zaniedbane lesbijki

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 20 maja 2020, o 09:37

Czyli w gruncie rzeczy mówisz o kilogramach, tych zbędnych. Oczywiście nie masz obowiązku interesować się tymi grubszymi. To jest jasne. Ja też raczej cieszę oko zgrabnymi, ale...poznałam kiedyś dziewczynę piękną, zabawną, dbającą o siebie, no ale ze sporą nadwagą. Byłyśmy zwykłymi koleżankami. Ale dzień w którym zobaczyłam jak porusza swoim ciałem w tańcu mnie rozbroił, do dziś jak o tym pomyślę robi mi się przyjemnie ciepło ;) a minęło już sporo lat. Ona wtedy mówiła o zaburzeniach chormonalnych i że nie może schudnąć. Myślałam, ta jasne, spójrz na mnie :)
A teraz sama mam 10 kg nadwagi, której nijak nie mogę opanować. Ruszam się, zdrowo się odżywiam i niestety tylko rosnę :( już załamuję ręce.
Podsumowując:
tak, są takie problemy zdrowotne, które dużo mieszają w metaboliźmie (może ktoś podpowie co robić, czego spróbować - byłabym wdzięczna)
tak, są takie kobiety, które potrafią zadziałać na wyobraźnię mając ciut za dużo tu i tam :D
tak, myć się trzeba :D
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 20 maja 2020, o 09:38

tak, wiem, że hormony to nie przez 'ch' :oops: wstyd mi
331017
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 94
Rejestracja: 16 maja 2020, o 16:16

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: 331017 » 20 maja 2020, o 10:20

Dziewczyny mi się wysuwa jeden wniosek ; jeśli Kobieta
Chce dbać o siebie to dba w większym lub mniejszym stopniu po prostu w całym społeczeństwie jest różnie. Osobiście również robię sobie paznokietki 🌝 i muszę powiedzieć że jest taka kwestia u mnie że mi się po prostu podobają i cieszy mnie estetyczna dłoń i chcę tu podkreślić dla samej siebie żeby swobodniej się czuć i nie tylko w kwestii paznokci również w całego wyglądu. A wiem że są kobiety dla których jest to zupełnie nie istotne
po prostu, po prostu nie mają potrzeby.A propos ja chciałam jedną kwestię wyrzucić np w moim przypadku od dziecka wpajano mi zasady estetycznego wyglądu nie mówię tu o makijażu i tak dalej ale o tych podstawach 🙂🙂🙂🙂pozdrawiam
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: biedronca » 20 maja 2020, o 10:48

No właśnie - podstawy. Bo to że raz na parę tygodni robisz paznokcie nie oznacza, że te paznokcie codziennie widzą szczoteczkę.

Znam dziewczyny, które regularnie farbują włosy, ale zaniedbują pielęgnację, więc włosy wyglądają jak siano.

Są dziewczyny owszem szczupłe, ale z tak słabą kondycją, że łapią zadyszkę przy szybszym marszu.

I to są tylko sprawy dotyczące strefy cielesnej. A pozostaje jeszcze zaniedbanie intelektualne, kulturalne i brak minimalnego zainteresowania światem.

Nie wszystko jest takie proste, nie wszystko widać na pierwszy rzut oka. Mamy taki świat, w którym zwraca się przede wszystkim uwagę na to co widać na pierwszy rzut oka na sprawnie zrobionym zdjęciu. A to bardzo mało i bardzo zwodnicze.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 20 maja 2020, o 12:57

goreka pisze:
20 maja 2020, o 09:37
Czyli w gruncie rzeczy mówisz o kilogramach, tych zbędnych. Oczywiście nie masz obowiązku interesować się tymi grubszymi. To jest jasne. Ja też raczej cieszę oko zgrabnymi, ale...poznałam kiedyś dziewczynę piękną, zabawną, dbającą o siebie, no ale ze sporą nadwagą. Byłyśmy zwykłymi koleżankami. Ale dzień w którym zobaczyłam jak porusza swoim ciałem w tańcu mnie rozbroił, do dziś jak o tym pomyślę robi mi się przyjemnie ciepło ;) a minęło już sporo lat. Ona wtedy mówiła o zaburzeniach chormonalnych i że nie może schudnąć. Myślałam, ta jasne, spójrz na mnie :)
A teraz sama mam 10 kg nadwagi, której nijak nie mogę opanować. Ruszam się, zdrowo się odżywiam i niestety tylko rosnę :( już załamuję ręce.
Podsumowując:
tak, są takie problemy zdrowotne, które dużo mieszają w metaboliźmie (może ktoś podpowie co robić, czego spróbować - byłabym wdzięczna)
tak, są takie kobiety, które potrafią zadziałać na wyobraźnię mając ciut za dużo tu i tam :D
tak, myć się trzeba :D
Nie mówie tylko o kilogramach, poruszyłam kilka kwestii na temat wyglądu zewnętrznego m. in. problem otyłości i MóJ PROBLEM trafiania na takie dziewczyny. Ja również mam znajomych z nadwagą, i nie przeszkadza mi to, to nie w tym rzecz, ale jak mądrze napisała jedna z dziewczyn powyżej dobrze się czuć i fajnie rozmawiać można z przyjacielem, w związku partnerskim ważny jest pociąg seksualny - zgadzam się z tym całkowicie.

Ja mogę podpowiedzieć - problem hormonalny można regulować farmakologicznie to jedno. Dobrze jest pójść na konsultacje z dietetykiem. Bardzo często podczas takich konsultacji wychodzą choćby złe nawyki żywieniowe z których nie zdajemy sobie sprawy. Sam ruch i zdrowe odżywianie to nie wszystko. Dla jednego ruch to to że się przejdzie po chipsy do sklepu dla drugiego, godzina zasuwania na siłowni przynajmniej 3 razy w tygodniu - będzie różnica w ruchu? myślę że diametralna.. odpowiedz sobie sama na pytanie czym jest dla ciebie ruch. Co rozumiesz pod pojęciem zdrowe odżywianie. Można jeść zdrowo..a duże porcie w dużych ilościach w niekontrolowanych porach dnia I NOCY. Kolejna kwestia alkohol - bardzo kaloryczny.
Jestem takiego zdania, że samo się nic nie zrobi, a najlepiej się robi z czyjąś pomocą dlatego uważam że ważne jest by udać się do specjalisty.

Jeszcze raz po raz kolejny podkreślam, nie mam na celu urażenie tutaj kogokowiek. Mówie o swoich doświadczeniach i uzewnętrzniłam się co mnie pociąga a co nie..

I tak - problemy hormonalne faktycznie często przyczyniają się do otyłości - kwerstia tylko czy ktoś się leczy- reguluje to farmakologicznie, jest pod stałą opieką lekarską i czy korzysta z porad dietetyka bo faktycznie kiedy jest obniżona przemiana materii łatwo stracić kontrolę nad własnym ciałem. Jak najbardziej uyznajemy to jaką jedną z chorób której otyłość może być skutkiem..natomiast nie uważam żeby nie dało się nad tym zapanować z pomocą specjalistów.

Bardzo Ci dziękuję za Twoją wypowiedź.
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: zagubiona_92 » 20 maja 2020, o 13:35

nowa_ja123 pisze:
20 maja 2020, o 02:49

jeszcze raz przepraszam bo nie chce nikogo urazić a mam świadomość że pewne rzeczy mogą wynikać w chorób, chociaż wydaje mi się że w głównej mierze wynikają z niedbalstwa, próbuje na szybko w pamięci odnaleźć 5 chorób które mimo wysiłku i chęci chorego sprawiają że osoba robi wszytsko by zachować prawidłowe BMI a jest otyła - 5chorób nie jestem w stanie wymienić, może wy wymienicie - bardzo chętnie posnam - dokształcę się ;) ..
pięciu chorób może nie wymienię, ale tak na szybko to kojarzy mi się cukrzyca i problemy z tarczycą.
nowa_ja123 pisze:
20 maja 2020, o 02:49
staram się w czasie klikania na etapie przed pierwszym spotkaniem, delikatnie podpytać.. wiecie - jakie sporty uprawia a jaki wzrost jaka waga pod kątem BMI ;) teraz już wiem że jeżeli ktoś mi mówi że "wygląda normalnie" - dosłownie używają takich sformułowań!...to znaczy że jest to jej wyobrażenie o sobie i poniekąd ukrywanie pewnych kwestii.
serio? gdyby ktoś mnie wypytywał wprost o wagę, to w życiu nie odpowiedziałabym ważę tyle i tyle... I to mimo tego, że BMI mam zdecydowanie w normie.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 20 maja 2020, o 14:26

zagubiona_92 pisze:
20 maja 2020, o 13:35
nowa_ja123 pisze:
20 maja 2020, o 02:49

jeszcze raz przepraszam bo nie chce nikogo urazić a mam świadomość że pewne rzeczy mogą wynikać w chorób, chociaż wydaje mi się że w głównej mierze wynikają z niedbalstwa, próbuje na szybko w pamięci odnaleźć 5 chorób które mimo wysiłku i chęci chorego sprawiają że osoba robi wszytsko by zachować prawidłowe BMI a jest otyła - 5chorób nie jestem w stanie wymienić, może wy wymienicie - bardzo chętnie posnam - dokształcę się ;) ..
pięciu chorób może nie wymienię, ale tak na szybko to kojarzy mi się cukrzyca i problemy z tarczycą.
nowa_ja123 pisze:
20 maja 2020, o 02:49
staram się w czasie klikania na etapie przed pierwszym spotkaniem, delikatnie podpytać.. wiecie - jakie sporty uprawia a jaki wzrost jaka waga pod kątem BMI ;) teraz już wiem że jeżeli ktoś mi mówi że "wygląda normalnie" - dosłownie używają takich sformułowań!...to znaczy że jest to jej wyobrażenie o sobie i poniekąd ukrywanie pewnych kwestii.
serio? gdyby ktoś mnie wypytywał wprost o wagę, to w życiu nie odpowiedziałabym ważę tyle i tyle... I to mimo tego, że BMI mam zdecydowanie w normie.
delikatnie to znaczy delikatnie ;) nie wprost. Chyba też nie muszę dopisywać że nie w pierwszym zdaniu " Hej jak mija Ci wieczór, ile ważysz" :lol: zwykle jest to nawiązanie do czegoś i pewien rodzaj konfrontacji z tym co na zdjęciu do tego co "pacjentka" mówi i z tym co sie później widzi na żywo.

Cukrzyca nie jest przyczyną otyłości. Otyłość przy cukrzycy wynika z nieprawidłowego leczenia, oraz odżywiania. Nie każdy cukrzyk jest otyły. Tarczyca to z kolei problemy hormonalne więc wracamy do punktu wyjścia.
Monifarma
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2020, o 20:28

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Monifarma » 20 maja 2020, o 15:58

Jesli rozmawiamy juz o otylosci i problemach zdrowotnych, to pragne tylko nadmienic, ze sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jest bardzo wiele lekow, ktorych zazywanie (jako skutek uboczny) wywoluje tycie i nie zawsze da sie to wyregulowac. Podam przyklady: leczenie tradziku lekami antykoncepcyjnymi (w celu wyregulowania hormonow), wieszkosc lekow przeciwdepresyjnych, koktajle lekow na nadcisnienie i cukrzyce powodujace czesto zatrzymanie wody w organizmie zaparcia, obstrukcje, leczenie nalogow poprzez przyjmowanie Substytutu, okres menopauzalny i przyjmowanie estrogenow.... Naprawde jest tego masa, ze nie wspomne juz o uwarunkowaniach genetycznych, przebytych porodach etc. Duzo zalezy od nas samych, jednak DUZO nie znaczy wszystko- i miejmy to na uwadze. Traktujmy kazda osobe otyla indywidualnie. Nie kazda otylosc jest wynikiem zaniedbania. Co sie zas tyczy odchudzania z pomoca farmakologiczna..... Owszem, sa takie leki na rynku. Te dostepne bez rezepty sa jedynie "wspomagaczami". Nie chudnie sie od polkniecia tabletki. Leki dostepne na rezepte sa zazwyczaj stosowane do leczenia Adipositas czyli otylosci, gdzie BMI wynosi grubo ponad 30. Przynosza dosc dobre efekty, jednak...sa to pochodne amfetaminy. Skutkow ubocznych mozecie sie same domyslic.... Ja chyba wole wesola zadbana puszysta dziewczyne, anizeli psychiczny wrak czlowieka uzaleznionego od ciaglych terapii i diet.... No dobrze, ale teraz pojawia sie pytanie: co oznacza "zadbana"? Mysle, ze kazda z nas ma swoiste poczucie estetyki. To co dla mnie jest norma dla kogos innego bedzie juz zachowaniem maniakalnym, obsesja.... Mowi sie, ze o gustach sie nie dyskutuje. Mysle, ze podobnie jest z poczuciem estetyki. I jesli jakas dziewczyna dobrze sie czuje z wygryzionymi paznokciami, tlustymi wlosami i zwisajacymi w kroku spodniami, to niech to praktykuje. W koncu o to chodzi w zyciu: o bycie w pelni soba i byciem przy tym szczesliwa. Ps. ale moja kochanka raczej nie zostanie 😉🙂
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 20 maja 2020, o 18:47

Monifarma pisze:
20 maja 2020, o 15:58
Jesli rozmawiamy juz o otylosci i problemach zdrowotnych, to pragne tylko nadmienic, ze sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jest bardzo wiele lekow, ktorych zazywanie (jako skutek uboczny) wywoluje tycie i nie zawsze da sie to wyregulowac. Podam przyklady: leczenie tradziku lekami antykoncepcyjnymi (w celu wyregulowania hormonow), wieszkosc lekow przeciwdepresyjnych, koktajle lekow na nadcisnienie i cukrzyce powodujace czesto zatrzymanie wody w organizmie zaparcia, obstrukcje, leczenie nalogow poprzez przyjmowanie Substytutu, okres menopauzalny i przyjmowanie estrogenow.... Naprawde jest tego masa, ze nie wspomne juz o uwarunkowaniach genetycznych, przebytych porodach etc. Duzo zalezy od nas samych, jednak DUZO nie znaczy wszystko- i miejmy to na uwadze. Traktujmy kazda osobe otyla indywidualnie. Nie kazda otylosc jest wynikiem zaniedbania. Co sie zas tyczy odchudzania z pomoca farmakologiczna..... Owszem, sa takie leki na rynku. Te dostepne bez rezepty sa jedynie "wspomagaczami". Nie chudnie sie od polkniecia tabletki. Leki dostepne na rezepte sa zazwyczaj stosowane do leczenia Adipositas czyli otylosci, gdzie BMI wynosi grubo ponad 30. Przynosza dosc dobre efekty, jednak...sa to pochodne amfetaminy. Skutkow ubocznych mozecie sie same domyslic.... Ja chyba wole wesola zadbana puszysta dziewczyne, anizeli psychiczny wrak czlowieka uzaleznionego od ciaglych terapii i diet.... No dobrze, ale teraz pojawia sie pytanie: co oznacza "zadbana"? Mysle, ze kazda z nas ma swoiste poczucie estetyki. To co dla mnie jest norma dla kogos innego bedzie juz zachowaniem maniakalnym, obsesja.... Mowi sie, ze o gustach sie nie dyskutuje. Mysle, ze podobnie jest z poczuciem estetyki. I jesli jakas dziewczyna dobrze sie czuje z wygryzionymi paznokciami, tlustymi wlosami i zwisajacymi w kroku spodniami, to niech to praktykuje. W koncu o to chodzi w zyciu: o bycie w pelni soba i byciem przy tym szczesliwa. Ps. ale moja kochanka raczej nie zostanie 😉🙂
Chwileczkę...co innego zatrzymanie wody w organizmie...a co innego przepraszam - żarcie bez ograniczeń. Masę trzeba z czegoś zrobić ;) to nie jest tak że ktoś zażywa hormony, leki antykoncepcyjne czy inne i od nich mu tłuszczu przybywa. Co do warunków genetycznych - mówimy tutaj o skłonności do tycia ale z tym też można walczyć, bo to nie jest tak że ktoś ma otyłych rodziców to z założenia MUSI być otyły.
Nie jestem w stanie wymienić chociaż jednej choroby której głównym objawem jest tycie - czytaj. jak na tą chorobę zachorujesz to napewno będziesz tył.. to nie jest tak że ludzie zapadają na otyłość tylko się do niej doprowadzają, a to że ktoś jest nazwijmy to bardziej podatny nie oznacza, że napewno będzie gruby.
Co do odkładania się wody w organizmie, człowiek jest wtedy "opuchnięty" co jest mylone z otyłością, takie zjawisko chorobowe podlega leczeniu, a przynajmniej powinno podlegać. Chodzi tutaj o usunięcie z układu limfatycznego nadmiaru wody.
Jedyną znaną chorobą której klinicznym objawem jest otyłość sama w sobie jest... obżarstwo, lenistwo i niedbalstwo (trio, które razem czy osobno doprowadzają do zaniedbania organizmu).
Wszystko co wymieniłaś powyżej to pośrednie przyczyny otyłości a właściwie podatności na otyłość.
Szanuje że wolisz kobietę otyłą a wesołą od szczupłej z popsutą psychiką. Tylko teraz trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy każda dbająca o swoje ciało kobieta to depresyjna desperatka na antydepresantach... chyba nie...odpowiadając na Twoje pytanie: co oznacza "zadbana" - wyjaśniłam o jaki typ kobiety mi chodzi. I tak zgadza się - miałam świadomość że odpowiedzi nie uzyskam ponieważ każdy ma swoje indywidualne podejście do tematu. Jednakże jak napisałam wyżej - ulżyło mi że są dziewczyny które mają podobne doświadczenia co ja.. z jednej strony ulżyło..z drugiej.. chyba nie ma się z czego cieszyć :/ Nie chodzi tutaj o to jak sie ma kto czuć z samym sobą i szczęscie jakie dla niego to niesie - nie o tym my tutaj.. to jest oddzielny obszar i proszę zostawmy to na inną dyskusję.
Czepiłyśmy się tego makijażu i otyłości ale chyba w gruncie rzeczy wiecie dziewczyny o co mi chodzi i do czego zmierzam. Mam świadomość że wynika to z tego że nie spotykam na swojej drodze dziewczyn które czują potrzeby dobrego prezentowania się będąc jednocześnie ułożoną wartościową osobą.. a może za dużo wymagam.. chociaż dlaczego mam nie wymagać. Chyba dążymy jednak do tego żeby nie mieć pierwszej lepszej byle jakiej byle by tylko mieć tylko każdy szuka "swojego ideału" a dodam że ktoś kogoś wyrzuci i kopnie jak śmiecia, a drugi tego "śmiecia" podniesie i będzie on dla niego diamentem ;) ale to też na oddzielną dyskusję.

Dziękuję że się wypowiedziałaś :)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: biedronca » 20 maja 2020, o 19:16

No brawo. Jak zwykle wątek o niezadbaniu schodzi na hejtowanie osób otyłych. To właśnie jest lenistwo i niedbalstwo. I to gorszego typu, bo intelektualne. Bardzo prosto jest zobaczyć, że ktoś jest otyły i skojarzyć, że leniwy, do tego za bardzo myślenie nie jest potrzebne.

A świat jest bardziej skomplikowany i takim uproszczeniom nie podlega. Ale ok, spróbuję uprościć. Mamy jakąś ograniczoną ilość czasu, ograniczoną ilość energii i sił psychicznych. Jakiś stan wyjściowy i sytuację życiową. I to, co z tym robimy, to już jest kwestia priorytetów. Jeżeli ktoś te swoje zasoby poświęca np. na rozwój intelektualny, podróże i zarabianie na nie oraz bycie dobrym człowiekiem, a na dbanie o linię już nie starcza, to trzeba patrzeć bardzo powierzchownie, żeby taką osobę nazwać leniwą i zaniedbaną.
Awatar użytkownika
devise
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 8 paź 2017, o 02:25

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: devise » 20 maja 2020, o 20:00

Kwintesencją wysokiego poziomu inteligencji powinna być samoświadomość w doskonaleniu taki i ciała jak i ducha. :mrgreen: Czekam na biczowanie :cool:
Zajebiście wyluzowany kwiat na tafli jeziora
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 20 maja 2020, o 20:14

devise pisze:
20 maja 2020, o 20:00
Kwintesencją wysokiego poziomu inteligencji powinna być samoświadomość w doskonaleniu taki i ciała jak i ducha. :mrgreen: Czekam na biczowanie :cool:
A lubisz?? :pilka:
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: zagubiona_92 » 20 maja 2020, o 21:39

tyle razy przewija się na tym forum, że najważniejsze to być sobą, nie udawać kogoś kim się nie jest. Dobrze czuć się we własnym towarzystwie, kształtować swój wizerunek zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i cechy osobowości... A jednak okazuje się, że jeśli jakaś kobieta woli mieć kilka kilo więcej i dobrze się z tym czuje, to jest do niczego... A potem oczekujecie tolerancji ze strony innych osób, same nie potrafiąc być tolerancyjne w stosunku do innych.
Oczywiście nie mówię o wszystkich piszących tu osobach.
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: zagubiona_92 » 20 maja 2020, o 21:41

devise pisze:
20 maja 2020, o 20:00
Kwintesencją wysokiego poziomu inteligencji powinna być samoświadomość w doskonaleniu taki i ciała jak i ducha. :mrgreen: Czekam na biczowanie :cool:
to ja jednak wolę kobietę trochę grubszą, ale inteligentną i dowcipną niż szczupłą lalę, która nie ma za grosz rozumu
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: she76 » 20 maja 2020, o 22:30

To jest tylko dyskusja i każdy ma prawo do swojego zdania. Prawda jest taka, że autorce chodziło chyba o takie przypadki kobiet,które są zaniedbane bo im się NIC nie chce. Ich problem nie polega tylko na zaniedbanym wyglądzie, ale też, a może przede wszystkim na braku zaangażowania w życie, co skutkuje tym pierwszym( czyt. zaniedbanym wyglądem). Można mieć niechlujny wygląd(ale jednak z zachowaniem podstawowych zasad higieny) i jakieś cele życiowe, osiągnięcia, pasje- przykład LP. Można też mieć nadwagę i być piękną- Adele itp., itd. Każda z nich jest dla kogoś ideałem piękna. Wszystko oczywiście kwestia gustu i nie ma co z tym polemizować. Istotą problemu poruszonego w tym temacie jest mało atrakcyjny nihilizm życiowy, którego następstwem jest zaniedbany wygląd, intelekt, aktywność życiowa. A to już nie jest pociągające. I o to chyba autorce chodziło. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Monifarma
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2020, o 20:28

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Monifarma » 20 maja 2020, o 22:32

zagubiona_92 pisze:
20 maja 2020, o 21:39
tyle razy przewija się na tym forum, że najważniejsze to być sobą, nie udawać kogoś kim się nie jest. Dobrze czuć się we własnym towarzystwie, kształtować swój wizerunek zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i cechy osobowości... A jednak okazuje się, że jeśli jakaś kobieta woli mieć kilka kilo więcej i dobrze się z tym czuje, to jest do niczego... A potem oczekujecie tolerancji ze strony innych osób, same nie potrafiąc być tolerancyjne w stosunku do innych.
Oczywiście nie mówię o wszystkich piszących tu osobach.
👏👏👏
roll
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 17 paź 2005, o 00:00

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: roll » 20 maja 2020, o 23:59

"Nie jestem w stanie wymienić chociaż jednej choroby której głównym objawem jest tycie"
to ja Ci mogę powiedzieć, że po bardzo intensywnym leczeniu nadczynności tarczycy, kiedy byłam patykiem, wahnęło mi się w drugą stronę, dostałam na jakiś czas bardzo poważnej niedoczynności i przytyłam 30 kg!!! Bez zmiany nawyków żywieniowych. Owszem, po jakimś czasie straciłam wagę, ale przez pewien czas byłam gruba. Czy byłam wtedy zaniedbana? Według Ciebie tak, bo myślisz o otyłych w bardzo stereotypowy sposób. Jest wiele chorób, które naprawdę mogą spowodować nagłe tycie. Jest też menopauza (tak, też ją będziesz mieć), są też choroby o podłoży psychicznym, np. zaburzenia odżywiania. Serio chcesz jeszcze dojechać dziewczyny, które się z tym zmagają? Zarzucając im zaniedbanie? To niefajne. Oczywiście nie musi podobać Ci się grubsza dziewczyna, jak najbardziej masz do tego prawo, ale przestań oceniać ludzi na forum publicznym. To, że natrafiasz na osoby, które Cię oszukują odnośnie wyglądu - trudno - to chyba taki niechciany dodatek do wirtualnej rzeczywistości. Może się przenieś do realu.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: eminem98xd » 21 maja 2020, o 00:17

Ella_Bronia pisze:
16 maja 2020, o 14:56
wojtek pisze:
16 maja 2020, o 14:16
nowa_ja123 pisze:
16 maja 2020, o 14:05
Hetero mają się podobać facetom bo taka jest ich rola w oczach mężczyzn, ale już lesbijki lesbijką podobać się nie muszą :roll:
No... lesbijki lesbijkom podobać się nie muszą, bo to że kobieta w ogóle coś musi to jest wymysł facetów. poza tym to że tobie nie podobają się tatuaże i brak makijażu, to nie znaczy, że wszystkim lesbijkom się to nie podoba. mi na przykład się podoba. szukaj kogoś kto ci przypasuje zamiast narzekać że ludzie nie są tacy jak ty byś chciała żeby byli.
Z makijażem jest taki problem, że bez niego dobrze wygladają tylko naprawde piękne i młode kobiety. Reszta kobiet bez makijażu wygladają jak szare myszy. Jak do tego dodać nadwagę, brzydkie ciuchy i krotkie włosy to już tylko ma się ochotę wziąć nogi za pas, ale "każda potwora znajdzie swego amatora".. co widać po komentarzach tutaj.

Jak z makijażem wyglądają pięknie tylko młode kobiety,to radzę oglądać mniej pornografii oraz kolorowych gazet.
Jeszcze zdjąć filtr kulturowy z oczu jak wygląda piękna kobieta,w tedy zobaczysz że dużo kobiet jest tak naprawdę ładnych i posiada tyle samo wad co zalet wizualnych.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: eminem98xd » 21 maja 2020, o 00:23

* wyglądają bez

Sorry pomyliło mi się
Mmm97
Posty: 8
Rejestracja: 2 maja 2018, o 18:45

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Mmm97 » 21 maja 2020, o 03:11

"tutaj coś zwisa, tam się wylewa.. zero kobiecości", nie zgodzę się, bo tak jest kobiecość, zwłaszcza z wiekiem.
Nie każdy czy to hetero, homo dba o siebie.
Ja kiedyś się 'odstawiłam', ogólnie codziennie się odstawiam, ale wtedy bardziej i spotkało mnie to co ciebie.
Bywa.
Nikt nie jest idealny, ale niektórzy wyglądają wow, nie tylko kobiety hetero.
Próbuj dalej.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Zaufacodnowa » 21 maja 2020, o 03:47

Wskaźnik BMI wyznacznikiem piękna :-| Dobre
A pod skorupą patyka nasrane w głowie i zero wartosci
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 21 maja 2020, o 07:55

roll pisze:
20 maja 2020, o 23:59
"Nie jestem w stanie wymienić chociaż jednej choroby której głównym objawem jest tycie"
to ja Ci mogę powiedzieć, że po bardzo intensywnym leczeniu nadczynności tarczycy, kiedy byłam patykiem, wahnęło mi się w drugą stronę, dostałam na jakiś czas bardzo poważnej niedoczynności i przytyłam 30 kg!!! Bez zmiany nawyków żywieniowych. Owszem, po jakimś czasie straciłam wagę, ale przez pewien czas byłam gruba. Czy byłam wtedy zaniedbana? Według Ciebie tak, bo myślisz o otyłych w bardzo stereotypowy sposób. Jest wiele chorób, które naprawdę mogą spowodować nagłe tycie. Jest też menopauza (tak, też ją będziesz mieć), są też choroby o podłoży psychicznym, np. zaburzenia odżywiania. Serio chcesz jeszcze dojechać dziewczyny, które się z tym zmagają? Zarzucając im zaniedbanie? To niefajne. Oczywiście nie musi podobać Ci się grubsza dziewczyna, jak najbardziej masz do tego prawo, ale przestań oceniać ludzi na forum publicznym. To, że natrafiasz na osoby, które Cię oszukują odnośnie wyglądu - trudno - to chyba taki niechciany dodatek do wirtualnej rzeczywistości. Może się przenieś do realu.
Czy chcesz w takim razie powiedzieć że nadczynność tarczycy powoduje przyrost masy ciała o kilkadziesiąt kilo? ;) sama piszesz "bez zmiany nawyków żywieniowych" czyli rozumiem że "choroba się przyplątała" a ty nie zmieniłaś nic tylko jadłaś jak dawniej.. ja się zgodzę że nadczynność tarczycy może być przyczyną otyłości, ale napewno nie jest główną przyczyną jak pisałam powyżej bo to nie jest tak że każda osoba z nadczynnoiścią tarczycy nabiera dodatkowych 30kg. Przepraszam ale zaprzeczyłaś własnie sobie bo sama wiszesz że po jakimś czasie to zrzuciłaś ;) czyli powracamy do punktu wyjścia NAWYKI ŻYWIENIOWE. Podsumowując - choroba czsami niestety wymusza zmienienie nawyków żywieniowych zwłaszcza ta która osłabia metabolizm, ty tego nie zrobiłaś więc skoczyło dodatkowe 30 kg.

"jest wiele choróeb które mogą powodować nagłe tycie" - SERDECZNIE PROSZĘ O WYMIENIENIE tych które są bezpośrednią przyczyną tycia. Jak napisałam wyżej. Zapadnięcie na tą chorobę powoduje że w 100% przytyję. Menopauza? żadna znana mi osoba po 50tce która przeszła menopauzę nie przytyła w wyniku przechodzenia menopauzy czy po menopauzie, i tak monopauza może być pośrednią przyczyną tycia ale nie bezpośrednią. Nie chcę powatrzac tego co napisałam powyżej. Zaburzenia odżywiania - jak najbardziej.

Rany boskie! po raz kolejny powtarzam i proszę nie traktować tego posta personalnie. Zależało mi na uzyskaniu opinii jak i porównanie doświadczeń...czy naprawdę muszę się powtarzać w tej kwestii? Napisałam o tym w pierwszym poście i powtarzałam praktycznie w każdym kolejnym. Nie będę przepraszać za to że nie czuję pociągu do osób otyłych ani za to że poszukując romatycznej reacji na takie osoby trafiam - tj. na osoby nie dbające o siebie.
Mówiąc o bezpośrednich chorobach powodujących otyłość czytaj. jak na to zachowujesz BĘDZIESZ OTYŁY - mamy to! mamy pierwszą chorobę - zaburzenia odżywiania - choroba psychiczna - związek z osobą mającą ogólnie problemy psychiczne musi być bardzo trudny.. pytanie brzmi czy weszłabyś w związek z osobą mającą tegov typu balast. Zakładam że musi to być bardzo bardzo trudne. Kwestia podjęcia decyzji na etapie poznawania. Tak wchodzę w to i niesiemy to razem lub wycofuję się kiedy się jeszcze nie zakochałam ;)
Proszę wskazać zdanie w którym kogokolwiek tutaj oceniłam. Po raz kolejny piszę o moich doświadczeniach i o tym na czym mi zależy, a post - powtarzam PO RAZ KOLEJNY - miał na celu uzyskanie opinii i podzielenie się doświadczeniami - nie jest na temat otyłości ale jak widzisz - jeśli czytałaś wszystkie posty - tak sobie skaczemy od makijażu, po otyłość, niechlujność czy ogólne niedbalstwo.
Naprawdę męczące jest to ciągłe powtarzanie niemalże w każdym poście - co innego dziewczyny piszą i pokazują na zdjęciach w Internecie co innego w rzeczywistości więc TAK - ZDARZA SIĘ ŻE PRZENOSZE RELACJE Z INTERNETU DO REALU tyle że wtedy następuje zderzenie dwóch światów..
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: biedronca » 21 maja 2020, o 08:18

Ja odniosłam wrażenie, że założyłaś wątek, żeby dostać potwierdzenie, że lesbijki są zaniedbane. I ja przypuszczam, że owszem część jest w różny sposób zaniedbana.

Ale z tym nic nie zrobisz (no może mogłabyś "przygarnąć taką zaniedbaną i o nią zadbać, ale chyba nie o to Ci chodzi). Myślę, że rozwiązaniem jest tylko przyjrzenie się sobie i zastanowienie się, czemu takie osoby przyciągasz.
letsdoit
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:18

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: letsdoit » 21 maja 2020, o 08:40

A ja mam wrażenie że „uderz w stół a norzyce się odezwą”

Patrząc na plaży 80 % osób ma zaburzenia hormonalne , cukrzycę i menopauzę. Po kwarantannie też dużo osób ma chyba problem z hormonami :wink:
Post był o zaniedbaniu a tu wywody o chorobach.
Prawdą jest że kobiety hetero bardziej zwracają uwagę na
swój wygląd , ubiór makijaż i ogólny styl. Nie ma co się oburzać, i jeszcze próbować sobie udowadniać, że jak ładne i zadbane to napewno puste.
Figa28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2019, o 12:39

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Figa28 » 21 maja 2020, o 08:46

roll pisze:
20 maja 2020, o 23:59
"Nie jestem w stanie wymienić chociaż jednej choroby której głównym objawem jest tycie"
to ja Ci mogę powiedzieć, że po bardzo intensywnym leczeniu nadczynności tarczycy, kiedy byłam patykiem, wahnęło mi się w drugą stronę, dostałam na jakiś czas bardzo poważnej niedoczynności i przytyłam 30 kg!!! Bez zmiany nawyków żywieniowych. Owszem, po jakimś czasie straciłam wagę, ale przez pewien czas byłam gruba. Czy byłam wtedy zaniedbana? Według Ciebie tak, bo myślisz o otyłych w bardzo stereotypowy sposób. Jest wiele chorób, które naprawdę mogą spowodować nagłe tycie. Jest też menopauza (tak, też ją będziesz mieć), są też choroby o podłoży psychicznym, np. zaburzenia odżywiania. Serio chcesz jeszcze dojechać dziewczyny, które się z tym zmagają? Zarzucając im zaniedbanie? To niefajne. Oczywiście nie musi podobać Ci się grubsza dziewczyna, jak najbardziej masz do tego prawo, ale przestań oceniać ludzi na forum publicznym. To, że natrafiasz na osoby, które Cię oszukują odnośnie wyglądu - trudno - to chyba taki niechciany dodatek do wirtualnej rzeczywistości. Może się przenieś do realu.
Oczywiście, że są choroby, które powodują tycie.
Ja mam PCOS a przy tym insulinoopornośc i mimo, że waga w normie to jest moja ciężka praca. U mnie jest tak, że jak tylko diety nie stosuje to 2 kg w tydzień przy czym wcale nie muszę się obrzerać.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 21 maja 2020, o 08:54

letsdoit pisze:
21 maja 2020, o 08:40
A ja mam wrażenie że „uderz w stół a norzyce się odezwą”

Patrząc na plaży 80 % osób ma zaburzenia hormonalne , cukrzycę i menopauzę. Po kwarantannie też dużo osób ma chyba problem z hormonami :wink:
Post był o zaniedbaniu a tu wywody o chorobach.
Prawdą jest że kobiety hetero bardziej zwracają uwagę na
swój wygląd , ubiór makijaż i ogólny styl. Nie ma co się oburzać, i jeszcze próbować sobie udowadniać, że jak ładne i zadbane to napewno puste.
dziękuję za Twoją wypowiedź, podpisuję się pod nią :)
Monifarma
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2020, o 20:28

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Monifarma » 21 maja 2020, o 09:00

W Wiedniu jest cala masa zaniedbanych kobiet. Nazywam je Bio- czyli jak mnie Bozia stworzyla tak jestem i rosne..... 😉
Utarlo sie juz takie przswiadczenie, ze jak widze na ulicy ladna, schludnie ubrana, wzglednie zadbana kobiete to na 80% jest ona migrantka lub ma migranckie korzenie. Kiedy wracam do Polski uderza mnie piekno polskich kobiet. Sa o wiele bardziej zadbane. Upajam sie tym widokiem....
Zaniedbane lesbijki w Wiedniu? Tak, duzo takich.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: biedronca » 21 maja 2020, o 09:56

letsdoit pisze:
21 maja 2020, o 08:40
A ja mam wrażenie że „uderz w stół a norzyce się odezwą”

Patrząc na plaży 80 % osób ma zaburzenia hormonalne , cukrzycę i menopauzę. Po kwarantannie też dużo osób ma chyba problem z hormonami :wink:
Post był o zaniedbaniu a tu wywody o chorobach.
Prawdą jest że kobiety hetero bardziej zwracają uwagę na
swój wygląd , ubiór makijaż i ogólny styl. Nie ma co się oburzać, i jeszcze próbować sobie udowadniać, że jak ładne i zadbane to napewno puste.
Podejrzewam, że takie problemy ma więcej osób, niż sobie wyobrażasz.

Poza tym brak czasu, pieniędzy, inne priorytety.

Nowa_ja123 pisała o tym, jak przytyła z powodu choroby. Pisanie o tym, że powinna po prostu zmienić nawyki żywieniowe jest bezmyślne. Nowa dieta wymaga czasu na przygotowanie, dobranie. Często trzeba poświęcić dodatkowy czas na gotowanie (a którą część ze swojego planu dnia wyrzucisz, żeby było na to miejsce?). Poza tym waga nie rośnie nagle o 30 kg. Rośnie stopniowo i potrzeba czasu, żeby się zorientować, że nagle tryb życia nie pozwala jej utrzymać.

A co do pandemii, to nie oszukujmy się, ona wymusza zmianę stylu życia. Ja sama przytyłam przez nią parę kilo. Nie zrzucę tego do jutra i nie, nie wynika to z lenistwa. Raczej z moich priorytetów w obecnej sytuacji.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 21 maja 2020, o 10:17

biedronca pisze:
21 maja 2020, o 09:56
Nowa_ja123 pisała o tym, jak przytyła z powodu choroby. Pisanie o tym, że powinna po prostu zmienić nawyki żywieniowe jest bezmyślne. Nowa dieta wymaga czasu na przygotowanie, dobranie. Często trzeba poświęcić dodatkowy czas na gotowanie (a którą część ze swojego planu dnia wyrzucisz, żeby było na to miejsce?). Poza tym waga nie rośnie nagle o 30 kg. Rośnie stopniowo i potrzeba czasu, żeby się zorientować, że nagle tryb życia nie pozwala jej utrzymać.
takie choroby jak zaburzenia metaboliczne, cukrzyca,zaburzenia hormonalne rozwijają się stopniowo. Z tego co zauważyłam człowiek nie ma tabliczki znamionowej na której wyświetlają mu się posiadane schorzenia. Czasami lata trwa diagnoza, bo trzeba najpierw zauwazyć, że przyczyną zmiany sylwetki nie jest lenistwo, a coś co dzieje się w organizmie. Np. mój młody kuzyn, 12 latek wtedy był dzieckiem otyłym, bo dużo jadł, mało się ruszał, był leniwy i tak po prostu było. Przypadek sprawił, że ktoś wykrył u niego rozwijającą się cukrzyce. Dziś z pompą insulinową po roku od jej założenia jest przystojnym, wysokim, sprawnym nastolatkiem.

Także autorko wątku...weź nie generalizuj. W polsce żyjemy, w kraju, gdzie NFZ refunduje leczenie jedynek, a reszty uzębienia możesz nie mieć :)
Spotykaj się z tymi, które Ci odpowiadają, stylistycznie, intelektualnie, zawodowo i materialnie. Jeśli dziewczyny oszukują cię online i jesteś z tego powodu niezadowolona, poderwij kogos na plaży. Wtedy od razu widać jak dziewczyna wygląda, jaką ma cerę, skórę, rozstępy, pieprzyki i tuszę. Nie widać tylko intelektu, ale do rozpoznania tego wystarczy porozmawiać, a i serduszka, ale to przekonasz się z czasem ile jest w niej dobrego człowieka a ile suki ;)

Przepraszam autorko jeśli znowu będziesz musiała prostować swój wątek, tłumaczyć że nie o to chodzi itp. Ale na tym polega forum, że wypowiadają się również te osoby, które mają odmienne od Twojego zdanie. Jeśli chcesz poklasku i przytaknięcia, że lesbijki są zaniedbane...to nie, nie zgadzam się. Sątakie które są i takie które nie są. Wystarczy wybrać :)

Aaaaaaa i zazdroszczę figury modelki, bo mniemam, że taką prezentujesz.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 21 maja 2020, o 11:14

goreka pisze:
21 maja 2020, o 10:17
biedronca pisze:
21 maja 2020, o 09:56
Nowa_ja123 pisała o tym, jak przytyła z powodu choroby. Pisanie o tym, że powinna po prostu zmienić nawyki żywieniowe jest bezmyślne. Nowa dieta wymaga czasu na przygotowanie, dobranie. Często trzeba poświęcić dodatkowy czas na gotowanie (a którą część ze swojego planu dnia wyrzucisz, żeby było na to miejsce?). Poza tym waga nie rośnie nagle o 30 kg. Rośnie stopniowo i potrzeba czasu, żeby się zorientować, że nagle tryb życia nie pozwala jej utrzymać.
takie choroby jak zaburzenia metaboliczne, cukrzyca,zaburzenia hormonalne rozwijają się stopniowo. Z tego co zauważyłam człowiek nie ma tabliczki znamionowej na której wyświetlają mu się posiadane schorzenia. Czasami lata trwa diagnoza, bo trzeba najpierw zauwazyć, że przyczyną zmiany sylwetki nie jest lenistwo, a coś co dzieje się w organizmie. Np. mój młody kuzyn, 12 latek wtedy był dzieckiem otyłym, bo dużo jadł, mało się ruszał, był leniwy i tak po prostu było. Przypadek sprawił, że ktoś wykrył u niego rozwijającą się cukrzyce. Dziś z pompą insulinową po roku od jej założenia jest przystojnym, wysokim, sprawnym nastolatkiem.

Także autorko wątku...weź nie generalizuj. W polsce żyjemy, w kraju, gdzie NFZ refunduje leczenie jedynek, a reszty uzębienia możesz nie mieć :)
Spotykaj się z tymi, które Ci odpowiadają, stylistycznie, intelektualnie, zawodowo i materialnie. Jeśli dziewczyny oszukują cię online i jesteś z tego powodu niezadowolona, poderwij kogos na plaży. Wtedy od razu widać jak dziewczyna wygląda, jaką ma cerę, skórę, rozstępy, pieprzyki i tuszę. Nie widać tylko intelektu, ale do rozpoznania tego wystarczy porozmawiać, a i serduszka, ale to przekonasz się z czasem ile jest w niej dobrego człowieka a ile suki ;)

Przepraszam autorko jeśli znowu będziesz musiała prostować swój wątek, tłumaczyć że nie o to chodzi itp. Ale na tym polega forum, że wypowiadają się również te osoby, które mają odmienne od Twojego zdanie. Jeśli chcesz poklasku i przytaknięcia, że lesbijki są zaniedbane...to nie, nie zgadzam się. Sątakie które są i takie które nie są. Wystarczy wybrać :)

Aaaaaaa i zazdroszczę figury modelki, bo mniemam, że taką prezentujesz.
Tak - bywa że choroby rozwijają się stopniowo. Natomiast wydaje mi się że reakcja na nie i na zmiany naszego organizmu powinna być natychmiastowa by nie doprowadzić do "większej tragedii" no i teraz mam dylemat bo musze zrobić personalną dygresję - po raz pierwszy w tym temacie :/ umówmy się jeżeli dziewczyna przytyła AŻ 30 kg to pytanie: gdzie ona była, gdzie było jej myślenie i działanie kiedy...choćby była zmuszona wymienić całą garderobę na sporo większą ;) bardzo przepraszam dziewczynę która się uzewnętrzniła i to napisała, ale... no nasuwa się takie pytanie. Bo jeżeli ktoś doprowadza do wzrostu wagi o 30kg to pierwszy grzechem jest tutaj zaniedbanie. A jak wiadomo już taka nadwaga sprzyja innym chorobom więc to błędne koło. Koniec wycieczki personalnej..aż wstyd mi... bo nie uważam się za człowieka tego kalibru.
Wiesz co miałam swego czasu różne przypadłości - lepsze gorsze okresy zdrowotne bym to nazwała.. i kiedy nie wiadomo było co do końca jest przyczyną, miałam robione kompleksowe badania. Diagnozowanie latami w dzisiejszych czasach jest dla mnie nie do pojęcia.. i przyznam że nie spotkałam się żeby ktoś kto szuka przyczyny złego stanu zdrowia szukał tego latami. Zwykłe badanie krwi bardzo często daje wstępny obraz przyczyny i nakierowywuje na ognisko choroby a co dopiero dalsza specjalistyczna diagnoza. Wiadomo trzeba chcieć szukać.

A co do NFZ i polskiego leczenia...moja droga.. jakbyś musiała leczyć się w stanach za cięzkie pieniądze a nie daj boże nie miała dobrego ubezpieczenia i wylądowała w szpitalu...nasuwa mi się jedno zdanie : cudze chwalisz swego nie znasz lub wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ;)
Bardzo chętnie będę się spotykać z wyżej przez ciebie wymienionymi, tylko jakbyś przeczytała co pisałam powyżej zrozumiałabyś w czym tkwi szczegół ;) z całym szacunkiem - piszę o tym w KAŻDYM poście, więcej nie będę ;)
"poderwij kogoś na plaży" - bo każda lesbijka ma to wypisane na twarzy ;) A już tak serio, nie drwiąc - proszę przeczytaj o czym piszę, ja tutaj nie szukam rady co mam robić a prosiłam o opinie na ten temat jak również chciałam się zorientować czy są tutaj dziewczyny które dostrzegają/podobnie jak ja widzą w tym problem ( i nie moja droga, NIE TYLKO W OTYŁOŚCI, ale to doczytasz - jeśli zechcesz przebrnąć przez 3 strony tego tematu ;) )

Nie musisz przepraszać, porpostu fajnie by było jakby wypowiedzi były zgodne z tematem a nie na okolo, ale tak sie nie da bo jak widać w każdego uderza co innego, a najgorzej jak ktoś mimo ogólnikowego pisania bierze sobie pewne kwestie do siebie.Wówczas zaczynają się wycieczki.. koniec teraz z mojej strony tej wycieczki personalnej. Myślę że temat się wyczerpał a im więcej piszemy tym zaczyna się robić większa gówno burza.

Wszystkim dziękuję za wypowiedzi, te mniej i bardziej osobiste ;) mniej i bardziej personalne ;) sporo się dowiedziałam duż o pozostaje także do przemyślenia.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zamykam temat.
ODPOWIEDZ