Trudna relacja

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Trudna relacja

Post autor: liberlove » 24 gru 2019, o 03:23

Znam kobietę od 6 lat.Poznalyśmy się w pracy .Miedzy nami duża różnica wieku. W pracy ona była klientem ja dawałam kredyt.Potem ona chciała zacieśnić relacje -przeszła na ty.Trwa to już jakiś czas i powtarza się schemat ze idziemy ostro do przodu po czym ona się strasznie wycofuje i znika.Ostatnio nawet mnie zaczął przerażać obrót spraw bo było bardzo blisko i chciałam zdefiniować chociaż trochę te relacje -na co ona wtedy totalny odwrót ze jest hetero i nagle zaczęła być na mnie bardzo zła ,atakować mnie ale pojawiło się jeszcze coś w całym tym zamieszaniu poznała przy okazji moja najlepsza przyjaciółkę która jest hetero i zapalała wielka chęcią przyjaźnienia się z nią .Mnie traktuje złe jest zimna a nagle chce przyjaźnić się z moja przyjaciółka i ja bardzo przy mnie chwali .Nie rozumiem tego totalnie .Spotyka się ze mną często i na 5 -6 godzin ale ze mną nie rozmawia tylko bierze mnie i załatwia sprawy.Jak się jej zapytałam o co jej chodzi po co mnie bierze to mówi ze ważne żeby się ze mną spotkać ze nie musimy rozmawiać ważne abym była .I tak kupowałam z nią karpia ,robiłam zakupy ale zero rozmowy jakiejś poważniejszej .Nie rozumiem jej zachowania i jest dla mnie totalnie dziwne .Dodam ze ma przyjaciółki w swoim wieku i otacza ja ogólnie dużo ludzi .Bierze mnie i jeździ ze mną samochodem i załatwia sprawy albo spotka się na półgodziny i załatwia sprawy .Nie rozumiem tego totalnie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Trudna relacja

Post autor: ImaSumak » 24 gru 2019, o 11:39

A ty jesteś bezwolną marionetką oraz niewolnicą więc MUSISZ jej towarzyszyć i się z nią spotykać...
Lubię kiedy kobieta...
AmeIia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 5 sie 2019, o 10:54

Re: Trudna relacja

Post autor: AmeIia » 24 gru 2019, o 13:22

Postaw się i z nią nie chodź nigdzie, a wtedy zobaczysz co zrobi. Jeśli cię oleje, to sprawa rozwiązana :roll:
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Re: Trudna relacja

Post autor: liberlove » 24 gru 2019, o 13:40

Ale po co chce się przyjaźnić z moja przyjaciółka ?ja tego nie rozumiem
slonecznie12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 4 sie 2019, o 14:58

Re: Trudna relacja

Post autor: slonecznie12 » 24 gru 2019, o 14:41

Moze nie ty a twoja przyjaciolka sie jej podoba;)
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Trudna relacja

Post autor: 0k0b0ga » 25 gru 2019, o 13:06

Biedny karp. ;(
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Re: Trudna relacja

Post autor: liberlove » 25 gru 2019, o 14:46

Wiedzę ze o poradach to nie ma tu mowy :)spoko:)
spacerowiczka9
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 146
Rejestracja: 18 paź 2019, o 20:33

Re: Trudna relacja

Post autor: spacerowiczka9 » 25 gru 2019, o 16:47

liberlove pisze:
25 gru 2019, o 14:46
Wiedzę ze o poradach to nie ma tu mowy :)spoko:)
Dostałaś poradę - przestań być na każde zawołanie i zobacz co się wydarzy.
Awatar użytkownika
Lady_Banksy
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2019, o 19:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trudna relacja

Post autor: Lady_Banksy » 25 gru 2019, o 20:12

Według mnie to typ manipulatorki. Teraz nagle zaprzyjaźniła się z Twoją przyjaciółką... Uważaj, żeby za chwilę nie zaczęła nastawiać ją przeciw Tobie i obrabiać Ci tyłka za plecami. Myślę, że ona doskonale wie, że masz do niej słabość i bawi się Twoimi emocjami. Na Twoim miejscu to była bym czujna.
Obrazek
Niemamowy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 23 paź 2019, o 21:59

Re: Trudna relacja

Post autor: Niemamowy » 25 gru 2019, o 21:44

liberlove pisze:
24 gru 2019, o 13:40
Ale po co chce się przyjaźnić z moja przyjaciółka ?ja tego nie rozumiem
Nie na tym się skupiasz) Zastanów się lepiej po co ona Cię traktuje jak swoją własność?
Awatar użytkownika
kilocukru
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2017, o 22:17

Re: Trudna relacja

Post autor: kilocukru » 25 gru 2019, o 22:00

liberlove pisze:
24 gru 2019, o 03:23
Znam kobietę od 6 lat.Poznalyśmy się w pracy .Miedzy nami duża różnica wieku. W pracy ona była klientem ja dawałam kredyt.Potem ona chciała zacieśnić relacje -przeszła na ty.Trwa to już jakiś czas i powtarza się schemat ze idziemy ostro do przodu po czym ona się strasznie wycofuje i znika.Ostatnio nawet mnie zaczął przerażać obrót spraw bo było bardzo blisko i chciałam zdefiniować chociaż trochę te relacje -na co ona wtedy totalny odwrót ze jest hetero i nagle zaczęła być na mnie bardzo zła ,atakować mnie ale pojawiło się jeszcze coś w całym tym zamieszaniu poznała przy okazji moja najlepsza przyjaciółkę która jest hetero i zapalała wielka chęcią przyjaźnienia się z nią .Mnie traktuje złe jest zimna a nagle chce przyjaźnić się z moja przyjaciółka i ja bardzo przy mnie chwali .Nie rozumiem tego totalnie .Spotyka się ze mną często i na 5 -6 godzin ale ze mną nie rozmawia tylko bierze mnie i załatwia sprawy.Jak się jej zapytałam o co jej chodzi po co mnie bierze to mówi ze ważne żeby się ze mną spotkać ze nie musimy rozmawiać ważne abym była .I tak kupowałam z nią karpia ,robiłam zakupy ale zero rozmowy jakiejś poważniejszej .Nie rozumiem jej zachowania i jest dla mnie totalnie dziwne .Dodam ze ma przyjaciółki w swoim wieku i otacza ja ogólnie dużo ludzi .Bierze mnie i jeździ ze mną samochodem i załatwia sprawy albo spotka się na półgodziny i załatwia sprawy .Nie rozumiem tego totalnie.
A jakie jest Twoje stanowisko? Chcesz z nią stworzyć związek, przyjaźnić się czy jeszcze coś innego? Od tego bym zaczęła. Jeśli chcesz się z nią kumplować/przyjaźnić to taka relacja powinna Ci wystarczyć, bo w sumie znajomymi spotykają się raz na jakiś czas i różnie spędzają czas, pomagają sobie nawet w tych zwykłych, codziennych czynnościach. Natomiast jeśli oczekujesz czegoś więcej to obawiam sie, że ona nie ma zbyt poważnych planów. W ogóle dziwnie się zachowuje i trochę marnuje Twój cenny czas, skoro nie potrafi określić czego oczekuje i nawet znaleźć chwili na rozmowę - normalną, a nie pomiędzy karpiami. Polecam zdystansowac się od niej i tej relacji, szczerze porozmawiać i przedstawić swoje oczekiwania.
My_Blue_eyes
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 18:59

Re: Trudna relacja

Post autor: My_Blue_eyes » 27 gru 2019, o 22:48

liberlove pisze:
25 gru 2019, o 14:46
Wiedzę ze o poradach to nie ma tu mowy :)spoko:)
Daj sobie spokój z tą osóbką i nie pozwól manipulować sobą i swoimi emocjami - ona bawi się Tobą, jest mega toksyczna i wygląda na to, że choruje na Chad, albo jest poważnie zaburzona ...

Świat jest pełen wspaniałych Kobiet, zatem głowa do góry i nie marnuj zdrowia i życia dla kogoś takiego :)
Pepikos777
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 8 sty 2020, o 23:21

Re: Trudna relacja

Post autor: Pepikos777 » 21 sty 2020, o 23:58

Do tamtego nicka Liberlove zgubiłam hasło i teraz mam ten nick .Teraz przestała być miła -zaczela być wroga .Wyjechała na miesiąc do Niemiec i jak wróciła zazela być dla mnie niedobra.Spotyka się ze mną ale ja przestałam już chodzić z nią po sklepach .Jak chce pójść do sklepu to ja czekam przed .I nasza relacja robi się naprawdę absurdalna -wycofalam się o paręnaście kroków do tyłu .Nie wchodzę z nią do sklepów . Wszystko ucielam.A ona zaczęła by dla mnie niedobra.i zaczęła mi zarzucać że ja wobec niej jestem nieuczciwa że ja wykorzystuje finansowo . Robi mi na złość ale nadal się spotykamy czasami tylko jesteśmy do siebie wrogo nastawione.To jest naprawdę absurdalna sytuacja .
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Trudna relacja

Post autor: dobranocka14 » 22 sty 2020, o 00:04

Kiedyś sezon ogórkowy zaczynał się w okresie wakacyjnym.

Aaa ferie przecież już są. :roll:
Pepikos777
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 8 sty 2020, o 23:21

Re: Trudna relacja

Post autor: Pepikos777 » 22 sty 2020, o 00:07

Powolutku wycofuje się z tej relacji emocjonalnie a ona zaczęła się fatalnie zachowywać i jeszcze mi zarzuca że jestem wobec niej nieuczciwa ,że nie mam szczerych intencji .
Ogangemoon
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2021, o 17:59

Re: Trudna relacja

Post autor: Ogangemoon » 27 lip 2021, o 19:48

Na moje oko,nie okłamuj się ,jesteś jej zapychaczem czasu z braku laku i tylko tyle .Odetnij się całkowicie ,zamęczy cię,to pasożyt.Miałam taką przyjaciółkę rok w liceum,wszędzie mnie targała ze sobą ,a jak ja ja o coś prosiłam to sie wykręcała.Wkurzyłam się na siebie ,że jestem takim murzynem i olałam ją. przyjaźń to równowaga ,kompromis ,dawanie w obie strony.
ODPOWIEDZ