Aplikacje.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Skrzydlata87
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 00:05

Aplikacje.

Post autor: Skrzydlata87 » 23 gru 2022, o 22:51

Hej.

Od pewnego czasu zauważam pewna lukę w środowisku L. Owszem są aplikacje randkowe, strony dla osób LGBT, ale mam wrażenie, że większość z nich opiera się na poszukiwaniu swojej drugiej połowy lub kogoś na chwilę.

A co z aplikacjami, stronami dla dziewczyn, które po prostu chciałaby się integrować, poznawać nowych znajomych itp.

Może znacie ?
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Aplikacje.

Post autor: spinaczka » 24 gru 2022, o 11:11

Na FB jest mnóstwo grup les. I co chwile są jakies spotkania i imprezy.
Jak masz profil na FB to dołącz do jakiejs aktywnej grupy i bierz udział w imprezach :)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Aplikacje.

Post autor: Wiosennagwiazda » 25 gru 2022, o 08:58

No tak dzialaja relacje,
prostu chciałaby się integrować, poznawać nowych znajomych itp
A potem
poszukiwaniu swojej drugiej połowy lub kogoś na chwilę
i od Ciebie zalezy, jak skoncza sie Twoje wyjscia;-)
Vibrys
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2021, o 09:21

Re: Aplikacje.

Post autor: Vibrys » 17 sty 2023, o 18:49

Też nad tym rozkminiałam, teoretycznie jest jeszcze Queer, chociaż nie jest nastawiony tylko na lesbijki, to można sobie zmienić opcje wyszukiwania. Tam też jest jakiś kwestionariusz i jeśli jest wypełniony to często jest zaznaczone czy dane panie szukają związku czy nie, a może nie są ukierunkowane tylko na jedno. Z aplikacji jest też Hornest, ale odradzam. Zainstalowałem z ciekawości. W większości są sami panowie (co absolutnie mnie nie zaskoczyło) niestety jak dostałam zdjęcie twarzy i penisa, to już doznałam szoku. Ale też marzy mi się aplikacja tylko dla pań. Coś w rodzaju bardziej Instagrama skrzyżowanego z Seksmisją.
ODPOWIEDZ