ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: dalidaa » 25 lis 2014, o 22:09

Ciężkie pytania, ale i ton faktycznie jest dość twardy...

Na początek cieszmy się, że teraz mamy względną wolność i za bycie homo nas nie wieszają i mamy odpowiednie organy ścigania za stalking czy mobbing w firmach itp. Więc ogłoszenia są, bo mają prawo być zamieszczane. Co do ich wartości to już inna bajka.

Moim zdaniem treść ogłoszeń jest jaka jest, bo: nie wszyscy mają talent do ich pisania, innym nie chce się kolejny raz skrobać eseju, na który wiele nie odpowie, bo "przeromantyzowany", "zbyt literacki", "nie na miejscu"... Jeszcze inne to często młode dziewczynki, które nie mają doświadczenia, dojrzałe kobiety, które już są znudzone szukaniem, ale też i hejterki, którym chyba jacyś zapoceni pajace płacą za wypisywanie bzdur...

Nie można wyrabiać sobie opinii na temat naszej społeczności po ogłoszeniach na forum, bo po pierwsze: nie wszystkie je tam umieszczamy, nawet jeśli je czytamy, wiele znanych mi osób (z wysoką kulturą osobistą i moralami, o które Ci chodzi) wcale z takich społecznościówek nie korzysta...

Wiadomo, że pojecie "normalności" jest subiektywne, ale podejrzewam, że część osób je wpisuje jako kryterium, żeby choć teoretycznie ustrzec się przed świrami, hejterami i poszukiwaczkami przygód...

Co do seksu na jedną noc.. ja nie jestem fanką, ale może są i takie kobiety, które mają w danym momencie tylko takie potrzeby, co nie mówi, żeby je od razu skreślać na amen. Różne okresy się w życiu przechodzi, czasem tym jednonocnym spotkaniem chce się wypełnić lukę, lub odnaleźć część siebie... sama nie wiem

Co do : "Czytajac na forum "wolicie kobiety kobiece czy meskie"... skad sie wzielo pojecie "meskiej kobiety" Przeciez jestesmy Kobietami Pociagaja nas kobiety.. ruch.. gesty.. kobiecosc!! Po jaki wal kobiety imituja sie na samcow? Jaki jest sens ?"

to wiadomo, że każda z nas jest inna i gołym okiem widać, że są Panie ubierające się tylko w dżinsy i trampki, obcięte na krótko i płaskie jak deski... taka ich uroda i nic z tym nie zrobią. Nie to co ładne, tylko co się komu podoba... Są też takie, które się na facetów stylizują , ale nie wiem czy to gorsze niż bycie przysłowiową Barbie w miniówce. Co niby bardziej uwłacza kobiecie?!

Co do szacunku i moralności : dla mnie to nadrzędne wartości, ale jak wiadomo to zależy od człowieka i nie ma co potem zachowania jednostek przekładać na całą społeczność... popkultura wpływa niestety na świadomość całego społeczeństwa i odbija się to na wszystkich mniejszych społecznościach, niestety. Jakie ogólne wzorce takie zachowanie. A masówka niestety propaguje cięty język i kulturę przemocy.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: Gaik » 25 lis 2014, o 22:45

dalidaa pisze:Ciężkie pytania, ale i ton faktycznie jest dość twardy...
Moim zdaniem treść ogłoszeń jest jaka jest, bo: nie wszyscy mają talent do ich pisania, innym nie chce się kolejny raz skrobać eseju, na który wiele nie odpowie, bo "przeromantyzowany", "zbyt literacki", "nie na miejscu"... Jeszcze inne to często młode dziewczynki, które nie mają doświadczenia, dojrzałe kobiety, które już są znudzone szukaniem, ale też i hejterki, którym chyba jacyś zapoceni pajace płacą za wypisywanie bzdur...
Talent mniejszy, czy większy rozumiem, młodość i pierwsze doświadczenia ok. Ale eseje nie muszą być przecież literackie lub romantyczne. Możliwy jest schemat typu: hej, jestem taka a taka i mam ochotę kogoś poznać.Nacisk na siebie a nie na wymagania i czekanie na odpowiedź bo w końcu to trochę wola losu, czy akurat trafimy na miłość, przyjaźń, czy cokolwiek.
Dominuje jednak lista oczekiwań z jednym dość dziwnym ( co zauważyła autorka wątku ) , czyli oczekiwaniem, podkreśleniem pragnienia np. miłości oraz opisem jaka ona być powinna.Już nawet nie osoba ale jeszcze to co stworzy się z nią w interakcji.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: NewTedy » 25 lis 2014, o 22:48

Ja lubię kobiety, które chcą ze mną rozmawiać i lubią przebywać w moim towarzystwie i w dodatku nigdzie im się nie spieszy i nie są śpiące :)
Lubię też gdy z ciekawością śledzą moje ogłoszenia, piszą długie maile, wysyłają zdjęcia i ogólnie są życzliwie usposobione.
Dzień jest krótki, najpierw praca później nostalgiczny wieczór i w sumie bezsilność w relacjach internetowych.
Nikt nie chce się przytulać za pieniądze, eh ...

A tak w ogóle to poznam panią +56 spod byka o imieniu zaczynającym się na ha i kończącym na a ...
zamieszkałą trochę w Poznaniu a trochę w Gdańsku i planującą krótki pobyt na śląsku.
Pani powinna mieć błękitne oczy, brak ukrytych wad, ładnie brzmieć, skupiać na sobie wzrok zachwytu i może też współczucia, być entuzjastycznie nastawiona co do pomysłu leczenia ogólnego, nie nadużywać skromności, nie lubić mężczyzn o wyglądzie jaskiniowca albo najlepiej wcale nie lubić mężczyzn i w zasadzie powinna lubić wyłącznie mnie i święty spokój :)
Mam nadzieję, że ogłoszenie nie jest dwuznaczne ani głupie :)
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 25 lis 2014, o 22:54

Gaik pisze:
dalidaa pisze:Ciężkie pytania, ale i ton faktycznie jest dość twardy...
Moim zdaniem treść ogłoszeń jest jaka jest, bo: nie wszyscy mają talent do ich pisania, innym nie chce się kolejny raz skrobać eseju, na który wiele nie odpowie, bo "przeromantyzowany", "zbyt literacki", "nie na miejscu"... Jeszcze inne to często młode dziewczynki, które nie mają doświadczenia, dojrzałe kobiety, które już są znudzone szukaniem, ale też i hejterki, którym chyba jacyś zapoceni pajace płacą za wypisywanie bzdur...
Talent mniejszy, czy większy rozumiem, młodość i pierwsze doświadczenia ok. Ale eseje nie muszą być przecież literackie lub romantyczne. Możliwy jest schemat typu: hej, jestem taka a taka i mam ochotę kogoś poznać.Nacisk na siebie a nie na wymagania i czekanie na odpowiedź bo w końcu to trochę wola losu, czy akurat trafimy na miłość, przyjaźń, czy cokolwiek.
Dominuje jednak lista oczekiwań z jednym dość dziwnym ( co zauważyła autorka wątku ) , czyli oczekiwaniem, podkreśleniem pragnienia np. miłości oraz opisem jaka ona być powinna.Już nawet nie osoba ale jeszcze to co stworzy się z nią w interakcji.
Otoz to.. o To chodzi.. o to pytam.. :-)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: adama » 25 lis 2014, o 22:57

NewTedy pisze: być entuzjastycznie nastawiona co do pomysłu leczenia ogólnego

... a dlaczego nie miejscowego :-P
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: osiol » 26 lis 2014, o 00:15

Są różni ludzie, ludzie mają różne potrzeby. Dla jednych ogłoszenia zamieszczają kretynki, dla innych kretynem jest ten kto wszystkich dookoła chce oceniać i równać do jakiegoś wymyślonego schematu.

Rozmów o męskich i kobiecych kobietach było tyle, że trudno je zliczyć. Tak już jest że ludzie są różni, niezależnie od orientacji i płci. Są męskie kobiety i kobiecy mężczyźni. Jednym się podobają bardzo kobiece kobiety, innym bardzo męskie, jeszcze inni wolą typy unisex. Kto komukolwiek dał prawo twierdzić, że któryś z tych typów: stylów, urody, sposobów wyrażania siebie - jest gorszy lub lepszy od innych? Mogą mi się nie podobać bardzo męskie albo bardzo kobiece kobiety - ale nie mam prawa powiedzieć, że jedne są gorszymi kobietami od tych które mi się podobają.

A to zdanie:
Pociagaja nas kobiety.. ruch.. gesty.. kobiecosc!! Po jaki wal kobiety imituja sie na samcow? Jaki jest sens ?
według mnie, nie ma w sobie ani grama kobiecości.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: Gaik » 26 lis 2014, o 00:34

NewTedy pisze:Ja lubię kobiety, które chcą ze mną rozmawiać i lubią przebywać w moim towarzystwie i w dodatku nigdzie im się nie spieszy i nie są śpiące :)
Lubię też gdy z ciekawością śledzą moje ogłoszenia, piszą długie maile, wysyłają zdjęcia i ogólnie są życzliwie usposobione.
Czyli takie wielbicielki, adoratorki z samego internetowego przejawu, nie czekające z fascynacją do zapoznania, tak? :wink:

NewTedy pisze:A tak w ogóle to poznam panią +56 spod byka o imieniu zaczynającym się na ha i kończącym na a ...
zamieszkałą trochę w Poznaniu a trochę w Gdańsku i planującą krótki pobyt na śląsku.
Pani powinna mieć błękitne oczy, brak ukrytych wad, ładnie brzmieć, skupiać na sobie wzrok zachwytu i może też współczucia, być entuzjastycznie nastawiona co do pomysłu leczenia ogólnego, nie nadużywać skromności, nie lubić mężczyzn o wyglądzie jaskiniowca albo najlepiej wcale nie lubić mężczyzn i w zasadzie powinna lubić wyłącznie mnie i święty spokój :)
Prawie moja partnerka. I już miałam napisać, że Twoje oczekiwania są jak najbardziej realne ale ...Prawie robi jednak wielką różnicę. Skróć to choć trochę...Idź na kompromis typu: +/- 3 lata w tę i w drugą, zamieszkałą trochę w Sopocie i chwilkę we Wrocławiu, wzbudzającą Twój a niekoniecznie innych zachwyt,z dopuszczeniem, że ma choć jedno hobby poza Tobą. Nie przesadzaj a może to "szczęście" także do Ciebie się uśmiechnie :D
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: ImaSumak » 26 lis 2014, o 00:38

osiol pisze:Są różni ludzie, ludzie mają różne potrzeby. Dla jednych ogłoszenia zamieszczają kretynki, dla innych kretynem jest ten kto wszystkich dookoła chce oceniać i równać do jakiegoś wymyślonego schematu.

Rozmów o męskich i kobiecych kobietach było tyle, że trudno je zliczyć. Tak już jest że ludzie są różni, niezależnie od orientacji i płci. Są męskie kobiety i kobiecy mężczyźni. Jednym się podobają bardzo kobiece kobiety, innym bardzo męskie, jeszcze inni wolą typy unisex. Kto komukolwiek dał prawo twierdzić, że któryś z tych typów: stylów, urody, sposobów wyrażania siebie - jest gorszy lub lepszy od innych? Mogą mi się nie podobać bardzo męskie albo bardzo kobiece kobiety - ale nie mam prawa powiedzieć, że jedne są gorszymi kobietami od tych które mi się podobają.

A to zdanie:
Pociagaja nas kobiety.. ruch.. gesty.. kobiecosc!! Po jaki wal kobiety imituja sie na samcow? Jaki jest sens ?
według mnie, nie ma w sobie ani grama kobiecości.
Brawo! :)
Lubię kiedy kobieta...
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 03:47

Wątek zasługuje na brawa.

Nie wiem po co się oburzać. Tematy poruszone przez autorkę to jakieś pierdoły, ale oczywiście co kto lubi. Ja uwielbiam chodzące Barbie, jednorazowe przygody to już w ogóle są super. Szacunek? a na co to komu? :pilka:


:serce: <3 <3 :serce:
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 26 lis 2014, o 08:27

Fakt..:-) jedno zdanie łatwiej ocenic niz wypowiedziec sie nt" calego tekstu.. a dla Pani powyzej.. gratulacje.. brawo!! Podziwiam pustke :-)
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 12:12

Dziekuję za podziw. Uwielbiam to. Chodziło mi moja droga o to, że czasem nie warto sie denerwować glupotkami. Rożnorodność jest wspaniała i juz prawie jestesmy w momencie, gdy kobiety (nie tylko lezbijki)moga chodzić w spodniach i miec krotkie wlosy, moga byc barbie oraz maja prawo do tego by decydowac w jaki sposob chcą się wyrażać (również seksualnie). Ty lubisz kobiece kobiety, ktos woli inny typ, takie nasze prawo. Nie rozumiem oburzenia.
Pozdrawiam czule i gorąco
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: odbicie » 26 lis 2014, o 13:16

maryjanka brzmisz jak facet (z tych co to "lezbijki" im w głowie) i pewnie nim jesteś
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 13:39

Ups. To lipka, do faceta mi daleko. Cóż mam udowadniać? Kazdy ma prawo do swojego zdania. Facet chyba ma trochę inny obraz kobiety. Jam jest proste dziewczę i kobiety kocham i owszem lezbijki mi w głowie ;)))). Ah te stereotypy
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 26 lis 2014, o 13:45

maryjanka pisze:Wątek zasługuje na brawa.

Nie wiem po co się oburzać. Tematy poruszone przez autorkę to jakieś pierdoły, ale oczywiście co kto lubi. Ja uwielbiam chodzące Barbie, jednorazowe przygody to już w ogóle są super. Szacunek? a na co to komu? :pilka:


:serce: <3 <3 :serce:
maryjanka pisze:Dziekuję za podziw. Uwielbiam to. Chodziło mi moja droga o to, że czasem nie warto sie denerwować glupotkami. Rożnorodność jest wspaniała i juz prawie jestesmy w momencie, gdy kobiety (nie tylko lezbijki)moga chodzić w spodniach i miec krotkie wlosy, moga byc barbie oraz maja prawo do tego by decydowac w jaki sposob chcą się wyrażać (również seksualnie). Ty lubisz kobiece kobiety, ktos woli inny typ, takie nasze prawo. Nie rozumiem oburzenia.
Pozdrawiam czule i gorąco
:lol: :ok: :cool:
Ja tam podziwiam i uwielbiam :serce: Uważam tak jak koleżanka i chętnie o tym porozmawiam Taktoja 8)
I pozdrawiam bardzo Kobieco :serce:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: odbicie » 26 lis 2014, o 14:21

Maryjanka – nie rozumiesz do czego się odnoszę. Co ma do tego prawo dla wyrażania swojego zdania?
maryjanka pisze: i juz prawie jestesmy w momencie,
Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, że musisz stawiać akcent na „już prawie”.
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 14:27

W swoim
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 14:34

odbicie pisze:Maryjanka – nie rozumiesz do czego się odnoszę. Co ma do tego prawo dla wyrażania swojego zdania?

Ano to, że gdy powiedziałam coś odbiegającego od Twojego (?) poglądu zostałam posądzona o bycie facetem (tfuuu) ;)


Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, że musisz stawiać akcent na „już prawie”.
Planeta debili, to mój świat :poop: :poop: :poop:
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 14:36

Sorry, coś mi to cytowanie nie wyszło, ale wiadomo co moje ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: odbicie » 26 lis 2014, o 14:45

Mojego poglądu na co?
maryjanka pisze:
Planeta debili, to mój świat :poop: :poop: :poop:
Czym tam można dolecieć? Chętnie rzucę okiem

zanim moderacja tutaj nie posprząta
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 26 lis 2014, o 14:46

KobiecaPrzyjazn zapraszam do rozmowy..:-) prywatnie badz tu.. jak Ci pasuje:-)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 26 lis 2014, o 14:49

A proszę bardzo możemy tutaj. Co chcesz wiedzieć? :roll: Oprócz tego co wprost idealnie wyraziła Maryjanka...
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 15:02

odbicie pisze:Mojego poglądu na co?
na kobietki ^^
maryjanka pisze:
Planeta debili, to mój świat :poop: :poop: :poop:
Czym tam można dolecieć? Chętnie rzucę okiem

zanim moderacja tutaj nie posprząta[/quote]


Myślę, że trafisz bez problemu, wystarczy ciut obniżyć poziom, tak do mojego...może spotkamy się gdzieś w połowie drogi.

Niech lepiej posprząta, prawda to
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 26 lis 2014, o 15:08

Jesli tak uwazasz.. dla mnie takie osoby nic soba nie reprezentuja. Jaka przyszlosc? Jaki poziom i standard zycia? Owszem mozna cale zycie chodzic do "norek" stawiac piwo za 7zl wynajmowac mieszkania adoptowac 20kotow, pracowac na kasie i co noc miec inna.. zycie minie jak 5noc z 360 innych niezapamietanych.. a w wieku 40lat poczucie braku spelnienia, sukceswo zawodowych, wlasnego dachu i osoby z ktora mozna bylo wszystko krok po kroku zdobywac.. ale co tam.. nosmy spodnie do pol-dupy zamiast szczotek do czesania zainwestujmy w golarki.. i w meskie perfumy. Wyvladajmy jak faceci pachnijmy jak oni chodzmy jak oni.. nie osiagajmy celow.. a przez zasze lozka niech przewijaja sie co noc nowe bakterie na przescieradle!! Huraa i badzmt LEZBIJKAMI!! BRAWO.. i nie konczmy szkol ponad gimnazjalnych....

Rany.. tak to widze.. plytkie.. smutne.. coz.. widocznie takich idealow jak ja jest okropnie malo..:-)
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 15:21

taktoja24 pisze:Jesli tak uwazasz.. dla mnie takie osoby nic soba nie reprezentuja. Jaka przyszlosc? Jaki poziom i standard zycia? Owszem mozna cale zycie chodzic do "norek" stawiac piwo za 7zl wynajmowac mieszkania adoptowac 20kotow, pracowac na kasie i co noc miec inna.. zycie minie jak 5noc z 360 innych niezapamietanych.. a w wieku 40lat poczucie braku spelnienia, sukceswo zawodowych, wlasnego dachu i osoby z ktora mozna bylo wszystko krok po kroku zdobywac.. ale co tam.. nosmy spodnie do pol-dupy zamiast szczotek do czesania zainwestujmy w golarki.. i w meskie perfumy. Wyvladajmy jak faceci pachnijmy jak oni chodzmy jak oni.. nie osiagajmy celow.. a przez zasze lozka niech przewijaja sie co noc nowe bakterie na przescieradle!! Huraa i badzmt LEZBIJKAMI!! BRAWO.. i nie konczmy szkol ponad gimnazjalnych....

Rany.. tak to widze.. plytkie.. smutne.. coz.. widocznie takich idealow jak ja jest okropnie malo..:-)

Wrzuciłaś do jednego worka bardzo dużo zjawisk. Nie każdy gotów jest na stabilizacje, na zdobywania świata z tą jedyną. Potrafię się zakochać na zabój, ale nie zawsze się da....i co wtedy? Zakon? Co ma rozwój zawodowy do tego z kim sypiasz? Ja krok po kroku dążę do stabilizacji, do odczuwania radości jak najczęściej i do spełnienia również. Dodam, że sama uwielbiam dziewczęta, które w 100% są kobiece, ale to nie oznacza, że w przyrodzie występują również inne "gatunki". Dlatego też nie rozumiem po co te skrajności. To miłe, że masz się za ideał, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na mojej planecie, każdy ma prawo do bycia SOBĄ i do odkrywania siebie, bo to też proces. ;)
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 15:23

*nie występują inne "gatunki"

(czy można tu edytować posty?)
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: Gaik » 26 lis 2014, o 15:24

A ja uważa, że nie dla każdego jest ważne by " coś sobą reprezentować" a dla tej części dla której to wyrażenie ma sens, znaczy zupełnie coś innego.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 26 lis 2014, o 15:25

taktoja24 pisze: Jaki poziom i standard zycia?
Owszem mozna cale zycie chodzic do "norek" stawiac piwo za 7zl wynajmowac mieszkania adoptowac 20kotow, pracowac na kasie i co noc miec inna.. zycie minie jak 5noc z 360 innych niezapamietanych..
a w wieku 40lat poczucie braku spelnienia, sukceswo zawodowych, wlasnego dachu i osoby z ktora mozna bylo wszystko krok po kroku zdobywac..
Nie żebym specjalnie chciała stawac w obronie męskich czy kobiecych lesbijek... :roll: (Bo kobiecość również nie oznacza wcale ani statecznego życia ani przykładności ani posiadania godności)
ALe...Czyli Ty w jakiś tajemniczy sposób uzależniasz status mieszkaniowy, zawodowy, poczucie spełnienia i osiąganie sukcesów od posiadania stałej partnerki?
To ja Ci bardzo współczuję, że nie masz ambicji by to wszystko osiągnąć samodzielnie. I co Ty chcesz od tych biednych kotów :roll:
.. a przez zasze lozka niech przewijaja sie co noc nowe bakterie na przescieradle!!
Fakt, mogłyby okazywać badania lekarskie.
Wyvladajmy jak faceci pachnijmy jak oni chodzmy jak oni.. nie osiagajmy celow
Huraa i badzmt LEZBIJKAMI!! BRAWO.. i nie konczmy szkol ponad gimnazjalnych....
Rany.. tak to widze.. plytkie.. smutne.. coz.. widocznie takich idealow jak ja jest okropnie malo..:-)
:glaszcze: Wyczuwam tu jakąś traumę...
ALe na pocieszenie muszę Ci powiedzieć, że jesteś Moja Królową stereotypów :cmok: :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
maryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2014, o 16:49

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: maryjanka » 26 lis 2014, o 15:43

:zakochana: :zakochana: :zakochana:
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: Japonka » 26 lis 2014, o 15:46

taktoja24 pisze:Od dluzszego czasu przegladam ogloszenia na tym portalu jak poranna gazete przy kawie..:-) i musze przyznac, ze coraz bardziej jestem rozczarowana naszym "gronem"...
Ja do porannej kawy przeglądam Pudelka i nie mam żadnych niestrawności emocjonalnych po tym. :cool:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Saren » 27 lis 2014, o 08:08

Nie masz niestrwaności emocjonalnej po Pudelku czy po kawie?
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ODPOWIEDZ