Trochę w kropce

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Trochę w kropce

Post autor: mastabasta » 4 cze 2020, o 22:59

Lightblue02 pisze:
4 cze 2020, o 22:53
potrzeby pisze:
4 cze 2020, o 21:58
Cześć dziewczyny, jest totalnie tragicznie i czuję, że muszę się wygadać TERAZ, a żaden z psychologów na znanylekarz nie jest dostępny online i zaraz rozerwę sobie skórę z tej frustracji. Znacie jakieś fora gdzie mogę się wygadać albo osoby prywatne, które mnie teraz przyjmą? dzisiaj, teraz, natychmiast i wiem, że ta godzina trochę ssie, ale umrę tu jak nic nie zrobię
Powiem Tobie cos-po prostu zacznij uprawuac jakis sport,wg .Mnie ,to najlepsze na smutki i np .depreche.
Srodki uspokajajace,te zwlaszcza na recepte-....to nie jest zawsze dobre,i jest to ostatecznosc.
Sprobuj wyjechac gdzies,sport,zainteresowania,o czym tu od tych lesb niektorych nie przeczytasz,bo tutaj-poza wyjatkami-takimi ,jak np.Ja,siedza same desperatki,ktore Cie zdoluja.Takie ..towarzystwo wzajemnej adoracji i alkoholiczki.
Trzymaj sie;)
zapomniałaś o mnie - też lubię wyjeżdżać i to realizuję, koronawirus bardzo pokrzyżował mój plan wyjazdu w maju a teraz nawet nie wiem czy moja będzie miała urlop a taką fajną niespodziankę wyjazdową mam dla niej ech
Lightblue02
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2017, o 22:00

Re: Trochę w kropce

Post autor: Lightblue02 » 4 cze 2020, o 23:04

No,i super.
Odreagowanie podrozami jest bardzo dobre,ja tez praktykuje;)
potrzeby
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 4 cze 2020, o 21:53

Re: Trochę w kropce

Post autor: potrzeby » 4 cze 2020, o 23:22

wojtek pisze:
4 cze 2020, o 22:52
potrzeby pisze:
4 cze 2020, o 22:46
wojtek pisze:
4 cze 2020, o 22:45
tak nie mozna.
i know, ale co z tym zrobię?
już znam hasło i go magicznie nie zapomnę, a wchodzić i tak będę w gorszych momentach
ale co cie ona obchodzi? przëciez nic do niej nie czujesz.
nie czuję nic romantycznego, ale jest mi bliska
i'm kinda a control freak
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Trochę w kropce

Post autor: wojtek » 4 cze 2020, o 23:28

skad znasz haslo?
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Trochę w kropce

Post autor: Zaufacodnowa » 4 cze 2020, o 23:35

mastabasta pisze:
4 cze 2020, o 22:56
Lightblue02 pisze:
4 cze 2020, o 22:49
mastabasta pisze:
4 cze 2020, o 22:02
ps. trafiłaś do fajnego forum to gadaj :-)
Fajne forum?????
Raczej,kurwidolek.Juz pewnie masz wypieki od nowej "les dramy";))
ko

ależ skąd! Lubię czytać to forum, w większości przypadków poprawia mi humor, czasem nawet bawi (jak agnieszka007 - chyba? i zuafacodnowa w temacie alkowy, także żonglerka słowna pomiędzy gimm a zosia nie pamiętam tematu forum ale zosia była szczoteczką elektroniczną na pełnych obrotach, i colgate - po prostu nobel za to :-)) Musisz być niezła w informatyce skoro rozgryzłaś jej hasło no chyba że sama Tobie podała...tylko po co Tobie marnować czas na nią skoro nawet się Tobie nie podoba?...
Weź mnie w tą beke nie wciskaj 😉
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Trochę w kropce

Post autor: AniaMac » 4 cze 2020, o 23:39

Dziewczyno idź do psychoterapeuty natychmiast. Teraz co najwyżej uzyskasz chwilowe wsparcie, poczujesz się lepiej, zapomnisz, założysz maskę ale to na nic się zda. To wróci. My Ci możemy na otwartą ranę założyć plaster. A co do podglądania czyjegoś messangera, kawał huja z Ciebie. Nie życzę Ci by ktoś podglądał Twojego.
potrzeby
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 4 cze 2020, o 21:53

Re: Trochę w kropce

Post autor: potrzeby » 4 cze 2020, o 23:48

AniaMac pisze:
4 cze 2020, o 23:39
Dziewczyno idź do psychoterapeuty natychmiast. Teraz co najwyżej uzyskasz chwilowe wsparcie, poczujesz się lepiej, zapomnisz, założysz maskę ale to na nic się zda. To wróci. My Ci możemy na otwartą ranę założyć plaster. A co do podglądania czyjegoś messangera, kawał huja z Ciebie. Nie życzę Ci by ktoś podglądał Twojego.
ja osobiście bym rozstrzelała osobę, która by mi mojego podglądała i wiem, że to jest tragiczne
byłam umówiona na wizytę od tygodnia jakoś i się na nią nastawiałam, układałam swoje plany pod nią i mi babka odmówiła dzień przed, więc to może jest jakiś znak
potrzeby
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 4 cze 2020, o 21:53

Re: Trochę w kropce

Post autor: potrzeby » 4 cze 2020, o 23:53

wojtek pisze:
4 cze 2020, o 23:28
skad znasz haslo?
domyśliłam się
kobieca111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 11 kwie 2018, o 12:09

Re: Trochę w kropce

Post autor: kobieca111 » 5 cze 2020, o 00:25

potrzeby pisze:
4 cze 2020, o 23:53
wojtek pisze:
4 cze 2020, o 23:28
skad znasz haslo?
domyśliłam się
To musisz ją dobrze znać, albo ma beznadziejne hasło 😂 szacun za to, ale zagranie słabe (baaardzo delikatnie mówiąc).
agnieszka007
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2019, o 17:22

Re: Trochę w kropce

Post autor: agnieszka007 » 5 cze 2020, o 09:08

Założę się, że już wszystkie zmieniły hasło na fb. Bardzo nieładnie, swoją drogą 😳
Jak się dziś czujesz?
potrzeby
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 4 cze 2020, o 21:53

Re: Trochę w kropce

Post autor: potrzeby » 5 cze 2020, o 21:53

agnieszka007 pisze:
5 cze 2020, o 09:08
Założę się, że już wszystkie zmieniły hasło na fb. Bardzo nieładnie, swoją drogą 😳
Jak się dziś czujesz?
całkiem nieźle, zdecydowanie lepiej niż wczoraj <3
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Trochę w kropce

Post autor: biedronca » 5 cze 2020, o 22:25

Ja myślę, że dostaje się tyle, ile się daje. Jeżeli jesteś dobrym człowiekiem, przyciągasz dobrych ludzi. Jeżeli wlamujesz się komuś na konto, przyciągasz podobnych do siebie nieuczciwych ludzi. Zacznij nad sobą pracować, bo daleka droga przed Tobą.
basick
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2020, o 20:13

Re: Trochę w kropce

Post autor: basick » 5 cze 2020, o 22:58

o kurczę jakbym czytała swoje własne gadanie xd wiele osób mi mówiło, ze mam bordera (rozumiem, dlaczego myślisz, ze pewnie to masz xd), ale jak już szłam do psychiatry (pierwszy raz przez nauczycielkę w gimbazie), to potrafiłam się zachować i ładnie powiedzieć, że po prostu stresuje mnie szkoła i nie mogę przez to w ogóle spać, i że mam fałszywe koleżanki, przez które mu smutno :? wiec przepisywali mi benzo, zwalali to na moich rodziców (ten sam psychiatra, do którego chodzi moja mama, więc ogarniał sytuację).
Myślę, że wizyta u specjalisty ci pomoze, ale musisz być 100% szczera i opowiedziec o jazdach, które masz, i głupich rzeczach, które robisz. Ja tego nie potrafię XD
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Trochę w kropce

Post autor: mastabasta » 11 cze 2020, o 10:04

Zaufacodnowa pisze:
4 cze 2020, o 23:35
mastabasta pisze:
4 cze 2020, o 22:56
Lightblue02 pisze:
4 cze 2020, o 22:49


Fajne forum?????
Raczej,kurwidolek.Juz pewnie masz wypieki od nowej "les dramy";))
ko

ależ skąd! Lubię czytać to forum, w większości przypadków poprawia mi humor, czasem nawet bawi (jak agnieszka007 - chyba? i zuafacodnowa w temacie alkowy, także żonglerka słowna pomiędzy gimm a zosia nie pamiętam tematu forum ale zosia była szczoteczką elektroniczną na pełnych obrotach, i colgate - po prostu nobel za to :-)) Musisz być niezła w informatyce skoro rozgryzłaś jej hasło no chyba że sama Tobie podała...tylko po co Tobie marnować czas na nią skoro nawet się Tobie nie podoba?...
Weź mnie w tą beke nie wciskaj 😉
Szczera prawda :-)
ODPOWIEDZ