Pozegnalnia

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Pozegnalnia

Post autor: zurawina38 » 24 sty 2013, o 14:14

Ja również się żegnam z Wami, ponieważ wszystko co napisałam,obracało się przeciwko mnie. Szkoda cennego czasu na obronę przed argumentami rodem z podstawówki.Myślałam w swojej naiwnej wierze w ludzi,że rozmawiam z dojrzałymi kobietami,ale cóż...obuchem w łeb za własne zdanie nie mam już ochoty dostawać.Żegnam i dziękuję za rozmowy na forum.
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: Pozegnalnia

Post autor: Marionette » 25 sty 2013, o 18:01

Spoko, jak coś, to przypilnuję Twoje grabki :)
It's fun to be a box of cats
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Pozegnalnia

Post autor: saudade8 » 25 sty 2013, o 20:20

Drogie Wszystkie Zegnające się,

przed pożegnaniem proponuję przemyśleć poniższe -

"postanowiłem jednak nie pożegnać towarzystwa przed obiadem. Czułem, że biorę udział w rzeczach niepowtarzalnych, a unoszenie się honorem, sprawia, że tracimy z życia najcenniejsze kąski" [/b]

naprawdę szkoda byłoby jeśli to byłoby powodem.

acha- i nie wszystkie "rzeczy niepowtarzalne" są ładne, a jednak mogą być wartościowe.

oczywiście pozostawanie za wszelka cenę też nie ma sensu.

pozdrawiam

dixit
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Pozegnalnia

Post autor: ulrikam » 1 cze 2013, o 19:36

czas najwyższy:)
to jest zbyt głupie, obciachowe,groteskowe -te tragedie- ja jej wylizuję, a ona mi nie chce..te deklaracje wyższości intelektualnej i moralnej towarzysza Millera i jego inicjatywy obchodów urodzin Naszego Wielkiego Polskiego Pinocheta w sejmie wobec posłanki Pawłowicz..i ta piękna jako trans lelija Anna Grodzka i ten światowiec i wolnomyśliciel - Wielki Bimbrownik z Biłgoraja i ta Tęcza , która przecież nie jest homo :idea: i ta lesbijka Konopnicka z 8 dzieci i te stare, żałosne transseksy, transwerty pedofile i zoofile z grubymi lesbami, przegiętymi pedziami i aktywistkami z ohydnymi cyckami na wierzchu na paradnych ulycach stolycy,.. i ta armia genderowych seksedukatorek gotowych do walki na śmierć i życie z armią watykańskich katechetek o szmal za indoktrynację seksualną lub teologiczną poniemowlaków i przedszkolaków ..a nad tym wszystkim duch braci Szechter...a pod tym wszystkim wrak tupolewa :cry:
nieeeee
idę se pomedytować w zazen
pies wam lizał
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 21 paź 2013, o 10:05

Przyszłam się pożegnać . Jezu Urlikam ^^^ :roll:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 21 paź 2013, o 10:40

salami pisze: Przyszłam się pożegnać . Jezu Urlikam ^^^ :roll:
Salami, pliiiisss... :? - nie warto.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 31 paź 2013, o 18:04

gimmeeverything pisze:
Salami, pliiiisss... :?
Czy to mój szlachetny osobowości rys wywołał Twój gorący pliiisss? :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 31 paź 2013, o 20:37

salami pisze: Czy to mój szlachetny osobowości rys wywołał Twój gorący pliiisss? :wink:
dokładnie!; zostań - a kamień mi z serca spadnie :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Pozegnalnia

Post autor: patrzam » 31 paź 2013, o 22:18

To ja dla odmiany - w wątku o pożegnaniu - się pożegnam. Bez wtrętów o rysach osobowości, bez ciu ciu. Trzymajta się dziołchy, babki i muffiny. Urli - referendum to referendum. Nie dodawaj, nie odejmuj. Niech wszystkim będzie prosto, nie mylić z prostacko, nie mylić z cwaniacko. Dziękuję, w pół się kłaniam, ziemniaki cieniem osłaniam.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 1 lis 2013, o 00:09

Z ciuciu najbardziej lubię śledzie.
Patrzam kocham w szczęściu i w biedzie.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pozegnalnia

Post autor: jestemwloczega » 13 lis 2013, o 21:00

ulrikam pisze:czas najwyższy:)
to jest zbyt głupie, obciachowe,groteskowe -te tragedie- ja jej wylizuję, a ona mi nie chce..te deklaracje wyższości intelektualnej i moralnej towarzysza Millera i jego inicjatywy obchodów urodzin Naszego Wielkiego Polskiego Pinocheta w sejmie wobec posłanki Pawłowicz..i ta piękna jako trans lelija Anna Grodzka i ten światowiec i wolnomyśliciel - Wielki Bimbrownik z Biłgoraja i ta Tęcza , która przecież nie jest homo :idea: i ta lesbijka Konopnicka z 8 dzieci i te stare, żałosne transseksy, transwerty pedofile i zoofile z grubymi lesbami, przegiętymi pedziami i aktywistkami z ohydnymi cyckami na wierzchu na paradnych ulycach stolycy,.. i ta armia genderowych seksedukatorek gotowych do walki na śmierć i życie z armią watykańskich katechetek o szmal za indoktrynację seksualną lub teologiczną poniemowlaków i przedszkolaków ..a nad tym wszystkim duch braci Szechter...a pod tym wszystkim wrak tupolewa :cry:
nieeeee
idę se pomedytować w zazen
pies wam lizał
- dobrze, że nie suka, bo by wszyscy pomyśleli, że wolę kobiety, a to byłaby tragedia ....
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pozegnalnia

Post autor: jestemwloczega » 13 lis 2013, o 22:19

ulrikam pisze:tak..w ogóle do życia nie zmusza...ni tu ,ani gdzie indziej , ani teraz ,ani nigdy w historii ludzkości ...nikogo.. .
ja mogę ci jedynie zasugerować potrzebę leczenia., terapii itp
bo znowu mając jakiś problem intelektualny ..straszysz jakimiś paragrafami ..to niedorzeczne i kompromitujące forum
i środowisko
straszę? Chyba żartujesz, ja tylko czuję się w obowiązku informowania, kiedy przekracza się granice . A z twojego sugerowania potrzeby leczenia wybacz, ale „demokratycznie” twierdze, że twoje rady mam głęboko w dupie". A już zupełnie na powierzchni mam problemy intelektualne – czytaj (zrozum)- bo ich nie mam
ulrikam pisze:czas najwyższy:)
to jest zbyt głupie, obciachowe,groteskowe -te tragedie- ja jej wylizuję, a ona mi nie chce..te deklaracje wyższości intelektualnej i moralnej towarzysza Millera i jego inicjatywy obchodów urodzin Naszego Wielkiego Polskiego Pinocheta w sejmie wobec posłanki Pawłowicz..i ta piękna jako trans lelija Anna Grodzka i ten światowiec i wolnomyśliciel - Wielki Bimbrownik z Biłgoraja i ta Tęcza , która przecież nie jest homo :idea: i ta lesbijka Konopnicka z 8 dzieci i te stare, żałosne transseksy, transwerty pedofile i zoofile z grubymi lesbami, przegiętymi pedziami i aktywistkami z ohydnymi cyckami na wierzchu na paradnych ulycach stolycy,.. i ta armia genderowych seksedukatorek gotowych do walki na śmierć i życie z armią watykańskich katechetek o szmal za indoktrynację seksualną lub teologiczną poniemowlaków i przedszkolaków ..a nad tym wszystkim duch braci Szechter...a pod tym wszystkim wrak tupolewa :cry:
nieeeee
idę se pomedytować w zazen
pies wam lizał
To wszystko w Twoim temacie
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Pozegnalnia

Post autor: Saren » 4 gru 2013, o 09:49

Ja się pożegnam.
Forum było dla mnie miejscem towarzyskim. Jak każda wolna, traktowałam je jak swoje tereny łowieckie. Tu się kłem błyśnie, tam coś pacnie ironią. W istocie to dawno już upolowałam i nudziłam się niemożebnie (rz?).
Znikły Fleur, Selloi, nawet Paczam i Salami i kilka innych, które lubiłam... w zasadzie została Odbicie i Giv, które cenię i czytam... ba nawet z ulrikam nie ma jak się pośmiać...

dobra, łenewer, dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że nie będę montowała x nicka... bom szczęśliwa.

notsija, ave dżaponki, używajcie dobrych kremów, jedzcie nabiał, nie podrywajcie nauczycielek, przestrzegajcie przepisów drogowych!

:czerwononosyrenifer:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
any_one
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 4 gru 2012, o 08:32

Re: Pozegnalnia

Post autor: any_one » 4 gru 2013, o 11:44

Saren pisze:Ja się pożegnam.
:(
Saren pisze: Forum było dla mnie miejscem towarzyskim. Jak każda wolna, traktowałam je jak swoje tereny łowieckie.
No proszę Cię...nie KAŻDA!

ps. Życzę powodzenia w politykowaniu :)
Człowiek jest istotą rozumną, i taką pozostaje do śmierci, z wyjątkiem krótkich przerw, kiedy zabiera głos w dyskusji.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 5 gru 2013, o 03:18

Saren pisze: Ja się pożegnam.
a daj-że spokój, Saren - podobno nawet menopauza kiedyś mija :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: Alpha » 10 gru 2013, o 19:20

Saren pisze:Ja się pożegnam. (...)
To pa.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
free_bonz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2014, o 16:52

Re: Pozegnalnia

Post autor: free_bonz » 18 sie 2014, o 17:25

Odchodzę z tego forum pod przymusem. Bramy się za mną zamykają na zawsze. Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa dziewczynom, które mnie rozumiały i lubiły. Do tych, które były po drugiej stronie, nie mam żalu i pretensji. Jest mi tylko trochę przykro, że administracja zrobiła to bez żadnego ostrzeżenia i że nie jest to ban tymczasowy, a permanentny.

Dziękuję za wspólny czas i pisanie.
Cześć.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Japonka » 20 sie 2014, o 21:59

Zosia24 zrezygnowała z funkcji moderatorki forum KK. To była jej decyzja.

Dziękuję jej za czas i ciężką pracę na forum. Mam nadzieję, że jeszcze przemyśli swoją decyzję.

ps. proszę bez komentarzy
Pozdrawiam Piękne Panie
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: moja_alchemia » 9 wrz 2014, o 18:34

i na mnie pora,
dziękuję za interesujące dyskusje :kwiatek:
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 9 wrz 2014, o 21:18

moja_alchemia pisze:i na mnie pora,
dziękuję za interesujące dyskusje :kwiatek:
O tym jeszcze podyskutujemy :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Pozegnalnia

Post autor: Onlydreams1 » 9 gru 2014, o 08:40

:* :papa:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 9 gru 2014, o 14:36

Onlydreams1 pisze: :* :papa:
szkoda :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Pozegnalnia

Post autor: Onlydreams1 » 9 gru 2014, o 16:56

Wracam! :mrgreen: - bo to by była, zbyt duża "strata" dla forum :hahaha: :hahaha: :wink:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 9 gru 2014, o 17:02

Onlydreams1 pisze:Wracam! :mrgreen: - bo to by była, zbyt duża "strata" dla forum :hahaha: :hahaha: :wink:
co dwa kociaki, to nie jeden :wink:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 9 gru 2014, o 17:23

gimmeeverything pisze: szkoda :wink:
zosia24 pisze: co dwa kociaki, to nie jeden :wink:
... :roza: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 9 gru 2014, o 17:54

Onlydreams1 pisze: Wracam! :mrgreen: - bo to by była, zbyt duża "strata" dla forum :hahaha: :hahaha: :wink:
:dance: - ależ mam dar przekonywania! :faja: :cool: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Pozegnalnia

Post autor: Onlydreams1 » 9 gru 2014, o 20:42

gimmeeverything pisze: :dance: - ależ mam dar przekonywania! :faja: :cool: :wink:
:tak: :cool: :wink:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: jarosinska1987 » 20 sty 2015, o 20:47

Time to say goodbye. Zanudziła mnie jednowymiarowość poglądów foremek, w dodatku prześcigających się w tym, która ma więcej empatii. Brakuje na tym forum indywidualności. Wszystkie jak przez kalkę robione. Oby ktoś taki tu się pojawił, bo się zanudzicie.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 sty 2015, o 22:15

jarosinska1987 pisze:Time to say goodbye. Zanudziła mnie jednowymiarowość poglądów foremek, w dodatku prześcigających się w tym, która ma więcej empatii. Brakuje na tym forum indywidualności. Wszystkie jak przez kalkę robione. Oby ktoś taki tu się pojawił, bo się zanudzicie.
Time to say goodbye

:wink:
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: salami » 20 sty 2015, o 22:44

jarosinska1987 pisze:Time to say goodbye. Zanudziła mnie jednowymiarowość poglądów foremek, w dodatku prześcigających się w tym, która ma więcej empatii. Brakuje na tym forum indywidualności. Wszystkie jak przez kalkę robione. Oby ktoś taki tu się pojawił, bo się zanudzicie.
Nie pierdziel Jarosińska.
Twoja jednowymiarowość ( ludzie są podli) i ciasno zasznurowany łeb ( kto Ci to zrobił Jaro? )
jest męczące, ale spoko, dla wszystkich starczy miejsca..Dla Ciebie też.
ODPOWIEDZ