Ostrzezenie

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 7 lip 2019, o 22:42

Czesc wszystkim

Chcialabym ostrzec wszystkie osoby ktore maja lub mialy kontakt z MagdaMaria
https://kobiety-kobietom.com/profile/pr ... MariaMagda lub inaczej Magda Maria Wysocka;
mieszkajaca pod Barcelona od ok 10 lat, oglasza sie, iz potrzebuje noclegu bo planuje zwiedzac rozne miasta w EU.

Od razu powiem, ze zaproponowalam tylko i wylacznie nocleg, tzn dokladnie lozko w 2 sypialni ( pomoc chcialam bo sama za mlodu podrozowalam z plecakiem wzdluz i wszez Polski ). Ustalilam z nia telefonicznie date przylotu, wzielam kilka dni urlopu by moc odebrac i pokazac pierwszego dnia Magdzie Liverpool. Przez tel dostala wszytstkie mozliwe info o okolicy i kosztach mozliwych podrozy jak zwiedzania czy posilkow.

Powiem tak... nie wiem co ta osoba sobie myslala przylatujac do mnie.. ja nikogo nie bede przyjmowac jak goscia, gdy umowa byla, ze oprowadze 1szego dnia i odbiore z lotniska i udostepnie pokoj..
Nie szukam, nie jestem zdesperowana +40, jestem spelniona i mam swoje poukladane zycie.

Przezylam szok i ciesze sie, ze ta osoba po 3 dniach sama opuscila moj dom, rowniez z moja bluza (pal licho ze to Roxy lol mam drozsze na wieszaku ), pasta do wybielania zebow ( chyba mi zazdroscila bieli zebow bo sie dopyywala wcia dlaczego takie ma biale heh dbam o nie ), peseta, torba z materialu na zakupy.... smialam sie glos kilka godzin... jak juz ogarnela to to zniknelo...
Przyjechala bez pizamy, z malym plecakiem, wymienila 100 euro na 6 dni i mowila, ze karty nie ma ze soba, jak okazalo sie, ze kantor nie jest otwarty. Zaplacilam za taxi, zero dziekuje, narzekanie na wyglad english black cab, z okropna ta taxi. Wciaz to samo powtarzane, ze ona chce zobaczyc wszystko co angielskie, marudzenie, ze tak dlugo sie jedzie ( Liverpool jest duzym miastem). Dojechalam do domu z nia juz zmeczona jej marudzeniem po drodze, wszystko "be"...
W domu jak zobaczylam, ze juz taksuje wzrokim moj dom zgarnelam psa i wyszlysmy na miasto... marudzenie ze glodna , i wciaz gadka "ta mi sie podoba, ta tez..." zero zwiedzania. Do kantoru musialam ja zaciagnac.. 100 eruro wymienila na 6 dni lol Po powrocie padla spac bo ja mialam swoje plany... Jak sie obudzila mowi do mnie "mialam klaustrofobie i sprawdzilam ci wszystkie szafki i na gorze szafy...." zatkalo mnie... Wyjsc musialam i zostawilam jej klucze (sasiadka milala oko na moj dom) wracam jej nie ma dom otwarty. Pytam sie jej wysylajac wiadomosc " Gdzie jestes?" Odpowiedz "musialam sie przejsc... drzw zepsute wiec zostawilam otwarte"... szok.. mysle co to za laska.. pogadam z nia jak wroci...

i takich perelek mialam wiecej podczas 2 dni... 3 dnia wyszla z domu i nie powiedziala zAe nie wroci...
ja sie cieszylam... nigdy wiecej..

zlodzieji, bez obycia i kultury, roszczeniowcow tudziez z pretensjami nigdy wiecej...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Ostrzezenie

Post autor: Hanny » 11 lip 2019, o 13:27

No cóż, nie wszyscy potrafią docenić okazywaną pomoc ;/
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 11 lip 2019, o 17:58

Wlasnie chcialam dodac , ze nie nie mam jeansowej koszuli big stara... masakra co za laska... teraz to mnie wkurzyla... bo strat mam ponad £150f ... mam nadzieje, ze zadna juz sie nie nabierze na nia...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 14 lip 2019, o 21:15

Dodaje nowe info. Ta kobieta jest oszustka, naciagajaca innych na pieniadze, tak zostalo mi to przekazane...Wiec kobiety uwazajcie..
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 14 lip 2019, o 23:52

0034 653 42 29 68 takim sie posluguje numerem
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 21 lip 2019, o 20:32

ma rowniez konto na queer.pl

https://queer.pl/user/katalonka
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Ostrzezenie

Post autor: spinaczka » 21 lip 2019, o 20:38

Czemu nie zglosisz sprawy na Policje?
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 22 lip 2019, o 01:05

ona na stale mieszka w Hiszpanii a ja w UK ... szkody za male..
to jest ostrzezenie, bo wiem, ze duzo wiecej osob jest lub bylo poszkodowanych lub probowala naciagnac w taki lub inny sposob...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Ostrzezenie

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 lip 2019, o 11:23

Jak juz naprawde odczuwasz potrzebe goszczenia w swoim domu obcych, to moze skorzystaj z jakis innych serwisow, gdzie zobaczysz opinie o danej osobie. Pewnosci nigdy nie bedziesz miala, ale chociaz wieksza szansa, ze unikniesz rozczarowania.
W sumie dobrze, ze Ci wiekszej niespodzianki nie zafundowala....
Halleberry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 20 cze 2018, o 18:46

Re: Ostrzezenie

Post autor: Halleberry » 24 lip 2019, o 00:35

Dlatego dzisiaj trzeba mieć bardzo ograniczone zaufanie a tym bardziej ostrożną z zapraszaniem kogoś do domu. Kombinatorów jest wielu.
blackolive
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2019, o 18:55

Re: Ostrzezenie

Post autor: blackolive » 26 lip 2019, o 01:34

Tak czy inaczej jestem pod wrażeniem Twojej odwagi i otwarcia na drugą osobę. Jeśli nie jesteś już w okolicach 20stki to tym bardziej
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostrzezenie

Post autor: marinnaWR » 28 lip 2019, o 11:37

Współczuję chocoladee, trafiła Ci się oszustka.
Wyciągnij wnioski. Miłego dnia.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Ostrzezenie

Post autor: reader » 29 lip 2019, o 08:12

Jak jej zostawiłaś klucze, to zmień sobie zamki.
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Ostrzezenie

Post autor: buzi_zabci » 29 lip 2019, o 22:38

Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Ostrzezenie

Post autor: frick » 30 lip 2019, o 14:40

buzi_zabci pisze:
29 lip 2019, o 22:38
Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 30 lip 2019, o 19:29

frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40
buzi_zabci pisze:
29 lip 2019, o 22:38
Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
dokladnie frick ... zupelnie inna mentalnosc... napewno juz nie polska, bynajmniej moja
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Ostrzezenie

Post autor: frick » 30 lip 2019, o 20:01

chocoladee pisze:
30 lip 2019, o 19:29
frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40
buzi_zabci pisze:
29 lip 2019, o 22:38
Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
dokladnie frick ... zupelnie inna mentalnosc... napewno juz nie polska, bynajmniej moja
Problem w tym ze czlowiek nie chce sie schamic, ale nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie :podbite oczko: Moja juz prawie ex tez siedziala tutaj i na slodkie poematy o naszych intymnych sprawach wyrwala sobie dwie panny :limo: a to wszystko dlatego ze gnidy zawsze pieknie spiewaja, a potem sie czlowiek budzi z reka w nocniku. I jak tu nie byc chamem a jednoczesnie nie dac sie wy....? Lekcja jest taka ze: osoby siedzace poza granicami (na zachod od naszego pl-enu) zapominaja o tym zeby majac kontakt z "naszymi"nie zapominac trzymania wysoko gardy co by nie dostac znow po :limo:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ostrzezenie

Post autor: ImaSumak » 31 lip 2019, o 16:14

frick pisze:
30 lip 2019, o 20:01
chocoladee pisze:
30 lip 2019, o 19:29
frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40


Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
dokladnie frick ... zupelnie inna mentalnosc... napewno juz nie polska, bynajmniej moja
Problem w tym ze czlowiek nie chce sie schamic, ale nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie :podbite oczko: Moja juz prawie ex tez siedziala tutaj i na slodkie poematy o naszych intymnych sprawach wyrwala sobie dwie panny :limo: a to wszystko dlatego ze gnidy zawsze pieknie spiewaja, a potem sie czlowiek budzi z reka w nocniku. I jak tu nie byc chamem a jednoczesnie nie dac sie wy....? Lekcja jest taka ze: osoby siedzace poza granicami (na zachod od naszego pl-enu) zapominaja o tym zeby majac kontakt z "naszymi"nie zapominac trzymania wysoko gardy co by nie dostac znow po :limo:
Rozumiem, że przemawia przez Was żal, ale przecież nie można tak generalizować. W każdym społeczeństwie są oszuści, złodzieje etc.. To nie jest polska specjalność.
Zgodzę się natomiast, że uogólniając, na zachód od Polski występuje o wiele wyższa kultura osobista, w czym zdecydowanie przodują Anglicy. Podkreślam: uogólniając, bo np. trudno to stwierdzenie odnieść do Anglików niższej średniej klasy z północy. Nie zmienia to jednak faktu, że są rejony, gdzie żyje się przyjemniej niż gdziekolwiek indziej w Pl.
Lubię kiedy kobieta...
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: Ostrzezenie

Post autor: nikimja » 31 lip 2019, o 19:45

frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40
buzi_zabci pisze:
29 lip 2019, o 22:38
Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
Nie negujac fatalnego zachowania tej kobiety, to jako Polaczka nie do końca też uznaję za poprawne zachowanie gospodyni. I dziwi mnie, że jestem odosobniona w tej myśli. Jak czytałam o tych bluzkach Roxy czy sroxy, koszuli big stara i pogardzie dla kwoty 100 euro to mi zapachniało słoma z butów tani Armani, a na myśl przyszło, że trafił swój na swego.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 31 lip 2019, o 20:02

nikimja pisze:
31 lip 2019, o 19:45
frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40
buzi_zabci pisze:
29 lip 2019, o 22:38
Ubawilam sie. Post powinien miec tytul " uwaga daje sie robic w balona " 😅
Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
Nie negujac fatalnego zachowania tej kobiety, to jako Polaczka nie do końca też uznaję za poprawne zachowanie gospodyni. I dziwi mnie, że jestem odosobniona w tej myśli. Jak czytałam o tych bluzkach Roxy czy sroxy, koszuli big stara i pogardzie dla kwoty 100 euro to mi zapachniało słoma z butów tani Armani, a na myśl przyszło, że trafił swój na swego.
powiem tak... to ogloszenie mialo byc ostrzezeniem.. a pisalam ubawiona raczej tym co zostalo mi ukradzione ... nie spodziewalam sie , ze ktos mnie okradnie i ze to beda takie hahaha rzeczy... nie nosze Armaniego :P
a poprawne zachowaniem winno byc zgloszenie jej na policje i zatrzymanie w dniu odlotu.. tyle, ze mialam wazniejsze sprawy na glowie niz zglaszanie kradziezy smiesznych rzeczy... strata czasu

i chyba rowniez po wpisach widze, ze powinnam zachowac ostrzezenie dla siebie...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Ostrzezenie

Post autor: dobranocka14 » 31 lip 2019, o 21:48

chocoladee pisze:
31 lip 2019, o 20:02
nikimja pisze:
31 lip 2019, o 19:45
frick pisze:
30 lip 2019, o 14:40


Osoba ktora tak pisze i osoba ktora wykorzystala autorke to tak zwane "polaczki"
Za granica "niestety" uczymy se otwartosci i innej metalnosci, a potem zderzamy sie jak tir z betonowa sciana, bo zapominamy sie przestawic na mentalnosc z polski. Przykre, ja za taka wyszlam, a potem uslyszalam "ty naprawde wierzylas ze zawarcie zwiazku bedzie oznaczalo ze bedziemy razem az do smierci? "tak to jest niestety my z chlebem a oni z kamieniem. Lekcja na przyszlosc, szkoda tylko ze potem ktos naprawde potrzebuje pomocy i jej nie dostanie, bo ludzie w pewnym momence maja dosc bycia workiem treningowym.
Nie negujac fatalnego zachowania tej kobiety, to jako Polaczka nie do końca też uznaję za poprawne zachowanie gospodyni. I dziwi mnie, że jestem odosobniona w tej myśli. Jak czytałam o tych bluzkach Roxy czy sroxy, koszuli big stara i pogardzie dla kwoty 100 euro to mi zapachniało słoma z butów tani Armani, a na myśl przyszło, że trafił swój na swego.
powiem tak... to ogloszenie mialo byc ostrzezeniem.. a pisalam ubawiona raczej tym co zostalo mi ukradzione ... nie spodziewalam sie , ze ktos mnie okradnie i ze to beda takie hahaha rzeczy... nie nosze Armaniego :P
a poprawne zachowaniem winno byc zgloszenie jej na policje i zatrzymanie w dniu odlotu.. tyle, ze mialam wazniejsze sprawy na glowie niz zglaszanie kradziezy smiesznych rzeczy... strata czasu

i chyba rowniez po wpisach widze, ze powinnam zachowac ostrzezenie dla siebie...
Nie.
Chocoladee, takie informacje są ważne. Może komuś uda się uniknąć goszczenia owej dziewczyny ale też ktoś się zastanowi zanim da klucze do mieszkania obcej osobie.
---
Mieszkanie po którejkolwiek stronie nie ma tu nic do rzeczy. Frick, nie przenoś swoich doświadczeń na innych tylko dlatego, że masz osobiste problemy.
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Ostrzezenie

Post autor: frick » 2 sie 2019, o 08:47

dobranocka14 pisze:
31 lip 2019, o 21:48
Frick, nie przenoś swoich doświadczeń na innych tylko dlatego, że masz osobiste problemy.
Jest takie nie oficjalne haslo "zeby nie sprowadzac na swoja reke, ani znajomych, ani rodziny za granice, bo to na 99% zakonczy sie klutniami i pretensjami" mowie nie tylko z wlasnego doswiadczenia. Przyjezdzasz wyrabiasz sobie opinie, a potem za dobre checi dostajesz tylko oczekiwania i pretensje, taka jest rzeczywstosc, takich historji znam na peczki.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ostrzezenie

Post autor: ImaSumak » 2 sie 2019, o 11:18

frick pisze:
2 sie 2019, o 08:47
dobranocka14 pisze:
31 lip 2019, o 21:48
Frick, nie przenoś swoich doświadczeń na innych tylko dlatego, że masz osobiste problemy.
Jest takie nie oficjalne haslo "zeby nie sprowadzac na swoja reke, ani znajomych, ani rodziny za granice, bo to na 99% zakonczy sie klutniami i pretensjami" mowie nie tylko z wlasnego doswiadczenia. Przyjezdzasz wyrabiasz sobie opinie, a potem za dobre checi dostajesz tylko oczekiwania i pretensje, taka jest rzeczywstosc, takich historji znam na peczki.
I dotyczy to tylko Polaków....
To że jakaś panna dorobiła Ci rogi nie jest winą całego narodu. Dobrze, że nie pochodzisz z Kosmosu, bo winni by byli wszyscy Ziemianie!

Podpowiem Ci jeszcze, że Chocoladee pisała, że ta panna mieszka w Hiszpanii. Idąc Twoim tokiem rozumowania możesz spokojnie więc uznać, że nie tylko Polacy z Polski są beznadziejni, ale rownież ci z Hiszpanii.

Gratuluję myślenia i na zdrowie!
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Ostrzezenie

Post autor: Wiosennagwiazda » 17 sie 2019, o 23:02

W ogole nie rozumiem tego podziau, na zle polki i dobre dziewczyny z zachodu :wink:
Jak w ogole mozna tak genralizowac. Byla z Polski to mnie oszukala i okradla, a angielka zawsze usmiechnieta i wierna :roll:
Frick w metrze rozdaja czasem te darmowe gazetki, zerknij do srodka, tam czasem trafi sie polak czy polka, ale reszta to roznorodnosc od wschodu do zachodu. Zdrada to w zakladce humor.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: Ostrzezenie

Post autor: nowa_ja123 » 19 sie 2019, o 22:09

chocoladee pisze:
7 lip 2019, o 22:42
Czesc wszystkim

Chcialabym ostrzec wszystkie osoby ktore maja lub mialy kontakt z MagdaMaria
https://kobiety-kobietom.com/profile/pr ... MariaMagda lub inaczej Magda Maria Wysocka;
mieszkajaca pod Barcelona od ok 10 lat, oglasza sie, iz potrzebuje noclegu bo planuje zwiedzac rozne miasta w EU.

Od razu powiem, ze zaproponowalam tylko i wylacznie nocleg, tzn dokladnie lozko w 2 sypialni ( pomoc chcialam bo sama za mlodu podrozowalam z plecakiem wzdluz i wszez Polski ). Ustalilam z nia telefonicznie date przylotu, wzielam kilka dni urlopu by moc odebrac i pokazac pierwszego dnia Magdzie Liverpool. Przez tel dostala wszytstkie mozliwe info o okolicy i kosztach mozliwych podrozy jak zwiedzania czy posilkow.

Powiem tak... nie wiem co ta osoba sobie myslala przylatujac do mnie.. ja nikogo nie bede przyjmowac jak goscia, gdy umowa byla, ze oprowadze 1szego dnia i odbiore z lotniska i udostepnie pokoj..
Nie szukam, nie jestem zdesperowana +40, jestem spelniona i mam swoje poukladane zycie.

Przezylam szok i ciesze sie, ze ta osoba po 3 dniach sama opuscila moj dom, rowniez z moja bluza (pal licho ze to Roxy lol mam drozsze na wieszaku ), pasta do wybielania zebow ( chyba mi zazdroscila bieli zebow bo sie dopyywala wcia dlaczego takie ma biale heh dbam o nie ), peseta, torba z materialu na zakupy.... smialam sie glos kilka godzin... jak juz ogarnela to to zniknelo...
Przyjechala bez pizamy, z malym plecakiem, wymienila 100 euro na 6 dni i mowila, ze karty nie ma ze soba, jak okazalo sie, ze kantor nie jest otwarty. Zaplacilam za taxi, zero dziekuje, narzekanie na wyglad english black cab, z okropna ta taxi. Wciaz to samo powtarzane, ze ona chce zobaczyc wszystko co angielskie, marudzenie, ze tak dlugo sie jedzie ( Liverpool jest duzym miastem). Dojechalam do domu z nia juz zmeczona jej marudzeniem po drodze, wszystko "be"...
W domu jak zobaczylam, ze juz taksuje wzrokim moj dom zgarnelam psa i wyszlysmy na miasto... marudzenie ze glodna , i wciaz gadka "ta mi sie podoba, ta tez..." zero zwiedzania. Do kantoru musialam ja zaciagnac.. 100 eruro wymienila na 6 dni lol Po powrocie padla spac bo ja mialam swoje plany... Jak sie obudzila mowi do mnie "mialam klaustrofobie i sprawdzilam ci wszystkie szafki i na gorze szafy...." zatkalo mnie... Wyjsc musialam i zostawilam jej klucze (sasiadka milala oko na moj dom) wracam jej nie ma dom otwarty. Pytam sie jej wysylajac wiadomosc " Gdzie jestes?" Odpowiedz "musialam sie przejsc... drzw zepsute wiec zostawilam otwarte"... szok.. mysle co to za laska.. pogadam z nia jak wroci...

i takich perelek mialam wiecej podczas 2 dni... 3 dnia wyszla z domu i nie powiedziala zAe nie wroci...
ja sie cieszylam... nigdy wiecej..

zlodzieji, bez obycia i kultury, roszczeniowcow tudziez z pretensjami nigdy wiecej...
Powiedz że sobie żartujesz... wpuściłaś do domu obcą osobę..kij wie co za maści... okradła Cię zepsuła Ci 3 dni twojego życia. Napisz kur...wie że ma Ci natychmiast wszystko odesłać albo zgłaszasz ją na policję.. naprawdę aż się dziwie że są na tym świecie jeszcze tak naiwni ludzie... jak Ci tak dobrze może podam Ci adres to mi wyślesz to i owo ;)
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Ostrzezenie

Post autor: chocoladee » 20 sie 2019, o 01:27

Powiedz że sobie żartujesz... wpuściłaś do domu obcą osobę..kij wie co za maści... okradła Cię zepsuła Ci 3 dni twojego życia. Napisz kur...wie że ma Ci natychmiast wszystko odesłać albo zgłaszasz ją na policję.. naprawdę aż się dziwie że są na tym świecie jeszcze tak naiwni ludzie... jak Ci tak dobrze może podam Ci adres to mi wyślesz to i owo ;)
raczej sie niezle ubawilam ... coz... jak moz napislam ona z Hiszpani ja w UK i policja jej nic nie zrobi.. poza tym nie mialam czasu by jechac na lotnisko ... praca... zablokowalam ja... i opisalam... co ludzie z tym zrobia to juz ich sprawa... ja dostalam za ufnosc po lapkach... i nauczke na przyszlosc...

a ja karma dopadnie LOL
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
sunny-annie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 paź 2019, o 14:48

Re: Ostrzezenie

Post autor: sunny-annie » 9 paź 2019, o 16:02

Niesamowite..Z jednej strony szacunek dla Ciebie, za to że wykazałaś się po prostu empatią i zrozumieniem dla kogoś. Z drugiej strony nie jest nic miłego zostać okradzioną.. No cóż..Karma wraca..
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Ostrzezenie

Post autor: frick » 19 paź 2019, o 01:00

ImaSumak pisze:
2 sie 2019, o 11:18

I dotyczy to tylko Polaków....
To że jakaś panna dorobiła Ci rogi nie jest winą całego narodu. Dobrze, że nie pochodzisz z Kosmosu, bo winni by byli wszyscy Ziemianie!

Podpowiem Ci jeszcze, że Chocoladee pisała, że ta panna mieszka w Hiszpanii. Idąc Twoim tokiem rozumowania możesz spokojnie więc uznać, że nie tylko Polacy z Polski są beznadziejni, ale rownież ci z Hiszpanii.

Gratuluję myślenia i na zdrowie!
Wlasnie popelnilam ten blad po raz kolejny, i tym razem definitywnie ostatni.
Jesli nie rozumiesz o czym mowie, to polecam goraco spróbować :podbite oczko: a potem sie wypowiadac :* przez wiele lat pracowalam miedzyinnymi dla posrednikow i mieszkalam na ich mieszkaniach, i tak jak juz wczesniej pisalam znam to nie tylko z wlasnej autopsji.
A co do pochodzenia tej pani, to przepraszam iz pomyslalam ze Magda Maria Wysocka jest polka, przeciez oczywiste jest ze chocoladee jest angielka bo tam mieszka a ze mnie holenderka jak w morde szczelil :limo:
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Ostrzezenie

Post autor: frick » 19 paź 2019, o 01:18

Wiosennagwiazda pisze:
17 sie 2019, o 23:02
W ogole nie rozumiem tego podziau, na zle polki i dobre dziewczyny z zachodu :wink:
Jak w ogole mozna tak genralizowac. Byla z Polski to mnie oszukala i okradla, a angielka zawsze usmiechnieta i wierna :roll:
Frick w metrze rozdaja czasem te darmowe gazetki, zerknij do srodka, tam czasem trafi sie polak czy polka, ale reszta to roznorodnosc od wschodu do zachodu. Zdrada to w zakladce humor.
Chcialabym nie generalizowac, ale wlasnie po raz kolejny naiwnie dalam sobie znowu udowodnic ze sie nie myle :podbite oczko: Nie tylko sobie ale tez kilku holendrom. Przestaje mnie to bawic i chcialabym wierzyc ze jest inaczej, ale nie jest. I wiem ze w kazdym kraju sa lepsi i gorsi, ale zrozumialam tez ze jest cos takiego jak mentalnosc narodu, i wystarczy popatrzeć na to co sie dzieje w Pl-u zeby zrozumiec ze dobrze nie jest.
I nie mowie tylko o jednej plci :roll: .
I nie korzystam z metra :podbite oczko: preferuje rowery :mrgreen: chyba jednak cos mam z tej holendery :podbite oczko:
I nie potrzebnie z ta zdrada wyskoczylam, bo widze ze nie uogulniajac tez juz latka przypieta :podbite oczko:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ostrzezenie

Post autor: ImaSumak » 19 paź 2019, o 16:26

frick pisze:
19 paź 2019, o 01:00
ImaSumak pisze:
2 sie 2019, o 11:18

I dotyczy to tylko Polaków....
To że jakaś panna dorobiła Ci rogi nie jest winą całego narodu. Dobrze, że nie pochodzisz z Kosmosu, bo winni by byli wszyscy Ziemianie!

Podpowiem Ci jeszcze, że Chocoladee pisała, że ta panna mieszka w Hiszpanii. Idąc Twoim tokiem rozumowania możesz spokojnie więc uznać, że nie tylko Polacy z Polski są beznadziejni, ale rownież ci z Hiszpanii.

Gratuluję myślenia i na zdrowie!
Wlasnie popelnilam ten blad po raz kolejny, i tym razem definitywnie ostatni.
Jesli nie rozumiesz o czym mowie, to polecam goraco spróbować :podbite oczko: a potem sie wypowiadac :* przez wiele lat pracowalam miedzyinnymi dla posrednikow i mieszkalam na ich mieszkaniach, i tak jak juz wczesniej pisalam znam to nie tylko z wlasnej autopsji.
A co do pochodzenia tej pani, to przepraszam iz pomyslalam ze Magda Maria Wysocka jest polka, przeciez oczywiste jest ze chocoladee jest angielka bo tam mieszka a ze mnie holenderka jak w morde szczelil :limo:
Czytaj ze zrozumieniem. Ja cie rozumiem. Nie mam tylko tolerancji na głupotę.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ