Koleżanka z pracy

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Koleżanka z pracy

Post autor: asiulka26 » 10 gru 2018, o 21:05

Cześć dziewczyny jeśli mogę chciałabym czymś się podzielić z myślą że dodajcie mi trochę otuchy. A więc chodzi o to gdyż spotkalam się z kumpela na piwo zaczęłam z nią rozmowę na temat lesbijek i czy kiedyś próbowała okazało się że tak chodź nie spodziewałam się tego po niej zapytalam czy mogę jej spróbować ma początku powiedziała że nie bo że niby się boi czego nie wiem. Ale uległa dała się pocałować lecz po dłużej chwili ona szybko uciekła nie wiem dlaczego zostawiła mnie bez słowa wyjaśnienia. Chociaż napisała mi w smsie że ona tego nie czuje i że woli facetów. Ok. Ale to dlaczego teraz się nie odzywa. Jak myślicie powinnam prosić ja o krótką rozmowę na to co się wydarzyło bo przyznam męczy mnie ta sytuacja. Jeszcze dodam że na drugi dzień napisałam do niej że ja przepraszam jeśli coś było nie tak A ona że cytuje "spoko. Nic sie nie stalo." Co o tym myślicie
Shizumaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 1 wrz 2017, o 21:24

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: Shizumaa » 10 gru 2018, o 22:03

Myślę, że niesamowite jest to, że po tak wielu latach nauki i użytkowania języka polskiego, ludzie są w stanie napisać coś takiego jak powyżej.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: dobranocka14 » 10 gru 2018, o 22:07

Shizumaa pisze:
10 gru 2018, o 22:03
Myślę, że niesamowite jest to, że po tak wielu latach nauki i użytkowania języka polskiego, ludzie są w stanie napisać coś takiego jak powyżej.
Jeśli autorka wypowiada się na podobnym poziomie jak pisze, to nic dziwnego, że tamta nie chce mieć kontaktu.
Awatar użytkownika
pies_na_kobiety
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:32

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: pies_na_kobiety » 11 gru 2018, o 13:59

1. Poziomu wypowiedzi pisemnej nie skomentuję, ale też oczy bolą, a mózg się lasuje. Jest coś takiego jak interpunkcja i logika wypowiedzi. Droga autorko - zrób coś z tym!
2. Co do samego pocałunku - chyba przymusiłaś tę swoją koleżankę do tego, bo najwyraźniej nie miała ochoty, więc czego się teraz spodziewasz? Może najwyraźniej głupio jej teraz spojrzeć Ci w oczy, albo zwyczajnie ją wystraszyłaś :twisted:
Nigdy nie kocha się za bardzo.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: ImaSumak » 13 gru 2018, o 16:10

A więc chodzi o to gdyż...
Kradnę!
Lubię kiedy kobieta...
vivici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 4 gru 2018, o 19:58

Re: Koleżanka z pracy

Post autor: vivici » 13 gru 2018, o 21:17

Jejku, zaczelam sie zastanawiac jak ja formuje swoje wypowiedzi przez to jaka krytyka poszla na autorke.

Mialam kiedys taka troche podobna sytuacje. Bylam "gosposia" w domku wypoczynkowym gdzie zmieniala sie co tydzien ekipa, ale gospodaz byl na miejscu przez wszystkie turnusy. Przyjechala grupa ludzi wsrod ktorych byla Lankijka, piekna czekoladowa kobieta. Wpakowalam sie jej w nocy do pokoju, do lozka :oops: i ona mi zaczela opowiadac ze podniecaja ja filmy xxx z kobietami :cool: - to wszystko po pijaku.
Rozplakala sie mowiac ze wszyscy (jej znajomy z tejze grupy) sa dla niej wredni. A ja ja pocalowalam! A potem poszlam do siebie i tyle bylo z romansu.

Nastepnego dnia wziela mnie na bok i powiedziala ze ta sytuacja nic nie znaczyla i to nie moze sie powtorzyc. Zamknelysmy sprawe i potem bylo spoko. Mnie nie bylo wszystko jedno.

asiulka26 - moze tego zabraklo, takiego "zamkniecia" i dojrzalego przejscia do porzadku dziennego. Jak ona nie potrafi - ty sie masz okazje wykazac.
ODPOWIEDZ