Zauroczenie teściową

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
DoItAllNight
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 7 maja 2010, o 20:42

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: DoItAllNight » 6 sty 2022, o 17:39

zapomnij pisze:
6 sty 2022, o 13:19
Jakim trzeba być nieatrakcyjnym i zdesperowanym człowiekiem żeby nawet matce swojej kilkuletniej partnerki nie odpuścić?
gimmeeverything jeśli masz ciśnienie - a wyglądasz na taką co ma - to możesz nawet do swojego psa się dobierać ale nie oczekuj za to poklasku na publicznym forum i nie dyskredytuj osób które nie popierają twojej desperacji tylko dlatego że wyznają oni wartości wyższe niż ty
S Ł A B E T O
Jakim trzeba być nieatrakcyjnym i zdesperowanym, żeby oceniać czyjś wygląd na podstawie treści postu.
Twoje wypowiedzi wskazują na spore braki, wszystko sprowadzasz do seksu.
Brzmisz jak troll, i tak traktuje Twoje wypociny.
Całej reszcie, dziękuję za merytoryczne odpowiedzi, nie oczekiwałam aprobaty tylko spojrzenia z dystansu.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 6 sty 2022, o 17:51

zapomnij pisze:
6 sty 2022, o 13:19
gimmeeverything jeśli masz ciśnienie - a wyglądasz na taką co ma - to możesz nawet do swojego psa się dobierać ale nie oczekuj za to poklasku na publicznym forum i nie dyskredytuj osób które nie popierają twojej desperacji tylko dlatego że wyznają oni wartości wyższe niż ty
S Ł A B E T O


siur.

masz tam coś jeszcze, czy już się wyczerpało?

ps. mój 2pies jest samcem = pozwól, że nie skorzystam.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Rzymianka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sty 2022, o 19:05

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Rzymianka » 6 sty 2022, o 17:59

hmmm ogolnie trudna sprawa... moze zapytaj tesciowej pol zartem pol serio czy dalej chcialaby miec z Toba kontakt i sie spotykac, gdybys nie byla z jej corka w zwiazku... Sprawdz jej reakcje, a moze szczerze Ci odpowie.
Kaitlynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2021, o 22:14

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Kaitlynn » 7 sty 2022, o 01:33

W opisanej sytuacji są dwie oddzielne kwestie. Pierwsza to sympatia do teściowej, a druga to kwestia tego jak wygląda Twój związek. Mogę Ci powiedzieć co zrobiłabym na "trzeźwo", bo wiadomo ze jak człowiek zakochany to może mieć problem z racjonalnym myśleniem. Z opisu Twojego związku wynika, że nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Nie wiem jak to jest z borderline, ale raczej Nie jest on usprawiedliwieniem na zdradzanie partnera, więc nie zniżaj się do jej poziomu. Ciężko mi powiedzieć coś na temat depresji Twojej partnerki bo sama przyjmuję leki już któryś rok, ale też nic ze swoim życiem nie zrobiłam i nawet nie wiem czy chce. Wiem że druga osoba mogłaby nie mieć ze mną łatwo, ale myślę że jak nie dla siebie to przynajmniej dla drugiej osoby bym się starała, bo skoro poświęca swój czas to chyba takiej osobie zależy. Nie mniej związek wydaje się w znaczącym stopniu bez przyszłości. Zanim "zabierzesz" się za teściową to zamknij sprawę z dziewczyną. Osobiście uważam ze nie ma nic złego w umawianiu się z rodzicem byłego partnera który tak traktował nasz związek jak i nas samych.
Musisz wybadać uczucia Twojej teściowej, bo możliwe że traktuje Cię w taki sposób dlatego ze czuje się bezpiecznie. Tzn wie że skoro jesteś z jej córką to nią nie będziesz się interesować i traktujesz tą relacją jako bezpieczną i przyjacielską, tak jak ona. Przyjmując że i tak rozstaniesz się z jej córką to albo coś z tego będzie, albo nic. Jeżeli nic, to stracisz kontakt i łatwiej będzie Ci ją wyrzucić ze swojego życia. Jeżeli natomiast taka relacja by się udała, to chyba nie powinno być zgrzytów, bo córka i tak nie bardzo utrzymuje z nią ścisłe relacje. Powodzenia i chętnie się dowiem jak potoczą się Twoje sprawy :)
Blue44
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 21:21

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Blue44 » 11 sty 2022, o 15:39

DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 22:31
Po dość długiej przerwie wracam, tym razem z pytaniem :cool:
Nie znalazłam podobnego tematu na forum.
W skrócie, jestem w związku od blisko 3 lat, od około roku stopniowo oddalamy się od siebie, na chwilę obecną w zasadzie niewiele nas łączy.
Ale nie o tym..
Mam fantastyczna teściową ( Mama mojej partnerki) od początku naszego związku, świetnie się z nią dogaduje.
W zasadzie z mojej inicjatywy mają one (matka z córką) w miarę poprawne stosunki, nigdy jednak nie były blisko i nie ma między nimi szczególnej zażyłości.
Od niedawna zaczęłam inaczej patrzeć na M ( teściowa), pomimo różnicy wieku między nami, nadal jest bardzo atrakcyjną kobietą.
Ja przed 40, tesciowa 60+ ( 2 rozwody, samotna, hetero.)
Teściowa otwarcie akceptuje nasz związek i ogólnie LGBT . Spotykam się z nią kilka razy w tygodniu, zarówno razem z partnerką, jak i sama ( jestem bardzo pomocna w czymkolwiek czego mogłaby potrzebować 😁 )
Kiedy spotykamy się same, na temat mojego związku z jej córką mówi, że " powinnam myśleć o sobie", " marnuje się przy niej" itp.
Dodam, że tesciowa jest bardzo otwartą osobą, rzuca żarciki o seksie, mojej atrakcyjności itp

Po długim wstępie, do brzegu...
Czy i ewentualnie jak upewnić się jakie są szanse?
Jak zrobić żeby nie zjeb*ć tego co mamy aktualnie, czyli fajnych kontaktów kumpelskich.. 🤔😐😉
Zaznaczam że nie chodzi tylko stricte o pożądanie ( chociaż też 😁) ona mnie kręci jako człowiek, charakter.. jest fantastyczna.
:
Blue44
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 21:21

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Blue44 » 11 sty 2022, o 15:50

DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 23:19
AnnaArendt pisze:
5 sty 2022, o 23:13
DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 23:10
Nie znasz sytuacji a generalizujesz.
-Moja partnerka w przeciągu 3 lat zdradzała.. kilka razy ( o których wiem) ile można wybaczać?
-jest osoba z bardzo dużymi problemami, depresja, borderline itp ( z których nie chce się leczyć)
- To ona rozwala nasz związek, jest oschla, oziębła. Trzyma dystans, jednocześnie utrzymując że nie chce się rozstać, szantażuje emocjonalnie.
Nie o tym jest post.
To moze posprzataj najpierw w jednym miejscu zanim zaczniesz balaganic w drugim.
Jakie "sprzątanie" masz na myśli?
Od 2 lat sprzątam jej popieprzony świat, kosztem siebie.
Jestem z nią/ przy niej.. wspieram w terapii, utrzymuje.
Ona ze swojej strony nie robi nic.
To nie "sprzątaj" tylko weź ją do normalnego lekarza (np xx, lub xx), który zamiast faszerować ją mózgojebami, zbada jej tarczycę etc., przeprowadzi totalny detox całego organizmu, ustali odpowiednią dietę i powie, ile i w jaki sposób ma uzupełnić niedobory witamin, zwłaszcza ADEK oraz innych.
Awatar użytkownika
DoItAllNight
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 7 maja 2010, o 20:42

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: DoItAllNight » 14 sty 2022, o 00:16

Blue44 pisze:
11 sty 2022, o 15:50
DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 23:19
AnnaArendt pisze:
5 sty 2022, o 23:13

To moze posprzataj najpierw w jednym miejscu zanim zaczniesz balaganic w drugim.
Jakie "sprzątanie" masz na myśli?
Od 2 lat sprzątam jej popieprzony świat, kosztem siebie.
Jestem z nią/ przy niej.. wspieram w terapii, utrzymuje.
Ona ze swojej strony nie robi nic.
To nie "sprzątaj" tylko weź ją do normalnego lekarza (np Huberta Czerniaka, Marka Skoczylasa lub Andrzeja Więckowskiego), który zamiast faszerować ją mózgojebami, zbada jej tarczycę etc., przeprowadzi totalny detox całego organizmu, ustali odpowiednią dietę i powie, ile i w jaki sposób ma uzupełnić niedobory witamin, zwłaszcza ADEK oraz innych.
Następna skacząca z atakiem i hejtem?
Jaka ta branża tolerancyjna 😁
Widać że przynajmniej Ty masz odpowiedni poziom witamin, skoro tak trzeźwo patrzysz na temat.
Najwyraźniej masz rację, i przez 10 lat leczenia psychiatrycznego, ona sama trafia na NIENORMALNYCH wg Ciebie lekarzy, ja od 3 lat również wyszukuję celowo takich.. Ci lekarze widać przypadkiem pracują w szpitalach, są ordynatorami psychiatrii itp.
A wystarczy przecież uzupełnić poziom wit. A,D,E,K 🤔

Zakładasz, jak ja zresztą początkowo, że to osoba która choruje, owszem- ale chcę być zdrowa.
Po tylu latach starań, dziś wiem, że z dużym prawdopodobieństwem można powiedziec, że jej depresja jest wymowką- od pracy, obowiązków, odpowiedzialnosci za siebie i swoje postępowanie.
Krzywdzi wszystkich dookoła od lat, z nieukrywaną satysfakcją.
Gra swoją chorobą. Więc nie pier..l mi proszę, że wystarczy dobry psychiatra i witaminy.
Owszem wystarczy, ale trzeba chcieć.
Silene89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2020, o 18:19

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Silene89 » 15 sty 2022, o 10:02

DoItAllNight pisze:
14 sty 2022, o 00:16

Następna skacząca z atakiem i hejtem?
Jaka ta branża tolerancyjna 😁
Widać że przynajmniej Ty masz odpowiedni poziom witamin, skoro tak trzeźwo patrzysz na temat.
Najwyraźniej masz rację, i przez 10 lat leczenia psychiatrycznego, ona sama trafia na NIENORMALNYCH wg Ciebie lekarzy, ja od 3 lat również wyszukuję celowo takich.. Ci lekarze widać przypadkiem pracują w szpitalach, są ordynatorami psychiatrii itp.
A wystarczy przecież uzupełnić poziom wit. A,D,E,K 🤔

Zakładasz, jak ja zresztą początkowo, że to osoba która choruje, owszem- ale chcę być zdrowa.
Po tylu latach starań, dziś wiem, że z dużym prawdopodobieństwem można powiedziec, że jej depresja jest wymowką- od pracy, obowiązków, odpowiedzialnosci za siebie i swoje postępowanie.
Krzywdzi wszystkich dookoła od lat, z nieukrywaną satysfakcją.
Gra swoją chorobą. Więc nie pier..l mi proszę, że wystarczy dobry psychiatra i witaminy.
Owszem wystarczy, ale trzeba chcieć.
Wystarczy zestawienie słów "normalny" i "Czerniak", żeby odpuścić sobie dalszą lekturę ;)
szczelina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2020, o 19:57

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: szczelina » 14 kwie 2022, o 12:43

DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 22:31
Po dość długiej przerwie wracam, tym razem z pytaniem :cool:
Nie znalazłam podobnego tematu na forum.
W skrócie, jestem w związku od blisko 3 lat, od około roku stopniowo oddalamy się od siebie, na chwilę obecną w zasadzie niewiele nas łączy.
Ale nie o tym..
Mam fantastyczna teściową ( Mama mojej partnerki) od początku naszego związku, świetnie się z nią dogaduje.
W zasadzie z mojej inicjatywy mają one (matka z córką) w miarę poprawne stosunki, nigdy jednak nie były blisko i nie ma między nimi szczególnej zażyłości.
Od niedawna zaczęłam inaczej patrzeć na M ( teściowa), pomimo różnicy wieku między nami, nadal jest bardzo atrakcyjną kobietą.
Ja przed 40, tesciowa 60+ ( 2 rozwody, samotna, hetero.)
Teściowa otwarcie akceptuje nasz związek i ogólnie LGBT . Spotykam się z nią kilka razy w tygodniu, zarówno razem z partnerką, jak i sama ( jestem bardzo pomocna w czymkolwiek czego mogłaby potrzebować 😁 )
Kiedy spotykamy się same, na temat mojego związku z jej córką mówi, że " powinnam myśleć o sobie", " marnuje się przy niej" itp.
Dodam, że tesciowa jest bardzo otwartą osobą, rzuca żarciki o seksie, mojej atrakcyjności itp

Po długim wstępie, do brzegu...
Czy i ewentualnie jak upewnić się jakie są szanse?
Jak zrobić żeby nie zjeb*ć tego co mamy aktualnie, czyli fajnych kontaktów kumpelskich.. 🤔😐😉
Zaznaczam że nie chodzi tylko stricte o pożądanie ( chociaż też 😁) ona mnie kręci jako człowiek, charakter.. jest fantastyczna.
Daj sobie spokój z teściową. :wink:

Nawet jeżeli podobasz się jej, to ona i tak nic nie zrobi. Bo miłość matki do dziecka jest silniejsza niż ciekawość, fascynacja. Poza tym będą ją powstrzymywać także konwenanse i normy społeczne, które dla osób 60+ mają większe znaczenie niż dla nas (mam na myśli związek jednopłciowy oraz relację z partnerką swojego dziecka).

Nie wspominając już o tym, że Twoja relacja lub próba stworzenia relacji romantycznej z teściową, byłaby ogromny ciosem dla Twojej partnerki.

Jeżeli związek z nią jest dla Ciebie taka trudny (w co nie wątpię), byłaś wielokrotnie zdradzana, zastanawiasz się nad relacją z jej mamą (a nawet piszesz o tym na forum), to może warto zastanowić się nad zakończeniem tego. Napisałaś, że nie potrafisz zostawić kogoś bez pomocy. To nie brzmi jak „mam dobre serce” czy „jestem empatyczna”. Tylko jak „mamy problemy w obszarze relacji”. Ktoś Cię krzywdzi, a Ty nie reagujesz, zostajesz w tym, zastanawiasz się nad relacją z rodzicem tej osoby, a gdy ktoś zwraca Ci uwagę, że jest to nieprzyzwoite, przytaczasz krzywdy, które ta osoba Ci wyrządziła. Przecież nie o to w życiu chodzi.

Tylko o to, żeby być szczęśliwym. <3
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 15 kwie 2022, o 17:04

szczelina pisze:
14 kwie 2022, o 12:43
(...) miłość matki do dziecka jest silniejsza niż ciekawość, fascynacja. Poza tym będą ją powstrzymywać także konwenanse i normy społeczne, które dla osób 60+ mają większe znaczenie niż dla nas (mam na myśli związek jednopłciowy oraz relację z partnerką swojego dziecka).
nie wiem, gdzie sprzedają takie uogólnienia, ale kupiłaś niestety gównianą tandetę. nie używaj tego więcej.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Wiosennagwiazda » 16 kwie 2022, o 12:32

Myslalam, ze bedzie jakas aktualizacja w watku, dawno takiego tematu tu nie widzialam :podbite oczko: :podbite oczko:
szczelina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2020, o 19:57

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: szczelina » 17 kwie 2022, o 12:38

gimmeeverything pisze:
15 kwie 2022, o 17:04
szczelina pisze:
14 kwie 2022, o 12:43
(...) miłość matki do dziecka jest silniejsza niż ciekawość, fascynacja. Poza tym będą ją powstrzymywać także konwenanse i normy społeczne, które dla osób 60+ mają większe znaczenie niż dla nas (mam na myśli związek jednopłciowy oraz relację z partnerką swojego dziecka).
nie wiem, gdzie sprzedają takie uogólnienia, ale kupiłaś niestety gównianą tandetę. nie używaj tego więcej.
Jasne, nie będę, bo tak mi napisała randomowa osoba na anonimowym forum w internecie. Nie wiem, gdzie sprzedają takie ograniczone pojmowanie rzeczywistości, ale zrobię Ci update: jest XXI w., mogę wyrażać swoją opinię, a Ty, jak chcesz dyscyplinować inne kobiety i mówić im, jak mają myśleć, to może dołącz do konfederacji.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 17 kwie 2022, o 16:21

szczelina pisze:
17 kwie 2022, o 12:38
Jasne, nie będę, bo tak mi napisała randomowa osoba na anonimowym forum w internecie. Nie wiem, gdzie sprzedają takie ograniczone pojmowanie rzeczywistości, ale zrobię Ci update: jest XXI w., mogę wyrażać swoją opinię, a Ty, jak chcesz dyscyplinować inne kobiety i mówić im, jak mają myśleć, to może dołącz do konfederacji.
<ko-ko-kooo...! ko-ko-kooo...!> -się, qrcze, zapowietrzyła :hahaha:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
szczelina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2020, o 19:57

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: szczelina » 17 kwie 2022, o 16:38

gimmeeverything pisze:
17 kwie 2022, o 16:21
szczelina pisze:
17 kwie 2022, o 12:38
Jasne, nie będę, bo tak mi napisała randomowa osoba na anonimowym forum w internecie. Nie wiem, gdzie sprzedają takie ograniczone pojmowanie rzeczywistości, ale zrobię Ci update: jest XXI w., mogę wyrażać swoją opinię, a Ty, jak chcesz dyscyplinować inne kobiety i mówić im, jak mają myśleć, to może dołącz do konfederacji.
<ko-ko-kooo...! ko-ko-kooo...!> -się, qrcze, zapowietrzyła :hahaha:
Czekam jeszcze na tekst, że pewnie mam okres HEHEHEHE.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 18 kwie 2022, o 19:37

szczelina pisze:
17 kwie 2022, o 16:38
Czekam jeszcze na tekst, że pewnie mam okres HEHEHEHE.

czekaj :faja:



a w międzyczasie spróbuj jednak spokojnie ogarnąć, że istnieją również egoistyczne matki, dla których najważniejszy jest ich własny, szeroko pojęty dobrostan, oraz że niektórzy seniorzy mają w doopie, 'co ludzie powiedzą' :wink:

no i oczywiście nieustająco dopieszczaj swoją zacną powagę. idzie Ci znakomicie :)
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
szczelina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2020, o 19:57

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: szczelina » 18 kwie 2022, o 21:01

gimmeeverything pisze:
18 kwie 2022, o 19:37
szczelina pisze:
17 kwie 2022, o 16:38
Czekam jeszcze na tekst, że pewnie mam okres HEHEHEHE.

czekaj :faja:



a w międzyczasie spróbuj jednak spokojnie ogarnąć, że istnieją również egoistyczne matki, dla których najważniejszy jest ich własny, szeroko pojęty dobrostan, oraz że niektórzy seniorzy mają w doopie, 'co ludzie powiedzą' :wink:

no i oczywiście nieustająco dopieszczaj swoją zacną powagę. idzie Ci znakomicie :)
Może istnieją w Polsce kobiety 60+, które chciałyby stworzyć relację romantyczną z partnerką swojego dziecka i jednocześnie nie obchodzi ich opinia innych. Dla mnie brzmi to jak brazylijska telenowela albo materiał do przepracowania na terapii. Mam nadzieję, że mimo wszystko ta sytuacja nie dotyczy wspomnianej teściowej.

Dzięki, że podkreśliłaś słowo „spokojnie”, jestem taka niespokojna, pisząc z Tobą. :wink: W moich komentarzach jest więcej ironii niż powagi, ale nie widzę sensu dalszej konwersacji. Odszczekałam się za „nie rób tego więcej”, także możesz przez kolejne 10 lat stać na straży tego forum. :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 18 kwie 2022, o 22:44

szczelina pisze:
18 kwie 2022, o 21:01
(...) Odszczekałam się za „nie rób tego więcej”, także możesz przez kolejne 10 lat stać na straży tego forum. :wink:
niewiarygodne :shock:

zaledwie kilka wymienionych zdań - i już mi próbujesz układać życie :lol:
szczelina pisze:
18 kwie 2022, o 21:01
Może istnieją w Polsce kobiety 60+, które chciałyby stworzyć relację romantyczną z partnerką swojego dziecka i jednocześnie nie obchodzi ich opinia innych. Dla mnie brzmi to jak brazylijska telenowela albo materiał do przepracowania na terapii. Mam nadzieję, że mimo wszystko ta sytuacja nie dotyczy wspomnianej teściowej.
a ja mam farta otaczać się ludźmi, których mentalność wykracza poza obszary, gdzie przysłowiowe psy odszczekują dupami :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
FortyFive
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:23

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: FortyFive » 23 kwie 2022, o 11:04

No i niestety dyskusja podążyła jak to często bywa w dosyć spodziewanym kierunku. Podobno nikt tak skutecznie nie dokopie kobiecie jak druga kobieta. Potwierdza się to niestety również na tym forum. Nie rozumiem tego. W pierwszym odruchu miałam napisać jak to dobrze, że gimmi otacza się tak światłymi osobami, bo może coś z tego wyniesie ale pomyślałam że wyzłośliwiłabym się dokładnie tak samo jak ona sama a przecież nie o to chodzi w dyskusji. Czasami to co piszemy i w jaki sposób piszemy więcej mówi o nas samych niż byśmy chcieli.
jestem tu, żeby zrozumieć
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 23 kwie 2022, o 19:54

1. faktycznie, FortyFive = robienie zadymy z jednego pół-żartobliwego zdania mojego autorstwa było zbędne.
2. ogarniam, że moje specyficzne poczucie humoru nie dla każdego jest akceptowalne i/lub zrozumiałe.
3. rozumiem również, że wspaniałomyślnie przeoczyłaś dokopywanie autorce wątku :)
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
FortyFive
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:23

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: FortyFive » 24 kwie 2022, o 17:32

Spójrz, tylko 3 punkty a tyle przekonań, którym warto byłoby się przyjrzeć. Czy mój post uruchomił Cię na tyle, że jest dla Ciebie tożsamy z "zadymą"? Kwestia "pólżartów" - ciekawe określenie, które od razu sugeruje pytanie co te stwierdzenia zawierały jeszcze w "drugiej połowie". Czyżby pobrzmiewało to pasywną agresją? Co do punktu 3, to nie byłam wspaniałomyślna, myślałam, że wtedy tylko żartowalaś. Nie żartowalaś? :wink:
jestem tu, żeby zrozumieć
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 24 kwie 2022, o 21:48

FortyFive pisze:
24 kwie 2022, o 17:32
Czy mój post uruchomił Cię na tyle, że jest dla Ciebie tożsamy z "zadymą"?
a czy @szczelina, to Twoje alter ego? :twisted:

Twoja riposta jasno wskazuje, że:
- albo nie czytałaś całego wątku, albo nie rozumiesz, co czytasz
- dość nieudolny z Ciebie psychoanalityk

cóż, zdarza się. ubolewać nie zamierzam.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
FortyFive
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:23

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: FortyFive » 25 kwie 2022, o 11:03

Miłego dnia Siostro :-)
Tak po prostu :-)
jestem tu, żeby zrozumieć
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Wiosennagwiazda » 25 kwie 2022, o 15:55

Najlepsza reacja na nieudany zart, to brak reakcji.
Jedna napisala, druga zareagowala.. :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: gimmeeverything » 25 kwie 2022, o 16:48

FortyFive pisze:
25 kwie 2022, o 11:03
Miłego dnia Siostro :-)
Tak po prostu :-)
OK - przyda się :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Pepikos1984
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2022, o 23:09

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: Pepikos1984 » 12 maja 2022, o 03:16

DoItAllNight pisze:
5 sty 2022, o 22:51
Zaskakująca odpowiedz, uzasadnisz to jakoś?
Serio związek 20 lat różnicy to taki dramat?
To jest chore lekko.Może ta teściowa próbuje rozwalić wasz związek i dlatego mówi takie rzeczy.A tobie bardzo brakuje bliskości .Skończ ten związek i znajdź kogoś sobie -na 100 procent ta drogą to ślepy zaułek.
szczelina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2020, o 19:57

Re: Zauroczenie teściową

Post autor: szczelina » 13 maja 2022, o 22:44

Wiosennagwiazda pisze:
25 kwie 2022, o 15:55
Najlepsza reacja na nieudany zart, to brak reakcji.
Jedna napisala, druga zareagowala.. :wink:
Ja tak nie uważam. :wink: Ale oddajmy już przestrzeń autorce postu i jej teściowej. :wink:
ODPOWIEDZ