Odkrywanie prawdziwego JA

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Mirantia
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2020, o 21:28

Odkrywanie prawdziwego JA

Post autor: Mirantia » 7 sty 2020, o 22:14

Zastanawiam się przez co, albo przez kogo i w jaki sposób odkryłyście swoją orientację. Ile trwała Wasza samoakceptacja, a potem stosunki z rodziną. Sama teraz przechodzę małą wojnę z rodzicami i chciałabym poznać historię innych.
Mam obecnie 17 lat i jakoś chwilę po mojej 15 zaczęłam zastanawiać się na swoją orientacją i zauważyłam, że ciągnie mnie bardziej do dziewczyn. Po zgłębieniu tematu i trudnym okresie oswajania się sama ze sobą - pojawiały się pytania czy na pewno sobie tego nie wymyśliłam, bo przecież 15 lat życia spędziłam nieświadoma niczego i jakoś mi to nie przeszkadzało, chociaż do chłopaków ciągnęła mnie jedynie chęć wspólnej gry w piłkę :D Obecnie nurtuje mnie pytanie czy nie za szybko się zdeklarowałam, pomimo że czuję się pewna tego co mówię. Dodam tylko, że nigdy nie miałam ani chłopaka ani dziewczyny(był epizod zauroczenia w koleżance z klasy ale po 3 miesiącach minęło mi trochę :D)
Wszystkim dziękuję za szczere odpowiedzi :D
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Odkrywanie prawdziwego JA

Post autor: goreka » 8 sty 2020, o 10:47

pięknie napisałaś o sobie. odkrywaj świat :)
pociąg erotyczny nie definiuje cię jako osoby, ale najbardziej warto żyć w zgodzie ze sobą, więc obserwuj.
ODPOWIEDZ