Przemyślenia

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
wyzia
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2016, o 16:07

Przemyślenia

Post autor: wyzia » 20 lip 2020, o 15:32

Witam,
Drogie Panie, zastanawiam się, jak to jest, oczy które mówią x czasu "Kocham Cię", za x czasu mówią "Nie Kocham Cię". Czym to jest spowodowane, z braku laku ty zapełnisz mój wolny czas. A między czasie poszukam innej Lepszej os.? nic dla mnie nie znaczysz. Po co mam być sama, skoro mogę mieć byle kogo. Twoje uczucia, są gowno warte. Liczę się tylko JA.
Gdzie "szacunek i szczerość", gdzie każdy o to walczy, nie mając pojęcia co tak naprawdę znaczą.
Nie które, związki nie powinny istnieć, nic nie wnoszą, niczego nas nie uczą, tylko pokazują żenadę itd. Dlaczego?...
Dla mnie rozmawiając możesz liczyć na "szacunek i szczerość" jak możesz oczekiwać tych 2 słów. Nie rozmawiając, są pustymi słowami, nie mają żadnego znaczenia i wartości.
Więc dlaczego tak robimy, czemu tak naprawdę krzywdzimy samych Siebie.
Strach, samotność, bezsilność, itp. Były są i będą z nami zawsze,do końca naszych dni.
Pozdrawiam Życzę miłego dnia:)
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Przemyślenia

Post autor: Zaufacodnowa » 20 lip 2020, o 16:29

Z gównianych relacji ciężko się podnieść. Ze złych ludzi ciężko się otrząsnąć.
Morał - lepiej egzystować samemu i osiągnąć tak potrzebny każdemu pokój ducha :)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Przemyślenia

Post autor: goreka » 20 lip 2020, o 16:50

Zaufacodnowa pisze:
20 lip 2020, o 16:29
Morał - lepiej egzystować samemu i osiągnąć tak potrzebny każdemu pokój ducha :)
Lepiej nie ;)
veritas2012
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 06:53

Re: Przemyślenia

Post autor: veritas2012 » 21 lip 2020, o 03:51

Otacza nas świat reklamówek coraz cieńszych...
Komputer mówi NIE
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Przemyślenia

Post autor: Iwa_Z » 21 lip 2020, o 12:19

i jednorazówek
wyzia
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2016, o 16:07

Re: Przemyślenia

Post autor: wyzia » 21 lip 2020, o 16:17

Taa i powiedzieć, "widziały gały, brały co widziały"😁.
pozytywnie12332
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2020, o 15:09

Re: Przemyślenia

Post autor: pozytywnie12332 » 11 sie 2020, o 19:20

Na pewno nie należy uciekać w samotność, gdy ktoś nas skrzywdzi. Trzeba mieć świadomość, że około 5 procent społeczeństwa to socjopaci, którzy nie mają uczuć i skrupułów i bez mrugnięcia okiem niszczą drugiego człowieka. Jeśli zorientujemy się, że mamy z kimś takim do czynienia to jak najszybciej odcinamy się mając świadomość, że ten człowiek nie jest w stanie czuć i myśleć tak jak powinien. On jest zwyczajnie zaburzony, nie jego wina, to kwestia budowy mózgu. Ważne, żeby na nas takie spotkanie nie odcisnęło zbyt dużego piętna.
ODPOWIEDZ