takie coś nazywa się właśnie BRANŻĄ, ŚRODOWISKIEM

Nie oskarżam, nie oceniam, po prostu, czasami czytam i przeglądam forum i widzę jakie dziewczyny mają problemy, aż się włos jeży.
Ja np. potrafie być sama (pomijając już ze nie ma zainteresowania moim ogłoszeniem :), ale nawet gdyby nie to, to wybieram świadomie, poznaje kogoś, a dopiero później można gadać o związku) a inne kobiety ciągle pchają się ze związku w związek, mając za sobą potem tabuny byłych, bo po miesiącu nie wyszło, po 2 miesiącach nie wyszło itd ?
Więc albo ja jestem normalna, a one nienormalne, albo na odwrót. ja nienormalna, a po prostu życie tak wygląda.

Jednocześnie, nie uważam, że ktoś tak robiący jest niewartościowy, tylko mi się TAKIE WLASNIE ZACHOWANIE kojarzy ze środowiskiem. I ja nie chce takiej kobiety.

Niektóre z was uwazaja, że ja atakuje środowisko. Nie, wszystko na górze wytlumaczylam.
Tak jak facet nie wezmie ku*wy za zone, tak ja nie chce kogoś kto mial przede mną tabun innych. Proste w teorii, trudne w realizacji.
Teraz już nie wspomniałaś, że taka, dla której jest ok bycie nazywaną koleżanka i ukrywanie związku :D
Nie każdy, kto przyznaje się otwarcie do bycia homo skacze z kwiatka na kwiatek i ciągnie za sobą tabun byłych. Ja nie utrzymuję żadnego kontaktu z ex, wręcz unikam możliwości przypadkowego spotkania.
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 31 maja 2018, o 23:51

vampirka - nie zamierzam i nie chcę Cię przekonywać do swoich racji, ale zrozum też moje podejście do tego terminu ;). Na luzie i bez spiny. Nie każdy chce i ma potrzebe ujawniania się. Przecież najważniejsze jest to, że się jest razem.
To tak jakby para hetero, miała wszem i wobec opowiadać co i jak robi się w łóżku, albo ktoś miałby się przyznawać, że lubi łóżkowe trójkąty. To jest osobista sprawa każdego, z kim, co i jak. Nie chcę - nie mówię. Ja nikomu nie właże do życia, orientacji ani łóżka ;)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: osiol » 1 cze 2018, o 00:02

Ale co ma mówienie wszem i wobec o tym co robi się w łóżku do mówienia: tak jesteśmy parą? Bo trochę się zgubiłam :roll:
Awatar użytkownika
Samant_a
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 27 lis 2012, o 00:07

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: Samant_a » 1 cze 2018, o 03:31

ktotowie pisze:
31 maja 2018, o 23:51
vampirka - nie zamierzam i nie chcę Cię przekonywać do swoich racji, ale zrozum też moje podejście do tego terminu ;). Na luzie i bez spiny. Nie każdy chce i ma potrzebe ujawniania się. Przecież najważniejsze jest to, że się jest razem.
To tak jakby para hetero, miała wszem i wobec opowiadać co i jak robi się w łóżku, albo ktoś miałby się przyznawać, że lubi łóżkowe trójkąty. To jest osobista sprawa każdego, z kim, co i jak. Nie chcę - nie mówię. Ja nikomu nie właże do życia, orientacji ani łóżka ;)
zwróciłaś się nie do mnie ale do vampirki, ale i tak Ci odpowiem :cool: Para hetero ciąglę się ujawnia np. znajoma z pracy mówiąc np. a w weekend z mężem byliśmy tu i tam u cioci na imieninach, a wiesz co mojego męża mama jest ciężko chora - czy widzisz tu coś o seksie? i ja jej odpowiadam a brat mojej dziewczyny też na to choruje - a może tu jest coś o seksie? normalna wymiana zdań. I ja bym to uznała za normalne jakby jakaś dziewczyna napisała że jest normalna to ja bym myślała że ma normalny zdrowy stosunek do siebie i swojej orientacji czyli nie ukrywa jej. Co wcale nie oznacza że musi być zaangażowana w clubbingi i nagminne podrywanie innych kobiet.
Ale jeśli chodzi o ogłoszenie to faktycznie jeśli masz takie skrajne poglądy bo właśnie one są wg mnie nie "normalne" lecz skrajne to lepiej żebyś je zawarła w ogłoszeniu bo może mniej rybek się na nie złapie ale przynajmniej będą je podzielać więc nie będziecie się o to kłócić swoja musi trafić na swoją. Ja bym Cię chciała jednak z całego serca przekonać że coming out jest czymś najlepszym co można dla siebie i swojego zdrowia psychicznego zrobić. No chyba że czekasz właśnie na tę jedyną dla której to zrobisz, może właśnie tak jest i tego Ci życzę bo miłość daje ogromną siłę. :slonko:
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 1 cze 2018, o 08:09

Być może i mam skrajne poglądy, ale myślę, że nie odosobnione ;)
ktotowie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 3 paź 2016, o 16:34

Re: Totalny brak odzewu na ogłoszenie.

Post autor: ktotowie » 1 cze 2018, o 08:12

Dziękuję za rady odnośnie treści ogłoszenia. Mozną zamknąc temat.
ODPOWIEDZ