Relacje z dziewczyną siostry

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
przytulanka91
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2022, o 19:43

Relacje z dziewczyną siostry

Post autor: przytulanka91 » 28 sie 2022, o 09:06

Czesc dziewczyny. Ostatnio u mnie ciągle jakieś dramaty, jeśli któreś śledzą forum na biezaco to pewnie kojarzą :P
Postaram się nakreślić temat, który mnie od zawsze męczy. Chodzi tu właśnie o partnerkę mojej siostry. Mają za sobą długi staż, jak to bywa mają wzloty i upadki ale ja nie o tym. Chodzi o to, że zawsze hmm, tolerowalam ja, nie darzylam jakimś super wow "lubieniem". Ale już od jakiegoś czasu jej zachowanie, styl bycia i ogólnie zachowanie strasznie mnie wk#rwia. Życie tak się potoczyło, że aktualnie widzimy się codziennie i to mnie najbardziej irytuje. Poziom tego wszystkiego już dawno sięgnął szczytu przez jej ostatnie wybryki i no właśnie...
Nie tak dawno znajoma stwierdziła, że niepotrzebnie tłumie w sobie różne emocje, co jest akurat prawda. A jest tak dlatego, że nie chce nikogo urazić itp, wiecie pewnie jak to jest. Ale postanowiłam się przełamać i od słowa do słowa, zakomunikowalam lubej mojej siostry, że jednak nigdy się nie dogadamy bo mamy inne charaktery. I zgadnijcie jaka jest reakcja ich obu? Ano taka, że jestem chamska i wymieniać można dalej.
Inaczej już się nie da tak żyć, a ciągnie się to już kilka lat. Miałyście podobna historię, że "wypadało" Kogoś tolerować i gryźć się w język tylko dlatego, że jest "wrażliwy" I był z najbliższego otoczenia?
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Relacje z dziewczyną siostry

Post autor: Clorocs » 22 wrz 2022, o 12:28

Ja mam świetne relacje z dziewczyną siostry 😎
ODPOWIEDZ