Pozegnalnia

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 21 sty 2015, o 00:28

jarosinska1987 pisze:Time to say goodbye.
Zawsze tak mówisz, a potem wracasz :P Jarosińska, jesteś fenomenem, naprawdę. Twój sposób patrzenia nie jest do końca czarno-biały. Np. "kłócisz się" pierwsza klasa :ok: i nie wykazujesz przy tym radykalnych postaw, a to jest rzadkość. Poza tym Twoje "mam w dupie" jest przeurocze w swojej prostocie i szczerości - właśnie tak powinno wyglądać. No weź, naprawdę nudno tu będzie bez Ciebie.
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 21 sty 2015, o 01:15

jarosinska1987 pisze: Time to say goodbye. Zanudziła mnie jednowymiarowość poglądów foremek, w dodatku prześcigających się w tym, która ma więcej empatii. Brakuje na tym forum indywidualności. Wszystkie jak przez kalkę robione. Oby ktoś taki tu się pojawił, bo się zanudzicie.
- to weź się wreszcie wysil jak należy, albo idź w p***u i nie fosz więcej.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
bylejaka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, o 15:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pozegnalnia

Post autor: bylejaka » 29 sty 2015, o 18:30

good by my love, good by....miałam z Tobą ciągłe zgrzyty.... ale teraz... bez Ciebie... to już nie to forum....żegnaj.... zawsze będziesz mi bliska.... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
cieszę się, że jestem kobietą
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 2 lut 2015, o 11:52

Żegnam Was moje drogie, mam serdecznie dość tego co się tu dzieje. Ale forum bardzo lubiłam i znam je niemal od początku, cenie tu wiele osób w tym z moderacji. W ostatnim czasie odpłynęło stąd wiele fajnych foremek (Saren bardzo rzadko pisze), choć powróciła babette (też się obrazisz babette za przywoływanie Cię w swoich postach?). :podbite oczko: Niektóre fajne foremki dostawały bany i ostrzeżenia. Dość mam takich obmierzłych typów jak Mare, rozwali każdy wątek i zniechęca innych do wypowiedzi, a moderacja nie widzi problemu. Mare myślisz, że wygrałaś? Tak wygrałaś mikser i wycieczkę do Koziej Wólki, wspólny pokój dla 50 osób:-). Ale co mogłaś wygrać poza tym, frustracje przed komputerem, ja mam dziewczynę i swoje życie, a Ty możesz wypisywać tu szpalty tekstu, których nikt nie czyta, bo za długie;-).

Coraz więcej na tym forum, osób z problemami psychicznymi, w tym depresja to najlepsze co może się trafić, z nałogami i zagmatwaną sytuacją osobistą, nastolatek, facetów i innych. Forum już nie rozwiązuje problemów, tylko je mnożny i wciąż to samo: "za daleko mieszkam, nie mogę poznać, mam trudną sytuację i nic o mnie nie wiecie, każda taka siaka i się z taką nie chcę zadawać itp." I siedzą takie święte krowy od lat i myślą, że je księżniczka w oknie zobaczy. Ta wyższość, ten sztywny ton, brak elastyczności i te wielostronicowe morały, ale nade wszystko prezentowanie swojej jakże trudnej sytuacji. Każda rady czy dyskusja odbiją się tu od pustego łba. Ale na szczęście nie zawsze tak jest, kto co ma w głowie to taki też tworzy wokół siebie świat. Ja tu poznałam fajne osoby do przyjaźni i bywały tu posty jak taka przyjaźń odmieniła im życie w tym jeden do mnie:-).
A rzesze betonów* niech dalej narzekają na swój los, tak do 60-tki, mniej więcej. Bo żeby coś w w swoim życiu zmienić, trzeba chcieć.

Przypisy:
*Zosia24
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Pozegnalnia

Post autor: babette_h » 2 lut 2015, o 12:09

to_jest_nick pisze:(...)choć powróciła babette (też się obrazisz babette za przywoływanie Cię w swoich postach?). :podbite oczko: (...)
Ja w sumie rzadko się obrażam, tym bardziej, że w dużej części się z Tobą zgadzam.
Może jednak do zobaczenia (jak nie tu, to gdzieś indziej;))
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: odbicie » 2 lut 2015, o 12:54

to_jest_nick pisze:Żegnam Was moje drogie
To że jedziesz gdzieś na zimowe wczasy :snieg: :wink: , nie musi oznaczać iż trzeba używać słowa "żegnam" - napisz po prostu, że tylko przez kilka dni nie będziesz pisać i tyle. Bez takich :nonono:
babette_h pisze: Może jednak do zobaczenia
Dokładnie
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Interlokutorka » 2 lut 2015, o 17:26

to_jest_nick pisze:Ja tu poznałam fajne osoby do przyjaźni i bywały tu posty jak taka przyjaźń odmieniła im życie w tym jeden do mnie:-).
Obecna! Ale przykro mi czytać o Twojej decyzji... bardzo przykro. Twój wkład w forum uważam za bardzo wartościowy, a Twoje uwagi dały mi bardzo dużo do myślenia, zmieniły moje życie. To byłaby duża strata dla forum, gdyby miło Cię zabraknąć, dlatego liczę na to, że za jakiś czas zrewidujesz decyzję i jak gwiazda rocka powrócisz. :tuptup: :kwiatek:
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Interlokutorka » 2 lut 2015, o 17:46

miało*
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: ImaSumak » 2 lut 2015, o 18:44

to_jest_nick pisze:Żegnam Was moje drogie, mam serdecznie dość tego co się tu dzieje. Ale forum bardzo lubiłam i znam je niemal od początku, cenie tu wiele osób w tym z moderacji. W ostatnim czasie odpłynęło stąd wiele fajnych foremek (Saren bardzo rzadko pisze), choć powróciła babette (też się obrazisz babette za przywoływanie Cię w swoich postach?). :podbite oczko: Niektóre fajne foremki dostawały bany i ostrzeżenia. Dość mam takich obmierzłych typów jak Mare, rozwali każdy wątek i zniechęca innych do wypowiedzi, a moderacja nie widzi problemu. Mare myślisz, że wygrałaś? Tak wygrałaś mikser i wycieczkę do Koziej Wólki, wspólny pokój dla 50 osób:-). Ale co mogłaś wygrać poza tym, frustracje przed komputerem, ja mam dziewczynę i swoje życie, a Ty możesz wypisywać tu szpalty tekstu, których nikt nie czyta, bo za długie;-).

Coraz więcej na tym forum, osób z problemami psychicznymi, w tym depresja to najlepsze co może się trafić, z nałogami i zagmatwaną sytuacją osobistą, nastolatek, facetów i innych. Forum już nie rozwiązuje problemów, tylko je mnożny i wciąż to samo: "za daleko mieszkam, nie mogę poznać, mam trudną sytuację i nic o mnie nie wiecie, każda taka siaka i się z taką nie chcę zadawać itp." I siedzą takie święte krowy od lat i myślą, że je księżniczka w oknie zobaczy. Ta wyższość, ten sztywny ton, brak elastyczności i te wielostronicowe morały, ale nade wszystko prezentowanie swojej jakże trudnej sytuacji. Każda rady czy dyskusja odbiją się tu od pustego łba. Ale na szczęście nie zawsze tak jest, kto co ma w głowie to taki też tworzy wokół siebie świat. Ja tu poznałam fajne osoby do przyjaźni i bywały tu posty jak taka przyjaźń odmieniła im życie w tym jeden do mnie:-).
A rzesze betonów* niech dalej narzekają na swój los, tak do 60-tki, mniej więcej. Bo żeby coś w w swoim życiu zmienić, trzeba chcieć.

Przypisy:
*Zosia24
Szkoda, bo fajnie mi się Ciebie czytało. Może jak ochłoniesz, to zmienisz decyzję. Nie wszyscy tutaj sa zgorzkniałymi malkontentkami jedynymi znajacymi Prawdę :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 3 lut 2015, o 17:12

to_jest_nick pisze: Żegnam Was moje drogie
Nick, nie żartuj proszę :?
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 3 lut 2015, o 22:44

Oj Nick, jak mi napisałaś, ze jestem papugą, też wpisałam tutaj "Żegnam Panie" ale potem pomyślałam sobie, że na "złość Mamie nie odmrożę sobie ... " :) Jest jakiś powód, że tutaj piszemy ;)
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 4 lut 2015, o 19:44

Dzięki Dziewczyny za tyle miłych słów, to zrobię sobie urlop po prostu. Do zobaczenia! :-)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Pozegnalnia

Post autor: dalidaa » 4 lut 2015, o 19:48

to_jest_nick pisze:Dzięki Dziewczyny za tyle miłych słów, to zrobię sobie urlop po prostu. Do zobaczenia! :-)
Good decision! Miłego urlopu :rr:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 4 lut 2015, o 19:49

to_jest_nick pisze:Dzięki Dziewczyny za tyle miłych słów, to zrobię sobie urlop po prostu. Do zobaczenia! :-)
... :ok: do napisania! :)
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Pozegnalnia

Post autor: drsiwek » 7 lut 2015, o 10:46

Czas na mnie :papa:
:piwo:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 7 lut 2015, o 12:20

:salut:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 7 lut 2015, o 17:41

drsiwek pisze:Czas na mnie :papa:
... :shock: Siwuniu, co Ci? - wahania nastroju, czy cuś? :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 7 lut 2015, o 18:44

drsiwek pisze: Czas na mnie :papa:
:nie: - nie przyjmuję do wiadomości, że tak postanowiłaś :wink: spoważnieć :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 7 lut 2015, o 18:46

drsiwek pisze:Czas na mnie :papa:
Petronello, a Ty co? Weź sobie urlop jak ja i wracaj, fajnie się czytało Twoje żarty;-)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 7 lut 2015, o 19:39

to_jest_nick pisze:
drsiwek pisze:Czas na mnie :papa:
(...) fajnie się czytało Twoje żarty;-)
...nie tylko fajnie się czytało, ale i z Tobą żartowało :roza: - więc pomachać to sobie możesz...ale nie nam :twisted: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Pozegnalnia

Post autor: drsiwek » 7 lut 2015, o 19:49

Dziękuję za miłe słowa, ale klamka już zapadła :wink: może kiedyś wrócę :mrgreen:
Ps. Przestańcie spamować, niech modki odsapną :cool:
:piwo:
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 7 lut 2015, o 20:05

drsiwek pisze:Dziękuję za miłe słowa, ale klamka już zapadła :wink: może kiedyś wrócę
Klamka czasu, klamka ekranu ?

Ładnie, że sie żegnasz. Chcemy wiedzieć dlaczego.
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Pozegnalnia

Post autor: drsiwek » 7 lut 2015, o 20:57

tygrysica3 pisze:
...nie tylko fajnie się czytało, ale i z Tobą żartowało :roza: - więc pomachać to sobie możesz...ale nie nam :twisted: :wink:
a mogę pomachać Twoim ogonkiem :> :twisted:
salami pisze:Klamka czasu, klamka ekranu ?

Ładnie, że sie żegnasz. Chcemy wiedzieć dlaczego.
Bo podjęłam taką decyzję :wink:
Nie ja pierwsza i nie ostatnia odchodzę, wiec nie ma co robić zamieszania :P
Żegnam miłe panie :roza:
:piwo:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 7 lut 2015, o 21:14

drsiwek pisze: a mogę pomachać Twoim ogonkiem :> :twisted:
...za tym ogonkiem, to Ty jeszcze zatęsknisz :twisted: :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Pozegnalnia

Post autor: drsiwek » 7 lut 2015, o 21:54

jak zatęsknię za Twoją kitką, to się znajdę :twisted: :cool:
:piwo:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 7 lut 2015, o 22:48

drsiwek pisze:jak zatęsknię za Twoją kitką, to się znajdę :twisted: :cool:
...chciałoby się rzec: "ogony" górą!, ale na tym forum to wręcz nie wypada :lol: ...więc tylko powiem: zbyt długo tak tylko, nie przyglądaj się Z-boku :twisted: :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: Pozegnalnia

Post autor: utoo » 7 lut 2015, o 22:51

Również protestuję Siwek!

P.S. Ale się rozbestwiłyście wszystkie, ho ho 8)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 8 lut 2015, o 10:25

zobacz Doktorku - specjalnie dla Ciebie doszło nawet do Utoo reaktywacji :shock: = "nie, nie możesz teraz odejść..." :nonono: :cool:

ps. witaj ponownie, Utoo :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Pozegnalnia

Post autor: ulotna_chwila40 » 8 lut 2015, o 20:08

Ja również,po dość krótkim pobycie jako aktywna użytkowniczka forum,zawieszam swoją aktywność na forum.
Nie mam serca ani ochoty na ciągłe opędzanie się od tabuna trolli internetowych torpedujących wszystko to co napiszę w jakimkolwiek temacie i w jakiejkolwiek formie.
Miło mi było poznać Wasze opinie w kilku moich tematach ale wystarczy mojej obecności na forum.
Żegnam się z Wami na dłużej choć nie twierdzę,że nie wrócę za jakiś czas.
Pozdrawiam wszystkie Panie :)
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Pozegnalnia

Post autor: dalidaa » 8 lut 2015, o 20:13

3 maj się!
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ