ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 15 lip 2014, o 21:11


The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: natsi » 15 lip 2014, o 22:27

Zdecydowaniem ktoś powinien się tym zająć! Może zbanować użytkowniczkę - trolla?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 16 lip 2014, o 09:57


The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: zosia24 » 16 lip 2014, o 10:29

Altena, dziękujemy za linki :*

A trolla się na pewno zbanuje 8)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 16 lip 2014, o 10:52

Chyba faktycznie musicie jakoś zablokować ip czy coś, bo facet najwyraźniej siedzi online i już 10 kolejnych powstaje na bieżąco ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Akumu » 16 lip 2014, o 23:04

Altena_Q pisze:Chyba faktycznie musicie jakoś zablokować ip czy coś, bo facet najwyraźniej siedzi online i już 10 kolejnych powstaje na bieżąco ;)
Alt, co ty tak tych facetów na KK wszędzie widzisz? :D
beatkowy trolling jakoś mi nie pasuje do samców.

a wracając do tematu - jestem za tym, żeby określić ilość ogłoszeń, które może dodać jedna użytkowniczka, przykładowo jedno, może dwa na tydzień. ograniczyłoby to nie tylko trolling, ale i ten żałośnie zabawny spam typu "męskiej do stałego związku".
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 16 lip 2014, o 23:55

Alt, co ty tak tych facetów na KK wszędzie widzisz? :D
beatkowy trolling jakoś mi nie pasuje do samców.
Akurat w tym wypadku nie ja, kilka dni temu było ostrzeżenie w ogłoszeniach, że pod jednym z beatkowych nicków kryje się facet ;)

Bodajże nawet określone są w zasadach ogłoszeń ograniczenia ilości, ale co z tego, jak nikt tego nie sprawdza i nie kasuje na bieżąco. Widać faktycznie brak moderacji w ogłoszeniach - a administracji to najwyraźniej nie przeszkadza, bo problemy z wulgarnością i zboczeńcami trwają lata i nikt nic z tym nie robi. Kiedyś nawet przez miesiąc usiłowałam moderatorce wysyłać serie linków codziennie, ale to faktycznie robota dla paru osób, bo kto ma czas na czytanie tego kilka godzin dziennie na dłuższą metę? Przydałyby się automatyczne ograniczenia - blokowanie maila na zasadzie np. że można raz dziennie. Albo - ogłoszenie pojawi się publicznie dopiero po zaakceptowaniu przez moderację, jak funkcja komentarzy na blogach. Ale ktoś musiałby to od strony technicznej stworzyć.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Margeritsona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 1 sie 2011, o 20:30

Brak słów.

Post autor: Margeritsona » 27 lip 2014, o 17:57

Witam!
Zajrzałam dziś do dawno nieodwiedzanych ogłoszeń towarzyskich i muszę powiedzieć,że to co zobaczyłam tam , zamurowało mnie
doszczętnie. Co niektóre użytkowniczki tejże strony wyraźnie pomyliły czemu służyć mają anonsy. W perfidny,brutalny sposób
próbują swoich słownych przy tym ordynarnych rozgrywek ze swiomi byłymi,bądź z tymi kobietami z którymi im nie wyszło.
Ręce opadają na takie nazwę po imieniu chamstwo. Jeśli któraś z Pań rzuci okiem na ostatnie ogłoszenia,będzie wiedziała o czym ja tutaj piszę.Jedna z przeglądających Pań swoje ogłoszenie zatytuowała SZOK!!! w zupełności się z tym zgadzam.
Awatar użytkownika
Ilaya
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 494
Rejestracja: 6 mar 2007, o 00:00

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Ilaya » 28 lip 2014, o 08:50

Ogłoszenia kontrolowane są na bieżąco, czyli prawie codziennie. Nie jesteśmy w stanie sprawdzać ich co 5 minut w oczekiwaniu na pojawienie się danej wariatki/ek, która zaspamuje dział. Cały czas zresztą jest to jedna i ta sama prowodyrka. Drugi problem to, że inne użytkowniczki reagują na te zaczepki i niepotrzebnie "odpowiadają" jej w swoich anonsach, zaśmiecając Ogłoszenia - a to przecież nie jest panel dyskusyjny. Prośba: podsyłajcie linki do obraźliwych anonsów na maila: info@kobiety-kobietom.com i nie dawajcie się prowokować. Biadolenie, jaki to śmietnik, jak źle się dzieje na portalu, też nic nie wnosi, a napędza to zaśmiecanie.

Pozdrawiam.
Margeritsona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 1 sie 2011, o 20:30

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Margeritsona » 29 lip 2014, o 16:31

Panie MODERATORKI głęboki ukłon w Waszą stronę. Sprawa plewów ogłoszeniowych nie jest dla Was obojętna, co przed chwilą zauważyłam....pięknie zablokowane przez Was ogłoszenie.BRAWO!
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Wicia21 » 30 lip 2014, o 17:07

Witam. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś coś z tym zrobił...
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 927&ref=hp
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 919&ref=hp

Niestety mam problem z ustawieniami personalnymi na e-mailu, których nie da się w żaden sposób zmienić od wczoraj, więc zgłaszam to tutaj.

Pozdrawiam
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Wicia21 » 30 lip 2014, o 17:10

Ilaya pisze:Drugi problem to, że inne użytkowniczki reagują na te zaczepki i niepotrzebnie "odpowiadają" jej w swoich anonsach, zaśmiecając Ogłoszenia - a to przecież nie jest panel dyskusyjny. Prośba: podsyłajcie linki do obraźliwych anonsów na maila: info@kobiety-kobietom.com i nie dawajcie się prowokować. Biadolenie, jaki to śmietnik, jak źle się dzieje na portalu, też nic nie wnosi, a napędza to zaśmiecanie.

Pozdrawiam.
Tak, tak zgadzam się, mam nuczkę :roll:
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Japonka » 30 lip 2014, o 17:18

jak będę miała córkę, to nazwę ją Beata :)
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Altena_Q » 25 paź 2014, o 12:12

O ile portal nie ma aspiracji na przeistoczenie się w agencję prostytutek, proponuję jednak zdjąć takie ogłoszenia, jak:

http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 413&ref=hp

http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... ogl=121418

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Saren » 27 paź 2014, o 14:02

Altena_Q pisze:O ile portal nie ma aspiracji na przeistoczenie się w agencję prostytutek, proponuję jednak zdjąć takie ogłoszenia, jak:

http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 413&ref=hp

http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... ogl=121418
zamiast bezproduktywnie hejtować wyślij im namiary, jednej do drugiej i problem rozwiązany.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: salami » 27 paź 2014, o 17:55

bad_boy pisze:^ a jaka jest między nimi różnica? ;)
Sponsorowane pracują na "umowę o pracę" na jeden, czasem dwa stałe etaty,
tzn mają jednego, dwóch pracodawców

Prostytutki pracują na "umowę o dzieło"
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Gaik » 27 paź 2014, o 21:46

salami pisze:
bad_boy pisze:^ a jaka jest między nimi różnica? ;)
Sponsorowane pracują na "umowę o pracę" na jeden, czasem dwa stałe etaty,
tzn mają jednego, dwóch pracodawców

Prostytutki pracują na "umowę o dzieło"
Salami, a taki alfons to jest agencja pracy tymczasowej ?
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: salami » 29 paź 2014, o 18:05

Gaik pisze:alfons to jest agencja pracy tymczasowej ?
Umowa-zlecenie :wink:

Można mieć klasę i być tępą dzidą w każdym zawodzie. Być inteligentną, kulturalną prostytutką i chamską np. lekarką.
Panie poszukujące klientek przez ogłoszenia nie przeszkadzają mi, o ile robią to w dobrym stylu. Intelektualnie ociężale romantyczki poszukujące wielkiej miłości trudniej mi strawić niż błyskotliwy, poprawny gramatycznie anons prostytutki.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Interlokutorka » 29 paź 2014, o 19:30

Altena_Q pisze:O ile portal nie ma aspiracji na przeistoczenie się w agencję prostytutek, proponuję jednak zdjąć takie ogłoszenia, jak:
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 413&ref=hp
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... ogl=121418
Obecnie tylko jedno z tych ogłoszeń jest zablokowane. Zgadnijcie, której: poszukującej kasy czy poszukującej seksu?
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: adama » 29 paź 2014, o 20:14

salami pisze:
Gaik pisze:alfons to jest agencja pracy tymczasowej ?
Umowa-zlecenie :wink:

Można mieć klasę i być tępą dzidą w każdym zawodzie. Być inteligentną, kulturalną prostytutką i chamską np. lekarką.
Panie poszukujące klientek przez ogłoszenia nie przeszkadzają mi, o ile robią to w dobrym stylu. Intelektualnie ociężale romantyczki poszukujące wielkiej miłości trudniej mi strawić niż błyskotliwy, poprawny gramatycznie anons prostytutki.
Salami - naiwne można delikatnie edukować (tak pro-społecznie) a prostytutki niech sobie znajdą inne miejsce do ogłoszeń swojej działalności gospodarczej (w przyszłości opodatkowanej ;) )
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: salami » 29 paź 2014, o 20:32

Poszukujące pracy i płacy dziewczyny - won i splunięcie
Dające pracę i płacę Sponsorki - szacuneczek i firmowy kubeczek

Ot, ludzka moralność
Gracia11
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2014, o 11:33

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Gracia11 » 31 paź 2014, o 11:45

Kobitki jestem pod nowym nickiem, bo ze starym moim kontem cos sie stalo, nie dziala zadne odzyskiwanie hasla, cisza. niemniej do rzeczy, mam prosbe, otoz ...moja przyjaciółka z podstawówki mieszka pod Chełmem. Ma konie, psy, koty, Córka chodzi do szkoły w Hańsku. Ładnie tam jest! Wiadomo, że też i biednie...
Ania wysłała mi dziś mail:
PKS wyremontuje 10 bibliotek. Program obejmie te, które zdobędą najwięcej głosów. Jeśli nie wspieracie innej to może "moją". Ekipa Gminnego Ośrodka Kultury (de facto GOK i biblioteka to jedno i to samo) jest świetna, bardzo zaangażowana, ciągle coś się dzieje: konkursy, spotkania, warsztaty. Dla wiejskich dzieciaków (i nie tylko, starsi też korzystają) to często jedyna forma rozrywki. Gmina jest biedna i pieniędzy na razie żadnych nie przeznaczy.
To mała społeczność i trudno lokalnie zebrać dużo glosujących osób.
Dlatego proszę o wsparcie.

http://www.gokhansk.pl/

Na stronie gminy jest link do głosowania. Glosy oddaje się codziennie, do 5 listopada.
Z góry wielkie dzięki tym, którzy kliknęli.

Jeśli przychodzi Ci ktoś kto chciałby wspomóc to prześlij dalej.

Anka
Pomożemy?

bezpośredni link do oddania głosu:
http://www.pekaespomaga.pl/library/details/id/96
należy podać e-mail (ja używam na takie okazje innych kont niż te do normalnych kontaktów, takie adresy na ewentualnych spamerów) i potem kliknąć w link z maila. Można głosować codziennie, z tego samego komputera a kilku adresów e-mail są trudności (mi w innej przeglądarce napisało "Podany adres email oddał już dziś jeden głos", choć z Firefoxa nie głosowałam jeszcze, tylko z Chrome i IE i kliknęłam w dwa linki z maili)

Regulamin: http://www.pekaespomaga.pl/regulamin.pdf[/quote]
Gracia11
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2014, o 11:33

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Gracia11 » 31 paź 2014, o 11:48

Na dzien dzisiejszy jest 2241 glosow dla biblioteki w Hansku. To jest okolo 12-13 pozycji. Ja juz dzisiaj glosowalam. :D
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Bez sensowne ogłoszenia .

Post autor: eminem98xd » 7 lis 2014, o 21:45

Ja czasami nie potrafię zrozumieć tych ogłoszeń . Bo piszecie tam ( piszą bo nie odbierzcie tego w ten sposób że wrzucam wszystkie użytkowniczki kk do tego samego worka )że szukacie nie wiadomo jakiej miłości ( gdzie dla mnie nienormalne jest takie już oczekiwania stawiać , zwlaszcza przez neta ) a zaraz na dole wypisujecie przedział wiekowy , jakie oczy nie raz nawet było , że wygląd musi być kobiecy i atrakcyjny i piszecie o tym że jakimi Wy nie jesteście aniołkami i k**
Masakra , krew mnie pewnego czasu zalewała bo wiem jak to jest w przypadku takich ''aniołków'' że same nie wiecie czego chcecie . W ogóle czy tylko mnie wnerwiały takie ogłoszenia ? A teraz włączyła mi się faza że po prostu mam z tego bekę i się śmieje z tych ogłoszeń , ale nie no . Czy już niema normalnych formułowiczek na tej stronie które szukały by znajomości tak po prostu a nie tu jakieś wymagania , tu jakie jesteście święte .
Albo też swego czasu rozowalaly mnie ogłoszenia w których były kłótnie poniżej poziomu , jakby nie mogły to załatwić między sobą tylko jeszcze takie paskudztwa wypisywały że nie wiadomo bylo czy się śmiać czy płakac ale się śmiałam bo zawsze wybieram śmiech bo śmiech jest zdrowy . Ale czy Tylko mnie to rozwala ? i to jeszcze takie głupoty , jezus maria ..
I postanowiłam jakąś dyskusje zacząć bo ciekawa jestem ile jest '' normalnych'' ( tak to pojęcie jest względne ) i czy tylko mnie to kuje w oczy ???
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Bez sensowne ogłoszenia .

Post autor: Wiosennagwiazda » 10 lis 2014, o 22:23

eminem98xd pisze:Ja czasami nie potrafię zrozumieć tych ogłoszeń . Bo piszecie tam ( piszą bo nie odbierzcie tego w ten sposób że wrzucam wszystkie użytkowniczki kk do tego samego worka )że szukacie nie wiadomo jakiej miłości ( gdzie dla mnie nienormalne jest takie już oczekiwania stawiać , zwlaszcza przez neta ) a zaraz na dole wypisujecie przedział wiekowy , jakie oczy nie raz nawet było , że wygląd musi być kobiecy i atrakcyjny i piszecie o tym że jakimi Wy nie jesteście aniołkami i k**
Masakra , krew mnie pewnego czasu zalewała bo wiem jak to jest w przypadku takich ''aniołków'' że same nie wiecie czego chcecie . W ogóle czy tylko mnie wnerwiały takie ogłoszenia ? A teraz włączyła mi się faza że po prostu mam z tego bekę i się śmieje z tych ogłoszeń , ale nie no . Czy już niema normalnych formułowiczek na tej stronie które szukały by znajomości tak po prostu a nie tu jakieś wymagania , tu jakie jesteście święte .
Albo też swego czasu rozowalaly mnie ogłoszenia w których były kłótnie poniżej poziomu , jakby nie mogły to załatwić między sobą tylko jeszcze takie paskudztwa wypisywały że nie wiadomo bylo czy się śmiać czy płakac ale się śmiałam bo zawsze wybieram śmiech bo śmiech jest zdrowy . Ale czy Tylko mnie to rozwala ? i to jeszcze takie głupoty , jezus maria ..
I postanowiłam jakąś dyskusje zacząć bo ciekawa jestem ile jest '' normalnych'' ( tak to pojęcie jest względne ) i czy tylko mnie to kuje w oczy ???
To takie dzielenie włosa na czworo. Proponuję zamieścić swoje ogłoszenie z "odpowiednią" treścią, wtedy będziesz miała możliwość decydowania komu odpiszesz, a dwa... jest szansa, że poprzez zawartość swojego ogłoszenia zwrócisz uwagę odpowiedniej grupy odbiorów. :slonko:
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 25 lis 2014, o 21:10

Witam
 Poniewaz moj wpis zostal usuniety z niewiadomych przyczyn postanowilam ponownie go wrzucic. Jesli kazdy ma prawo poruszac pewne dyskusje tak i ja uwazam tak samo. Temat jest inny niz 90% tu obecnych mianowicie "czy juz jestem lesbijka/ kocham przyjaciolke pomocy!! ".. wiec jeszcze raz zacznijmy


Od dluzszego czasu przegladam ogloszenia na tym portalu jak poranna gazete przy kawie..:-) i musze przyznac, ze coraz bardziej jestem rozczarowana naszym "gronem".. Czy aby napewno jest to mozliwe, by stworzyc zwiazek odpowiadajac na ogloszenie "szukam do zwiazku".. milosci etc.." przeciez nie ma pewnosci ze osoba po drugiej stronie sieci to "Ta" wlasciwa.. czy nastawianie sie na cos przynosi rezultat? Najbardziej zadziwiajace sa ogloszenia typu "szukam do seksu/ jedna noc" .. Gdzie sie podziała Kobieca godnosc? Szacunek do siebie? Klasa.. Ten "pierwiastek" podsycajacy do zdobywania Kobiety.. Poszukiwania Rzekomej NORMALNOSCI.. normalnosc dla kazdego z nas jest rozumowana inaczej.. Jak mozna szukac "normalnej" kobiety.. kiedy samemu nie ma sie pojecia o swojej "normalnosci" wniosek? Kazdy normalny moze byc dla drugiego nienormalny- w nienormalnym swiecie. I ostatnia refleksja.. Czytajac na forum "wolicie kobiety kobiece czy meskie"... skad sie wzielo pojecie "meskiej kobiety" Przeciez jestesmy Kobietami Pociagaja nas kobiety.. ruch.. gesty.. kobiecosc!! Po jaki wal kobiety imituja sie na samcow? Jaki jest sens ?
Podsumowywujac..:
Czy istnieja jeszcze cos takiego jak moralnosc, godnosc, klasa, kobiecosc, dojrzalosc emocjonalna w "naszym gronie"? I przede wszystkim szacunek.. do samej siebie, mlodszych, i starszych?...
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: zosia24 » 25 lis 2014, o 21:24

Już sam tytuł wątku jest obrażający, już nie wspomnę o późniejszych postać nacechowanych agresywnie. Jak masz nadmiar emocji, to idź rozładować się gdzie indziej.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
taktoja24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:17

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: taktoja24 » 25 lis 2014, o 21:28

Nie uwazam aby tresc byla obrazajaca.. tytul musi przyciagac.. lecz co do tresci sie nie zgodze. I nie o rozladowanie chodzi lecz o zadawane pytania na ktore chyba zbyt ciezko odpowiedziec
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Co Za Kretynki zamieszczaja tak chore ogloszenia - 2x

Post autor: Gaik » 25 lis 2014, o 22:04

taktoja24 pisze:Witam
Czy istnieja jeszcze cos takiego jak moralnosc, godnosc, klasa, kobiecosc, dojrzalosc emocjonalna w "naszym gronie"? I przede wszystkim szacunek.. do samej siebie, mlodszych, i starszych?...
A mnie irytuje takie podejście ponieważ sugeruje, że gdzieś, kiedyś istniały jakieś lepsze czasy gdzie ptaki ćwierkały, ludzie byli dobrzy i środowisko czyste. Była mityczna historia. I tak opowiadają z pokolenia na pokolenie. To frazesy. Historyczne fakty są takie, że kobiety były łagodniejsze w zachowaniu i postawach bo tego od nich wymagano. Kobieta poddana ostracyzmowi traciła szansę na ślub, a zatem źródło utrzymania, gdy sama miała żadne lub ograniczone możliwości w tym zakresie.
Ponadto, nawet miasta były mniejsze a prawo bardziej brutalne. Za homoseksualizm można było siedzieć a gdzieniegdzie zginąć stąd "nasze grono" w mitycznym "dawno, dawno temu", realnie nie istniało jako środowisko. Skąd zatem porównanie?
Zgodzę się co do brutalizacji języka oraz większego przyzwolenia na różne zachowania ale to nie ma wiele wspólnego z moralnością oraz orientacją seksualną a z kulturą opartą na środkach masowego przekazu, gdzie w pogoni za odbiorcami, wtłacza się w przestrzeń publiczną zagadnienia kiedyś prywatne ( z operacjami ginekologicznymi na ekranie włącznie ). Przed dyktatem mass mediów przeciętny człowiek z połową historii by się nie zetknął a nawet ich nie wyobraził. A dziś ma co dusza zapragnie w internecie na kliknięcie. Powoli staje się zatem bardziej sobą wobec świata. Skoro inni mogą, robią to on także. Zawsze byli chamy,prostacy emocjonalni, niewyrafinowani, brutalni ale większość czasu zmuszeni byli to maskować.
A co do wieku to również kulturowo, zmieniły się wartości. Wiedza życiowa tez jest na kupowanie lub klikanie. Nauka robi szybkie postępy. Zatem wartość tej wiedzy starszej jednostki spada.
Co do autorytetu to uważam natomiast, że jak spada zaufanie o i autorytet spada.Im więcej wiadomo, im mniej daje się ukryć, tym szybciej dochodzi się do wniosku, że nikt takim całościowym, osobowościowym autorytetem być nie może.Wzrasta za to wykształcenie mass i z pokolenia na pokolenie ich indywidualna refleksja a z tego sekularyzacja.

Podsumowując: piszesz post niby wnikliwy a tak na prawdę spłycasz sprawę, uogólniasz. Co nie zmienia, że ja sobie chętnie poczytam hipotezy innych związane z manifestowaniem pewnej infantylności w ogłoszeniach.
ODPOWIEDZ