Wysyp grup na fb.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Profilowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2018, o 00:09

Wysyp grup na fb.

Post autor: Profilowa » 22 gru 2019, o 20:20

Hej.
Ostatnio zrobiło sie mnóstwo grup na fb dla Nas. Które polecacie?
anna_80
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2013, o 17:52

Re: Wysyp grup na fb.

Post autor: anna_80 » 22 gru 2019, o 21:02

Przerobiłam już kilka grup, starych portali jak bez i chyba najbardziej polecam dwie Rzeczpospolitą babską 2019 i besspowrotu. Odnośnie postów, które się tam pojawiają to jak wiadomo z kobietami bywa rożnie, jest zabawnie, sa też jakieś kłótnie ale nigdy nikomu nie dogodzisz. Szczególnie mówię tu o duzych grupach, duża spolecznośc dlatego normalne, ze nie zawsze jest kolorowo. Mimo wszystko przyjazna atmosfera, dziewczyny wydaja sie być zgrane, sama nawiązałam dzieki tym dwóm grupom kilka fajnych realnych znajomosci, a jedna może w coś się przerodzi :D
Co do tych nowych grup, albo starszych jednak mniej reklamowanych moge napisać odnośnie tych pierwszych np. Lejdis, ze jest tama jakaś grupka kobiet, jak kółko wzajemnej adoracji, która dodaje posty, reszta milczy. Nie wiem czemu, moze to kwestia tego, ze to nowe, dziewczyny sa jeszcze niesmiałe i nie otwierają się za bardzo przed resztą, a co do tego drugiego rodzaju grup, z dłuższym stażem to np The island of Women, też fajna, rozwija się.
Ale to moje zdanie, każdy idzie tam gdzie czuje sie ok i są interesujące treści.
ODPOWIEDZ