Program TV

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
KarinaKarina1
Posty: 1
Rejestracja: 8 mar 2021, o 11:22

Program TV

Post autor: KarinaKarina1 » 8 mar 2021, o 11:36

Nowy program TV.
Dzień dobry, Stacja Discovery TVN obecnie przygotowuje się do realizacji nowego programu dokumentalnego, który opiera się na zagranicznych formatach takich jak "Pregnant and Platonic" i "I want your baby". Dokument ma na celu pomoc ludziom, którzy z różnych przyczyn do tej pory nie znaleźli w swoim życiu odpowiedniego partnera lub partnerki, a bardzo chcą mieć dziecko. Ponadto zależałoby nam na tym żeby zainteresowani byli również gotowi w przyszłości na podzielenie się opieką nad potomkiem. Podczas spotkań i nagrań kandydatom będą towarzyszyli i pomagali wykwalifikowani eksperci z dziedziny psychologii. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w poszukiwaniu osób, które zechciały by z nami porozmawiać o szczegółach formatu.
jeżeli któraś z Pań zechciałaby się ze mną skontaktować i porozmawiać bardzo proszę o kontakt z numerem telefonu na adres e-mail; k.kosmala@earlgreyfilm.com

Drogie Panie, proszę nie złościć się na mnie tym ogłoszeniem :) taką mam pracę :) proszę po prostu kontakt osoby zainteresowane.

Pozdrawiam serdecznie
Karina Kosmala
IwoGuz
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2021, o 14:29

Re: Program TV

Post autor: IwoGuz » 22 mar 2021, o 14:36

Witam,
To jest mój pierwszy post na forum i napiszę tak...
Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach jest coraz mniej osób, które chcą mieć dzieci! Wynika to choćby z doświadczeń i polityki państwa, samo 500+ nie wystarczy!
Poszukiwanie partnera Idealnego, też raczej jest skazane na porażkę ;)
ODPOWIEDZ