Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 25 gru 2018, o 21:06

Hej, mam do Was pytanie takie jakich już tu pewnie było wiele, ale mimo wszystko chciałbym ukazać je z mojej strony. W jaki sposób rozpoznajecie, ze jakaś kobieta chce od Was czegoś więcej?

Moja sytuacja wygląda tak: poznałam pewną kobietę ok.3lata temu, na początku znajomości nie zwracałam na nią szczególnie uwagi - podobała mi się, ale była mi obojętna. Po pół roku stopniowo zaczynałam coś do niej czuć. Widywałyśmy się codziennie i to jej próby kontaktu, żarty, rozmowy, uśmiechy sprawiły, że zaczęło powstawać jakieś zauroczenie. Od tego momentu każdy nasz kontakt był dla mnie czymś wyjątkowym i tylko wyczekiwałam, gdy przejdzie obok mnie, spojrzy mi się w oczy i uśmiechnie się.
Zastanawia mnie czy mogą tak na nas działać osoby hetero, czy takie doznania dają nam tylko kobiety, które chcą od nas tego samego...
Ja rozpływam się w jej spojrzeniu,podczas rozmowy żadna z nas nie odrywa wzroku i głęboko patrzymy sobie w oczy a jej uśmiech jest łagodzący i czuły...
Awatar użytkownika
LTS
Posty: 4
Rejestracja: 2 lis 2016, o 18:00

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: LTS » 25 gru 2018, o 22:38

alarmowe.
cosiedzieje20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017, o 16:01

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: cosiedzieje20 » 25 gru 2018, o 23:08

Patrząc na to, że to ona próbuje utrzymać z Tobą kontakt, uśmiecha się, żartuje i ogólnie zabiega o Waszą znajomość, to ewidentnie Cię lubi, a to już jakiś punkt wyjścia. Jeśli nie znasz jej orientacji, a chcesz się dowiedzieć, czy chce od Ciebie czegoś wiecej, to może po prostu z nią pogadaj? Nie musisz od razu mówić wprost, jeśli boisz się, że coś by poszło nie tak. Możesz najpierw spróbować wybadać sytuację, dowiedzieć się czy ma kogoś, podpytać, co myśli o związkach homo, zobaczyć co powie. Jeśli okaże się, że jest otwarta na to, to spróbować porozmawiać bardziej wprost. Nawet, gdyby nic od Ciebie nie czuła, to nie powinna się zrazić taką rozmową, zwłaszcza, że z tego co piszesz, to Cię lubi, więc patrząc w ten sposób - nie masz nic do stracenia 😀 a przynajmniej będziesz wiedzieć, jakie ma intencje.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 01:23

W mojej sytuacji problemem jest również konflikt pozycji jakie zajmujemy w hierarchii społecznej i to poniekąd utdnia zbytnią otwartość. Co do orientacji to jest na pewno bardzo otwracie nastawiona do splczenosci LGBT, przyjaźni się z lesbijka i bardzo Okey podchodzi do takich tematów. Ludzie plotkują, ze jest les twierdzą tak po jej zachowaniu stylu bycia itd bo jeśli chodzi o wygląd to należy to tych bardziej kobiecych. Ja sama nie umiem określić :/ Moje pytanie było do ogółu, podałam swoją sytuacje przykładowo, ponieważ ja totalnie przepadałam i nie wiem Jak interpretować czyjeś zachowania. Wiadomo ze nikt nie chce się sparzyć a o to bardzo łatwo szczególnie w relacja niehetero.
whitecaffe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2016, o 18:55

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: whitecaffe » 26 gru 2018, o 02:10

cosiedzieje20 pisze:
25 gru 2018, o 23:08
Patrząc na to, że to ona próbuje utrzymać z Tobą kontakt, uśmiecha się, żartuje i ogólnie zabiega o Waszą znajomość, to ewidentnie Cię lubi, a to już jakiś punkt wyjścia. Jeśli nie znasz jej orientacji, a chcesz się dowiedzieć, czy chce od Ciebie czegoś wiecej, to może po prostu z nią pogadaj? przynajmniej będziesz wiedzieć, jakie ma intencje.
Zgadzam się z poprzedniczką. Poza tym napisałaś, że to właśnie z jej strony wyszły próby kontaktu, więc ja bym się nie wychylała na Twoim miejscu. Porozmawiaj z nią, wybadaj grunt, myślę że jeśli jest coś na rzeczy, to w jakiś sposób podczas TEJ rozmowy Ci to zasygnalizuje ;)
drinkme123 pisze:
25 gru 2018, o 21:06
Zastanawia mnie czy mogą tak na nas działać osoby hetero, czy takie doznania dają nam tylko kobiety, które chcą od nas tego samego...
wszystko rozgrywa się w mózgu, hetero też mogą tak działać ;)
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 10:35

Tylko gdzie kończą sie granice przyjaźni a zaczyna jakiś „romans”. Może dana osoba po prostu jest wyjątkowo mil i nie chce niczego więcej niż zwykłej sympatii
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: biedronca » 26 gru 2018, o 11:05

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 10:35
Tylko gdzie kończą sie granice przyjaźni a zaczyna jakiś „romans”. Może dana osoba po prostu jest wyjątkowo mil i nie chce niczego więcej niż zwykłej sympatii
Tego się nie dowiesz, póki z nią nie pogadasz.
I co chodzi z chodzi z tym konfliktem hierarchii społecznej? Pracujesz dla niej? Ona dla Ciebie?
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 11:11

drinkme123 pisze:
25 gru 2018, o 21:06
W jaki sposób rozpoznajecie, ze jakaś kobieta chce od Was czegoś więcej?
ja mam tylko jedno kryterium: dążenie do spotkań ze mną sam na sam. kobieta chce czegoś więcej gdy próbuje się ze mną umawiać, gdy mnie zaprasza gdzieś, gdzie możemy być same (bez znajomych, kumpli z pracy, itd.). jeśli ktoś chce czegoś więcej to zawsze dąży do kontaktu z tym człowiekiem, ale kontaktu w 4 oczy, bez przeszkadzających osób trzecich.

same uśmiechy i spojrzenia nie znaczą wiele. może cię lubić, albo flitować, ale to nie znaczy że chce czegoś więcej. jeśli po za uśmiechami i spojrzeniami nie próbuje się z tobą umówić to nie chce niczego więcej.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 11:16

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 10:35
Tylko gdzie kończą sie granice przyjaźni a zaczyna jakiś „romans”.
w sypialni się kończą granice przyjaźni.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 11:44

Nie chciałbym określić tego tutaj wprost, ale można przyrównać te relacje do szkolnych typu uczeń-nauczyciel.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 11:48

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 11:44
Nie chciałbym określić tego tutaj wprost, ale można przyrównać te relacje do szkolnych typu uczeń-nauczyciel.
nie wiem czy tylko ja mam wrażenie że tu na forum wypowiadają się same wyżyny społeczne? :roll: które nie mogą zniżyć się do poziomu podrywania kobiety z nizin społecznych? :roll:
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 11:55

Ja jestem bardziej na tych nizinach i nie chciałbym łamać pewnych zasad. A co do podrywania to powiedzmy, ze należy do osób które nie lubią robić tego wprost tylko bardziej dyskretnie, No chyba ze chodzi o nic nie znaczącą kokieterię😉
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 11:58

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 11:55
nie chciałbym łamać pewnych zasad.
jakich zasad? czyich? jej? twoich?
drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 11:55
A co do podrywania to powiedzmy, ze należy do osób które nie lubią robić tego wprost tylko bardziej dyskretnie,
to róbcie to dyskretnie i niech się każda przez kolejne 5 lat zastanawia czy to byl podryw czy jednak nie :lol:
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 12:01

Przyrównałam nasze relacje do uczeń-nauczyciel w takich przypadkach są raczej jakieś zasady, nie wyobrażam sobie ze uczennica podrywała nauczycielkę lub odwrotnie, to trochę niestosowne
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 12:03

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 12:01
Przyrównałam nasze relacje do uczeń-nauczyciel w takich przypadkach są raczej jakieś zasady, nie wyobrażam sobie ze uczennica podrywała nauczycielkę lub odwrotnie, to trochę niestosowne
w takim razie po co ten cały wątek? jeśli nie możecie siebie podrywać wzajemnie bo są jakieś tam zasady które nie pozwalają? to po co sobie i nam w ogóle głowę zawracać wątkiem, jeśli z góry wiadomo że nie można nic zrobić? :shock:
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 12:09

Zapytałam ogólnie jak to rozgrysc, swoją sytuacje dałam przykładowo
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 12:16

Zdaje sobie sprawę jak wyglada moja sytuacja, pewnie tak już zostanie i nigdy nie dowiem się jakie były jej intencje. Po prostu interesowało mnie jak interpretować niektóre zachowania. Miałam niejednokrotnie dizwne sytuacje, gdy np. dopytywała się moich zdnjomych dlaczego nie ma mnie na zdjęciach firmowych z pewnego wydarzenia albo nalegała żeby odwieść mnie do domu mimo ze mieszkam dosyc daleko.... Może faktycznie ta granica przyjaźni kończy się dopiero w łóżku 😏😏😏
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 26 gru 2018, o 12:34

same usmiechy i bycie milym nie znacza nic. jeśli ktoś nie dąży do spotkania/spotkań z tobą gdzieś tylko we dwoje to nie masz nad czym myslec nawet. nie jest zainteresowany niczym więcej. najwyżej flirtem dla umilenia sobie czasu w pracy. sama też z tego co piszesz nie wykazywałaś zadnej inicjatywy wobec niej. pewnie wkrótce jej się znudzi uśmiechanie do ciebie i wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
Ania-94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2018, o 18:41

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: Ania-94 » 26 gru 2018, o 13:00

U mnie rozpoczęło się od uśmiechów, żartów i zapomnianego języka w gębie. Obie nie byłyśmy pewne, czego ta druga strona chce tak naprawdę i czy ta druga strona jest les, ale dałyśmy temu po prostu czas. Potem już obie dążyłyśmy do wspólnych kontaktów, spotkań, smsów, itp., aż sprawa zrobiła się bardziej oczywista.

Dlatego myślę, że tak, to mogą być sygnały kobiety, która czegoś od ciebie chce. Spotkajcie się razem tylko we dwie to pewnie lepiej zrozumiesz temat i intencje.
cosiedzieje20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017, o 16:01

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: cosiedzieje20 » 26 gru 2018, o 13:34

Jeśli do społeczności LGBT+ ma pozytywny stosunek, to ja dalej uważam, że nie zaszkodzi z nią pogadać. Najgorsze, co może się stać, to powie Ci, że po prostu Cię lubi, ale nic więcej nie chce. Poza tym to tylko rozmowa, może być nawet hipotetyczna, mówisz o zasadach i braku stosowności, ale nikt nie każe Ci od razu wsakiwać jej do łóżka. Zwykła rozmowa nie przekracza granic, zwłaszcza, że dziewczyna Cię lubi i zabiega o kontakt z Tobą. Będąc na jej miejscu wolała bym, żeby ktoś niesłusznie założył, że coś do niego czuję i po prostu zapytał, żeby wyjaśnić sytuację, niż, żeby dziewczyna, której faktycznie próbuję pokazać swoje zainteresowanie bała się poruszyć ze mną ten temat i udawała, że tego nie widzi z powodu granic czy innych ale.
wojtek pisze:
26 gru 2018, o 12:34
same usmiechy i bycie milym nie znacza nic. jeśli ktoś nie dąży do spotkania/spotkań z tobą gdzieś tylko we dwoje
Też prawda. Dlatego sama musisz zdecydować. Jeśli mimo zabiegania o kontakt nie dąży do spotkań z Tobą sam na sam, to może faktycznie jest po prostu miła. W każdym razie, mam nadzieję, że Twoje wątpliwości się rozwieją, bez wzgledu na to, co zrobisz. No i powidzenia.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 26 gru 2018, o 15:04

Dzięki za Wasze rady! I może faktycznie jakaś bardziej szczera rozmowa byłaby właściwym rozwiązaniem. Chciałam już postawić czarny krzyżyk na tą relacje i zerwać kontakt, ale może jest jakiś cień szansy. Odezwała się do mnie ostnio na fb, niby chciała spytać o błachostkę, ale zawsze to jest jakaś chęć kontaktu. Teraz trzeba znaleźć jakiś pretekst, żeby się odezwać 😉
Perrin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 29 lip 2017, o 20:48

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: Perrin » 26 gru 2018, o 17:11

Skoro Ona się odzywa to Ty też się do niej odzywaj! Tak w naturalny sposób zbudujecie jakąś relację i może z czasem się okaże czy jest coś na rzeczy. Tylko trzeba rozszerzyć ten wasz kontakt, od bzdur się zaczyna ;)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: biedronca » 27 gru 2018, o 07:05

drinkme123 pisze:
26 gru 2018, o 15:04
Dzięki za Wasze rady! I może faktycznie jakaś bardziej szczera rozmowa byłaby właściwym rozwiązaniem. Chciałam już postawić czarny krzyżyk na tą relacje i zerwać kontakt, ale może jest jakiś cień szansy. Odezwała się do mnie ostnio na fb, niby chciała spytać o błachostkę, ale zawsze to jest jakaś chęć kontaktu. Teraz trzeba znaleźć jakiś pretekst, żeby się odezwać 😉

Ale właściwie o co chodzi? Nie chcesz nawiązywać bliższej relacji, bo uważasz , że byłaby niestosowna, więc ciesz się sympatią znajomej, może nawet uda się Wam zaprzyjaźnić. Szczera rozmowa, w której jej powiesz, że jesteś nią zainteresowana może tylko popsuć Wasze profesjonalne relacje, więc po co Ci to? Nie rozumiem też, po co chcesz zrywać tę relację. No chyba że to ona zachowuje się niestosownie. W takim razie możesz spróbować to zgłosić przełożonym / odpowiedniej komórce w pracy.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 27 gru 2018, o 12:15

biedronca pisze:
27 gru 2018, o 07:05
[quote=drinkme123 post_id=783221 time=<a href="tel:1545833063">1545833063</a> user_id=169879]
Dzięki za Wasze rady! I może faktycznie jakaś bardziej szczera rozmowa byłaby właściwym rozwiązaniem. Chciałam już postawić czarny krzyżyk na tą relacje i zerwać kontakt, ale może jest jakiś cień szansy. Odezwała się do mnie ostnio na fb, niby chciała spytać o błachostkę, ale zawsze to jest jakaś chęć kontaktu. Teraz trzeba znaleźć jakiś pretekst, żeby się odezwać 😉

Ale właściwie o co chodzi? Nie chcesz nawiązywać bliższej relacji, bo uważasz , że byłaby niestosowna, więc ciesz się sympatią znajomej, może nawet uda się Wam zaprzyjaźnić. Szczera rozmowa, w której jej powiesz, że jesteś nią zainteresowana może tylko popsuć Wasze profesjonalne relacje, więc po co Ci to? Nie rozumiem też, po co chcesz zrywać tę relację. No chyba że to ona zachowuje się niestosownie. W takim razie możesz spróbować to zgłosić przełożonym / odpowiedniej komórce w pracy.
[/quote]


Po prostu ju nie wiem co będzie dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Zawsze gdy ona zrobiła jakiś krok do przodu po chwili zaczynała mnie unikać i obie udawałyśmy, ze zadna z nas nie istnieje. To wszystko jest męczące, bo gdy przez chwile jest miło i wszystko zmienia się na plus mam już tą świadomość, ze za jakiś czas będzie się psuło. Ciężko uciec od tej reakcji - próbowałam. Idąc zamyślona korytarzem podnoszę na chwile glowe w górę i nagle jest ona a nasz wzork automatycznie się spotyka albo wystarczy ze odwroce glowe za siebie a ona jest na schosach i znów patrzymy sobie w oczy, takie małe niby nieistotne rzeczy sprawiają, ze ciężko zapomnieć i się oodciąć. Kilkukrotnie miałam sytuacje, ze podczas rozmowy złapała mnie za ramie, ostatnio siedząc przy jednym stole dotknęła mnie noga poprawiając się i nawet nie powiedziała, żadnego przeprszam ani nic tak jakby to jej nie zaskoczyło i było celowe, ale to tylko moje domysły. Zawsze zastanawiałam się czy przez to ze jestem młoda i niedoświadczona nie nadinterpretowuje tego wszystkiego, bo nigdy nie miałam takiej sytuacji. Przydałby mi się realna ocena, obiektywne spojrzenie.
88kikis
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: 88kikis » 27 gru 2018, o 14:44

Może niektóre dziewczyny poprostu tak mają? Albo są w stanie pozwolić sobie na takie podchody ale nic więcej?

Miałam/Mam podobną sytuacje w pracy. Również są uśmieszki, patrzenie sobie w oczy, patrzenie się na mnie, gdy ja nie patrze,
otarcia nogą, ręką, raz na czas coś w rodzaju flirtu itp. Sytuacja trwa około 2 lata i o ile mnie to na początku ruszało tak jak Ciebie, że zastanawiałam się czy coś jest na rzeczy czy nie, tak teraz mam to co raz bardziej bardziej w poważaniu :)
Próbowałam umówić się z nią wiele razy, prawie zawsze spotykałam się z odmową, nawet jeśli w grę wchodziło wyjście z kimś jeszcze.Ona raz czy dwa coś zaproponowała a po spotkaniu z powrotem wracałO to samo nastawienie. W między czasie spotykała się chyba z 3 chłopakami.

Rozmowa wprost moim zdaniem nie jest do końca dobra, z tego co zrozumiałam razem pracujecie i zawsze jest ten % szansy, że jednak to źle przyjmie, opowie komuś innemu lub coś innego.
Ja bym radziła spróbuj się z nią spotykać prywatnie i jeśli jest coś na rzeczy to samo się potoczy :)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: biedronca » 27 gru 2018, o 17:02

drinkme123 pisze:
27 gru 2018, o 12:15
biedronca pisze:
27 gru 2018, o 07:05
[quote=drinkme123 post_id=783221 time=<a href="tel:1545833063">1545833063</a> user_id=169879]
Dzięki za Wasze rady! I może faktycznie jakaś bardziej szczera rozmowa byłaby właściwym rozwiązaniem. Chciałam już postawić czarny krzyżyk na tą relacje i zerwać kontakt, ale może jest jakiś cień szansy. Odezwała się do mnie ostnio na fb, niby chciała spytać o błachostkę, ale zawsze to jest jakaś chęć kontaktu. Teraz trzeba znaleźć jakiś pretekst, żeby się odezwać 😉

Ale właściwie o co chodzi? Nie chcesz nawiązywać bliższej relacji, bo uważasz , że byłaby niestosowna, więc ciesz się sympatią znajomej, może nawet uda się Wam zaprzyjaźnić. Szczera rozmowa, w której jej powiesz, że jesteś nią zainteresowana może tylko popsuć Wasze profesjonalne relacje, więc po co Ci to? Nie rozumiem też, po co chcesz zrywać tę relację. No chyba że to ona zachowuje się niestosownie. W takim razie możesz spróbować to zgłosić przełożonym / odpowiedniej komórce w pracy.

Po prostu ju nie wiem co będzie dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Zawsze gdy ona zrobiła jakiś krok do przodu po chwili zaczynała mnie unikać i obie udawałyśmy, ze zadna z nas nie istnieje. To wszystko jest męczące, bo gdy przez chwile jest miło i wszystko zmienia się na plus mam już tą świadomość, ze za jakiś czas będzie się psuło. Ciężko uciec od tej reakcji - próbowałam. Idąc zamyślona korytarzem podnoszę na chwile glowe w górę i nagle jest ona a nasz wzork automatycznie się spotyka albo wystarczy ze odwroce glowe za siebie a ona jest na schosach i znów patrzymy sobie w oczy, takie małe niby nieistotne rzeczy sprawiają, ze ciężko zapomnieć i się oodciąć. Kilkukrotnie miałam sytuacje, ze podczas rozmowy złapała mnie za ramie, ostatnio siedząc przy jednym stole dotknęła mnie noga poprawiając się i nawet nie powiedziała, żadnego przeprszam ani nic tak jakby to jej nie zaskoczyło i było celowe, ale to tylko moje domysły. Zawsze zastanawiałam się czy przez to ze jestem młoda i niedoświadczona nie nadinterpretowuje tego wszystkiego, bo nigdy nie miałam takiej sytuacji. Przydałby mi się realna ocena, obiektywne spojrzenie.
[/quote]

No raczej nikt, kto tego nie widział, nie powie Ci, czy dotknęła Cię specjalnie, czy przypadkiem.
Poza tym moim zdaniem problem w tym, że sama nie wiesz, czego chcesz i druga osoba, nawet jeśli jest zainteresowana, wyczuje Twoje niezdecydowanie i się wycofa. Zastanów się, czy chciałabyś rozwijać tę relację, czy jednak uważasz, że jest nie na miejscu.
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 1 sty 2019, o 01:49

Dobra informacja, odezwała się sama i zaproponowała spotkanie Ciakawi mnie skąd tak nagle taka relacja, może tez tu jest :shock:
smutnomiboze
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2010, o 12:49

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: smutnomiboze » 3 sty 2019, o 17:41

jak przebiegło spotkanie ?
drinkme123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2018, o 20:40

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: drinkme123 » 10 sty 2019, o 19:59

Ciekawie, teraz spotykałyśmy się 3 razy i będzie 4! Jest miło, coraz to bardziej czuej, ze jest coś na rzeczy! Ona powoli przejmuje inicjatywę a mi to bardzo odpowiada
whitecaffe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2016, o 18:55

Re: Jakie sygnały wysyła kobieta, która chce czegoś więcej?

Post autor: whitecaffe » 11 sty 2019, o 01:42

Trzymamy kciuki! :)
ODPOWIEDZ