I co dalej

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

I co dalej

Post autor: Renata421 » 9 paź 2022, o 12:31

Witam, co mam zrobić sama nie wiem jestem w związku ze wspaniałą kobietą, która mnie docenia, która o mnie dba daje mi ciepło i wszystko, czego nie miałam, ale nagle zaczyna śnić mi się była dziewczyna, która kochałam kiedyś chodź poprzednia dziewczyna olewała mnie grała na uczuciach olewała to jednak mam mętlik w głowie przez sny i nie mogę przestać myśleć co robić.
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: I co dalej

Post autor: Mayali » 9 paź 2022, o 20:11

Renata421 pisze:
9 paź 2022, o 12:31
Witam, co mam zrobić sama nie wiem jestem w związku ze wspaniałą kobietą, która mnie docenia, która o mnie dba daje mi ciepło i wszystko, czego nie miałam, ale nagle zaczyna śnić mi się była dziewczyna, która kochałam kiedyś chodź poprzednia dziewczyna olewała mnie grała na uczuciach olewała to jednak mam mętlik w głowie przez sny i nie mogę przestać myśleć co robić.
Śnienie... mój ulubiony temat.
Przypomnij sobie miejsce, w którym śni Ci się ta dziewczyna. Scenerię, innych ludzi, emocje, które temu towarzyszą, drogę, środki transportu, drobiazgi, które rzucają się w oczy, które pozornie są bez znaczenia ale widzisz je wyraźnie etc. Potem zastanów się nad symboliką, która jest tylko Twoja. Spróbuj uświadomić sobie co symbolizuje każdy, ważny przedmiot, pomieszenie, budynek, sceneria, poszczególne osoby... szybko się okaże, że Twoja podświadomość mówi do Ciebie o niezaspokojonych potrzebach, wewnętrznych konfliktach lub stanie psychicznym, w którym się znajdujesz. Ten sen może nie być dla Ciebie wspomnieniem jakiejś dziewczyny ale niezakończonych, niezałatwionych spraw w emocjach i psychice...
Jak masz problem z symboliką to poszukaj w słownikach symboli (nie w internetowych sennikach) archetypowych znaczeń.
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: I co dalej

Post autor: 0k0b0ga » 10 paź 2022, o 12:22

0bstawiam, ze boisz sie bliskosci albo że masz wzorzec doceniania tego, co wywalczysz, a nieceniania tego, o co nie walczysz. https://www.psychowiedza.com/2015/11/li ... matow.html
Betelgeza7
Posty: 6
Rejestracja: 4 paź 2022, o 15:30

Re: I co dalej

Post autor: Betelgeza7 » 10 paź 2022, o 17:09

Jeśli jesteś z kobietą, ktoś daje Ci spełnienie to dziwi mnie, że na podstawie jedynie snów masz rozterki uczuciowe. To tylko sny, a nie realne działania. Poza tym skoro dziewczyna o której śnisz nie była dla Ciebie dobra to już tym bardziej nie powinnaś zaprzątać sobie nią głowy.
Tak sobie myślę, że jeśli masz jakieś wątpliwości to może kobieta z którą jesteś nie daje Ci wszystkiego czego potrzebujesz
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: I co dalej

Post autor: nataliagk » 10 paź 2022, o 19:08

Być może te sny oznaczają wewnętrzną walkę, którą prowadzi Twoja podświadomość o to, którą z nich wybrać. Ale to tylko sny. Ważne jest do kogo biegną Twoje myśli od razu po przebudzeniu i kogo Ci brakuje, gdy budzisz się sama...
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: I co dalej

Post autor: goreka » 10 paź 2022, o 21:37

Sny nic nie znaczą. Może myślisz ostatnio, wspominasz i dlatego śniłaś o byłej...
Choć z drugiej strony, mi przyśnił się kolega (chłopak koleżanki) z podstawówki. Nie mam z nim od 8 klasy żadnego kontaktu i nigdy przenigdy nie myślałam o nim. Więc przyśnił mi się, uprawialiśmy sex, a w jego trakcie okazało się, że on ma kobiece piersi.
Kto za snami nadąży?
Jak Ci dobrze z obecną i jest między wami coś więcej - nie wymyślaj
Awatar użytkownika
FrejaDraco
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 2 gru 2018, o 00:45

Re: I co dalej

Post autor: FrejaDraco » 10 paź 2022, o 23:38

Sny to tylko sny. A złą partnerkę, paradoksalnie, jest dużo trudniej zapomnieć, bo generuje w nas mnóstwo emocji, a te emocje sprzyjają tworzeniu śladów pamięciowych, nawet jeżeli w dużej części są nieprzyjemne.

Się przyśniło, to się odeśni. I nie przyjmuj tylko przypadkiem myślenia, typu, że jak ktoś do ciebie we śnie "przychodzi", to to to o czymś świadczy, że jesteście sobie przeznaczone itp. Potraktuj to raczej jako nieuporządkowany bałagan w głowie, który należy zostawić za sobą i skupić się na tym, ku czemu obecnie dążysz.
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 11 paź 2022, o 01:13

Dziękuję wszystkim bardzo za wypowiedzi tak macie rację, ale jeden sen narobił mi bałagan w głowie, gdzie nie mogę przestać o niej myśleć nie czuje się z tym dobrze, ponieważ jestem w związku od obecnej kobiety otrzymuje wszystko, czego mi brakowało miłość ciepło zainteresowanie zaangażowanie, gdzie w poprzednim związku nie otrzymywałam tego muszę się jak najszybciej wyzbyć tych myśli za dużo przez tę osobę cierpienia łez kłamstw było.
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: I co dalej

Post autor: Mayali » 11 paź 2022, o 09:02

Renata421 pisze:
11 paź 2022, o 01:13
Dziękuję wszystkim bardzo za wypowiedzi tak macie rację, ale jeden sen narobił mi bałagan w głowie, gdzie nie mogę przestać o niej myśleć nie czuje się z tym dobrze, ponieważ jestem w związku od obecnej kobiety otrzymuje wszystko, czego mi brakowało miłość ciepło zainteresowanie zaangażowanie, gdzie w poprzednim związku nie otrzymywałam tego muszę się jak najszybciej wyzbyć tych myśli za dużo przez tę osobę cierpienia łez kłamstw było.
Już zrobiłaś dobry krok w kierunku uświadomienia sobie sensu tego snu, że osoba ze snu uosabia to, czego nie chcesz i już nie potrzebujesz w swoim życiu. Sen zmusił Cię to do przyjrzenia się temu, co posiadasz i docenienia tego. Masz wspaniałą partnerkę, zaproś ją teraz w jakieś fajne miejsce. Zrób jej miłą niespodziankę i zobacz jak pięknie się ucieszy. Dzięki temu zbliżysz się do niej jeszcze bardziej, przekierujesz swoje skupienie na to, co jest dla Ciebie teraz ważne i dobre i odwrócisz uwagę małpiego umysłu od tego, co Cię wybiło z równowagi. Pomyśl o tym, co sprawia jej przyjemność, jakiś drobiazg, kwiatek, czekoladka, kawa z ulubioną przyprawą?
Sny to część naszej nieuświadomionej psychiki. Unikanie jej, umniejszanie jej znaczenia, spychanie na dalszy plan będzie miało swoje konsekwencje w przyszłości. Rzeczywistość jest warta tego, aby ją pielęgnować. Ja lubię się przyglądać mocnym snom, bo wtedy wykonuję najważniejszą pracę nad sobą i nad rzeczywistym życiem, którym żyję.
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 16 paź 2022, o 20:47

I znów mam mętlik w głowie nie wiem co robić lub nic nie robić nie mogę krzywdzić niewinnych osób
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: I co dalej

Post autor: AniaMac » 16 paź 2022, o 21:20

Porozmawiaj na ten temat z obecną partnerką. Podziel się swoimi rozterkami. Ewentualnie napisz do byłej, skonfrontuj to co czujesz z rzeczywistością, dla siebie samej, ewentualnie napisz list do byłej, który potem spalisz. Zawrzyj w nim wszystkie swoje emocje, dobre i złe, wykrzycz, wypłacz, wytuptaj, daj sobie czas na żałobę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Wybacz sobie, za swoją bezsilność w tamtym związku, czy za swoje trwanie w nim zbyt długo, wybacz sobie, wybacz byłej, bo ta krzywda której doznałaś to tylko kolejna lekcja, kolejne doświadczenie. Zrób to dla siebie. Zrób cokolwiek, nie ma sensu trwać w niewygodnej pozie. Zmień coś, wykonaj ruch. Zrób coś. Zadzwoń, napisz, podziel się z obecną partnerką, wytuptaj, zapomnij .
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 16 paź 2022, o 22:25

A gdy serce,walczy z rozumiem rozum mówi tak serce inaczej
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 16 paź 2022, o 22:26

Renata421 pisze:
16 paź 2022, o 22:25
A gdy serce,walczy z rozumiem rozum mówi tak serce inaczej
Chodź obecna partnerka daje mi wszystko, czego nie miałam ciepło troskę szacunek to dlaczego serce wariuje
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: I co dalej

Post autor: Mayali » 17 paź 2022, o 06:49

Renata421 pisze:
16 paź 2022, o 22:26
Renata421 pisze:
16 paź 2022, o 22:25
A gdy serce,walczy z rozumiem rozum mówi tak serce inaczej
Chodź obecna partnerka daje mi wszystko, czego nie miałam ciepło troskę szacunek to dlaczego serce wariuje
To nie miłość tylko nieukojone pragnienie.
Nie przepracowałaś tej straty i ona się o to upomniała.
Teraz zaakceptuj to, jak się czujesz... zaobserwuj swoje wariujące emocje z dystansu, spójrz, na siebie jak obserwator. Podejmij tą próbę tyle razy ile będzie trzeba, aż się uda... Porozmawiałabym o tym z kimś bliskim ale niekoniecznie z obecną partnerką. Po prostu z kimś bliskim, kto również będzie mógł spojrzeć na to z dystansu.
Pytania
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2022, o 20:09

Re: I co dalej

Post autor: Pytania » 17 paź 2022, o 21:35

Renata421 pisze:
9 paź 2022, o 12:31
Witam, co mam zrobić sama nie wiem jestem w związku ze wspaniałą kobietą, która mnie docenia, która o mnie dba daje mi ciepło i wszystko, czego nie miałam, ale nagle zaczyna śnić mi się była dziewczyna, która kochałam kiedyś chodź poprzednia dziewczyna olewała mnie grała na uczuciach olewała to jednak mam mętlik w głowie przez sny i nie mogę przestać myśleć co robić.
Na samym początku polecałabym chwycić za słownik ortograficzny.
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 18 paź 2022, o 03:06

Spoko lecz jestem tu z problemami uczuciowymi a nie z organicznymi więc jeśli nie masz nic do powiedzenia to wylizuj
Renata421
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 9 sty 2022, o 18:53

Re: I co dalej

Post autor: Renata421 » 18 paź 2022, o 12:50

Renata421 pisze:
18 paź 2022, o 03:06
Spoko lecz jestem tu z powodu rozterek miłosnych a nie z powodu problemów z ortografii więc jak nie masz.do powiedzenia nic sensownego to się nie odzywaj najzwyczajniej
ODPOWIEDZ