Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
cotton2
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2018, o 20:44
Lokalizacja: Instagram

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: cotton2 » 28 lis 2018, o 14:20

cotton2 pisze:
28 lis 2018, o 14:07
Cześć , hej , czołem .. :czerwononosyrenifer:

Chciałam się przywitać ze wszystkimi forumkowiczkami :) Przyjemnie się Was czyta, poruszacie interesujące tematy .. mam cichą nadzieję, że poprzez forum również można poznać kogoś sensownego..?
Jak to jest z Wami są pośród Was takie, które poznały tu kogoś interesujacego ? :wink:

Serdecznie pozdrawiam i do przeczytania :wink:

FORUMOWICZKAMI , no skąd tam to "K" !? -może miałam na myśli forumowiczki i jednocześnie kobiety przez wielkie "K" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fryzomania
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2018, o 12:03

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Fryzomania » 30 lis 2018, o 12:09

Witam wszystkich :D
Sklep fryzjerski Fryzomania.pl zaprasza
Pasht
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2018, o 07:50

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Pasht » 1 gru 2018, o 22:20

Halo.


Z tej strony 25letnia pannica chcąca nauczyć się francuskiego. Lubię kwiaty, sztukę, uwielbiam zwierzęta, czytanie o życiu innych ludzi. Mam manię suplementacji, jako że jestem chorowita. Ostatnio zaczęłam interesować się ziołami oraz tworzeniem perfum, kosmetyków, szminek etc.
Dałabym swoje zdjęcia, ale nie wiem czy jest temat na to. I też nie chciałabym, żeby ktoś z zewnątrz mnie rozpoznał.
Sindorei
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2018, o 00:59

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Sindorei » 2 gru 2018, o 01:21

Dobry wieczór drogie Panie.

Lat mam 30 i jestem z Gdańska. Nie za bardzo wiem jak zacząć .... Jestem transkobietą (nie bardzo chce tego ukrywać - zwłaszcza, że staram się być dosyć aktywistyczna) w szczęśliwym związku z moją ukochana Majeczka.

Przybyłam tutaj trochę z ciekawości (sama deklaruje się jako les), ale głównie dlatego, że organizuje wraz z autorką bloga ka.one.pl spotkania towarzyskie dla osób transpłciowych i dostałam dzisiaj cynga, że ktoś wrzucił ogłoszenie tutaj i uznałam, ze w sumie czemu nie zajrzeć ;) raczej mnie nie pogryziecie.

Parę słów kim jestem. Jak już pisałam wybiło mi 30 wiosen. Na codzień pracuję jako krzyżówka księgowej i analityczki w jednej z większej firm magazynowych w Polsce (tzw. człowiek - excel). Interesuje się z historią (mam nieskończone studia z jednej strony ze względu na rodzinę (mam długą i mało przyjemną historie z nimi), z drugiej ze względu na całą historię z płcią i odkrywaniem kim się jest), astronomia (kocham patrzeć w noce niebo), trochę komputerem (jestem graczem ;) i parę innych rzeczy.
Awatar użytkownika
FrejaDraco
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 2 gru 2018, o 00:45

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: FrejaDraco » 2 gru 2018, o 13:57

Cześć :)

Jestem dojrzałą biseksualną transseksualistką w dorosłym (bo osiemnastoletnim) związku.

Pisuję różne rzeczy: opowiadania, wiersze, skrypty w PHP i JS - czasami na nawet za to płacą.

Zajrzałam tutaj, bo jestem perwersyjna i lubię czytać, jak ludzie wywnętrzają się publicznie ze swoich skomplikowanych żywotów i emocji, a wszystkie transowe przypadki znam już na pamięć ;) No dobra - część waszych problemów i rozterek przypomina moje własne, więc może się nawet czegoś użytecznego dowiem, albo i sama powywnętrzam.

Miałam tu już kiedyś konto, ale się go nie dało reaktywować, więc stawiam nowe.

p.s. Nadmieniam, iż wcale nie zmówiłam się z tą panią powyżej. To jest najzupełniej spontaniczny najazd ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: ImaSumak » 2 gru 2018, o 16:43

Cześć,
Fajnie, że wpadłyście. Na to forum przychodzą czasem osoby transseksualne, które szukają pomocy. Poza tym fajnie poznać poglądy czy doświadczenia innych ludzi. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
szczurowata
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2018, o 21:23

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: szczurowata » 28 gru 2018, o 21:55

Witam Was :)

Na imię mam Debora, lat 20, mieszkam za granicą(Irlandia) ale pochodzę z Dolnego Śląska. Kocham zwierzęta i uczę się na weterynarza, sama mam dwa szczurki i psa. Chciałam się przywitać przed pisaniem na forum :)
alienshe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:38

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: alienshe » 4 sty 2019, o 19:39

siemacie!
ja: 26 lat, warszawianka z urodzenia i z przekonania:-)
uwielbiam czytać, głównie klasykę i literaturę współczesną.
jestem tu (na forum) chyba głównie po to, by poznawać nowe osoby oraz dać się poznać ;-)
przy okazji mam stracha przed publicznym pisaniem o sobie, więc rzadko będę się udzielać. skądinąd jestem raczej dość rozmowna i wygadana.
mam nadzieję, że zostanę na jakiś czas :slonko:
Bananowyczubek
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2019, o 02:25

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Bananowyczubek » 6 sty 2019, o 02:36

Hej hej :D
A ja mam lat 20 i sobie studiuje
Dopiero założyłam konto i odkrywam stronę, więc fajnie wszystkich przywitać 😁
Ogólnie kocham sport i gdyby nie studia to trenowałabym wszystko co sie da xd
Nie wiem co tu dużo mowic, po prostu ciesze sie, że dołączyłam :D
julia95anna
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2019, o 16:28

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: julia95anna » 11 sty 2019, o 16:46

Cześć, jestem Julia, mam 23 lata i mieszkam na stałe w Łodzi (chociaż do końca czerwca przebywam we Francji ze względu na studia), a konto postanowiłam założyć, żeby być na stronie bardziej aktywnie, bo do tej pory byłam raczej gościem :D
Szukam rozmowy, sposobu na miłe spędzenie czasu, przyjaźni. Może przyjdzie moment, kiedy zdecyduję się na poważniejszą relację, ale chyba na razie nie wszystko mam poukładane w sercu i w głowie. W każdym razie życzę wszystkim miłego dnia i zapraszam do kontaktu <3
stayinmyworld
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2019, o 01:38

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: stayinmyworld » 19 sty 2019, o 01:39

Witam :)
opium96
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:30

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: opium96 » 21 sty 2019, o 18:56

Cześć Wam,
mam na imię Roksana, 22 wiosny zawitały w moim życiu. Interesuje się podróżami, co przekłada się na to, że w wolnym czasie podróżuje sobie po Polsce odkrywając nowe miejsca. Chciałam napisać, że jestem "troche aspołeczna", ale nie da się być "troche". Zamiast na imprezy chodzę na samotne spacery. Alkoholu nie pije - bo nie lubie. Czasem, gdy jakiś serial mnie wkręci spędzam godziny przed telewiozrem dosłownie jedząc sezon za sezonem ( jakbyś ktoś chciał porozmawiać o jakimś serialu to zapraszam ). Jestem pracocholiczką, ale to tylko przez fakt taki, że w Polsce żeby zarobić trzeba brać nadgodziny, więc jak mam możliwości to z nich korzystam. Uwielbiam otwartych ludzi, pełnych życia, ambicji, pasji.... Zazdroszczę im! Ja jakoś trudnym człowiekiem jestem, nie wielu mnie rozumie, ale wystarczy że da mi się szanse, to jej nie marnuje :). Często zmienia mi się humor ( w zależności od ilości snu ), ale mimo tego zawsze staram się być sobą. Nie potrafię kłamać i kłamst nie toleruje. Jeśli jestem kogoś blisko, to potrafie uwierzyć w największą bzdurę. :D
Jadwisia
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2019, o 18:27

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Jadwisia » 29 sty 2019, o 20:06

Dobry wieczór -jestem nowa jak na razie rozglądam sie na forum .O sobie napiszę może troche pózniej :*
Pozdrawiam :cmok:
Gemini0606
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2019, o 16:28

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Gemini0606 » 7 lut 2019, o 23:46

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i jeszcze błądzę jak dziecko we mgle ;) mam jednak nadzieję w końcu dojść do ładu :cool: Lat 38, wysoka brunetka o niebieskich oczach z pasjami i szalonymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu :) w wielkim skrocie o mnie
za7lasami
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, o 18:35

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: za7lasami » 6 mar 2019, o 09:57

Cześć Kobietki,

Wita Was D. Z wa-wy. Wolny czas spędzam w siodle motocykla, roweru i na spaniu, które jest moim ważnym jeśli nie najważniejszym hobby :D . Lubie wycieczki, spontaniczne wyjazdy, spanie pod namiotem, kąpiele w jeziorze . Interesuje sie psychologia, polskim dizajnem, mechaniką i wszystkim co pochodzi z lat 70-90- od muzyki, po mode, kończąc na formach w motoryzacji.

Czytelniczka forum od niespełna tygodnia :)
piEs-nA-bAbY
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2019, o 15:26

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: piEs-nA-bAbY » 7 mar 2019, o 16:34

Witam Piękne Panie. Lat temu... wiele, pożegnałam się z forum. Tyle się wydarzyło, że ksiażkę niejedna można by napisać. Hasła do starego konta nie pamietam niestety. Starość, czy cuś? Ciekawa jestem czy ktoś ze “starej” paczki jeszcze zaglada. Tak z 10 lat temu i wiecej 😬
Awatar użytkownika
Black_Lady
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 261
Rejestracja: 18 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Black_Lady » 8 mar 2019, o 07:45

Witajcie ponownie 8)
Ostatnio 4 lata temu tutaj zaglądałam :shock:
Nie wiem czy są tutaj nadal osoby które były w czasach gdy byłam aktywniejsza na forum..Jak by nie było- pozdrawiam dawne bywalczynie,nowsze i calkiem nowe, stawiające swoje pierwsze kroki na forum :wink:
I przy okazji..
Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet :mrgreen:
piEs-nA-bAbY
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2019, o 15:26

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: piEs-nA-bAbY » 8 mar 2019, o 10:13

Ciagnie wilka do lasu :lol: Jak miło poczytać stare posty i powspominać. Nawet jakieś zdjęcia na portalu z moja facjata prZetrwaly. Ależ ja byłam piękna i młoda 😂
lawendowyswiat
Posty: 5
Rejestracja: 8 mar 2019, o 23:15

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: lawendowyswiat » 8 mar 2019, o 23:41

I ja tu zajrzałam po kilku latach, dzień dobry dla Każdej Pani z osobna :)
Murof123
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2018, o 13:37

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Murof123 » 3 kwie 2019, o 10:11

Witam wszystkich :cool:
Awatar użytkownika
QueenOfTheRings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 21:37

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: QueenOfTheRings » 6 kwie 2019, o 21:40

Cześć, jestem młoda duchem i ciałem ;). Na razie to tyle, bo lubię też tajemnice ;) Pozdrawiam
OnaOna79
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2019, o 23:17

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: OnaOna79 » 6 kwie 2019, o 23:29

Witam serdecznie. Rozglądam się tutaj i zapoznaję.....ale przywitać się można....moc pozytywnej energii ślę.
Evvka
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 09:01

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Evvka » 20 kwie 2019, o 16:17

Hej! 😊

Jestem na tym forum od dłuższego czasu, ale wcześniej nie byłam pewna, czy to miejsce także dla mnie.

Jestem Ewka, mam 21 lat, uwielbiam fantastykę socjologiczną, muzykę z lat '80 (goth rock, post punk, synth pop), poezję Edgara Allana Poe. Interesuję się koloryzacją włosów i kulturą skandynawską Działałam w oddolnych inicjatywach pozbawionych hierarchicznych struktur i opartych na demokracji bezpośredniej - związku zawodowym ZSP oraz Akcji Lokatorskiej pomagającej eksmitowanym ludziom.
Kocham filmy, piszę scenariusze "do szuflady". Jestem transpłciową kobietą, lesbijką - właśnie z tego powodu nie wiem czy to forum jest przyjazne, aczkolwiek miło byłoby się tutaj udzielać. 🙂
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: jasandra » 20 kwie 2019, o 18:09

Evvka pisze:
20 kwie 2019, o 16:17
Hej! 😊

Jestem na tym forum od dłuższego czasu, ale wcześniej nie byłam pewna, czy to miejsce także dla mnie.

Jestem Ewka, mam 21 lat, uwielbiam fantastykę socjologiczną, muzykę z lat '80 (goth rock, post punk, synth pop), poezję Edgara Allana Poe. Interesuję się koloryzacją włosów i kulturą skandynawską Działałam w oddolnych inicjatywach pozbawionych hierarchicznych struktur i opartych na demokracji bezpośredniej - związku zawodowym ZSP oraz Akcji Lokatorskiej pomagającej eksmitowanym ludziom.
Kocham filmy, piszę scenariusze "do szuflady". Jestem transpłciową kobietą, lesbijką - właśnie z tego powodu nie wiem czy to forum jest przyjazne, aczkolwiek miło byłoby się tutaj udzielać. 🙂
Czemu nie? Forum, wbrew pozorom, nie jest transfobiczne ;). Wiem, że niektórym trudno jest pojąć, że osoba trans może być też homo, ale sama znam takie dziewczyny i nie widzę w tym niczego dziwnego.
Zatem witamy!
karneolit
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2019, o 22:13

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: karneolit » 2 maja 2019, o 23:50

Witajcie:)
Cieszę się, że znalazłam to forum:) Mam 43 lata, choć zupełnie nie umiem tego przyjąć do wiadomości, nie wyglądam i nie zachowuję się. Lubię przyrodę, ruch i aktywność, szczególnie jeżdżenie na rowerze, różną działalność plastyczną, choć od dawna mi brak na to czasu, ale to się zmieni:) No i wiele innych zainteresowań. Raczej pogodnie patrzę na życie, choć ostatnie lata są dla mnie bardzo trudne, przechodzę przez ciągnący się rozwód, są dzieci, jest ciężko, bardzo ciężko... Ale mam już swoje mieszkanko, mały azyl, będzie dobrze:) A skąd się tu wzięłam? ze dwa lata temu doszłam do zrozumienia, dzięki komuś, że całe życie podobały mi się dziewczyny. I coraz mocniej widzę, że podobają mi się bardzo:)
Rita2593
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, o 16:11

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Rita2593 » 9 maja 2019, o 16:27

Witam wszystkich,
mam na imie Karolina, 25 lat i to chyba wsumie tyle co mam do powiedzenia na swój temat :oops: :o
Ceres2
Posty: 9
Rejestracja: 6 maja 2019, o 22:30

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Ceres2 » 9 maja 2019, o 21:50

Witam serdecznie wszystkich :) Jestem raczej z tych co bardzo mało mówią, zwłaszcza o sobie, dlatego na razie przysiądę sobie w kąciku, posłucham i pooglądam co się wokół dzieje.
alice_in_rain
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2019, o 12:28

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: alice_in_rain » 15 maja 2019, o 08:10

Witajcie!
Zaglądam tu o kilku dni ale dopiero teraz postanowiłam się przywitać, ponieważ poczułam, że chcę tu zostać na dłużej. Czuję taką wewnętrzną potrzebę.
Miłego dnia! :)
miomao
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, o 20:34

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: miomao » 15 maja 2019, o 20:36

cześć.
kobieca111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 11 kwie 2018, o 12:09

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: kobieca111 » 19 maja 2019, o 21:12

Przepraszam, przepraszam
Jestem Karolina pomyślałam, że się przedstawię :mrgreen:
ODPOWIEDZ