Pozegnalnia

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: Pozegnalnia

Post autor: utoo » 9 lut 2015, o 18:36

gimmeeverything pisze:zobacz Doktorku - specjalnie dla Ciebie doszło nawet do Utoo reaktywacji :shock: = "nie, nie możesz teraz odejść..." :nonono: :cool:

ps. witaj ponownie, Utoo :wink:
Cześć Gimmie ;-)
Na nic niestety moja interwencja :? chyba tylko pozostaje nam uzyc sily :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 9 lut 2015, o 20:25

utoo pisze:
Na nic niestety moja interwencja :? chyba tylko pozostaje nam uzyc sily :wink:
chyba raczej sposobu :wink: = jeśli będziemy baaaardzo niegrzeczne, to może wróci :cool: - a zupełnie serio: sądzę, że jednak należy uszanować tak stanowczą decyzję 8)

ps. Doktorku, nie bierz sobie do serca, że się na Tobie zawiodłam ...aczkolwiek powinnaś to pogrubić :cool: :lol: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: Pozegnalnia

Post autor: twoje_mojecudo » 12 lut 2015, o 15:22

gimmeeverything pisze: ps. Doktorku, nie bierz sobie do serca, że się na Tobie zawiodłam
Gim , zawsze powtarzam że jestem dla Ciebie najlepsza . Ale nie , Ty przecież musisz to sprawdzac . :roll: :P
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 12 lut 2015, o 18:13

twoje_mojecudo pisze: Gim , zawsze powtarzam że jestem dla Ciebie najlepsza . Ale nie , Ty przecież musisz to sprawdzac . :roll: :P
:hahaha:

to był ostatni raz :twisted: :twisted: :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
lewelof
super forma
super forma
Posty: 1525
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: lewelof » 7 lip 2015, o 11:24

przyszedł czas i na mnie, czas się skupić na rodzinie :D drogie foremki dzięki za wspólne dyskusje, na forum i na privie. :salut:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 7 lip 2015, o 18:57

lewelof pisze:przyszedł czas i na mnie, czas się skupić na rodzinie :D drogie foremki dzięki za wspólne dyskusje, na forum i na privie. :salut:
:zdziwiona: :wink:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Pozegnalnia

Post autor: Altena_Q » 14 lip 2015, o 21:57

Zainspirowana zachowaniem Babette, ogólnym trendem na forum, który dąży do wyśmiewania ludzi, oraz brakiem faktycznego "azylu" dla lesbijek, najwyższy czas aby dać sobie z tym forum spokój.
Życzę paniom i panom miłej zabawy.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Pozegnalnia

Post autor: babette_h » 14 lip 2015, o 22:51

Hm, najpierw oskarżasz mnie o trolling, potem piszesz, że przeze mnie odchodzisz. Master level :)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: Alpha » 15 lip 2015, o 09:04

babette_h pisze:Hm, najpierw oskarżasz mnie o trolling, potem piszesz, że przeze mnie odchodzisz. Master level :)
Cóż babette, Twoje inspiracje są warte założenia nowego, miernego zresztą, tematu a Alteny nazywasz oskarżaniem? Chyba coś nie halo droga pani. Na dodatek jest wiele prawdy w tym, że chłop jest tu chroniony jak okaz na wymarciu. Chyba na domiar nie zrozumiałaś wypowiedzi. Nie chłop jako podszywający się nick - bo wiadomo ze wykryć takiego niełatwo ale temat, który traktuje mężczyznę nieprzystojnie.
Altena_Q pisze:Zainspirowana zachowaniem Babette, ogólnym trendem na forum, który dąży do wyśmiewania ludzi, oraz brakiem faktycznego "azylu" dla lesbijek, najwyższy czas aby dać sobie z tym forum spokój.
Życzę paniom i panom miłej zabawy.
Szkoda Alteno_Q, Twoje wypowiedzi są przemyślane. Sensowne i nienapastliwe.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Pozegnalnia

Post autor: dalidaa » 15 lip 2015, o 11:43

Alpha pisze:
Szkoda Alteno_Q, Twoje wypowiedzi są przemyślane. Sensowne i nienapastliwe.
Szkoda... będzie tu Ciebie brakowało :(
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: moja_alchemia » 15 lip 2015, o 12:05

Alpha pisze: (..... ) ale temat, który traktuje mężczyznę nieprzystojnie.
hmm, a jak to jest u Was, dziewczęta i kobiety, lubicie dowcipy o blondynkach? albo te - "przyszła baba do lekarza ..."?
bo mnie zastanawia, co by było, gdyby zamiast blondynki wstawić bruneta, albo zamiast baby - chłopa, byłoby śmiesznie?
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lip 2015, o 12:18

moja_alchemia pisze: bo mnie zastanawia, co by było, gdyby zamiast blondynki wstawić bruneta, albo zamiast baby - chłopa, byłoby śmiesznie?
To wciąż mógłby być przedni dowcip :podbite oczko:
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: moja_alchemia » 15 lip 2015, o 12:24

Wiosennagwiazda pisze:
moja_alchemia pisze: bo mnie zastanawia, co by było, gdyby zamiast blondynki wstawić bruneta, albo zamiast baby - chłopa, byłoby śmiesznie?
To wciąż mógłby być przedni dowcip :podbite oczko:
no właśnie, ale jest "baba" czy "blondynka" z jakiegoś powodu - według mnie po to, żeby w zawoalowany sposób dewaluować kobiety, mnie to razi i chociaż się śmieję z tych dowcipów, to ich nie lubię,
zakładanie tematu o męskich wymiarach zaliczyłabym do dowcipów podobnego rodzaju,
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: Alfa_Omega » 15 lip 2015, o 12:47

moja_alchemia pisze:hmm, a jak to jest u Was, dziewczęta i kobiety, lubicie dowcipy o blondynkach? albo te - "przyszła baba do lekarza ..."? bo mnie zastanawia, co by było, gdyby zamiast blondynki wstawić bruneta, albo zamiast baby - chłopa, byłoby śmiesznie?

A ja uwielbiam kawały zarówno o babie i blondynkach (pewnie dlatego, że nie mam kompleksów i się z nimi nie identyfikuję) jak i o tępych, brudnych, śmierdzących facetach. Pewnie to kwestia szeroko rozwiniętego dystansu do świata, rzeczywistości i poczucia humoru, które pozwala śmiać się i z Monty Pythona i American Pie.

Jeden z moich ulubionych:
Co to jest poeta - blondynka - poeta?
.
.
.
.
.
Kazimierz Przerwa-Tetmajer :hahaha:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
tojanick
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: tojanick » 15 lip 2015, o 14:34

Altena_Q pisze:Zainspirowana zachowaniem Babette, ogólnym trendem na forum, który dąży do wyśmiewania ludzi, oraz brakiem faktycznego "azylu" dla lesbijek, najwyższy czas aby dać sobie z tym forum spokój.
Życzę paniom i panom miłej zabawy.
Wielka szkoda Altena ale dobrze Cie rozumiem, poza tym jesteś najporzadniejsza osoba jaka tutaj poznalam, no poprawie bo druga jest odbicie.

Jako, ze mam odwagę cywilna i nie musze się ukrywać za klonami to powiem, że to ja to_jest_nick. Mam bana na prawie miesiac przez babette, za to, że zglaszalam jej posty - jednozdaniowe, nie na temat, rozwalajace każdy watek, niestrawne i kpiace. Mamy tu taki tandem babette plus ImaSumak i latajaca za nimi Inter, ale może ta ostatnia sie opamieta.
To tak a propos czystek Japonko, powywalaj nas, to zostana Ci same wariatki, pseudoluzary, frustratki i rzecz jasna przebrani faceci. Permbanem tez wal smialo, zabierajac mi tym samym dostep do forum ale nie możesz mi odebrac czegoś, co sama chetnie oddam:-).
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lip 2015, o 15:51

tojanick pisze: babette, za to, że zglaszalam jej posty jednozdaniowe
Właśnie kwintesencja tkwi w jakości a nie ilości :wink:
Mamy tu taki tandem babette plus ImaSumak i latajaca za nimi Inter
Inter miotły nie ma .....
zostana Ci same wariatki, pseudoluzary, frustratki i rzecz jasna przebrani faceci
oooo i jeszcze dodać .... te zmieniające co rusz nicki.

A poza tym, dziewczyny żegnają się, po tygodniu wracają, inne zmieniają nicki i też wracają a inne po cichutku zaglądają i czytają.
Taki dział pożegnalnia bez pożegnania.
bikeowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 31 maja 2014, o 19:10

Re: Pozegnalnia

Post autor: bikeowa » 15 lip 2015, o 15:59

Bo tak to już jest:
kto nie chce nas swym odejściem smucić,
w chwili pożegnania planuje,
jak czym prędzej wrócić :D
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lip 2015, o 16:10

bikeowa pisze:Bo tak to już jest:
kto nie chce nas swym odejściem smucić,
w chwili pożegnania planuje,
jak czym prędzej wrócić :D
:sing: :sing:
tojanick
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: tojanick » 15 lip 2015, o 17:05

Faktycznie nie jesteś zbyt bystra Wiosenna;-)
Wiosennagwiazda pisze: Właśnie kwintesencja tkwi w jakości a nie ilości :wink:
Ale poczucie humoru chociaż masz:-)
Wiosennagwiazda pisze: Inter miotły nie ma .....
Jestes pewna? Az tak dobrze sie znacie;-) Ma nie tylko miotle ale i smietniczke...

oooo i jeszcze dodać .... te zmieniające co rusz nicki.

A poza tym, dziewczyny żegnają się, po tygodniu wracają, inne zmieniają nicki i też wracają a inne po cichutku zaglądają i czytają.
Taki dział pożegnalnia bez pożegnania.
Założyłam ten login tylko po to aby napisać post bo inaczej się nie da ale chyba to wiesz;-) Wiec wiele sie nie napodgladalam no i w przeciwieństwie do innych jestem tu tylko pod jednym nickiem. Może dla Ciebie les swiatek to
wszystko ale inni i bez forum mają ciekawe życie. Specjalnie dla Ciebie nastukalam tego posta na komórce, a teraz wybacz ale wracam do opalania, u mnie piekne słońce:-)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 15 lip 2015, o 17:42

tojanick pisze:przez babette, za to, że zglaszalam jej posty - jednozdaniowe, nie na temat, rozwalajace każdy watek, niestrawne i kpiące.
Babeta jest bardzo inteligentna i zrozumiałe, że jej riposty drażnią te bardziej ociężale i mniej sprytne.
Cieszę się, że wróciła, dzięki niej forum trzyma jakiś poziom.
tojanick
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: tojanick » 15 lip 2015, o 18:19

salami pisze:
tojanick pisze:przez babette, za to, że zglaszalam jej posty - jednozdaniowe, nie na temat, rozwalajace każdy watek, niestrawne i kpiące.
Babeta jest bardzo inteligentna i zrozumiałe, że jej riposty drażnią te bardziej ociężale i mniej sprytne.
Cieszę się, że wróciła, dzięki niej forum trzyma jakiś poziom.
Zdania typu:
- nie, to nie to
- nie wiem
- tak bywa

trolowanie, kpiny, watki z pytaniami i potem milczenie, brak własnego zdania.

podtrzymują czat ale nie poziom;-)
Na poprzednim nicku babette natrzaskala 5 tys. postow, spoko babette dasz rade.
No salami nie martw sie, zostanie Ci NT do rozmowy, wystarczajaco bystra, nawet chciała sie z Toba spotkac no bo z braku laku dobry kit:-)
tojanick
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: tojanick » 15 lip 2015, o 18:25

Moment, moment skoro to pozegnalnia to ja sie pozegnam jako to_jest_nick. Takze śmiało mozecie pouzywac bez obawy, że odpisze cieta ripista;-)
Żegnam lesby i.bi,mezatki,hetero i facetow, ociężale i bystre, wariatki i ciut normalne. Niedobrze mi od tego forum:-)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 15 lip 2015, o 18:28

Nie rozumiem polityki na tym forum. Moderatorka (Wiosenna) wyśmiewa dziewczyny, które wracają na forum, zaglądają.

Zalogowałam się przed rokiem zainspirowana działem Debata i aktywnością Aktualizacji. Potem ona znikła, a ja już zaległam. Aktualizacja nie pożegnała się, długo czekałam, ale nie widzę jej pod żadnym nowym Nickiem. Szkoda kolejnych "ubytków" - myślę, że trzeba ciekawe "uciekające" zachęcać do pozostania (jak ja kiedyś Nicka) a nie brać na ambicję, żeby poszły sobie precz.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 15 lip 2015, o 18:38

adama pisze:Aktualizacja nie pożegnała się, długo czekałam
:D
Może kiedyś wróci, wszak wszystkie wracają.
Aktualnie Aktualizacja ma dużo pracy.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 15 lip 2015, o 19:31

salami pisze:
adama pisze:Aktualizacja nie pożegnała się, długo czekałam
:D
Może kiedyś wróci, wszak wszystkie wracają.
Aktualnie Aktualizacja ma dużo pracy.
Poczekam 8)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Pozegnalnia

Post autor: babette_h » 15 lip 2015, o 20:19

Altena napisała dużo kąśliwych uwag o moderacji*, np. mając pretensje, że jakiś temat jeszcze wisi - za długo, albo nie powinien wisieć wcale. Bardziej przydałoby się zapytanie o pomoc, ale to akurat nigdy nie nadeszło.

Temat o spisku założyłam, bo poczułam się znużona i zmęczona oskarżeniami o sprzyjanie zielonym czy czerwonym, albo w paski, a także oskarżeniami o trolling. Zresztą spytałam w nim grzecznie o co chodzi, bo ja żadnego spisku nie widzę, ale chętnie się dowiem.

Tymczasem, to akurat moderatorki spędzają swój czas na czyszczeniu forum z trolli, które utrudniają rozmowy, czy wciskają się z reklamowym przekazem, albo tworzą sobie alternatywne wcielenia. Są też przypadki specjalne - osoby piszące celowo posty nie na temat, a następnie zgłaszające je do usunięcia i robiące aferę, że dzieje im się krzywda, czy też piszące do różnych moderatorek skargi na inne foremki i moderatorki, domagające się najwyraźniej za wszelką cenę choćby cienia uwagi (tak, tak, czekam na posta :cool: ).
A moderowałoby się łatwiej, gdyby ewentualne uwagi pisać w dziale pytań, a nie na przykład tak:


*
Altena_Q pisze:Tymczasem, jak już moderacja łaskawie pozwoliła na temat, wyraziła ironiczną radość, że temat się nie udał, no bo przecież nic wartościowego nie piszemy.
Altena_Q pisze:Zawiodłam się też wyjątkowo na moderacji. po wcześniejszych doświadczeniach spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Ale może i moderacji nie w smak, że kilka kobiet, które nigdy nie miały - lub/i nie chciały mieć doświadczeń z mężczyznami pragnie się zebrać i wymieniać poglądy. Cóż. Nie mam nic więcej do dodania.
Altena_Q pisze:Wow, różne osobliwości już były na tym forum, ale nikt jeszcze otwarcie nie bronił tego zawoalowanego gwałciciela i pedofila.
Chyba znowu czas na przerwę od KK, skoro takie rzeczy tu się pozwala wypisywać. Brawo, moderacjo
Altena_Q pisze:Widać faktycznie brak moderacji w ogłoszeniach - a administracji to najwyraźniej nie przeszkadza, bo problemy z wulgarnością i zboczeńcami trwają lata i nikt nic z tym nie robi.
Altena_Q pisze:Ale podejrzewam, że bynajmniej nie dlatego został zdjęty. Ot, ostatnie tygodnie pokazują jasno, że władze forum bardzo dbają o dobre samopoczucie tutaj panów, a co czują lesbijki jest o wiele mniej ważne.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 15 lip 2015, o 20:35

Oj Babette, przydałaby się dobra uczta ;)

Ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji, podziwiam ogrom pracy i entuzjazm, inteligencję i bystrość :) oraz takie działanie prospołeczne, ale dochodzą niekontrolowane emocje - trzeba je chyba przyhamować :shock:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lip 2015, o 21:50

adama pisze:Moderatorka (Wiosenna) wyśmiewa dziewczyny, które wracają na forum, zaglądają.
Adama, zapędziłaś się w interpretacji.
Mnie to cieszy, że wracają, w końcu dzięki nim forum wciąż się rozwija ;-)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 15 lip 2015, o 22:02

To oczywista oczywistość :wink: , dlatego mnie to tak zadziwiło :shock:

p.s. :cool: tak cieszy ..... złośliwie :cool:, takie głuptaki, żegnają się, a jednak wracają :evil: (żyć bez forum nie umieją :cool: )
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lip 2015, o 22:05

adama pisze: (żyć bez forum nie umieją :cool: )
bardziej, bez tych emocji...
ODPOWIEDZ