Szefowa chce czegoś więcej?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Wenus_8005 » 28 mar 2022, o 15:44

wojtek pisze:
28 mar 2022, o 15:14
Wenus_8005 pisze:
27 mar 2022, o 23:26
Wiem, zmieniam temat ale tak właśnie myślę o Tobie, że Ty szukasz takich uległych kobiet a potem masz dysonans, że kurcze taka bierna księżniczka stara się w połowie tak jak ja 😁
skąd wiesz kogo szukam i jakie laski lubię? :shock:
Czytając kogoś można wyrobić sobie jakiś wizerunek tej osoby.
Lubisz sprowadzać osobę do swojego sposobu myślenia, w którym czujesz się bezpiecznie i jest to poziom dominacji z Twojej strony, nie chce pisać już, że często także agresji.
Natomiast bardzo rzadko w swoich komentarzach, opuszczasz swoją "rację" i przyjmujesz lub starasz się zrozumieć czyjś punkt widzenia. Najczęściej narzucasz swoje zdanie i to jest energia dominująca. Czesto wchodzisz w konflikty z ludźmi myślącymi inaczej, rzadko (choć się zdarzyło w kierunku jednej osoby) ustawiasz się po stronie przyjmującej czyjś punkt widzenia. I to jest okej, zmiana energii jest czymś naturalnym w zdrowych relacjach.
Natomiast w 99% wykazujesz próbę dominacji, widać, że dobrze się z tym czujesz. Dlatego tak to widzę, że szybciej umówisz się ze stroną uległą. Mogę się mylić, to tylko moja opinia.
Wenus_8005 pisze:
27 mar 2022, o 23:26
chodzi o to, że przyciągają się dwie energie - męska i żeńska, czyli dominująca i uległa.
co za bzdura. weź odstaw te religijne dyrdymały. nie ma żadnej energii meskiej i żeńskiej, ani dominujacej ani ulugłej, są luzie ze swoimi temperamentami i charakterami. a już mówinie że kobiety les szukają w innej kobiecie energii męskiej... no dajże spokój.
[/quote]

To nie religia, to prawa fizyki ;-)
Newton to sprecyzował dokładniej ;-)
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: goreka » 28 mar 2022, o 16:10

Skoro Newton to chętnie się dowiem. Które to prawo zachowania energii?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Wenus_8005 » 28 mar 2022, o 16:11

goreka pisze:
28 mar 2022, o 16:10
Skoro Newton to chętnie się dowiem. Które to prawo zachowania energii?
Prawo dynamiki.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: AnnaArendt » 28 mar 2022, o 16:33

Wenus_8005 pisze:
28 mar 2022, o 16:11
goreka pisze:
28 mar 2022, o 16:10
Skoro Newton to chętnie się dowiem. Które to prawo zachowania energii?
Prawo dynamiki.
Chyba prawo ru... ania- energia wyzwala się sama.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Wenus_8005 » 28 mar 2022, o 16:44

AnnaArendt pisze:
28 mar 2022, o 16:33
Wenus_8005 pisze:
28 mar 2022, o 16:11
goreka pisze:
28 mar 2022, o 16:10
Skoro Newton to chętnie się dowiem. Które to prawo zachowania energii?
Prawo dynamiki.
Chyba prawo ru... ania- energia wyzwala się sama.
Chyba podczas trzęsienia ziemi ;-)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 28 mar 2022, o 16:53

Wenus_8005 pisze:
28 mar 2022, o 15:44

Czytając kogoś można wyrobić sobie jakiś wizerunek tej osoby.
Lubisz sprowadzać osobę do swojego sposobu myślenia, w którym czujesz się bezpiecznie i jest to poziom dominacji z Twojej strony, nie chce pisać już, że często także agresji.
Natomiast bardzo rzadko w swoich komentarzach, opuszczasz swoją "rację" i przyjmujesz lub starasz się zrozumieć czyjś punkt widzenia. Najczęściej narzucasz swoje zdanie i to jest energia dominująca. Czesto wchodzisz w konflikty z ludźmi myślącymi inaczej, rzadko (choć się zdarzyło w kierunku jednej osoby) ustawiasz się po stronie przyjmującej czyjś punkt widzenia. I to jest okej, zmiana energii jest czymś naturalnym w zdrowych relacjach.
Natomiast w 99% wykazujesz próbę dominacji, widać, że dobrze się z tym czujesz. Dlatego tak to widzę, że szybciej umówisz się ze stroną uległą. Mogę się mylić, to tylko moja opinia.
załóżmy że masz rację, że jestem dominująca. tylko dlaczego z góry zakładasz że jeśli tak jest, to wolę uległe kobiety? myślisz że dominująca nie woli dominującej? no to powiem ci że ja akurat uwielbiam dominujące, takie żeby aż iskry leciały jak się z nimi ścieram w każdej dziedzinie życia :mrgreen: zwłaszcza w łóżku :cool:
może ciągnie swój do swego, co? :wink:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 28 mar 2022, o 16:55

Milusinska84 pisze:
27 mar 2022, o 23:17
jestem zajebista w łóżku
to A. będzie zachwycona :ok: już jest twoja :wink:
Milusinska84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2022, o 16:55

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Milusinska84 » 28 mar 2022, o 17:56

Jakby to miało jakieś znaczenie...
Wszystkiego się można nauczyć :)
Ada2412
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2020, o 17:55

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Ada2412 » 29 mar 2022, o 08:26

Milusinska84 pisze:
28 mar 2022, o 17:56
Jakby to miało jakieś znaczenie...
Wszystkiego się można nauczyć :)
🤣🤣🤣
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: wojtek » 29 mar 2022, o 16:09

Wenus_8005 pisze:
28 mar 2022, o 14:08
Dwie kobiety zaczynają się zbliżać fizycznie pod wpływem ognia, który rozpalił się pod wpływem wspólnej kolacji i wszystko mówiących spojrzeń. Inicjatywa wyszła od K. Jest już tak blisko A., że gładząc jej plecy, zdejmuje ubranie z A. Pieści pocałunkami jej szyję podczas gdy palce jednej dłoni błądzą po jej karku przeczesując włosy a druga przyciaga do siebie jej talię. A. czuję się zniewolona, miękną jej kolana, drżą uda ale czuje bezpieczne i silne objęcie K. jednocześnie czuje rosnące w sobie pożądanie poddając się pocałunkom K. (K. ma męską energię) jednak dłużej tego nie zniesie, czując jak muskają ją nagie piersi K. i dotyk jej drżących ud, ma ochotę na coś więcej niż tylko pocałunki. Udaje jej się zesliznąć niżej i objąć ustami sutki K. przygryzła je. K. jęknęła z rozkoszy i poddaje się namiętności, nie ma teraz siły zająć się A. , może tylko czuć rosnącą przyjemność pod wpływem pieszczot A. Która swoim językiem schodzi niżej... (teraz to A. ma energię męską, K. przeszła w uległą).
łoł Wenus :shock: no i kto by pomyślał... :roll: taka zimna Wenus, a tu takie fantazje jej po głowie chodzą :P
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: she76 » 29 mar 2022, o 19:46

Wenus_8005 pisze:
28 mar 2022, o 14:08


Dwie kobiety zaczynają się zbliżać fizycznie pod wpływem ognia, który rozpalił się pod wpływem wspólnej kolacji i wszystko mówiących spojrzeń. Inicjatywa wyszła od K. Jest już tak blisko A., że gładząc jej plecy, zdejmuje ubranie z A. Pieści pocałunkami jej szyję podczas gdy palce jednej dłoni błądzą po jej karku przeczesując włosy a druga przyciaga do siebie jej talię. A. czuję się zniewolona, miękną jej kolana, drżą uda ale czuje bezpieczne i silne objęcie K. jednocześnie czuje rosnące w sobie pożądanie poddając się pocałunkom K. (K. ma męską energię) jednak dłużej tego nie zniesie, czując jak muskają ją nagie piersi K. i dotyk jej drżących ud, ma ochotę na coś więcej niż tylko pocałunki. Udaje jej się zesliznąć niżej i objąć ustami sutki K. przygryzła je. K. jęknęła z rozkoszy i poddaje się namiętności, nie ma teraz siły zająć się A. , może tylko czuć rosnącą przyjemność pod wpływem pieszczot A. Która swoim językiem schodzi niżej... (teraz to A. ma energię męską, K. przeszła w uległą).

W którym momencie K. została pozbawiona stanika? Czy może już przy kolacji siedziała bez niego? Bo gdzieś mi umknęło... :)
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 29 mar 2022, o 21:39

K przyszla juz naga :))))))
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: she76 » 29 mar 2022, o 23:09

I jeszcze objąć ustami sutki- no, powiem szacun, tak dwa naraz... :D
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Aerial » 30 mar 2022, o 14:41

Łeee gryzienie sutków :/
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Wenus_8005 » 30 mar 2022, o 15:45

Aerial pisze:
30 mar 2022, o 14:41
Łeee gryzienie sutków :/
Przygryzanie 😜
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 16:15

Zaczelo sie od szefowej ktora czegos chce a skonczylo na sutach :D
Matko kochana co tu sie dzieje :shock:
victoria1199
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 23 lip 2021, o 18:38

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: victoria1199 » 30 mar 2022, o 16:41

haha i dobrze, bo temat z szefowa zostal oficialnie zamkniety :(
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 18:19

Viktoria1199 dlaczego smutna buzka???
Nadal o Niej myslisz? :arrow: :|
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 18:21

wictoria*wybacz błąd.. :roll:
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 18:24

Qrwa znowu błąd :cool:
Tak to jest jak sie po ciemku pisze :lol: :lol:
victoria1199
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 23 lip 2021, o 18:38

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: victoria1199 » 30 mar 2022, o 18:33

mysle, ze nie przejdzie mi z dnia na dzien :( od trzech lat jestem zakrecona na jej punkcie, na naszym spotkaniu widzialam, ze sie na mnie nie zdecyduje. Jestem w kontakcie z bylymi wspolpracownikami i dowiedzialam sie ze X jest w ciazy...na spotkaniu widzialam,ze troche przybrala na wadze, ale mialam nadzieje, ze to nie przez ciaze -a jednak :/ I teraz wez czlowieku zapomnij haha ahhh nie wiem bede musiala chyba pojsc na 100 randek!
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 18:36

Albo wstap do ...zakonu tak jak ja :D
Żenskiego oczywiscie :pilka: :twisted:
victoria1199
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 23 lip 2021, o 18:38

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: victoria1199 » 30 mar 2022, o 18:37

Kiza1978 pisze:
30 mar 2022, o 18:36
Albo wstap do ...zakonu tak jak ja :D
Żenskiego oczywiscie :pilka: :twisted:
mysle, ze by mnie wyrzucili po godzinie :D
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Kiza1978 » 30 mar 2022, o 18:42

No to widze ze moge Ci podac ręke :twisted: :D
plomienna27
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 14:01

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: plomienna27 » 5 maja 2022, o 08:47

victoria1199 pisze:
30 mar 2022, o 16:41
haha i dobrze, bo temat z szefowa zostal oficialnie zamkniety :(
No cóż, przynajjmniej wiesz że czass ruszyć dalej i szukać szczęscia :D
LaraCroft28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2022, o 15:28

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: LaraCroft28 » 22 wrz 2022, o 17:23

Cześć dziewczyny :wink:
Muszę się Was poradzić bo już sama nie wiem co zrobić...
Jestem kobietą biseksualną, kobiety pociągają mnie od 17 roku życia. Do tej pory tworzyłam związki z mężczyznami co nie znaczy,że przestałam czuć pożądanie do kobiet.
No i pech chciał,że w nowej pracy poznałam kobietę przez którą demony z przeszłości wróciły.
Pani Y jest strasza ode mnie 6 lat ( ja 28, ona 34)pracujemy na tych samych stanowiskach, ma partnera i jest na etapie kiedy stara się o dziecko.
Kiedy rok temu zaczęłyśmy razem pracować to od razu zaświeciła mi się jakąś lampka,że coś tu chyba jest na rzeczy. Długie spojrzenia, ciągle mi się przygląda, zaczepia, dotyka, siada tak blisko żeby mnie dotykać swoim ciałem, widze że jest zazdrosna jak żartuje z innymi dziewczynami. Ja na początku zachowywałam się normalnie i obserwowałam jak to się dalej potoczy,ale z czasem powoli zaczęłam jej odwzajemniać te spojrzenia, dotyk itd. Jej się to wyraźnie podobało bo sama otwarcie mi o tym mówiła,że ma gęsią skórkę. Raz narysowała mi serduszka na ośnieżonym samochodzie. Tylko jest jedno ALE...ona nie stara się ze mną utrzymywać kontaktu poza pracą. Ja zaproponowałam dwa razy kawę po pracy i za każdym razem niby była zajęta, miała plany i " może uda nam się zgrać innym razem".
Po tygodniu zaproponowała żebym może wpadła na kawę do niej i jej faceta. I wpadłam na tę kawę z czystej ciekawości. On cały czas z nami siedział i rzucał jakieś dwuznaczne teksty więc przyszło mi do głowy,że może oni szukają dziewczyny do trójkąta.Mimo to w pracy cały czas zachowuje się tak jak to opisałam.
Ona mnie strasznie kręci i dobrze o tym wie, najchętniej to bym ją przyparła do ściany jak jesteśmy same. Chyba nigdy do tej pory nie czułam takiego pożądania do drugiej kobiety!
Ale chyba muszę sobie odpuścić bo inaczej się zamęcze. Te spojrzenia, dotyk powodują,że ona ciągle tylko podsyca to moje pożądanie i nic z tym nie robi. Tak jakby się tym bawiła i dowartościowywała jednocześnie. Jak widzi ten mój " głodny" wzrok to jakby się tym napawała
Co Wy o tym myślicie? Odpuścić definitywnie?
victoria1199
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 23 lip 2021, o 18:38

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: victoria1199 » 25 wrz 2022, o 18:34

LaraCroft28 pisze:
22 wrz 2022, o 17:23
Cześć dziewczyny :wink:
Muszę się Was poradzić bo już sama nie wiem co zrobić...
Jestem kobietą biseksualną, kobiety pociągają mnie od 17 roku życia. Do tej pory tworzyłam związki z mężczyznami co nie znaczy,że przestałam czuć pożądanie do kobiet.
No i pech chciał,że w nowej pracy poznałam kobietę przez którą demony z przeszłości wróciły.
Pani Y jest strasza ode mnie 6 lat ( ja 28, ona 34)pracujemy na tych samych stanowiskach, ma partnera i jest na etapie kiedy stara się o dziecko.
Kiedy rok temu zaczęłyśmy razem pracować to od razu zaświeciła mi się jakąś lampka,że coś tu chyba jest na rzeczy. Długie spojrzenia, ciągle mi się przygląda, zaczepia, dotyka, siada tak blisko żeby mnie dotykać swoim ciałem, widze że jest zazdrosna jak żartuje z innymi dziewczynami. Ja na początku zachowywałam się normalnie i obserwowałam jak to się dalej potoczy,ale z czasem powoli zaczęłam jej odwzajemniać te spojrzenia, dotyk itd. Jej się to wyraźnie podobało bo sama otwarcie mi o tym mówiła,że ma gęsią skórkę. Raz narysowała mi serduszka na ośnieżonym samochodzie. Tylko jest jedno ALE...ona nie stara się ze mną utrzymywać kontaktu poza pracą. Ja zaproponowałam dwa razy kawę po pracy i za każdym razem niby była zajęta, miała plany i " może uda nam się zgrać innym razem".
Po tygodniu zaproponowała żebym może wpadła na kawę do niej i jej faceta. I wpadłam na tę kawę z czystej ciekawości. On cały czas z nami siedział i rzucał jakieś dwuznaczne teksty więc przyszło mi do głowy,że może oni szukają dziewczyny do trójkąta.Mimo to w pracy cały czas zachowuje się tak jak to opisałam.
Ona mnie strasznie kręci i dobrze o tym wie, najchętniej to bym ją przyparła do ściany jak jesteśmy same. Chyba nigdy do tej pory nie czułam takiego pożądania do drugiej kobiety!
Ale chyba muszę sobie odpuścić bo inaczej się zamęcze. Te spojrzenia, dotyk powodują,że ona ciągle tylko podsyca to moje pożądanie i nic z tym nie robi. Tak jakby się tym bawiła i dowartościowywała jednocześnie. Jak widzi ten mój " głodny" wzrok to jakby się tym napawała
Co Wy o tym myślicie? Odpuścić definitywnie?
ja bym zaczela ja ignorowac, bo moze tak byc ze laska sie toba bawi :/ moja szefowa robila mi czesto zdjecia ,,niby do protokolu'' a potem tych zdjec nie widzialam, takze pewnie pokazywala mezowi bo szukali kogos do trojkata albo cos...jesli cos co niej czujesz to bym to na twoim miejscu przerwala i zobaczyla co zrobi. Jesli chcesz sie z nia tylko i wylacznie przespac to zrob pierwszy krok :P
LaraCroft28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2022, o 15:28

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: LaraCroft28 » 3 paź 2022, o 16:11

Chciałabym się z nią przespać,ale jej facet jest mi tam totalnie zbędny...w sensie nie rozpatruję trójkąta, a po drugie pracujemy razem więc i tak nic się nie wydarzy. Ja obstawiam,że ona chce się dowartościować i to generalnie łechta jej ego ale nic z tym nie zrobi bo pewnie kocha faceta. Tylko dla mnie te jej podchody są strasznie męczące, te spojrzenia itd bo mnie to nakręca i ja ciągle muszę tłumić te emocje i nie mogę jej sobie wybić z głowy przez to:/
Dodatkowo chyba też zachowuje się jak idiotka bo czasami ulegam temu jej flirtowi i też odwzajemniam te spojrzenia i ten dotyk. A następnego dnia dopada mnie dół bo dociera do mnie,że przecież i tak nic z tego i wtedy próbuje się zdystansować. I tak trwa to błędne koło,a ja psychicznie mam już dosyć. Tylko ta relacja z nią działa jak narkotyk, nie potrafię tego zakończyć bo prędzej czy później j tak wracam
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: Wiosennagwiazda » 17 paź 2022, o 22:36

Stara sie o dziecko, czyli aktywnie wspolzyje....ze swoim menem.
To mnie od razu zniechecilo, z przymusu tego seksu chyba nie ma :podbite oczko: ?
To sie nie kalkuluje. Ty masz tylko akcje z nia , a ona z Wami :wink:
LaraCroft28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2022, o 15:28

Re: Szefowa chce czegoś więcej?

Post autor: LaraCroft28 » 29 paź 2022, o 13:52

W ostatnim czasie zaproponowałam żebyśmy wyszły razem do knajpy. No i wyszłyśmy...na spotkaniu było miło, flirtowała ze mną no i ja zdobyłam się na odwagę by zapytać jak mam rozumieć to co się dzieje w pracy, w sensie to zachowanie w stosunku do mnie. Bo generalnie wyczuwam flirt. Ona się wszystkiego wyparła, powiedziała,że ma faceta, stara się o dziecko i nie gustuje w kobietach. Ja powiedziałam,że ok. Że wolałam zapytać i mieć jasną sytuację. I teraz uwaga! Jak wróciłyśmy do pracy to ja po tym co mi powiedziała przestałam ją adorować, flirtować, dotykać itd. Ona chodzi wściekła i generalnie chyba się mści. Jest złośliwa
i " umila" mi pracę, ma o coś pretensje itd.
No i o co tu chodzi? Chyba nie ma nic złego w tym,że zadałam jej pytanie o ten flirt w pracy, skoro okazuje mi zainteresowanie to mam prawo zapytać. Odpowiedziała konkretnie,że nie gustuje w kobietach więc co ona teraz odstawia?
ODPOWIEDZ