Chyba kolezaneczka reklamujaca portal FB jako mieksce ,,spotkań, , les i bi oraz często zboczonych tekstow...cd w tresci

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
ona1234567
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2018, o 23:38

Chyba kolezaneczka reklamujaca portal FB jako mieksce ,,spotkań, , les i bi oraz często zboczonych tekstow...cd w tresci

Post autor: ona1234567 » 3 lut 2020, o 16:17

:twisted: kolezaneczka chyba zglosila moje ogloszenia do blokady a jakis admin tej strony przytaknął.
Wiec pytam ktory punkt regulamini zostal naruszony?:))tresc moich kilku ogloszen w ostatnim czasie brzmiala ,,pozbam dziewczyne przyjaźń związek, , (tego typu)wiec ani nie bylo tam treści seksualnych ani rowniez spamu. Bo chyba ze admin kk oraz admin grup na fejsie to ta sama osoba?:)
Fajna dyskryminacja tylko dlatego ze kiedys dla zartu dalam stare zdjecie na grupe i podpisalam ze to ja xd
Na grupach dla lesbijek większość osob ma falszywe dane imionq nazwiska typu ,,kolorowy motyl,,a zamiast zdjęć własnych maja zdjecie NP OSMIORNICY a ja mialaM Wlasne zdjecia ktore od lat kazdy widzi i wiadomo ze to ja :)a to ze dalam jedno zdjecie dla zartu na grupie spowodowalo ze ta ,,pani,, polazala swoj JAD i mnie z grupy wyrzuciła co śmieszne jest.
Natomiast.z tego co widze na Kk jest sporo spamow (prawdziwych spamow)i nie sa one kasowane.
Woec jak to tak?:)
Jak sie zaklada portale dla ludzi nalezy byc sprawiedliwym i zaloze sie ze moj post ,,pani,,składuje po przeczytaniu ale mam nadzieje ze najpierw otrzymam odpowiedź xp
Natomiast zglosze administratorowi facebooka czy ktos moze reklamowac grupy dla lesbijek na ich portalu które czesto pisza zboczone teksty o seksie itd.
PoZdrawiam
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Chyba kolezaneczka reklamujaca portal FB jako mieksce ,,spotkań, , les i bi oraz często zboczonych tekstow...cd w tr

Post autor: osiol » 3 lut 2020, o 16:35

A można poprosić o tłumaczenie na polski?
ona1234567
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2018, o 23:38

Re: Chyba kolezaneczka reklamujaca portal FB jako mieksce ,,spotkań, , les i bi oraz często zboczonych tekstow...cd w tr

Post autor: ona1234567 » 3 lut 2020, o 18:00

Po prostu nie rozumiem czemu utracilam mozliwosc dodania ogloszen z mojego konta - wyświetla sie wowczas blokada/traktowanie moich ogloszen jako spam i tego typu rzeczy a ogloszen dodalam kilka przez ostatni czas wiec spamem one nie byly, tresci erotycznych rowniez nie zawierały. Z kolei wchodząc na ogloszenia nawet dzis widzialam 3 ogloszenia z rzedu od jakiejs tam osoby ktora zablokowana NIE zostala.
-----zastanawiam sie więc kto ,,doniosl,, na mnie bez powodu (moze jalas dziewczyna ktora chciala mnie poznac a ja nie odpisalam jej na maila,
Albo osoba ktora. Reklamuje tutaj swoje grupy na facebooku (grupy w ktorych kiedys bylam i zostalam orzez ,,kolezanke,,wyrzucona najprosciej mówiąc z zawisci, moze tego ze napisalam ze sporo dziewczyn bi udaje ze sa lesbijkami majac meza i dzieci.
Innym z powodów klotni między nami bylo to IZ ona NIE uwierzyła ze stare zdjecie jest moje (jeden temat byl o dawnych zdjeciach uczestnikow grup i naskoczyla na mnie. Natomiast sama zacheca innych ludzi do falszywych kont (,,nie musicie podawac prawdziwych imion zdjęć itd). Przy czym moje zdjęcia zawsze byly moje.
ODPOWIEDZ