Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Sariomala
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2021, o 08:42

Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: Sariomala » 10 gru 2021, o 12:57

Witam! Mam 16 i uwielbiam chodzić całkowicie nago i jak zrzucam wszystkie ubrania z mojego ciała czuję się lekko wolnie i pewnie siebie. Oczywiście ograniczam się i na ulicy, miejscach publicznych nie chodzę nago ale w domu bardzo lubię chodzić bez żadnych ubrań co spotyka się z krytyką ze strony rodziców ale ja się tym nie przejmuję. Jak jest lato i ciepło to przychodzę nad jezioro i opalam się całkowicie nago a nawet pływam bez żadnych ubrań nad jeziorem i tak tam prawie nikt nie przychodzi a jak już to nikt na to nie zwraca uwagi bo prawie zawsze jak tam przychodzę jestem całkowicie naga. Na basenie kostium kąpielowy zmieniam przy wszystkich, ludzie plotkują o mnie i uważają mnie przez to za dziwaczkę ale się tym w ogóle nie przejmuję. Jak wybieram się na spacer po lesie z rana często rozbieram się całkowicie do naga ale tylko jak jest ciepło, nawet bez ubrań mogę na rowerze jeździć bo i tak nikt mnie nie widzi bo nikogo nie ma. Jak ćwiczę swoją rolę na szkolne przedstawienie to często ćwiczę bez ubrań wiem że to jest na mój sposób dziwne ale zwiększa moją pewność siebie. Czy na prawdę jestem dziwaczką przez to że lubię chodzić nago?
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: GrubaKaska » 10 gru 2021, o 22:39

Fantastycznie!
A na urodziny do cioci wkładasz coś na siebie czy też goła latasz?
Sariomala
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2021, o 08:42

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: Sariomala » 10 gru 2021, o 23:26

Nie mam cioci a nawet jeśli mam to nie przychodzę do niej wcale.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 11 gru 2021, o 01:26

No to nie masz, czy nie przychodzisz do niej?
Coraz słabsze te trolle.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 11 gru 2021, o 01:31

A ja se lubię zakładać kraby na sutki (szczypczykami), durszlak na głowę a tyłek smaruję masłem orzechowym. Jak już mam cały rynsztunek na sobie, to biegam po rynku śpiewając Bogurodzicę z radnymi ze Starego Sącza. W święta przyczepiam sobie dzwoneczki do warg sromowych i dzwonię jak szalona. W sylwestra odczepiam dzwoneczki i montuję wyrzutnie kolorywch, ognistych kul. Bez wybuchów, bo psy sie boją. Nie pytaj co robię w Wielkanoc, bo to trochę głupie i się wstydzę powiedzieć. Ma to jednak związek z jajkami i barankiem.

Czy to normalne?

Z ciocią nie biegam bo nie mam, a jak mam, to wcale z nią nie biegam, bo mi wyjada pierniczki z pępka.
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: rozmaryn1 » 11 gru 2021, o 11:39

mgdlna pisze:
11 gru 2021, o 01:31
A ja se lubię zakładać kraby na sutki (szczypczykami), durszlak na głowę a tyłek smaruję masłem orzechowym. Jak już mam cały rynsztunek na sobie, to biegam po rynku śpiewając Bogurodzicę z radnymi ze Starego Sącza. W święta przyczepiam sobie dzwoneczki do warg sromowych i dzwonię jak szalona. W sylwestra odczepiam dzwoneczki i montuję wyrzutnie kolorywch, ognistych kul. Bez wybuchów, bo psy sie boją. Nie pytaj co robię w Wielkanoc, bo to trochę głupie i się wstydzę powiedzieć. Ma to jednak związek z jajkami i barankiem.

Czy to normalne?

Z ciocią nie biegam bo nie mam, a jak mam, to wcale z nią nie biegam, bo mi wyjada pierniczki z pępka.
:lol:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: AniaMac » 11 gru 2021, o 14:23

W sumie trudno z pewnością odpowiedzieć na to pytanie dotykające tak ważnej kwestii. Proszę podeślij tutaj swoje zdjęcie i wspólnie ocenimy gdzie leży problem... :slonko:
mariapanna
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, o 08:30

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mariapanna » 12 gru 2021, o 11:25

:slonko: :slonko: :slonko: :serce: :serce: :serce: Bardzo fajna bajka . Bujna wyobraźnia z chodzeniem nago po lesie
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: gimmeeverything » 12 gru 2021, o 20:13

mgdlna pisze:
11 gru 2021, o 01:31
A ja se lubię zakładać kraby na sutki (szczypczykami), durszlak na głowę a tyłek smaruję masłem orzechowym. Jak już mam cały rynsztunek na sobie, to biegam po rynku śpiewając Bogurodzicę z radnymi ze Starego Sącza. W święta przyczepiam sobie dzwoneczki do warg sromowych i dzwonię jak szalona. W sylwestra odczepiam dzwoneczki i montuję wyrzutnie kolorywch, ognistych kul. Bez wybuchów, bo psy sie boją. Nie pytaj co robię w Wielkanoc, bo to trochę głupie i się wstydzę powiedzieć. Ma to jednak związek z jajkami i barankiem.

Czy to normalne?

Z ciocią nie biegam bo nie mam, a jak mam, to wcale z nią nie biegam, bo mi wyjada pierniczki z pępka.
:cool: :lol: :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Owca7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 cze 2014, o 00:21

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: Owca7 » 14 gru 2021, o 13:41

Wsadź miotłę w tyłek, to przy okazji pozamiatasz.
Uwielbiam takie głupkowate trolle :czerwononosyrenifer:
Nie ma ludzi normalnych,są tylko niezdiagnozowani :) .
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: GrubaKaska » 14 gru 2021, o 13:45

mgdlna pisze:
11 gru 2021, o 01:31
A ja se lubię zakładać kraby na sutki (szczypczykami), durszlak na głowę a tyłek smaruję masłem orzechowym. Jak już mam cały rynsztunek na sobie, to biegam po rynku śpiewając Bogurodzicę z radnymi ze Starego Sącza. W święta przyczepiam sobie dzwoneczki do warg sromowych i dzwonię jak szalona. W sylwestra odczepiam dzwoneczki i montuję wyrzutnie kolorywch, ognistych kul. Bez wybuchów, bo psy sie boją. Nie pytaj co robię w Wielkanoc, bo to trochę głupie i się wstydzę powiedzieć. Ma to jednak związek z jajkami i barankiem.

Czy to normalne?

Z ciocią nie biegam bo nie mam, a jak mam, to wcale z nią nie biegam, bo mi wyjada pierniczki z pępka.

😂😂😂😂😂😂😂
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 14 gru 2021, o 16:58

Nie rozumiem dlaczego zostałam wyśmiana. Otworzyłam się, opowiedziałam o swoich upodobaniach, a Wy co? Zamiast wspierać to śmieszki. Że tak kobiety, kobiecie... :|


Skandal, kurua.


:P
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 17:40

mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 16:58
Nie rozumiem dlaczego zostałam wyśmiana. Otworzyłam się, opowiedziałam o swoich upodobaniach, a Wy co? Zamiast wspierać to śmieszki. Że tak kobiety, kobiecie... :|


Skandal, kurua.


:P
Musisz się jednak bardziej otworzyć, by zostać zrozumianą.

Proszę opowiedz o Wielkanocy.

To bez wątpienia pomoże nam Cię lepiej zrozumieć i doradzić. Wówczas zachowamy powagę, gdyż zauważymy że nam w pełnił zaufałas.

Śmiało, nie bój się.

Doradzimy od :serce:
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 14 gru 2021, o 18:32

NowakAnna pisze:
14 gru 2021, o 17:40
mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 16:58
Nie rozumiem dlaczego zostałam wyśmiana. Otworzyłam się, opowiedziałam o swoich upodobaniach, a Wy co? Zamiast wspierać to śmieszki. Że tak kobiety, kobiecie... :|


Skandal, kurua.


:P
Musisz się jednak bardziej otworzyć, by zostać zrozumianą.

Proszę opowiedz o Wielkanocy.

To bez wątpienia pomoże nam Cię lepiej zrozumieć i doradzić. Wówczas zachowamy powagę, gdyż zauważymy że nam w pełnił zaufałas.

Śmiało, nie bój się.

Doradzimy od :serce:
No dobra. Zaryzykuję.

Jak Wielkanoc, to i baranek. Długo się do tego przygotowuję. Już mniej więcej w lutym przestaje się golić i zapuszczam barankowe kręciołki. Dzień przed świętami farbuję baranka na różne kolory, żeby było tak bardziej odświętnie. Cycki maluję w łowickie wzorki na styl pisanek. Co roku te moje pisanki są dłuższe, więc od dwóch lat pomaga mi sąsiadka.
Gdyb już jestem tak odświętnie przystrojona, siadam na uprzednio przygotowane gniazdo, w którym są takie już bardziej typowe pisanki (za dwadzieścia lat pewnie już będe mogła usiąść na swoich) i wysiaduję. Więcej nie powiem, bo to chore i się wstydzę.
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 19:07

Dziękuję Ci, że się z nami podzieliłaś swoją historią.

Co prawda nie znam drugiej osoby, która aż tak długo przygotowuje się do Wielkanocy.

Jednakże uważam że to piękne, że tak długo chcesz celebrować to święto.

Nie przejmuj się, chęci malowania wynikają z twojej nuty artystycznej co akurat w tym święcie jest uzasadnione.
Nie widzę w tym nic odbiegającego od normy.

Jesteś też osoba społeczną, gdyż nawiązujesz w przygotowaniach świątecznych kontakt z sąsiadka. Jest to już ugruntowana znajomość bo aż 2 letnia w tym przypadku.

Wręcz napiszę więcej. Potrafisz poprosić o pomoc. To już bardzo dużo. Świadczy to o możliwości samooceny własnych możliwości i rozplanowania ich w czasie.

Masz przepracowane kwestie współpracy oraz przyznania się że sama byś temu wyzwaniu nie podołała. Jest ono jak widzimy dla Ciebie bardzo ważne.

Według mojej skromnej osoby jesteś dusza artystyczna, celebrując chwilę i przygotowująca się do nich długoterminowo oraz łatwo nawiązująca kontakty osobą.

Pamiętaj nie wszyscy w tych czasach mają aż tak dobre relacje z sąsiadka jak Ty.

Powtórzę się, lecz pamiętaj ... wspólna pasja i działania łączą.
Czy sąsiadka nie jest kandydatka na wspaniała partnerkę ? Rozważ to proszę.

Jesteś wyjątkowa i to jest normalne. Po prostu musisz spojrzeć z odpowiedniego punktu na swoją sytuację. Poniekąd też na swoją osobę.

Czy mogłabyś jeszcze dalej opisać swoją historię ?

Nie wstydź się duszyczko.

Widzę że opowiedzenie tej historii dużo dla Ciebie znaczy, pojawiają się skrajne emocje ale... to dobrze. Doradzimy i pomożemy.

Zatem nie wstydź się.

Jak już wspomniałam, jestem empatką.

Pomogę i zrozumiem, mniej tego świadomość.

Koleżankom moim wybacz, nie są na tym etapie rozwoju empatycznego co moja skromna osoba.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 14 gru 2021, o 21:00

Bardzo Ci dziękuję :serce: to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Na razie łzy przesłaniają mi obraz i trudno mi pisać, gdy gardło ściska wzruszenie, ale jak dojdę do siebie, to na pewno napiszę więcej. Dziękuję raz jeszcze :serce:

W końcu ktoś mnie wysłuchał. :oops:
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: davergne » 14 gru 2021, o 21:06

Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Filmy les na www.violka.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 14 gru 2021, o 21:48

davergne pisze:
14 gru 2021, o 21:06
Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Nie umiem tak bez rozkazywania.
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 21:51

mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 21:00
Bardzo Ci dziękuję :serce: to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Na razie łzy przesłaniają mi obraz i trudno mi pisać, gdy gardło ściska wzruszenie, ale jak dojdę do siebie, to na pewno napiszę więcej. Dziękuję raz jeszcze :serce:

W końcu ktoś mnie wysłuchał. :oops:
Poczucie zrozumienia i akceptacji jest ważne. Czyż nie dlatego tu jesteśmy?

Także wiedz, iż nie jesteś sama.

Jesteś wśród osób otwartych i empatycznych.

Moja droga duszo, pragnę Ci rzec, iż po moich policzkach również spływają łzy.

Ogromne łzy szczęścia, euforii i dumy. Osiągnęliśmy wspólny cel. Pomogłyśmy sobie. Czyż to nie jest dobro samo w sobie?

Gest ludzki tak piękny. Wprost nie mogę już opanować łkania.

Dla empaty nie ma nic cenniejszego niż pomoc drugiej osobie.

Cieszę się, że to ja mogłam Ci dać tą wiarę w to, że jesteś unikatowa lecz twoje zachowania są zrozumiałe :serce:

Wnikają one z chęci kultywowania tradycji. Jesteś osobą która przykłada do tego szczególną wagę.

Jak już wspomniałam nie znam drugiej takiej osóby, lecz to tylko świadczy o twojej wyjątkowości.

Powtórzenie jest celowe. Chce żebyś uświadomiła sobie, że jesteś jedyna w swoim rodzaju.

Jak już dojdziesz do siebie pisz.

Pamiętaj emocje Twoje w chwili obecnej są zrozumiałe.

Cieszę się iż nie wstydzisz się do tego przyznać.


davergne pisze:
14 gru 2021, o 21:06
Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Jeśli ktokolwiek się odważy rozkazywać, Ja wówczas zajmę stanowczy głos w tej sprawie.

Wiedz równie że z chęcią Ci pomogę i nie będziesz wówczas sama <3
GrubaKaska pisze:
14 gru 2021, o 13:45
mgdlna pisze:
11 gru 2021, o 01:31
A ja se lubię zakładać kraby na sutki (szczypczykami), durszlak na głowę a tyłek smaruję masłem orzechowym. Jak już mam cały rynsztunek na sobie, to biegam po rynku śpiewając Bogurodzicę z radnymi ze Starego Sącza. W święta przyczepiam sobie dzwoneczki do warg sromowych i dzwonię jak szalona. W sylwestra odczepiam dzwoneczki i montuję wyrzutnie kolorywch, ognistych kul. Bez wybuchów, bo psy sie boją. Nie pytaj co robię w Wielkanoc, bo to trochę głupie i się wstydzę powiedzieć. Ma to jednak związek z jajkami i barankiem.

Czy to normalne?

Z ciocią nie biegam bo nie mam, a jak mam, to wcale z nią nie biegam, bo mi wyjada pierniczki z pępka.

😂😂😂😂😂😂😂
Pani Katarzyno tak nie można.
Pragnę zwrócić jedynie uwagę, nie zamierzam nikogo bynajmniej tutaj rugać.
Bardzo proszę o poważny stosunek oraz przestrzeganie zasad kultury.
Jeszcze raz powtórzę Pani Katarzyno tak nie można.
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 21:56

mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 21:48
davergne pisze:
14 gru 2021, o 21:06
Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Nie umiem tak bez rozkazywania.
Ponieważ miałam zająć stanowczy głos. Spieszę z pomocą.
Proszę nie słuchać i zostawić to specjalistce.
Zapraszam również na konsultację empatyczne.
Powtórzę się raz jeszcze, tak nie można.
Proszę o zachowanie powagi i kultury. :serce:

Pragnę przypomnieć iż empatka jest już obecna na forum :)
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: davergne » 14 gru 2021, o 22:43

mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 21:48
davergne pisze:
14 gru 2021, o 21:06
Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Nie umiem tak bez rozkazywania.
Z moim wybuchowym charakterem, byłaby to "ciekawa" znajomość :)
Filmy les na www.violka.pl
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 22:49

davergne pisze:
14 gru 2021, o 22:43
mgdlna pisze:
14 gru 2021, o 21:48
davergne pisze:
14 gru 2021, o 21:06
Ja też Cie wysłucham jak nie będziesz mi rozkazywać :D
Nie umiem tak bez rozkazywania.
Z moim wybuchowym charakterem, byłaby to "ciekawa" znajomość :)
Każdy kiedyś wybucha. Grunt to się nauczyć to kontrolować. Na pewno się przyda trzymanie emocji na wodzy.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: dobranocka14 » 14 gru 2021, o 23:05

Po tylu latach forum doczekało się wreszcie użytkowniczki, która nie zbagatelizuje problemu, nie wyśmieje, nie użyje sarkazmu albo nawet i złego słowa! Jak ważne jest przecież wysłuchanie i pochylenie się nad drugim człowiekiem, okazanie mu należnego szacunku i uwagi, choć pozornie problemy wydają się być niezrozumiałe a może nawet i obce.
Obie płaczecie, co zrozumiałe, nawet mi pisząc te słowa wzruszenie odbiera możliwość szybszego pisania na klawiaturze. To cudowne, że pojawił się ktoś, kto niczym anioł (a może to i on sam) otwiera serca ludzi niosąc dobro i miłość. Nie ocenia a docenia, nie krytykuje a wspiera. Takich ludzi - aniołów nam trzeba! Nie trać wiary, siostro, w swoją misję niesienia dobra!
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 14 gru 2021, o 23:21

dobranocka14 pisze:
14 gru 2021, o 23:05
Po tylu latach forum doczekało się wreszcie użytkowniczki, która nie zbagatelizuje problemu, nie wyśmieje, nie użyje sarkazmu albo nawet i złego słowa! Jak ważne jest przecież wysłuchanie i pochylenie się nad drugim człowiekiem, okazanie mu należnego szacunku i uwagi, choć pozornie problemy wydają się być niezrozumiałe a może nawet i obce.
Obie płaczecie, co zrozumiałe, nawet mi pisząc te słowa wzruszenie odbiera możliwość szybszego pisania na klawiaturze. To cudowne, że pojawił się ktoś, kto niczym anioł (a może to i on sam) otwiera serca ludzi niosąc dobro i miłość. Nie ocenia a docenia, nie krytykuje a wspiera. Takich ludzi - aniołów nam trzeba! Nie trać wiary, siostro, w swoją misję niesienia dobra!
Stracić jest bardzo łatwo, odzyskać ciężko.

Ale to prawda uniwersalna, nawet w tym przypadku tyczy się to mojej wiary.

Problemy są niezrozumiałe dla większości. Żeby móc odnieść się do problemu należy mieć w nim doświadczenie bądź wybitnie dużo pokładów empatii. Nie każdy posiada ani jedno ani drugie.

Nie jestem aniołem, jestem szarym człowiekiem. Który walczy każdego dnia by się nie zmienić. Póki co daje radę :)

Nie oceniam i nie krytykuje. Każdy popełnia błąd. Aby go nie powtórzył i wynikła z tego refleksja i chęć poprawy. Jak tego nie ma, to i Ja się wycofuje. Inaczej padnę od egoistów. Przygniotą mnie swoimi pokładami płonnych oczekiwań.

Ah z tą misja..... ..... .....
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: dobranocka14 » 15 gru 2021, o 00:00

NowakAnna pisze:
14 gru 2021, o 23:21
dobranocka14 pisze:
14 gru 2021, o 23:05
Po tylu latach forum doczekało się wreszcie użytkowniczki, która nie zbagatelizuje problemu, nie wyśmieje, nie użyje sarkazmu albo nawet i złego słowa! Jak ważne jest przecież wysłuchanie i pochylenie się nad drugim człowiekiem, okazanie mu należnego szacunku i uwagi, choć pozornie problemy wydają się być niezrozumiałe a może nawet i obce.
Obie płaczecie, co zrozumiałe, nawet mi pisząc te słowa wzruszenie odbiera możliwość szybszego pisania na klawiaturze. To cudowne, że pojawił się ktoś, kto niczym anioł (a może to i on sam) otwiera serca ludzi niosąc dobro i miłość. Nie ocenia a docenia, nie krytykuje a wspiera. Takich ludzi - aniołów nam trzeba! Nie trać wiary, siostro, w swoją misję niesienia dobra!
Stracić jest bardzo łatwo, odzyskać ciężko.

Ale to prawda uniwersalna, nawet w tym przypadku tyczy się to mojej wiary.

Problemy są niezrozumiałe dla większości. Żeby móc odnieść się do problemu należy mieć w nim doświadczenie bądź wybitnie dużo pokładów empatii.
A ta, podobno, niczym odnawialne źródła energii, jest niewyczerpalna.
Nie jestem aniołem, jestem szarym człowiekiem. Który walczy każdego dnia by się nie zmienić. Póki co daje radę :)

Nie oceniam i nie krytykuje. Każdy popełnia błąd. Aby go nie powtórzył i wynikła z tego refleksja i chęć poprawy. Jak tego nie ma, to i Ja się wycofuje. Inaczej padnę od egoistów. Przygniotą mnie swoimi pokładami płonnych oczekiwań.
Skromność przez Ciebie przemawia, a to cecha ludzi wielkich. No może poza pisaniem o sobie z dużej litery.
Myślę, że @mgdlena trafiła na kogoś, dzięki komu nie będzie wstydziła się już nigdy więcej być sobą i już nigdy nie zwątpi w swoją normalność, nawet jeśli postanowi zostać topiącą się nago Marzanną.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 15 gru 2021, o 00:23

Do tej pory ograniczałam się do świąt BN, nowego roku oraz Wielkanocy. Dzięki Wam jestem otwarta na cały kalendarz liturgiczny, święta pogańskie oraz żydowskie. Od teraz moja dusza zazna prawdziwego catharsis, a mój duch artystyczny zostanie prawdziwie uwolniony.

Czuję jak weltschmerz opuszcza me lędźwie, robiąc miejsce nirvanie. Zdjęłam galoty, bo ponoć otworzyła mi się jakaś czakra. Dupa tam. Odbiło mi się i tyle. Oszukali mnie decydenci.


Merde.
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 15 gru 2021, o 00:26

dobranocka14 pisze:
15 gru 2021, o 00:00
NowakAnna pisze:
14 gru 2021, o 23:21
dobranocka14 pisze:
14 gru 2021, o 23:05
Po tylu latach forum doczekało się wreszcie użytkowniczki, która nie zbagatelizuje problemu, nie wyśmieje, nie użyje sarkazmu albo nawet i złego słowa! Jak ważne jest przecież wysłuchanie i pochylenie się nad drugim człowiekiem, okazanie mu należnego szacunku i uwagi, choć pozornie problemy wydają się być niezrozumiałe a może nawet i obce.
Obie płaczecie, co zrozumiałe, nawet mi pisząc te słowa wzruszenie odbiera możliwość szybszego pisania na klawiaturze. To cudowne, że pojawił się ktoś, kto niczym anioł (a może to i on sam) otwiera serca ludzi niosąc dobro i miłość. Nie ocenia a docenia, nie krytykuje a wspiera. Takich ludzi - aniołów nam trzeba! Nie trać wiary, siostro, w swoją misję niesienia dobra!
Stracić jest bardzo łatwo, odzyskać ciężko.

Ale to prawda uniwersalna, nawet w tym przypadku tyczy się to mojej wiary.

Problemy są niezrozumiałe dla większości. Żeby móc odnieść się do problemu należy mieć w nim doświadczenie bądź wybitnie dużo pokładów empatii.
A ta, podobno, niczym odnawialne źródła energii, jest niewyczerpalna.
Nie jestem aniołem, jestem szarym człowiekiem. Który walczy każdego dnia by się nie zmienić. Póki co daje radę :)

Nie oceniam i nie krytykuje. Każdy popełnia błąd. Aby go nie powtórzył i wynikła z tego refleksja i chęć poprawy. Jak tego nie ma, to i Ja się wycofuje. Inaczej padnę od egoistów. Przygniotą mnie swoimi pokładami płonnych oczekiwań.
Skromność przez Ciebie przemawia, a to cecha ludzi wielkich. No może poza pisaniem o sobie z dużej litery.
Myślę, że @mgdlena trafiła na kogoś, dzięki komu nie będzie wstydziła się już nigdy więcej być sobą i już nigdy nie zwątpi w swoją normalność, nawet jeśli postanowi zostać topiącą się nago Marzanną.
Podobno...
Gorzej jak moje jest złożem kopalnianym... lecz na wydobycie trzeba mieć koncesje... może i będzie niewyczerpalne jak zacznę odsiewać egoistów... (zacznę ta koncesje sprawdzać w koncu)

Imiona i nazwiska pisze się z dużych liter. Także tego...

Polska języka nie taka trudna języka, sometimes for me :D

Naga Marzanna... :oops:
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 15 gru 2021, o 00:29

Obie się mylicie, bo nie "z dużej litery", tylko "dużą literą".
Polska jenzyk jest hard or izi samtajms, czy coś tam :cool:
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: mgdlna » 15 gru 2021, o 00:30

"także tego" = "również tego"

Powinno być " tak że tego" 8) :P

Viola!
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Czy to dziwne że lubię chodzić całkowicie nago i czy to powinnam się tego wstydzić?

Post autor: NowakAnna » 15 gru 2021, o 00:31

mgdlna pisze:
15 gru 2021, o 00:29
Obie się mylicie, bo nie "z dużej litery", tylko "dużą literą".
Polska jenzyk jest hard or izi samtajms, czy coś tam :cool:
Polska... :roll:
ODPOWIEDZ