Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: karolynn » 7 sie 2021, o 11:10

Witajcie dziewuszki. Od jakiegoś czasu pracuję razem z moją kobietą w jednej firmie. Poznałam sporo ciekawych osób, ale szczególnie dobrze rozmawia mi się z jedną koleżanką. Chciałabym przenieść znajomość również poza pracę, wyjść z nią na piwko, zwyczajnie pogadać i spędzić trochę czasu w innym towarzystwie. Problem w tym, że przeważnie wszędzie chodzimy razem z moją lubą. Boję się że potraktuje nową znajomość jako zdradę albo jakiś flirt, czego zupełnie nie chcę. Potrzebuję waszej rady, jak zaprosić koleżankę z pracy na zwykle spotkanie towarzyskie, ale w taki sposób, aby grzecznie zakomunikować swojej kobiecie że potrzebuję wyjść z ludźmi i poznać kogoś nowego. Przebywamy ze sobą prawie cały czas i chciałabym odsapnąć, ale jak skoro ja kończę pracę a ona czeka na mnie w domu.. i w sumie nie wiem jak jej powiedzieć że nagle nie wrócę po pracy bo sobie z kimś idę. Help! :(
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: ImaSumak » 7 sie 2021, o 11:59

karolynn pisze:
7 sie 2021, o 11:10
Witajcie dziewuszki. Od jakiegoś czasu pracuję razem z moją kobietą w jednej firmie. Poznałam sporo ciekawych osób, ale szczególnie dobrze rozmawia mi się z jedną koleżanką. Chciałabym przenieść znajomość również poza pracę, wyjść z nią na piwko, zwyczajnie pogadać i spędzić trochę czasu w innym towarzystwie. Problem w tym, że przeważnie wszędzie chodzimy razem z moją lubą. Boję się że potraktuje nową znajomość jako zdradę albo jakiś flirt, czego zupełnie nie chcę. Potrzebuję waszej rady, jak zaprosić koleżankę z pracy na zwykle spotkanie towarzyskie, ale w taki sposób, aby grzecznie zakomunikować swojej kobiecie że potrzebuję wyjść z ludźmi i poznać kogoś nowego. Przebywamy ze sobą prawie cały czas i chciałabym odsapnąć, ale jak skoro ja kończę pracę a ona czeka na mnie w domu.. i w sumie nie wiem jak jej powiedzieć że nagle nie wrócę po pracy bo sobie z kimś idę. Help! :(
Przede wszystkim przestańcie wisieć na sobie i nie pracujcie razem, bo zakładam, że mieszkać razem jeszcze chcecie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: karolynn » 7 sie 2021, o 17:58

Na razie nie mam wyboru zmiany pracy, nie przeszkadza nam że pracujemy w jednym miejscu. I tak się mijamy i widzimy tylko w domu, mieszkamy razem. Jak wracam z roboty to ona zawsze wtedy jest domu, no i jakoś głupio mi powiedzieć do niej że ma sama siedzieć w domu a ja sobie pójdę na kawę z inną laską. Obawiam się, że będzie zazdrosna albo po prostu zrobi jej się przykro. Wiem, że to może głupie, ale ona sama bardzo rzadko z kimś wychodzi i zazwyczaj wtedy kiedy mnie nie ma. Także nie wiem jak jej przekazać to w odpowiedni sposób. :/
Wolnosc_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 22 lut 2020, o 09:54

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: Wolnosc_ » 8 sie 2021, o 13:39

Normalnie, po prostu powiedz że wychodzisz z koleżanką na kawę.
Jeżeli sobie ufacie, dajecie wolność i nie jesteście w toksycznej relacji ona to zrozumie.
Tutaj nie ma co komplikować, jeżeli jednak jest to dla Ciebie taki problem, może warto się zastanowić nad tym poczuciem, które się u Ciebie pojawia przy takiej sytuacji. Nie, takie emocje nie są normalne.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: davergne » 8 sie 2021, o 14:11

Autorka tematu najwyrazniej cos czuje do tej TYLKO kolezanki i szuka tu usprawiedliwienia dla samej siebie zeby z nia sie spotkac i zeby wyrzuty sumienia jej nie dreczyly.
Tak tylko zgaduję :wink:
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: dalidaa » 8 sie 2021, o 17:46

"Kochanie jutro/pojutrze/za tydzień umówiłam się na kawę z XYZ pogadać.". Amen.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: goreka » 9 sie 2021, o 07:20

dalidaa pisze:
8 sie 2021, o 17:46
"Kochanie jutro/pojutrze/za tydzień umówiłam się na kawę z XYZ pogadać.". Amen.
Aaaaamen :)
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: zwyczajna_kobie » 9 sie 2021, o 11:24

można przecież zaproponować spotkanie nowej koleżance i pójść na nie razem z dziewczyną,
być może nowa koleżanka też kogoś ma i spotkacie się we czwórkę :)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: dalidaa » 9 sie 2021, o 12:52

Czasem się chce mieć znajomych poza partnerką, żeby pogadać, żeby móc się oderwać i od biedy też pogadać o swoich emocjach o których z partnerką się nie rozmawia/nie chce rozmawiać. Po prostu.
To normalne, zwyczajne i bycie lepem przez 24/7/365 nie jest zdrowe.
Nie wyobrażam sobie związku w którym musiałabym się stresować że nie wyjdę do kina z przyjaciółmi, bo jestem w związku.
Po prostu do tego trzeba podejść normalnie.
Jeśli jest zaufanie i nie ma powodów do podejrzliwości, to zupełnie zdrowe zachowanie wyjść gdzieś z kimkolwiek innym
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: zwyczajna_kobie » 9 sie 2021, o 20:14

ja też nie wyobrażam sobie związku, w którym miałabym się stresować tym, że nie wyjdę do kina z przyjaciółmi,
nie wyobrażam sobie również związku, w którym chciałabym pójść do kina, a partnerka chce iść z przyjaciółmi, a nie ze mną,
jaki jest problem w tym, żeby zapytać partnerkę czy chce pójść do kina (np. z przyjaciółmi), a jeśli odmówi - iść z nimi samej?
natomiast - jeśli też chce pójść do kina - wyjść razem (z przyjaciółmi),
przecież to tylko kino, film,
w takich sytuacjach, gdy pojawiają się tego typu dylematy, warto zadać sobie pytanie - po co jest się w związku z tą osobą?
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: she76 » 9 sie 2021, o 20:39

zwyczajna_kobie pisze:
9 sie 2021, o 20:14
ja też nie wyobrażam sobie związku, w którym miałabym się stresować tym, że nie wyjdę do kina z przyjaciółmi,
nie wyobrażam sobie również związku, w którym chciałabym pójść do kina, a partnerka chce iść z przyjaciółmi, a nie ze mną,
jaki jest problem w tym, żeby zapytać partnerkę czy chce pójść do kina (np. z przyjaciółmi), a jeśli odmówi - iść z nimi samej?
natomiast - jeśli też chce pójść do kina - wyjść razem (z przyjaciółmi),
przecież to tylko kino, film,
w takich sytuacjach, gdy pojawiają się tego typu dylematy, warto zadać sobie pytanie - po co jest się w związku z tą osobą?
W heterozwiązkach faceci też często wolą spotkać się np. przy piwie, na meczu bez swoich żon/dziewczyn. I nikt tu nie snuje teorii dlaczego. Podstawą dobrego związku jest to, by nie zabierać sobie powietrza.
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: zwyczajna_kobie » 9 sie 2021, o 21:28

she76 pisze:
9 sie 2021, o 20:39
zwyczajna_kobie pisze:
9 sie 2021, o 20:14
ja też nie wyobrażam sobie związku, w którym miałabym się stresować tym, że nie wyjdę do kina z przyjaciółmi,
nie wyobrażam sobie również związku, w którym chciałabym pójść do kina, a partnerka chce iść z przyjaciółmi, a nie ze mną,
jaki jest problem w tym, żeby zapytać partnerkę czy chce pójść do kina (np. z przyjaciółmi), a jeśli odmówi - iść z nimi samej?
natomiast - jeśli też chce pójść do kina - wyjść razem (z przyjaciółmi),
przecież to tylko kino, film,
w takich sytuacjach, gdy pojawiają się tego typu dylematy, warto zadać sobie pytanie - po co jest się w związku z tą osobą?
W heterozwiązkach faceci też często wolą spotkać się np. przy piwie, na meczu bez swoich żon/dziewczyn. I nikt tu nie snuje teorii dlaczego. Podstawą dobrego związku jest to, by nie zabierać sobie powietrza.
jednak w sytuacji, gdy żony też lubią piłkę, to oglądają te mecze razem, a nie - babki w jednym miejscu, a faceci w drugim,
jeśli żony nie interesuje piłka, to wiadomo - mąż może wyjść obejrzeć mecz z kolegami, nie widzę tutaj problemu,
jest różnica pomiędzy zabranianiem komuś czegoś, lub izolowaniem się i posiadaniem swojego "świata" będąc w związku (co jak sądzę sugeruje She76 i Dalida), a dzieleniem się czymś z drugą osobą - o czym piszę,
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: dobranocka14 » 9 sie 2021, o 21:32

she76 pisze:
9 sie 2021, o 20:39
zwyczajna_kobie pisze:
9 sie 2021, o 20:14
ja też nie wyobrażam sobie związku, w którym miałabym się stresować tym, że nie wyjdę do kina z przyjaciółmi,
nie wyobrażam sobie również związku, w którym chciałabym pójść do kina, a partnerka chce iść z przyjaciółmi, a nie ze mną
jaki jest problem w tym, żeby zapytać partnerkę czy chce pójść do kina (np. z przyjaciółmi), a jeśli odmówi - iść z nimi samej?
natomiast - jeśli też chce pójść do kina - wyjść razem (z przyjaciółmi),
przecież to tylko kino, film,
w takich sytuacjach, gdy pojawiają się tego typu dylematy, warto zadać sobie pytanie - po co jest się w związku z tą osobą?
W heterozwiązkach faceci też często wolą spotkać się np. przy piwie, na meczu bez swoich żon/dziewczyn. I nikt tu nie snuje teorii dlaczego. Podstawą dobrego związku jest to, by nie zabierać sobie powietrza.
Sądzę, że gdyby przenieść przykład 1 do 1 to w parach hetero facet chciałby spotkać się z inną kobietą a nie mężczyzną. Wtedy można porównywać te sytuacje.
Co do dbania o to żeby każda ze stron miała też własną przestrzeń to pełna zgoda.
Wolnosc_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 22 lut 2020, o 09:54

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: Wolnosc_ » 9 sie 2021, o 21:42

Nie rozumiem w ogóle tej dyskusji.
Człowiek jest indywidualną jednostką a nie czyimś niewolnikiem. Związek to nie jest posiadanie kogoś na wyłączność. Jeżeli tak się dzieje, to jest to toksyna. Ja nie mówię o skrajnych przypadkach kiedy ktoś ucieka od partnera. Mówimy tutaj o normalnym wyjściu z koleżanka, znajomymi. Ba ja nawet uważam, że wyjazdy osobno są ok.
Zamykanie w złotych klatkach zazwyczaj się bardzo źle kończy.
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: zwyczajna_kobie » 9 sie 2021, o 21:54

karolynn pisze:
7 sie 2021, o 11:10
Witajcie dziewuszki. Od jakiegoś czasu pracuję razem z moją kobietą w jednej firmie. Poznałam sporo ciekawych osób, ale szczególnie dobrze rozmawia mi się z jedną koleżanką. Chciałabym przenieść znajomość również poza pracę, wyjść z nią na piwko, zwyczajnie pogadać i spędzić trochę czasu w innym towarzystwie. Problem w tym, że przeważnie wszędzie chodzimy razem z moją lubą. Boję się że potraktuje nową znajomość jako zdradę albo jakiś flirt, czego zupełnie nie chcę. Potrzebuję waszej rady, jak zaprosić koleżankę z pracy na zwykle spotkanie towarzyskie, ale w taki sposób, aby grzecznie zakomunikować swojej kobiecie że potrzebuję wyjść z ludźmi i poznać kogoś nowego. Przebywamy ze sobą prawie cały czas i chciałabym odsapnąć, ale jak skoro ja kończę pracę a ona czeka na mnie w domu.. i w sumie nie wiem jak jej powiedzieć że nagle nie wrócę po pracy bo sobie z kimś idę. Help! :(
w związku, w którym obie osoby dobrze się czują, nie powinno być tego typu dylematów,
to jest oczywiste, że każdy człowiek jest inny i jedna osoba może potrzebować spotkań z przyjaciółmi bez partnerki, inna w ogóle tego nie potrzebuje, chodzi przecież o to, żeby być w związku z taką osobą, z którą można te swoje potrzeby zaspokoić (ze wzajemnością) - wtedy związek ma sens, gdy można swoje potrzeby pokazać, powiedzieć o tym i otrzyma się zrozumienie partnerki,
w tym przypadku autorka tematu ma wątpliwości czy jej potrzeba spotkania się z przyjaciółmi bez partnerki będzie zrozumiana, pytanie - dlaczego ma takie wątpliwości?
i co się stanie, jeśli nie będzie mogła zrealizować swoich potrzeb?
a co będzie, jeśli je zrealizuje pomimo niechęci partnerki lub za jej plecami?
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: dalidaa » 9 sie 2021, o 22:46

Pff...

Posiadanie znajomych poza partnerką to "posiadanie drugiego świata"... No shit.

Różnych ma się znajomych i przyjaciół na różnych etapach życia. Bywają i tacy, którzy zostają na całe życie. Bywa tak, że partner może kogoś z tych przyjaciół nie lubić. Co wtedy? Olac przyjaciół bo partnerka kręci nosem?
No to chyba nie jest normalne.

Nie widzę nic złego, żeby każda ze stron od czasu do czasu poszła się odchamic z kimś innym.
I porównanie do hetero związków jest super: faceci idą na piwo, laski na zakupy. Każdy obgada swoje sprawy, choćby związkowe z kimś innym po czym wracają do domu. Normalne, prawda?

Dlaczego niby w związkach jednopłciowych miałoby się wszędzie drugą stronę ciągnąć i za każdym razem pytać czy ma ochotę gdzieś wyjść, skoro my mamy ochotę wyjść same.
Higiena umysłu też jest ważna.

Autorka posta ewidentnie napisała, że potrzebuje odsapnac. Poznać nowych ludzi. Ma do tego prawo
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: zwyczajna_kobie » 10 sie 2021, o 10:17

Jasne, Autorka, tak jak każdy człowiek, ma prawa, ale ma też obowiązki, będąc w związku z drugą osobą. "Obowiązki" to takie niemiłe słowo i niechętnie się o nich myśli, ale warto. W tym przypadku (temacie) Autorka dostrzega ten "obowiązek", ponieważ zadała pytanie w jaki sposób powiedzieć partnerce o tym, że chciałaby spotkać się z nowo poznaną osobą bez udziału partnerki. I tutaj jest "pies pogrzebany", ponieważ sprawa ta nie dotyczy "starej kumpeli", z którą chce się "przegadać" problemy w związku czy inne sprawy, ale kogoś nowego, kto zainteresował Autorkę i tak naprawdę nie wiadomo co z tego wyniknie. Przecież z nowo poznanymi osobami nie "przegaduje się" problemów w związku i innych bardzo osobistych spraw. To robi się z dobrze znanymi, "starymi" kumpelami lub po prostu dobrymi przyjaciółmi.

Dlatego, moim zdaniem, w takiej sytuacji, jeśli faktycznie związek jest dla Autorki ważny, a nie ma swojej "starej" przyjaciółki, z którą mogłaby przegadać problemy osobiste, nie powinna spotykać się z tą nowo poznaną dziewczyną za plecami partnerki. Przecież one razem pracują i partnerka dowie się o tym - będzie jej co najmniej przykro.
Poza tym, nawet, gdyby Autorka poinformowała partnerkę o tym spotkaniu i poszła na nie sama - tutaj pojawia się to pytanie - po co chce spotykać się z nowo poznaną dziewczyną? Autorka musi zadać sobie to pytanie i na nie odpowiedzieć, a wtedy będzie wiedziała, jak powiedzieć o tym partnerce.

Jeśli w związku się nie układa, ktoś czuje się nieszczęśliwy lub nie może realizować swoich potrzeb, to trzeba o tym porozmawiać. W tym konkretnym przypadku partnerka Autorki być może nie będzie miała nic przeciwko temu, że jej dziewczyna kogoś pozna. To też kwestia zaufania i więzi, jaka jest pomiędzy nimi.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: dalidaa » 10 sie 2021, o 12:37

Nie wiadomo co z tego wyniknie...
Serio zaczynam się zastanawiać czy jest nas aż tak wiele i gdzie są te wszystkie Panie kochające Panie, że regularnie nawiązuję znajomości w pracy czy w innych miejscach i naprawdę nie spotykam się z tym, żeby od razu antycypować, że któraś może być zainteresowana lub ja mogę być zainteresowana.
Jeśli dobrze czytam autorkę to chodzi jej o koleżeńską znajomość. Będąc w związku przecież można zawierać nowe znajomości.
Gdzieś ludzi w końcu trzeba poznawać.

Natomiast jeśli byśmy chcieli antycypować i coś rzeczywiście jest na rzeczy z koleżanką z pracy: nie mnie ingerować w moralność innych ludzi. Ale to by świadczyło, że związek jest w kryzysie i tyle.

Poza tym autorka chciała zakomunikować partnerce że wychodzi z koleżanką a nie spotykać się za plecami.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: osiol » 10 sie 2021, o 12:43

Jakie to ma znaczenie czy to stara czy nowa koleżanka. Mi dziewczyna sama powiedziała: ej wszyscy Twoi znajomi stali się naszymi znajomymi, musisz poznać kogoś nowego, żebyś miała kogoś z tylko Twojego świata. To normalne że w związku jest mój świat, jej świat i nasz wspólny świat. Uwielbiam ze swoją dziewczyną jeździć na wyprawy rowerowe i "na rower" nie szukałabym znajomych, ale ona nie lubi grać w gry stolikowe, więc nawet nie zapraszałabym jej na wyjście do nowych znajomych na planszówki. Taki przykład tylko - nie należy go traktować w stu procentach dosłownie. Dobrze jest czasem spotkać się z innymi ludźmi. Dobrze jest czasem poznawać nowych ludzi.
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: karolynn » 10 sie 2021, o 13:40

Dziękuję za tak szerokie zainteresowanie tematem. :)

Ogólnie problem jest tego typu, że partnerka jest wiecznie zmęczona, wspólny czas kończy się spacerem i ona jakoś nie ma ochoty z nikim wychodzić (z natury jest introwertykiem). Próbuję jakoś urozmaicać nam czas, staram się nie zaniedbywać spraw uczuciowych, ale ona jest nieco oschła i czasem mam wrażenie że moje starania nie przynoszą efektów. Ja natomiast lubię przebywać z ludźmi, poznawać nowe osoby. Owszem, jeśli jest możliwość to zabieram ją na spotkania z moimi przyjaciółmi, co nie zdarza się zbyt często, ale jednak wychodzimy do ludzi wspólnie. Po prostu mam jakąś wewnętrzną blokadę, że partnerka odbierze źle moje zainteresowanie nowymi znajomościami, tym bardziej z kobietą. Podkreślam, że nie jest to w żaden sposób próba odskoczenia w romans. Odczuwam, że kiedy spotykam się z ludźmi jestem naładowana energią. Przy próbie aranżowania czegoś ciekawego z moją kobietą i jej obojętnym podejściem do tematu sama tracę energię.. Chyba faktycznie jest coś nie halo. Pytałam ją ostatnio czy nie zaprosiłybyśmy kogoś z pracy na piwko, ona na to że ma dość ludzi i jej się nie chce. Męczy mnie to powoli... :(
Clear-Sky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 99
Rejestracja: 6 maja 2021, o 19:03

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: Clear-Sky » 10 sie 2021, o 16:43

Gdyby ktoś zakazał mi spotkań ze znajomymi bo tak, umarłabym ze śmiechu.
Tak jak niektóre osoby tutaj się wypowiedziały, posiadanie własnej przestrzeni (nawet tej psychicznej) jest jak najbardziej zdrowe. Fakt, są pary, które chodzą za sobą zawsze i wszędzie, tłumacząc z każdej pierdoły co i jak, ale po jakimś czasie taki brak chociaż minimalnych granic raczej nie skończy się najlepiej. Człowiek potrzebuje chociaż trochę czasu dla siebie, inaczej zacznie się dusić.

Zaufanie to fundament związku. Macie po prostu trochę odmienne potrzeby w kwestii interakcji społecznej, to nic złego. Idź na to piwo, aczkolwiek pamiętaj, by wcześniej powiedzieć o tym swojej partnerce. Ważne, by nie robić nic za jej plecami. Ona nie chce się spotykać z ludźmi, jej prawo, ale niech nie zabrania tego Tobie, bo się wypalisz ;)
123DreamBig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: 123DreamBig » 10 sie 2021, o 21:53

Zaufanie to podstawa- wiadomo. I tak jak mowiły przedmówczynie każdy powinien mieć swoją przestrzeń. Dla higieny psychicznej :wink:
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Jak poznać nowych znajomych będąc w związku?

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 12:22

to normalne, że będziesz mieć też znajome, nie tylko dziewczynę ;) grunt, to zaufanie w związku. Nie możecie sie garniczać, bo w końcu będzie mieć siebie dość
ODPOWIEDZ