Czuję, że między nami jest coś więcej.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Zuzu_3436
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 lis 2022, o 20:16

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Zuzu_3436 » 2 gru 2022, o 22:46

*tak samo i w tym samym czasie
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: goreka » 3 gru 2022, o 08:19

Biseksualność jak w mordę strzelił. Ja jestem teraz z dziewczyną i żadnen inny i żadna inna mnie nie pociąga. Czy to znaczy że jestem aseksualna?
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: osiol » 3 gru 2022, o 12:38

Moja dziewczyna jest ze mną od 14 lat, wcześniej też była z kobietą, a mimo to nadal jest osobą biseksualną. Orientacja jej się nie zmieniała, niezależnie od tego z kim się wiązała.
coznowu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2022, o 22:32

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: coznowu » 3 gru 2022, o 12:51

osiol pisze:
3 gru 2022, o 12:38
Moja dziewczyna jest ze mną od 14 lat, wcześniej też była z kobietą, a mimo to nadal jest osobą biseksualną. Orientacja jej się nie zmieniała, niezależnie od tego z kim się wiązała.
Kocham osioła bo fajnie gada, znaczy jestem osiołolubna. a jako ze jestem demik to bez lubnosci bara bara ani rusz. Teraz jestem osiołolubna ale
jak zagada głupio to zmienie lubność. I co mi zrobicie?
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: LastBreath » 3 gru 2022, o 13:38

Wszelka odmienność i to co nie wpisuje się w ogólnie przyjęte trendy na ogół spotyka się z negacją i postawą obronną. Odwróćmy sytuacje. Homofob mówi zadeklarowanej lesbijce, że sypia z kobietami bo nigdy nie trafiła na porządnego faceta, który porządnie by ją „wygrzmocił”, na co les odpowiada, że coś mu się popierdzieliło, faceci jej nie kręcą i już. Oczywiście homofob dalej się upiera „nie masz racji, wypierasz to ze lubisz facetów! oszukujesz samą siebie”… bla bla bla.. Brzmi podobnie? Dlaczego na sile próbujecie coś komuś wmówić? Wiecie lepiej od samej osoby zainteresowanej kim jest i dlaczego??? Bo nie wpisuje się to w wasz światopogląd? Całkiem to zabawne :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: osiol » 3 gru 2022, o 15:21

Tak tak :) Cokolwiek powiesz :)
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: LastBreath » 3 gru 2022, o 15:53

Rany julek aż mi ulżyło 🤓 uff ufff…. Kamor z serca :poop:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: goreka » 3 gru 2022, o 16:26

A potem mały prezesik mówi to co mówi
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: LastBreath » 3 gru 2022, o 17:14

goreka pisze:
3 gru 2022, o 16:26
A potem mały prezesik mówi to co mówi
No tak faktycznie…. Ale w sumie co ma piernik do wiatraka? :cool: :cool: mały prezesik może mówić co chce bo jest coś takiego jak wolność słowa.. podobnie jak „fader R” czy inni jemu podobni. Zauważ, że oni tez narzucają swoje zdanie wiec może poniekąd masz racje ;) to czy ktoś w to wierzy to inna sprawa. Nie widzisz pewnych podobieństw w upartym odmawianiu innym bycia sobą według ich własnych odczuć i doświadczeń bo według kogoś tam coś takiego nie istnieje? Bo jego racja jest wyższa? Podobieństw do propagowania chociażby tezy, że lgbtq+ to nie ludzie tylko ideologia? że homoseksualizm nie oznacza miłości do tej samej płci tylko jest zwykłym zboczeniem? Bo oni tak uważają.. wiesz.. kiedyś i z Kopernika się śmiali bo nie widzieli :pilka:

Podobnie możemy porozmawiać o wyższości tezy o pochodzeniu człowieka od małpy nad tą o pochodzeniu od Boga.. albo i na odwrót jak ktoś woli.
Awatar użytkownika
Bolero
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2021, o 21:00

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Bolero » 3 gru 2022, o 17:58

LastBreath pisze:
3 gru 2022, o 13:38
. Homofob mówi zadeklarowanej lesbijce, że sypia z kobietami bo nigdy nie trafiła na porządnego faceta, który porządnie by ją „wygrzmocił”, na co les odpowiada, że coś mu się popierdzieliło, faceci jej nie kręcą i już. Oczywiście homofob dalej się upiera „nie masz racji, wypierasz to ze lubisz facetów! oszukujesz samą siebie”… bla bla bla.. Brzmi podobnie?
Ale dlaczego wyzywasz od homofobów wyznawców Twojej teorii o płynność orientacji? Przecież to są Twoje słowa, orientacja może się zmienić i tę lesbijkę może w pewnych warunkach zacząć kręcić mężczyzna, widocznie ta konkretna lesbijka nie wiedziała, że jest płynność orientacji, lub to nie był ten, który sprawił że jej się zmieniło. On się nie upiera, on jest po prostu oświecony i wie, że ta dziewczyna nie ma racji, że orientacja jest stała.
No chyba, że robimy jeszcze większą dziwkę z logiki i uznajemy, że ta płynność to działa tylko w jedną stronę i tylko kobiecie hetero może się zmienić :czerwononosyrenifer:
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: LastBreath » 3 gru 2022, o 18:23

Bolero pisze:
3 gru 2022, o 17:58
LastBreath pisze:
3 gru 2022, o 13:38
. Homofob mówi zadeklarowanej lesbijce, że sypia z kobietami bo nigdy nie trafiła na porządnego faceta, który porządnie by ją „wygrzmocił”, na co les odpowiada, że coś mu się popierdzieliło, faceci jej nie kręcą i już. Oczywiście homofob dalej się upiera „nie masz racji, wypierasz to ze lubisz facetów! oszukujesz samą siebie”… bla bla bla.. Brzmi podobnie?
Ale dlaczego wyzywasz od homofobów wyznawców Twojej teorii o płynność orientacji? Przecież to są Twoje słowa, orientacja może się zmienić i tę lesbijkę może w pewnych warunkach zacząć kręcić mężczyzna, widocznie ta konkretna lesbijka nie wiedziała, że jest płynność orientacji, lub to nie był ten, który sprawił że jej się zmieniło. On się nie upiera, on jest po prostu oświecony i wie, że ta dziewczyna nie ma racji, że orientacja jest stała.
No chyba, że robimy jeszcze większą dziwkę z logiki i uznajemy, że ta płynność to działa tylko w jedną stronę i tylko kobiecie hetero może się zmienić :czerwononosyrenifer:
Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Plaga dzisiejszych czasów :roll:

Kończę te jałową dyskusje :D życzę miłego bytowania w swoim alternatywnym świecie
Awatar użytkownika
Bolero
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2021, o 21:00

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Bolero » 3 gru 2022, o 18:28

Ach. Tak właśnie myślałam :czerwononosyrenifer: :slonko:
Imelda
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 4 mar 2020, o 21:31

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Imelda » 3 gru 2022, o 21:30

LastBreath pisze:
3 gru 2022, o 17:14
Podobieństw do propagowania chociażby tezy, że lgbtq+ to nie ludzie tylko ideologia?
Tak długo jak w skrócie LGBT będzie się wciskać literę T, która nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną, tak długo mówienie o ideologii będzie uzasadnione.

Ja od dawna używam skrótu LGB, bo w nim faktycznie chodzi o ludzi, dla których wspólnym mianownikiem jest orientacja seksualna. Mnie interesują prawa osób homoseksualnych i nie czuję żadnej wspólnoty ze środowiskiem trans, które zresztą szkodzi wizerunkowo osobom homo.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: biedronca » 4 gru 2022, o 09:38

@imelda
Ja myślę, że Ty szkodzisz wizerunkowo osobom homo, nie czuję z Tobą żadnej wspólnoty i powinno być Ci wstyd. Poza tym zatrzymałaś się w przyswajaniu informacji lata temu i przegapiłaś pozostałe literki.

I jeżeli potrzebujesz mówić tylko o orientacji psycho-seksualnej, możesz przecież mówić o osobach nieheteronormatywnych. Po co używać wykluczających skrótowców?
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: goreka » 4 gru 2022, o 13:15

Imelda pisze:
3 gru 2022, o 21:30
LastBreath pisze:
3 gru 2022, o 17:14
Podobieństw do propagowania chociażby tezy, że lgbtq+ to nie ludzie tylko ideologia?
Tak długo jak w skrócie LGBT będzie się wciskać literę T, która nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną, tak długo mówienie o ideologii będzie uzasadnione.

Ja od dawna używam skrótu LGB, bo w nim faktycznie chodzi o ludzi, dla których wspólnym mianownikiem jest orientacja seksualna. Mnie interesują prawa osób homoseksualnych i nie czuję żadnej wspólnoty ze środowiskiem trans, które zresztą szkodzi wizerunkowo osobom homo.
Nie znam osobiście Żadnej osoby transseksualnej. Z telewizji kojarzę tylko panią Grodzką. Jako lesbijka z dziada pradziada nie czuję, żeby osoby T jakoś szkodziły mi wizerunkowo. Wręcz przeciwnie czuje się z nimi połączona i uważam, że to co w Polsce je dotyka jest niedopuszczalne.

A to co piszesz Ty skierowałabym następująco: " kiedy Ci źle, krzycz! Ale nie [ciach] tak głośno, bo mi to przeszkadza "
coznowu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2022, o 22:32

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: coznowu » 4 gru 2022, o 17:51

Jak to dobrze że nie jesteśmy wszyscy tacy sami.

Poczuła coś. Czułość, sympatie. Ciało odebrało impuls, wrażliwe na czułość, dotyk. Kobieta sie zadumała i zapytała tez Was. Myśli, czy to coś znaczy. Muśnięcie dłoni spojrzenie.
To było takie najsuper.

A wy tu kurde eseje naukowe n.t. definicji literek. Burza w szklance.

Spoko. Malutkiej juz dawno tu nie ma.

My jesteśmy.😂
Koala1876
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2022, o 10:42

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Koala1876 » 4 gru 2022, o 18:30

Jak przeczytałam ten artykuł,to doszłam do wniosku, , że panie siebie lubią i lubią ze sobą przebywać.,Ale czy będzie coś więcej to nie wiadomo.Ja jestem homoseksualna,a mam koleżanki hetero i żadna nie jest zainteresowana kobietami,bo mają mężów.Ja owszem jedną lubię i się dobrze dogadujemy, ale to jest tylko koleżeństwo.I dlatego moje zdanie jest takie , że nie.
ROBACZEK1983
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2022, o 22:14

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: ROBACZEK1983 » 4 gru 2022, o 21:13

miss_nikita pisze:
2 gru 2022, o 20:22
Teoria o płynności seksualnej NIE OZNACZA, że homoseksualizm można leczyć i że można sobie zmieniać orientację z poniedziałku na wtorek, z wtorku na środę itd.

U zdecydowanej większości ludzi hetero, homo i bi orientacja jest stała i niezmienna. ALE zdarzają się wyjątki i istnieje niewielki odsetek ludzi, u których na różnych etapach życia orientacja może ulegać zmianom. I tyle.
To prawda osoba homo może stać się np bi i na odwrót hetero może stać się bi
Imelda
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 4 mar 2020, o 21:31

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Imelda » 4 gru 2022, o 23:46

goreka pisze:
4 gru 2022, o 13:15
Nie znam osobiście Żadnej osoby transseksualnej. Z telewizji kojarzę tylko panią Grodzką. Jako lesbijka z dziada pradziada nie czuję, żeby osoby T jakoś szkodziły mi wizerunkowo.
Grodzka akurat zachowuje się normalnie, ale taki Margot kompromituje tęczowe środowiska.
malutka908
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2022, o 14:53

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: malutka908 » 5 gru 2022, o 14:34

coznowu pisze:
4 gru 2022, o 17:51
Jak to dobrze że nie jesteśmy wszyscy tacy sami.

Poczuła coś. Czułość, sympatie. Ciało odebrało impuls, wrażliwe na czułość, dotyk. Kobieta sie zadumała i zapytała tez Was. Myśli, czy to coś znaczy. Muśnięcie dłoni spojrzenie.
To było takie najsuper.

A wy tu kurde eseje naukowe n.t. definicji literek. Burza w szklance.

Spoko. Malutkiej juz dawno tu nie ma.

My jesteśmy.😂

Jestem tu cały czas :D Tak, poczułam coś i wydaje mi się, że ona też. Pewne rzeczy można zauważyć. Uwielbiam ją , tak po prostu. Jej intelekt, osobowość, charakter. Ona mój też. Pamiętamy z rozmów najdrobniejsze szczegóły na swój temat. Pamięta co lubię, czego nie, obserwuje mnie uważnie i słucha. Potrafimy godzinami pisać ze sobą, tak, że nim się spostrzeżemy, jest 7 rano :wink: A potem mamy ochotę się przytulić do siebie. I piszemy to sobie. Ach.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: goreka » 5 gru 2022, o 18:03

malutka908 pisze:
5 gru 2022, o 14:34
coznowu pisze:
4 gru 2022, o 17:51
Jak to dobrze że nie jesteśmy wszyscy tacy sami.

Poczuła coś. Czułość, sympatie. Ciało odebrało impuls, wrażliwe na czułość, dotyk. Kobieta sie zadumała i zapytała tez Was. Myśli, czy to coś znaczy. Muśnięcie dłoni spojrzenie.
To było takie najsuper.

A wy tu kurde eseje naukowe n.t. definicji literek. Burza w szklance.

Spoko. Malutkiej juz dawno tu nie ma.

My jesteśmy.😂

Jestem tu cały czas :D Tak, poczułam coś i wydaje mi się, że ona też. Pewne rzeczy można zauważyć. Uwielbiam ją , tak po prostu. Jej intelekt, osobowość, charakter. Ona mój też. Pamiętamy z rozmów najdrobniejsze szczegóły na swój temat. Pamięta co lubię, czego nie, obserwuje mnie uważnie i słucha. Potrafimy godzinami pisać ze sobą, tak, że nim się spostrzeżemy, jest 7 rano :wink: A potem mamy ochotę się przytulić do siebie. I piszemy to sobie. Ach.
Flirt nie kosztuje. Cieszcie się nim, bo ładnie to brzmi. Chwili trwaj!
Zuzu_3436
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 lis 2022, o 20:16

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Zuzu_3436 » 6 gru 2022, o 23:33

goreka pisze:
3 gru 2022, o 08:19
Biseksualność jak w mordę strzelił. Ja jestem teraz z dziewczyną i żadnen inny i żadna inna mnie nie pociąga. Czy to znaczy że jestem aseksualna?
Tylko, że ja nie jestem z dziewczyną. Czuję coś do jednej, ale podobają mi się też inne. A faceci teraz w ogóle, nie zwracam na nich uwagi
coznowu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2022, o 22:32

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: coznowu » 7 gru 2022, o 13:57

malutka908 pisze:
5 gru 2022, o 14:34
coznowu pisze:
4 gru 2022, o 17:51
Jak to dobrze że nie jesteśmy wszyscy tacy sami.

Poczuła coś. Czułość, sympatie. Ciało odebrało impuls, wrażliwe na czułość, dotyk. Kobieta sie zadumała i zapytała tez Was. Myśli, czy to coś znaczy. Muśnięcie dłoni spojrzenie.
To było takie najsuper.

A wy tu kurde eseje naukowe n.t. definicji literek. Burza w szklance.

Spoko. Malutkiej juz dawno tu nie ma.

My jesteśmy.😂

Jestem tu cały czas :D Tak, poczułam coś i wydaje mi się, że ona też. Pewne rzeczy można zauważyć. Uwielbiam ją , tak po prostu. Jej intelekt, osobowość, charakter. Ona mój też. Pamiętamy z rozmów najdrobniejsze szczegóły na swój temat. Pamięta co lubię, czego nie, obserwuje mnie uważnie i słucha. Potrafimy godzinami pisać ze sobą, tak, że nim się spostrzeżemy, jest 7 rano :wink: A potem mamy ochotę się przytulić do siebie. I piszemy to sobie. Ach.
Może nie wszystko trzeba definiować. Flirt czy rodząca się głęboka przyjaźń. Moze zamiast deliberowac czy koła sie będą slizgac zbudować lokomomotywe i sprawdzić.Przytul sie śmiało i wyczytaj w Jej oczach i oddechu. Nie stanie sie przecież nic czego byście obie nie chciały.

Miłość niejedno ma imie A moze chodzi po prostu o czułośc. O drugiego człowieka.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czuję, że między nami jest coś więcej.

Post autor: Ella_Bronia » 14 gru 2022, o 19:32

Bolero pisze:
2 gru 2022, o 18:25
To Ty nie wiesz osiol, że można zmieniać orientację? Jak możesz być taka niedoinformowana. Ci którzy leczyli osoby z homoseksualizmu i doprowadzili do setek samobójstw, powinni co najmniej nobla dostać, bo dobrze wiedzieli co robią i że idą w dobrym kierunku! A taki hejt się na nich wylewa. Biedni ludzi :( Może utworzymy jakąś nagrodę pocieszenia dla tych wybitnych myślicieli? Każdy powinien wiedzieć, że orientację można zmienić. Szkoda, że te osoby, które nie potrafią pogodzić się z byciem homo, nie słyszały o tym i żyją w depresji. Może warto im uzmysłowić, że wystarczy chcieć i będą hetero?
Bo orientacji seksualnej nie zmienia się kiedy się tego chce, tylko kiedy orientacja seksualna zmieni się sama bez naszej intencji.
ODPOWIEDZ