Buty

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Buty

Post autor: she76 » 21 maja 2020, o 13:11

Mogę liczyć na waszą pomoc? Znacie/macie jakieś ulubione strony, albo nazwy firm z fajnymi butami? Jakieś nieoklepane wzory? Szukam w internecie, ale na razie nic mnie nie urzekło :(. Nie wiem, czy mogę tu zamieścić ten temat, jeśli to złe miejsce to proszę o usunięcie mojego posta
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Buty

Post autor: mastabasta » 26 maja 2020, o 20:45

Josef Seibel to taka firma obuwnicza, do tanich nie należy ale dobrej jakości i ładne a wzory to już zależy od gustu, podobają mi się też buty firmy rieker, z polskich marek akardo mają też dobrej jakości i ładne, nie podaję linków, wpisz w google to wyskoczy ;-) Ja chodzę w butach aż do zdarcia dlatego jestem w stanie kupić buty za 200, 300 PLN (choć moje najdroższe to alpinusy za 600 PLN kupione 18 lat temu i chodzę w nich do dziś co prawda tylko zimą i niecodziennie już ;-))
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Buty

Post autor: she76 » 26 maja 2020, o 23:34

mastabasta pisze:
26 maja 2020, o 20:45
Josef Seibel to taka firma obuwnicza, do tanich nie należy ale dobrej jakości i ładne a wzory to już zależy od gustu, podobają mi się też buty firmy rieker, z polskich marek akardo mają też dobrej jakości i ładne, nie podaję linków, wpisz w google to wyskoczy ;-) Ja chodzę w butach aż do zdarcia dlatego jestem w stanie kupić buty za 200, 300 PLN (choć moje najdroższe to alpinusy za 600 PLN kupione 18 lat temu i chodzę w nich do dziś co prawda tylko zimą i niecodziennie już ;-))
Dzięki, popatrzę. Ja wczoraj znalazłam G-Star Raw i Scotch& Soda, ale to jeszcze nie jest do końca to.
Monifarma
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2020, o 20:28

Re: Buty

Post autor: Monifarma » 27 maja 2020, o 00:57

Dr. Martens (klasyk), Gea- Waldviertrel (buty nie do zdarcia, reczna robota, klasyk), El Naturalista (piekno tkwi w prostocie), Clarks (co poniektore calkiem fajnie wygladaja, jakosciowo tez ok), Timberland (jakosciowo dobre), Tod's (bardziej stylowe)
ODPOWIEDZ