Co robić w tej sytuacji?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
liberatedgirl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 3 maja 2021, o 07:35

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: liberatedgirl » 8 maja 2021, o 09:20

Silene89 pisze:
8 maja 2021, o 08:57
liberatedgirl pisze:
8 maja 2021, o 05:09
Silene89 pisze:
8 maja 2021, o 01:41


Są na całkiem innym etapie życia i tak - to jest duża różnica.
Zwłaszcza, że ta młodsza cały czas mieszka z rodzicami, życie pod kloszem robi swoje. Starsza zdążyła odciąż pępowinę.
Jeśli dla ciebie to jest dużo to cos z toba nie tak XD To chore.
Przeczytaj, proszę, że zrozumieniem. Tego uczą w 3 klasie szkoły podstawowej.
"Są na całkiem innym etapie życia i tak - to jest duża różnica" - różnica w etapach życia, zrozumiałaś? Czy nadal będziesz trolować posty i obrażać mnie w wiadomościach prywatnych?
Nie obrażam Cie, może odpisz na priv a nie wywlekaj coś na ogół. Tak rozumiem, w tym sensie to jest różnica bo obie dziewczyny żyją inaczej. realu.Ta młodsza poprostu żyje inaczej niż ta starsza. Myślałam że chodzi o wiek a tu nie ma żadnej różnicy albo jest bardzo mała bo to kilka lat. Przepraszam jak Cie uraziłam :serce:
norispe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 22 sty 2021, o 21:52

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: norispe » 24 maja 2021, o 10:24

Wiecie co, powiedziała mi po alkoholu, że chciałaby spróbować z powiem ładnie męskim przyrodzeniem. Teraz mi mówi, że była pijana, ale nie zrobi tego, bo to zwykła ciekawość.
norispe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 22 sty 2021, o 21:52

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: norispe » 24 maja 2021, o 10:25

norispe pisze:
24 maja 2021, o 10:24
Wiecie co, powiedziała mi po alkoholu, że chciałaby spróbować z powiem ładnie męskim przyrodzeniem. Teraz mi mówi, że była pijana, ale nie zrobi tego, bo to zwykła ciekawość.

Ja osobiście nie chce próbować ani nie chce trzeciej osoby. Przeraża mnie to, co powiedziała.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: Elinor » 24 maja 2021, o 11:33

No tak, w seksie nie każdy ma tą samą wrażliwość i temperament. Jedne pary razem eksperymentują, a inne są bardziej konserwatywne. Dobrze jest, jak na tej płaszczyźnie gusta są podobne.
norispe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 22 sty 2021, o 21:52

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: norispe » 6 lip 2021, o 22:22

No generalnie to postanowiła, że wyjeżdża do tych Niemiec, na razie na dwa miesiące, bo uznała, że to spora szansa. Poznałam jej rodziców jako koleżanka, ale domyślili się, że jestem „kimś więcej” i ma zakaz spotykania się ze mną, zaczęli ją śledzić przez aplikację, która ją lokalizuje, gdzie jest, więc do tej pracy na dwa miesiące nie ma opcji, żebym z nią pojechała. Załamka totalna, bo chciałam z nią spędzić wakacje. Zobaczę jak będzie jak pojedzie tam, a ja zostanę w mieście. Ufam jej, ale jest bi, wiec nie wiadomo, czy jakiś chłopak nie będzie do niej zarywał tam na miejscu.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: goreka » 7 lip 2021, o 09:52

Trzeba kupić nowy telefon :D
norispe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 22 sty 2021, o 21:52

Re: Co robić w tej sytuacji?

Post autor: norispe » 7 lip 2021, o 11:25

Albo kartę do telefonu haha
ODPOWIEDZ