Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: biedronca » 12 kwie 2018, o 14:22

Ima, Ty masz wiedzę o ludzkiej seksualności z zeszłego stulecia. Może spróbuj trochę poszerzyć horyzonty zanim zaczniesz głosić swoje "mądrości".
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: dobranocka14 » 12 kwie 2018, o 14:29

biedronca pisze:Wydaje mi się, że cały pomysł na lesbijki* wynika z braku jednego określenia na kobiety nie-hetero.
A kobieta o orientacji innej niż hetero to nie wystarczy?
Bo można używać albo anglicyzmów, albo wymieniać całą listę dostępnych opcji.a taka inkluzywna kategoria jest bardzo potrzebna, bo walka jest wspólna o to, żeby nikt nie miał prawa wtrącać się z kim się chcemy wiązać.
Lesbijka z gwiazdką czy bez nie jest określeniem inkluzywnym a tym bardziej żadną inkluzywną kategorią. Jeśli miałoby się przyjąć to określenie, to wprowadzi jedynie w błąd i utwierdzi w słuszności tych, którzy za misję mają nawracanie na właściwą drogę, że homoseksualizm to wybór.
Dla mnie to kompletnie nieprzemyślany pomysł. Takie pitu pitu bez zastanowienia się nad konsekwencjami.

No i co to za pomysł, że zmiana nazwy spowoduje, że nagle ci co muszą przestaną komentować i nawracać?
Daj spokój ...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 12 kwie 2018, o 14:31

biedronca pisze:Ima, Ty masz wiedzę o ludzkiej seksualności z zeszłego stulecia. Może spróbuj trochę poszerzyć horyzonty zanim zaczniesz głosić swoje "mądrości".
Biedronca, trefnisiu, aż nie całuj tak nahalnie!
Mam kilka pytań:
1. Ile obecnie poświecasz czasu na mycie i jak to się przekłada na twoją inteligencję?
2. Trollujesz też na innych forach, czy gejów się boisz?
Lubię kiedy kobieta...
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: reader » 12 kwie 2018, o 14:44

dobranocka14 pisze: A kobieta o orientacji innej niż hetero to nie wystarczy?
Niehetero/nieheteroseksualne/nieheteroseksualni jako jedno zbiorcze słowo funkcjonuje już od kilku lat, również w tzw. mediach ogólnych i jest dobrze zakorzenione oraz maksymalnie inkluzywne. Nie ma żadnej potrzeby, by zastępować je innym. A już zupełnie nie ma potrzeby, by w tym celu kraść słowo lesbijka. Jeśli kogoś razi niehetero, to niech pokombinuje nad czymś oryginalnym.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: dobranocka14 » 12 kwie 2018, o 15:07

reader pisze:
dobranocka14 pisze: A kobieta o orientacji innej niż hetero to nie wystarczy?
Niehetero/nieheteroseksualne/nieheteroseksualni jako jedno zbiorcze słowo funkcjonuje już od kilku lat, również w tzw. mediach ogólnych i jest dobrze zakorzenione oraz maksymalnie inkluzywne. Nie ma żadnej potrzeby, by zastępować je innym. A już zupełnie nie ma potrzeby, by w tym celu kraść słowo lesbijka. Jeśli kogoś razi niehetero, to niech pokombinuje nad czymś oryginalnym.
Dokładnie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 12 kwie 2018, o 17:11

A co z osobami nie homoseksualnymi? :D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 12 kwie 2018, o 17:12

Czy też niehomoseksualnymi? Lub niebiseksualnymi?
Czy też biseksualizm juz nie istnieje?
Lubię kiedy kobieta...
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: moja_alchemia » 12 kwie 2018, o 19:36

gdy widzę dwie dziewczyny np. idące ulicą i trzymające się za ręce, to myślę - "lesbijki", nie zastanawiam się czy są z gwiazdką czy bez, ani czy są homoseksualne, biseksualne czy też któraś z nich jest hetero i chce spróbować z kobietą,
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 12 kwie 2018, o 20:44

Może zamiast określać ludzi jako nieheteroseksualnych, zaczniemy określać jako niehomoseksualnych? Zamiast lesbijki z gwiazdką, kropką czy sztalugą niech będą hetero z tym wszystkim. Niechaj ludzie się dzielą na homoseksualnych, niehomoseksualnych, niehomoseksualnych z frędzlami. Niech dyskutują nad swoją heteroseksualnością, jednocześnie uprawiając seks homoseksualny, lub o takim marząc, uważają się za biromantyczne heteroseksualne istoty z postkolonialnym akcentem homoseksualnym w sferze marzeń sennych od 4:30 do 5:17. Osoby tego typu marzące o tym na skraju nocy, gdzieś tak między 8:07 a 8:59 niechaj są osobami niehomoseksualnymi o biromantycznej naturze skłaniającej się ku baroku jednakże już z ascendentem w rokoko. Niechaj na forach dla heteroseksualistów jako osoby niehomoseksualne wprowadzają swoje zasady i nauczają jak powinien się zachowywać prawdziwy heteroseksualista.
Inna sprawa, ze powinny istnieć fora dla osób heteroseksualnych i niehomoseksualnych, by mogły wspólnie, ramie w ramie iśc i walczyć o swoje wspólne, jakże zbieżne wartości.

A homoseksualiści niech wreszcie mają spokój.

A i prosiłabym, przy całym niezrozumieniu tematu i myleniu wszystkiego ze wszystkich, by jednak nie sprowadzać do wspólnego mianownika orientacji seksualnej z tożsamością płciową.
Lubię kiedy kobieta...
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: moja_alchemia » 12 kwie 2018, o 21:36

rozumiem, że dziewczyny homoseksualne chcą, żeby słowo "lesbijka" było zarezerwowane tylko dla tej orientacji seksualnej, jednak jest ono powszechnie używane dla określenia faktu bycia kobiety z kobietą i zastanawiam się czy to można w ogóle zmienić?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 12 kwie 2018, o 21:53

Alchemio, słowo lesbijka oznacza osobę o orientacji homoseksualnej, płci żeńskiej.

Tu nie ma nic do rezerwacji. Co najwyżej może się rozchodzić o nie używanie słów, których się znaczenia nie zna.
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: biedronca » 12 kwie 2018, o 22:26

dobranocka14 pisze:
biedronca pisze:Wydaje mi się, że cały pomysł na lesbijki* wynika z braku jednego określenia na kobiety nie-hetero.
A kobieta o orientacji innej niż hetero to nie wystarczy?
Bo można używać albo anglicyzmów, albo wymieniać całą listę dostępnych opcji.a taka inkluzywna kategoria jest bardzo potrzebna, bo walka jest wspólna o to, żeby nikt nie miał prawa wtrącać się z kim się chcemy wiązać.
Lesbijka z gwiazdką czy bez nie jest określeniem inkluzywnym a tym bardziej żadną inkluzywną kategorią. Jeśli miałoby się przyjąć to określenie, to wprowadzi jedynie w błąd i utwierdzi w słuszności tych, którzy za misję mają nawracanie na właściwą drogę, że homoseksualizm to wybór.
Dla mnie to kompletnie nieprzemyślany pomysł. Takie pitu pitu bez zastanowienia się nad konsekwencjami.

No i co to za pomysł, że zmiana nazwy spowoduje, że nagle ci co muszą przestaną komentować i nawracać?
Daj spokój ...
Wydaje mi się, że na myślenie ignorantów, którym wydaje się, że homoseksualizm można leczyć już nic nie ma szans wpłynąć.

Natomiast zamiast nietolerancji, stereotypów i wyzwisk w samym środowisku kobiet nie-hetero (no długie to i nieporęczne :/ ), przydałby się jakiś wspólny front. I ja też nie jestem na 100% przekonana do pomysłu lesbijki*, natomiast rozumiem z czego taki pomysł wypływa.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 13 kwie 2018, o 11:45

Na edukację nigdy nie jest za późno. W Polsce jednak jest ona mocno utrudniona. Homofobia ma się świetnie i jak widać na załączonym obrazku, jest dokarmiana również przez niehomoseksualistki.
Niedouczeni heterycy uważają, że homoseksualizm można leczyć (dzięki również kreciej acz systematycznej robocie niehomoseksualistów), a niedouczone biseksy uważają, że homoseksualizm nieistnieje, wiec zawłaszczają sobie nazewnictwo homoseksualne (dlaczego nie heteroseksualne???), przy czym wydaje im się, że stanowią elitę opiniotwórczą.

Tymczasem zaś pustostan umysłowy szaleje, a homofobia ma się świetnie!
Lubię kiedy kobieta...
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: massgirlz » 13 kwie 2018, o 12:03

ImaSumak pisze:Na edukację nigdy nie jest za późno. W Polsce jednak jest ona mocno utrudniona. Homofobia ma się świetnie i jak widać na załączonym obrazku, jest dokarmiana również przez niehomoseksualistki.
Niedouczeni heterycy uważają, że homoseksualizm można leczyć (dzięki również kreciej acz systematycznej robocie niehomoseksualistów), a niedouczone biseksy uważają, że homoseksualizm nieistnieje, wiec zawłaszczają sobie nazewnictwo homoseksualne (dlaczego nie heteroseksualne???), przy czym wydaje im się, że stanowią elitę opiniotwórczą.

Tymczasem zaś pustostan umysłowy szaleje, a homofobia ma się świetnie!
Wydaje mi się, że takie podejście jest wąskotorowe, właściwie poza gold stars wykluczyłaś absolutnie wszystkich. Skąd takie zacietrzewienie?
Jestem lesbijką i bynajmniej nie rozumiem o co walczysz, bo jeżeli o większą tolerancje to nie oczekuj czegoś czego sama nie potrafisz dać, natomiast jeśli walczysz o przywłaszczenie sobie słowa lesbijka to masz marne szanse.
To że ktoś lubi i facetów i Kobiety nie oznacza jeszcze ze jest bi, to moze byc dla kogos pierwszy krok w miare bazpieczny dla calej rzeszy ludzi zeby przejsc transformacje a takim wykluczeniem, oburzeniem wspierasz tylko siebie i jeszcze wieksze podzialy.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: reader » 13 kwie 2018, o 12:43

massgirlz pisze:
To że ktoś lubi i facetów i Kobiety nie oznacza jeszcze ze jest bi, to moze byc dla kogos pierwszy krok w miare bazpieczny dla calej rzeszy ludzi zeby przejsc transformacje a takim wykluczeniem, oburzeniem wspierasz tylko siebie i jeszcze wieksze podzialy.
Dokładnie! Powiedz jej jak jest!
To, że ktoś jest biseksualny wcale nie znaczy, że jest biseksualny!
A poza tym polecam się śpieszyć z transformacjami, bo w coraz większej ilości miejsc terapia naprawcza jest zakazywana. I jeszcze przy okazji zakazu zmiany z homo na bi/hetero, zakażą zmiany z bi na homo. I co to będzie.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: moja_alchemia » 13 kwie 2018, o 13:37

widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych) ma problem z wyoutowaniem i ukrywają swoją orientację,
z drugiej strony osoba (np. biseksualna), która czuje się lesbijką i jest w związku z kobietą nie powinna określać się jako lesbijka, ponieważ ... ? właściwie, to nadal nie wiem dlaczego,
może ktoś to rzeczowo wyjaśni, bez obrażania i innych tego typu pustych epitetów,
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: massgirlz » 13 kwie 2018, o 14:11

moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych) ma problem z wyoutowaniem i ukrywają swoją orientację,
z drugiej strony osoba (np. biseksualna), która czuje się lesbijką i jest w związku z kobietą nie powinna określać się jako lesbijka, ponieważ ... ? właściwie, to nadal nie wiem dlaczego,
może ktoś to rzeczowo wyjaśni, bez obrażania i innych tego typu pustych epitetów,
A to jest cos co również mnie zastanawia jeśli nie masz odwagi powiedzieć kim jesteś to jak możesz działać na rzecz osób homoseksualnych?
Może nawet spierać się kto jak ma się czuć i określać (nie do Ciebie pije Ima)=)
Wydaje mi się, że taka silna potrzeba przyklejenia etykiety wynika z przyzwyczajenia nauczyli nas wszystko nazywac=szufladkowac i jesli nie ma odpowiedniej szufladki to trzeba zlikwidowac problem. Tak dziala polityka i tak niestety dzieje sie wsrod lgbt i wiekszosci innych grup spolecznych, ktore moga osiagnac sukces tylko dzieki zebraniu sie w całość i spojrzeniu ponad podzialy. Dlatego tak latwo nas zepchnac na margines i manipulowac naszymi dzialaniami a najgorsze dlatego tak latwo kogos przestraszyc. Bo nie ma silnej spolecznosci, która Cię wesprze.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: reader » 13 kwie 2018, o 16:28

W tym momencie praktycznie wszystkie organizacje w Polsce (poza chyba jedną dla T) są wspólne dla LGBT+. Podobnie jest z mediami. Na świecie największe organizacje też są wspólne. To właśnie panie od lesbijki z gwiazdką postulują oddzielenie się literki L* od reszty, bo jak twierdzą, przytłacza je gejowska narracja, czy coś w ten deseń. Więc o jakiej wspólnocie ponad podziałami mowa.
Zresztą jeden z ich artykułów został napisany jako protest przeciwko rzekomym naciskom na coming-outy ze strony wyautowanych działaczy, które to powodują silny dyskomfort wśród niewyautowanych.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 20:38

Kuźwa,co to się narobiło w tym wątku :shock: Nawet nwm od czego mam zacząć.
Więc przytoczę temat jeszcze raz. W cytacie:z kobietą nie z kobietą wyglądająca jak facet bo bym poszła z kolegą Jest dużo obraźliwych rzeczy jeżeli czyta się pomiędzy wierszami,ale o tym wcześniej pisałam.
Miedzy innymi pogarda i atak kierowany w osoby znajdujące się w tej samej ''kategorii'' co my wszystkie tutaj zebrane.
Skoro są takie osoby wśród nas,co widać jeszcze w tym wątku po odpowiedziach niektórych foremek.
To ja do was dziewczyny mam pytanie: Jak wy chcecie walczyć o swoje prawa jak Wy same siebie zwalczacie i nie tolerujecie?
Wyznaczacie sobie jakieś niepotrzebne granice jak katolicy. Np teraz przytoczę z tym Gold starem.
Co to ma być gold star? Czystość lesbijki? Wiecie z czym mi się to kojarzy?Z teńczową Maryją. Tak,jak u katolików im kobieta miała mniej partnerów tym była mniej ''skażona'',a u nas to Gold Star,lesbijka jak najmniej skażona facetem.
To co może jeszcze w imie tych śmiesznych ideologii w pi** będziemy musiały wsadzać sobie liczniki by mieć dowód naszej orientacji? Ja mam to gdzieś tak naprawdę czy ktoś jest hetero,homo,be,trans, butch (tak wcześniej pisała buchter,ach te moje słowotwórstwo :lol: ) bo co mnie obchodzi kto z kim chodzi do łóżka i na kogo się czuję,czy nie jest ważniejsza osobowość danego człowieka nad jego seksualnością? A wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Że mamy 21 wiek,a seksualność kobiet dalej jest kontrolowana i to nie przez samych facetów,ale przez same kobiety -_-
W dodatku jeżeli chodzi o butch,ktoś ''zarzucił'' mi że nią jestem,dlatego czepiam się tego wątku.(to bardzo bezczelne tak samo jak te ogłoszenie) Nie,nie jestem butch,ale jeżeli chodzi o kananony ''kobiecości'' to też nie określam siebie jako kobieta,ponieważ cały fundament kobiecości jak dla mnie jest narzędziem które mocno ogranicza moją osobowość.
Nie wiem kim jestem do końca jeżeli chodzi o moją płeć mózgu,bo według tych wszystkich schematów nie zaliczam się ani do mężczyzn ani do kobiet. Nie czuję się ani tym ani tym. W ogóle dla mnie to jest chore,bo np definicja męskości i seksualności mężczyzn tak naprawdę jest urabiana jak mężczyzną się to podoba,a jeżeli chodzi o kobiety to od 2 tysięcy lat wogóle się to prawie nie zmienia (bo od tego wieku kobiety mogą nosić spodnie,wow i to nawet w 21 wieku neguje się czy to kobiecie) podczas gdy mężczyźni mogą robić co chcą w tym kierunku.
A czepiam się o tego ogłoszenie bo po prostu miałam potrzebę powiedzieć co mi się nie podoba w jego wydźwięku.
A nie podoba mi się właśnie dyskryminacja kobiet,które nieco odchodzą od tej granicy bycia kobiecą.
Autorka ogłoszenia mogła napisać że chce kobiecej,zamiast dowalać że nie chce wyjść z męską podróbką (bo tak to zabrzmiało)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 13 kwie 2018, o 21:17

moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych)
A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 21:43

ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych)
A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
Myślę że chyba istnieją,bo ogólnie słowo lesbijka wzięła się z słowa Lesbos czyli z greckiej wyspy,którą zamieszkiwały kobiety lubiące kobiety,ale nigdzie nie było napisane że nie lubiły mężczyzn.
Ogólnie homoseksualizm jest to nazwa zaczerpnięta z psychologii,która definiuje pociąg seksualny do osób tej samej płci.
A lesbijka nie jest dokładnym określeniem orientacji seksualnej,tylko (mi się wydaję) że określeniem skłonności kobiety do kobiet.Aczkolwiek myślę,że jak by ktoś zapytał partnerkę jakiej jest orientacji a ta powie że jest lesbijką,to w sumie jest to małe i sprytne kłamstewko jeżeli ta partnerka tak naprawdę jest bi. Bo każdy będzie myślał co innego.
Ja np nie jestem lesbijką ja jestem eminem98xd i jestem homoseksualna. Bo nie lubię kiedy ktoś mówi na mnie że jestem lesbijką i moją seksualność która dla mnie jest tylko cechą i moją sprawą intymną,wznosi ponad moją osobowość.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: moja_alchemia » 13 kwie 2018, o 21:43

ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych)
A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
problem polega na tym, że nie wnosisz niczego konstruktywnego do dyskusji,
jak zacięta płyta - krytykujesz innych i obrażasz,
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 13 kwie 2018, o 22:18

moja_alchemia pisze:
ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych)
A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
problem polega na tym, że nie wnosisz niczego konstruktywnego do dyskusji,
jak zacięta płyta - krytykujesz innych i obrażasz,
Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 22:34

ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze:
ImaSumak pisze: A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
problem polega na tym, że nie wnosisz niczego konstruktywnego do dyskusji,
jak zacięta płyta - krytykujesz innych i obrażasz,
Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Ima,Ty zapewne jakbyś nie była homo to byś była homofobem.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: dobranocka14 » 13 kwie 2018, o 22:56

eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze:widać tutaj kuriozalną sytuację - wiele lesbijek (załóżmy, że homoseksualnych)
A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
Myślę że chyba istnieją,
Czyżby?:
Aczkolwiek myślę,że jak by ktoś zapytał partnerkę jakiej jest orientacji a ta powie że jest lesbijką,to w sumie jest to małe i sprytne kłamstewko jeżeli ta partnerka tak naprawdę jest bi.
To się zastanów co uważasz za fakt a co za wymysł.

Bo każdy będzie myślał co innego.
Czy jeśli ktoś powie, że widzi drzewo przed sobą to czy ten kto to słyszy będzie myślał, że chodzi o samochód albo kota?
-----
O co chodzi z "lesbijką"? Czemu jedne określenia mają niezmienne, ustalone znaczenia a inne mają cechę przeobrażania się wg subiektywnej oceny tego, kto je używa. Czy nazwanie siebie lesbijką to jakaś wartość dodana? Coś co nobilituje, uszlachetnia?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: dobranocka14 » 13 kwie 2018, o 23:07

eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze: problem polega na tym, że nie wnosisz niczego konstruktywnego do dyskusji,
jak zacięta płyta - krytykujesz innych i obrażasz,
Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Ima,Ty zapewne jakbyś nie była homo to byś była homofobem.
Eminem, przestań już pieprzyć jak potłuczona.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 23:07

dobranocka14 pisze:
eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze: A isnieją inne? :shock:

1. Nie używa się słów, których znaczenia się nie zna.
(Odsylam do slownika)
2. Nie używa się pleonazmów.
(Homoseksualna lesbijka)

Głupota i ignorancja. Wstyd.
Myślę że chyba istnieją,
Czyżby?:
Aczkolwiek myślę,że jak by ktoś zapytał partnerkę jakiej jest orientacji a ta powie że jest lesbijką,to w sumie jest to małe i sprytne kłamstewko jeżeli ta partnerka tak naprawdę jest bi.
To się zastanów co uważasz za fakt a co za wymysł.

Bo każdy będzie myślał co innego.
Czy jeśli ktoś powie, że widzi drzewo przed sobą to czy ten kto to słyszy będzie myślał, że chodzi o samochód albo kota?
-----
O co chodzi z "lesbijką"? Czemu jedne określenia mają niezmienne, ustalone znaczenia a inne mają cechę przeobrażania się wg subiektywnej oceny tego, kto je używa. Czy nazwanie siebie lesbijką to jakaś wartość dodana? Coś co nobilituje, uszlachetnia?

1Tak
2 Nie uważam tego za wymysł,ale ludzie którzy mniej rozmyślają na te tematy bo mają zbyt małą wiedzę mogą się złapać na ten haczyk że lesbijka=homo
3 Chyba nikt nie jest na tylko głupi,by pomylić drzewo z kotem,ale fakt że lesbijka nie zawsze=homo to można
4 Nie,wcale tak nie jest że uszlachetnia,ale myślenie i rozmyślanie nad sensem niektórych wyrazów oraz nad sensem życia jak Newtoon nad tym czemu jabłko spadło na ziemie,chyba nie jest niczym złym?Prawda?
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 23:08

dobranocka14 pisze:
eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze: Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Ima,Ty zapewne jakbyś nie była homo to byś była homofobem.
Eminem, przestań już pieprzyć jak potłuczona.
Nieczego nie pieprze i nie jestem potłuczona i przede wszystkim nikogo nie obrażam.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: ImaSumak » 13 kwie 2018, o 23:19

eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze:
moja_alchemia pisze: problem polega na tym, że nie wnosisz niczego konstruktywnego do dyskusji,
jak zacięta płyta - krytykujesz innych i obrażasz,
Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Ima,Ty zapewne jakbyś nie była homo to byś była homofobem.
Głupota nie posiada oruentacji seksualnej ani płci. Jest wszedzie i jest bezdenna.

Eminem przede wszystkim nauka. Nim coś napiszesz, sprawdź kilka razy definicje. Nie opieraj swej wiedzy na tym co Ci się wydaje, bo błądzisz. Lepiej milczeć niż pieprzyć glupoty.
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: eminem98xd » 13 kwie 2018, o 23:25

ImaSumak pisze:
eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze: Pisanie jak jest jest malo atrakcyjne. Stąd ludzie wolą wierzyć, że wielkie cywilizacje stworzyli kosmici. Prawda jest zwyczajnie nudna, no i wymaga wiedzy. Pieprzenie glupot zawsze w cenie.

Zastanawiam się czy to edukacja w Polsce jest na tak niskim poziomie, czy ludzie są aż tak glupi, ze nie są wstanie przyswoić sobie podstawowych definicji?
Ima,Ty zapewne jakbyś nie była homo to byś była homofobem.
Głupota nie posiada oruentacji seksualnej ani płci. Jest wszedzie i jest bezdenna.

Eminem przede wszystkim nauka. Nim coś napiszesz, sprawdź kilka razy definicje. Nie opieraj swej wiedzy na tym co Ci się wydaje, bo błądzisz. Lepiej milczeć niż pieprzyć glupoty.
No wiadomo że głupota nie posiada orientacji,ba nawet tolerancja nie posiada orientacji czego jesteś przykładem.
A co do wiedzy,to wiedza nie jest sztywnym schematem tylko jest zmienna i zdobywa się ją po to by ją wykorzystywać i nad nią rozmyślać,a nie ją chomikować i trzaskać nią na lewo i prawo gdy zauważy się osobę mniej wiedzącą.
Na razie wiedzą to sama nie błyszczysz,nie odniosłaś się do żadnego argumenty a jedyne co zrobiłaś to skrytykowałaś.
ODPOWIEDZ