Co powinnam zrobić?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
tutiturumtutu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 19 maja 2013, o 21:40

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: tutiturumtutu » 1 cze 2020, o 08:03

Bardzo jestem pod wrażeniem że ktokolwiek zrozumiał o co Ci chodzi zauważ że nie używasz żadnego przecinka kropki żadne zdanie nie ma początku i końca jak ta dziwna opowieść trzymająca się niczego jeśli uważasz że wielce wiarygodne jest twierdzenie że ktoś się podał za Ciebie i najpierw ten ktoś zaczął a potem Ty kontynuowalaś to jesteś w wielkim błędzie każdy mialby w czterech literach wnętrze drugiej osoby jeśli na wstępie został oszukany kłamstwo to kłamstwo a idiotyczne kłamstwo to już w ogóle ktoś ją wkręcił w znajomość z Tobą mówiąc że wygląda inaczej i jakiejś magicznym sposobem nagle Ty tą znajomość kontynuowałaś brzmi to jak bujda wszechczasów i wcale się nie dziwię że dziewczyna się do Ciebie nie odzywa to jakaś creepy relacja równie dobrze mógłby przyjść facet i oczekiwać że zostanie zaakceptowany tylko dlatego że mają milion wspólnych cech no bez jaj

A teraz, szanowna Takao, rozszyfruj. Znaki interpunkcyjne nie są wymysłem z piekła rodem. Nie spłoniesz tuż po postawieniu kropki lub przecinka, a zdecydowanie łatwiej będzie zrozumieć Twój przekaz.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: dobranocka14 » 1 cze 2020, o 08:27

Takao pisze:
31 maja 2020, o 14:51
Ja wiem, że ona teraz ma mętlik w głowie i chcę sobie wszystko poukładać i wyjaśnić z tamtą osobą jeżeli dla niej też coś zaznacze jako człowiek to napiszę do mnie a jeżeli nie było to jednostronne to naciskanie na rozmowę nic nie da. Z jednej strony chcę zapomnieć o z drugiej strony chcę żeby to trwało dalej nie wiem co mam robić.
Faktycznie, to musiała być wyjątkowa dziewczyna skoro rozumiała Ciebie.
Popracuj nad językiem polskim bo tak niechlujnych, mało zrozumiałych wypowiedzi dawno nie czytałam.
ODPOWIEDZ