Pozegnalnia

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 13 sty 2016, o 13:57

Pożegnam się bez żalu i niech się teraz manipulantki zastanawiają nad tym, czy na zawsze czy na jakiś czas, może poczują satysfakcję, że to przez nie. Nic bardziej mylnego, po prostu szkoda nerwów na takie dno jak niektóre tu prezentują. Mam naprawdę fajne życie i nie muszę do niego wpuszczać takich kreatur. A z fajnymi dziewczynami mam kontakt poza forum więc nic tui po mnie. :salut:

I sówki ;-)
:zdziwiona: :zdziwiona: :zdziwiona: :zdziwiona:
dotte
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 16 cze 2004, o 00:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: dotte » 19 sty 2016, o 18:57

Z powodu różnicy zdań w tematach pryncypialnych dotyczących moderacji, pomiędzy mną a naczelną moderatorką, zrezygnowałam z udziału w kolegium moderatorskim, że się tak wyrażę.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: onlyforyoureyes » 30 mar 2016, o 18:51

kobietki miło było (na ogół) :wink: ale czas się pożegnać. nie sądzę że na zawsze, lecz na pewno na jakiś czas. od 1 kwietnia wyjeżdżam na kontrakt, nowa praca, nowe obowiązki, a przede wszystkim praca z ludźmi a nie z komputerem, więc siłą rzeczy nie będzie mnie tu jakiś czas. niektóre na pewno się cieszą, inne pewnie będą tęsknić :wink: w każdym bądź razie raczej nie żegnam się na zawsze, ale na jakiś czas. :salut:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Pozegnalnia

Post autor: Altena_Q » 30 mar 2016, o 19:04

onlyforyoureyes pisze:kobietki miło było (na ogół) :wink: ale czas się pożegnać. nie sądzę że na zawsze, lecz na pewno na jakiś czas. od 1 kwietnia wyjeżdżam na kontrakt, nowa praca, nowe obowiązki, a przede wszystkim praca z ludźmi a nie z komputerem, więc siłą rzeczy nie będzie mnie tu jakiś czas. niektóre na pewno się cieszą, inne pewnie będą tęsknić :wink: w każdym bądź razie raczej nie żegnam się na zawsze, ale na jakiś czas. :salut:
Powodzenia! :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: onlyforyoureyes » 30 mar 2016, o 19:10

Altena_Q pisze:
onlyforyoureyes pisze:kobietki miło było (na ogół) :wink: ale czas się pożegnać. nie sądzę że na zawsze, lecz na pewno na jakiś czas. od 1 kwietnia wyjeżdżam na kontrakt, nowa praca, nowe obowiązki, a przede wszystkim praca z ludźmi a nie z komputerem, więc siłą rzeczy nie będzie mnie tu jakiś czas. niektóre na pewno się cieszą, inne pewnie będą tęsknić :wink: w każdym bądź razie raczej nie żegnam się na zawsze, ale na jakiś czas. :salut:
Powodzenia! :)
Dziękuję :D
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Interlokutorka » 30 mar 2016, o 19:27

onlyforyoureyes pisze:kobietki miło było (na ogół) :wink: ale czas się pożegnać. nie sądzę że na zawsze, lecz na pewno na jakiś czas. od 1 kwietnia wyjeżdżam na kontrakt, nowa praca, nowe obowiązki, a przede wszystkim praca z ludźmi a nie z komputerem, więc siłą rzeczy nie będzie mnie tu jakiś czas. niektóre na pewno się cieszą, inne pewnie będą tęsknić :wink: w każdym bądź razie raczej nie żegnam się na zawsze, ale na jakiś czas. :salut:
Szkoda... fajnie się z Tobą rozmawiało, fajne tematy wrzucałaś. Będzie mi tego brakowało.

Powodzenia! :D
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: coala » 8 kwie 2016, o 23:27

dotte pisze:Z powodu różnicy zdań w tematach pryncypialnych dotyczących moderacji, pomiędzy mną a naczelną moderatorką, zrezygnowałam z udziału w kolegium moderatorskim, że się tak wyrażę.
Dopiero zauważyłam. To ubolewam, bo zabrakło wyważonej obrończyni. Tak, jakby nacisk szedł w kierunku nawracania na "jedynie słuszną linię partii". Wniosek jeden, że tym wyłamującym się łatwo nie będzie.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
wariatmaly
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 16:43

Re: Pozegnalnia

Post autor: wariatmaly » 3 maja 2016, o 17:21

:salut:
Okropne jesteście. Naprawdę okropne. Mam nadzieję że nigdy w życiu nie poznam już żadnej lesbijki, pseudo-lesbijki, udawanej lesbijki, biseksa, itp. :salut:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 3 maja 2016, o 17:30

wariatmaly pisze::salut:
Okropne jesteście. Naprawdę okropne. Mam nadzieję że nigdy w życiu nie poznam już żadnej lesbijki, pseudo-lesbijki, udawanej lesbijki, biseksa, itp. :salut:
Daj spokoj.
Weź dwa wdechy i z przymrużeniem oka ;-)
To jest forum, taki urok, nie ma glaskania, każda ma swoją opinie.
Czujesz inaczej- to ignoruj.
bialaroza_77
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 26 gru 2015, o 13:43

Re: Pozegnalnia

Post autor: bialaroza_77 » 8 lip 2016, o 11:18

Nadszedł czas się pożegnać, spędziłam na tym portalu pół roku, w moim życiu wydarzyło się wiele, właśnie dowiedziałam się że A za którą nieszczęsnie szalałam od niedawna spotyka się z jakąś urzędniczką i będą razem ku*wa mieszkać, nic tylko pogratulować... A na domiar złego po roku na kasie nie dostałam przedłużenia umowy i od tygodnia zasilam grono bezrobotnych. No ale pora ruszyć do przodu i przestać żyć marzeniami. Praca jakaś się znajdzie, kobieta nie musi. Dziękuję dziewczyny za dobre słowa, za te gorsze już niekoniecznie. Pozdrawiam E.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Pozegnalnia

Post autor: wojtek » 12 lip 2017, o 22:57

czas się pożegnać :) :toast: :papa:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Pozegnalnia

Post autor: dobranocka14 » 13 lip 2017, o 18:59

wojtek pisze:czas się pożegnać :) :toast: :papa:
Ciekawe jaki będzie następny nick.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 14 lip 2017, o 10:01

dobranocka14 pisze:
wojtek pisze:czas się pożegnać :) :toast: :papa:
Ciekawe jaki będzie następny nick.
to fakt, ale styl pisania lub treść zawsze jest ta sama. także .... :poop:
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: moja_alchemia » 15 lip 2017, o 11:48

Wiosennagwiazda pisze:
dobranocka14 pisze:
wojtek pisze:czas się pożegnać :) :toast: :papa:
Ciekawe jaki będzie następny nick.
to fakt, ale styl pisania lub treść zawsze jest ta sama. także .... :poop:
to o co właściwie chodzi w tej wielonickowości - żeby przekazywać te same treści? tylko po co?
a może o coś innego?
Vlex
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 14 cze 2017, o 01:25

Re: Pozegnalnia

Post autor: Vlex » 15 lip 2017, o 21:28

a skąd wiecie o wielu nickach czy to można sprawdzić czy tak tylko piszecie? :)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 17 lip 2017, o 20:21

można.
awfulme67
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 8 paź 2019, o 09:29

Re: Pozegnalnia

Post autor: awfulme67 » 30 paź 2019, o 14:23

Miło było Was poznać ale na mnie już pora. Hey
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: malina_grey » 30 paź 2019, o 18:37

Nie bardzo wiem w jakim dziale, ew.pod jakim tytułem napisać ten post - mianowicie, zastanawia / martwi mnie brak aktywności foremki justsomebody10. Ostatnio się logowała 15/3/2019.
Wysłałam do niej priva, ale niestety bez odzewu.
Czy któraś z Was wie, czy u Niej wszystko w porządku ?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 3 lis 2019, o 21:43

malina_grey pisze:
30 paź 2019, o 18:37
Nie bardzo wiem w jakim dziale, ew.pod jakim tytułem napisać ten post - mianowicie, zastanawia / martwi mnie brak aktywności foremki justsomebody10. Ostatnio się logowała 15/3/2019.
Wysłałam do niej priva, ale niestety bez odzewu.
Czy któraś z Was wie, czy u Niej wszystko w porządku ?
tego rodzaju zniknięcia najsensowniej albo uszanować, albo się z nimi pogodzić.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: malina_grey » 4 lis 2019, o 01:44

gimmeeverything pisze:
3 lis 2019, o 21:43
malina_grey pisze:
30 paź 2019, o 18:37
Nie bardzo wiem w jakim dziale, ew.pod jakim tytułem napisać ten post - mianowicie, zastanawia / martwi mnie brak aktywności foremki justsomebody10. Ostatnio się logowała 15/3/2019.
Wysłałam do niej priva, ale niestety bez odzewu.
Czy któraś z Was wie, czy u Niej wszystko w porządku ?
tego rodzaju zniknięcia najsensowniej albo uszanować, albo się z nimi pogodzić.
Gdyby chodziło tylko o zniknięcie z forum, to naprawdę Gimm nie byłoby sprawy.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 4 lis 2019, o 21:33

malina_grey pisze:
4 lis 2019, o 01:44
Gdyby chodziło tylko o zniknięcie z forum, to naprawdę Gimm nie byłoby sprawy.
było pisać od razu, że wisi Ci gruby hajs, dwa białe kruki i cztery zaległe randki :czerwononosyrenifer:

nic na siłę, Malino = jedni być nie chcą, inni być nie mogą - otoczenie i tak wyżej dupy nie podskoczy;

a szlachetna troska jakoś zawsze mi trąci nic nie wnoszącą ciekawością, albo przynajmniej dopieszczonym ego.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: malina_grey » 4 lis 2019, o 23:12

gimmeeverything pisze:
4 lis 2019, o 21:33
malina_grey pisze:
4 lis 2019, o 01:44
Gdyby chodziło tylko o zniknięcie z forum, to naprawdę Gimm nie byłoby sprawy.
było pisać od razu, że wisi Ci gruby hajs, dwa białe kruki i cztery zaległe randki :czerwononosyrenifer:

nic na siłę, Malino = jedni być nie chcą, inni być nie mogą - otoczenie i tak wyżej dupy nie podskoczy;

a szlachetna troska jakoś zawsze mi trąci nic nie wnoszącą ciekawością, albo przynajmniej dopieszczonym ego.
Ok, niech moja troska nie będzie szlachetna albo raczej niech wynika z niedopieszczonego ego :twisted:
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Pozegnalnia

Post autor: Akwa35 » 20 gru 2019, o 07:18

Zbliżają się święta i nowy rok. Życzę wszystkim udanych, miłych świat, czasu z bliskimi a w Nowym roku jak najmniej trosk i jak najwięcej powodów do uśmiechu.
Przy okazji żegnam Was portalowiczki. Już mnie tu nie spotkacie ;)
karol10
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2019, o 18:47

Re: Pozegnalnia

Post autor: karol10 » 20 gru 2019, o 11:06

Akwa35 pisze:
20 gru 2019, o 07:18
Zbliżają się święta i nowy rok. Życzę wszystkim udanych, miłych świat, czasu z bliskimi a w Nowym roku jak najmniej trosk i jak najwięcej powodów do uśmiechu.
Przy okazji żegnam Was portalowiczki. Już mnie tu nie spotkacie ;)
śmieszą mnie takie wpisy, dzisiaj pożegnanie, a jutro powitanie pod nowym nickiem :lol:

również wszystkiego dobrego w Nowym roku :czerwononosyrenifer:
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Pozegnalnia

Post autor: Zaufacodnowa » 30 lip 2020, o 00:51

To takie ważne, aby nie oddawać odpowiedzialności za własne życie, kluczowe dla nas kwestie autorytetom, mentorom, osobom tutaj zgromadzonym. W tych wszystkich głosach usłyszeć swój własny. Bezcenne. Pójść za nim i zobaczyć co działa, a co nie.jeszcze bardziej bezcenne To takie ważne aby nie chcieć mieć racji, traktować prawdę jak urne składająca się z wielu głosów, ważnych do objęcia. Łatwo być aroganckim sędzią, który nie wie, ale się wypowie. Najlepiej na zasadzie: "Ja to bym ..." W trybie przypuszczającym można być wszechmocnym bohaterem, ale w rzeczywistości może się okazać, że staniemy pod ścianą i nic nie jest takie proste, jak się wydawało wcześniej. Wszystko zaczyna się bowiem od pięknego uśmiechu, kwiatów, miłości i obietnic - wiele kobiet tkwi w toksycznych związkach, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Nie wiecie co wybrać? Zawsze, ale to ZAWSZE postawcie na siebie. ♥️
Zaufacodnowa kończy działalność. Narodziła się tutaj bo zakochała się bez pamięci i ta dziewczyna nadal ja kręci.Co za pech dla jej serca (kocham Cię wiem to bez znaczenia dla Ciebie i wręcz niedorzeczne nom, ale się stało ) . Utopiła serce w tej kobiecie, ale życie spłatało jej figla. Przepraszam jeśli mój profil dał się komuś w znaki, w niesmak, w nietakt. Czasem bywam charakterna i tego nigdy nie poukładam w sobie. Wspierajcie się jak możecie drogie Panie. Chciałam zakończyć to fajnym wierszem, ale kto by czytał te wypociny "zacofanejwdowy".
Pamiętajcie najważniejsze dla siebie powinnyście być Wy i tylko wasz spokój ducha.
Dziękuję za wspólne chwilę. Dziękuję za wsparcie i słowa krytyki. Wszystko było dla mnie konstruktywne. Wenus, Wojtas ♥️ tyle w temacie.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wenus_8005 » 30 lip 2020, o 12:46

Zaufacodnowa pisze:
30 lip 2020, o 00:51
To takie ważne, aby nie oddawać odpowiedzialności za własne życie, kluczowe dla nas kwestie autorytetom, mentorom, osobom tutaj zgromadzonym. W tych wszystkich głosach usłyszeć swój własny. Bezcenne. Pójść za nim i zobaczyć co działa, a co nie.jeszcze bardziej bezcenne To takie ważne aby nie chcieć mieć racji, traktować prawdę jak urne składająca się z wielu głosów, ważnych do objęcia. Łatwo być aroganckim sędzią, który nie wie, ale się wypowie. Najlepiej na zasadzie: "Ja to bym ..." W trybie przypuszczającym można być wszechmocnym bohaterem, ale w rzeczywistości może się okazać, że staniemy pod ścianą i nic nie jest takie proste, jak się wydawało wcześniej. Wszystko zaczyna się bowiem od pięknego uśmiechu, kwiatów, miłości i obietnic - wiele kobiet tkwi w toksycznych związkach, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Nie wiecie co wybrać? Zawsze, ale to ZAWSZE postawcie na siebie. ♥️
Zaufacodnowa kończy działalność. Narodziła się tutaj bo zakochała się bez pamięci i ta dziewczyna nadal ja kręci.Co za pech dla jej serca (kocham Cię wiem to bez znaczenia dla Ciebie i wręcz niedorzeczne nom, ale się stało ) . Utopiła serce w tej kobiecie, ale życie spłatało jej figla. Przepraszam jeśli mój profil dał się komuś w znaki, w niesmak, w nietakt. Czasem bywam charakterna i tego nigdy nie poukładam w sobie. Wspierajcie się jak możecie drogie Panie. Chciałam zakończyć to fajnym wierszem, ale kto by czytał te wypociny "zacofanejwdowy".
Pamiętajcie najważniejsze dla siebie powinnyście być Wy i tylko wasz spokój ducha.
Dziękuję za wspólne chwilę. Dziękuję za wsparcie i słowa krytyki. Wszystko było dla mnie konstruktywne. Wenus, Wojtas ♥️ tyle w temacie.
Piękne słowa ♥️
Bez Ciebie nie będzie tutaj tak samo. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Iwa_Z » 30 lip 2020, o 12:56

Wenus_8005 pisze:
30 lip 2020, o 12:46
Zaufacodnowa pisze:
30 lip 2020, o 00:51
To takie ważne, aby nie oddawać odpowiedzialności za własne życie, kluczowe dla nas kwestie autorytetom, mentorom, osobom tutaj zgromadzonym. W tych wszystkich głosach usłyszeć swój własny. Bezcenne. Pójść za nim i zobaczyć co działa, a co nie.jeszcze bardziej bezcenne To takie ważne aby nie chcieć mieć racji, traktować prawdę jak urne składająca się z wielu głosów, ważnych do objęcia. Łatwo być aroganckim sędzią, który nie wie, ale się wypowie. Najlepiej na zasadzie: "Ja to bym ..." W trybie przypuszczającym można być wszechmocnym bohaterem, ale w rzeczywistości może się okazać, że staniemy pod ścianą i nic nie jest takie proste, jak się wydawało wcześniej. Wszystko zaczyna się bowiem od pięknego uśmiechu, kwiatów, miłości i obietnic - wiele kobiet tkwi w toksycznych związkach, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Nie wiecie co wybrać? Zawsze, ale to ZAWSZE postawcie na siebie. ♥️
Zaufacodnowa kończy działalność. Narodziła się tutaj bo zakochała się bez pamięci i ta dziewczyna nadal ja kręci.Co za pech dla jej serca (kocham Cię wiem to bez znaczenia dla Ciebie i wręcz niedorzeczne nom, ale się stało ) . Utopiła serce w tej kobiecie, ale życie spłatało jej figla. Przepraszam jeśli mój profil dał się komuś w znaki, w niesmak, w nietakt. Czasem bywam charakterna i tego nigdy nie poukładam w sobie. Wspierajcie się jak możecie drogie Panie. Chciałam zakończyć to fajnym wierszem, ale kto by czytał te wypociny "zacofanejwdowy".
Pamiętajcie najważniejsze dla siebie powinnyście być Wy i tylko wasz spokój ducha.
Dziękuję za wspólne chwilę. Dziękuję za wsparcie i słowa krytyki. Wszystko było dla mnie konstruktywne. Wenus, Wojtas ♥️ tyle w temacie.
Piękne słowa ♥️
Bez Ciebie nie będzie tutaj tak samo. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
Tak, bez Ciebie nie będzie już tak samo....Powodzenia!
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Pozegnalnia

Post autor: wojtek » 30 lip 2020, o 20:48

Zaufacodnowa pisze:
30 lip 2020, o 00:51
kocham Cię wiem to bez znaczenia dla Ciebie i wręcz niedorzeczne nom, ale się stało
a mówiłaś mi że to ja się odsłoniłam w ostatnim wątku :wink:
było mi bardzo miło Cię poznać :* ja też już uciekam więc :salut:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 30 lip 2020, o 23:31

a ja lubię swój nick i nie zamierzam go zmieniać :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Pozegnalnia

Post autor: zwyczajna_kobie » 1 sie 2020, o 11:22

Jeśli konto zostało zamknięte kilka lat temu, to trzeba mieć nowy nick. Zresztą, jeśli coś się zakończyło, to nie ma sensu do tego wracać. Można zacząć coś nowego.
ODPOWIEDZ