Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 10:48

ImaSumak pisze: To już nie Altenę? :D
A z zupełnie innej beczki, gdzie jest Altena? Zawsze była bardzo aktywna na forum, a ostatnio cisza.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 11:01

tessaract pisze:
ImaSumak pisze:
tessaract pisze: Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
To już nie Altenę? :D
Dlaczego Altene? Ona nie ma tylko dystansu do siebie, za to się tu nie banuje.
Wprawdzie jest też lekko opieszala ale któż jest ideałem?
A jak Twoje poszukiwania psychiatry, czy tam psychologa? Coś w temacie ruszyło?
Przypominam Ci, że Alteny nie znasz. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 11:02

justsomebody10 pisze:
ImaSumak pisze: To już nie Altenę? :D
A z zupełnie innej beczki, gdzie jest Altena? Zawsze była bardzo aktywna na forum, a ostatnio cisza.
Wygląda na to, że Altena odeszła.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 11:06

ImaSumak pisze:
tessaract pisze:
ImaSumak pisze: To już nie Altenę? :D
Dlaczego Altene? Ona nie ma tylko dystansu do siebie, za to się tu nie banuje.
Wprawdzie jest też lekko opieszala ale któż jest ideałem?
A jak Twoje poszukiwania psychiatry, czy tam psychologa? Coś w temacie ruszyło?
Przypominam Ci, że Alteny nie znasz. :)
Tak sama będę chodzić, może Just by się ze mną wybrała?
A jak tam sprawa moderowania forum? Pomogłam jakoś?
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 11:15

tessaract pisze:
ImaSumak pisze:
tessaract pisze: Dlaczego Altene? Ona nie ma tylko dystansu do siebie, za to się tu nie banuje.
Wprawdzie jest też lekko opieszala ale któż jest ideałem?
A jak Twoje poszukiwania psychiatry, czy tam psychologa? Coś w temacie ruszyło?
Przypominam Ci, że Alteny nie znasz. :)
Tak sama będę chodzić, może Just by się ze mną wybrała?
Just też Ci nic nie zrobiła. Spróbuj sama zadbać o siebie.
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 11:30

tessaract pisze: Tak sama będę chodzić, może Just by się ze mną wybrała?
Tak we dwójkę? Hmm, terapeuta mógłby doznać poważnej traumy. :twisted:
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 11:45

justsomebody10 pisze:
tessaract pisze: Tak sama będę chodzić, może Just by się ze mną wybrała?
Tak we dwójkę? Hmm, terapeuta mógłby doznać poważnej traumy. :twisted:
Masz słuszne wątpliwości. Tradycyjny, profesjonalny, dyplomowany terapeuta miałby z pewnością pewne problemy z postawieniem wlasciwej diagnozy, ale taka nie dyplomowana pomoc w osobie ImySumak mi by w zupełności wystarczyła. Tak sądzę. Sprawia wrażenie osoby, której żadna trauma nie straszna. Co sądzisz?
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 11:53

tessaract pisze:
justsomebody10 pisze:
tessaract pisze: Tak sama będę chodzić, może Just by się ze mną wybrała?
Tak we dwójkę? Hmm, terapeuta mógłby doznać poważnej traumy. :twisted:
Masz słuszne wątpliwości. Tradycyjny, profesjonalny, dyplomowany terapeuta miałby z pewnością pewne problemy z postawieniem wlasciwej diagnozy, ale taka nie dyplomowana pomoc w osobie ImySumak mi by w zupełności wystarczyła. Tak sądzę. Sprawia wrażenie osoby, której żadna trauma nie straszna. Co sądzisz?
Tessaract mnie też nie znasz- przypominam. :)
Nie ma więc sensu pisać na temat mojego wykształcenia, czy traum. Skup się na sobie i swoich smokach. Udanej soboty!
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 12:10

tessaract pisze: Tradycyjny, profesjonalny, dyplomowany terapeuta miałby z pewnością pewne problemy z postawieniem wlasciwej diagnozy
Profesjonalizm i posiadanie dyplomu nie przekłada się na nieomylność i stawianie właściwych diagnoz we wszystkich przypadkach, a zwłaszcza w sferze zdrowia psychicznego, której nie można tak łatwo zbadać, jak stanu fizycznego. Stąd i pomyłek wiele.

ale taka nie dyplomowana pomoc w osobie ImySumak mi by w zupełności wystarczyła. Tak sądzę. Sprawia wrażenie osoby, której żadna trauma nie straszna. Co sądzisz?
Obawiam się, że mogłoby Cię nie stać na Jej usługi. :wink:
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 12:15

ImaSumak pisze:
tessaract pisze:
justsomebody10 pisze:
Tak we dwójkę? Hmm, terapeuta mógłby doznać poważnej traumy. :twisted:
Masz słuszne wątpliwości. Tradycyjny, profesjonalny, dyplomowany terapeuta miałby z pewnością pewne problemy z postawieniem wlasciwej diagnozy, ale taka nie dyplomowana pomoc w osobie ImySumak mi by w zupełności wystarczyła. Tak sądzę. Sprawia wrażenie osoby, której żadna trauma nie straszna. Co sądzisz?
Tessaract mnie też nie znasz- przypominam. :)
Nie ma więc sensu pisać na temat mojego wykształcenia, czy traum. Skup się na sobie i swoich smokach. Udanej soboty!
Tak żeby było szybciej, to Justsomebody10 tez nie znam, to tak dla samoprzypomnienia :wink:
Trochę dałaś się poznać z komentarzy na forum i raczej dystans do siebie masz i o kilku innych Twoich cechach można się dowiedzieć z wypowiedzi na forum, ale nie żebym oceniała, szufladkowala czy wartosciowala. Ja raczej jak Just jestem bezkonfliktowa. Czy nie uważasz ze to cenna i pożądana cecha charakteru?
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 12:22

tessaract pisze:Ja raczej jak Just jestem bezkonfliktowa. Czy nie uważasz ze to cenna i pożądana cecha charakteru?
Zakładając, że to trochę ironia, bo i ja, i Ty w różne konflikty się na forum wikłałyśmy (nawet, jeśli z mojej strony to było nieświadome zachowanie :wink: ), to jednak nie postrzegałabym bezkonfliktowości jako cechy tylko i wyłącznie pozytywnej. A co, jeśli oznacza ona dopasowywanie się do innych bez ujawniania swoich przekonań ze strachu, z poczucia niższej wartości i z wielu innych powodów? Zresztą gdzie dwoje Polaków, tam trzy opinie i nie zawsze można wyjść z takiej sytuacji bezkonfliktowo. :wink:
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 12:38

justsomebody10 pisze:
tessaract pisze: Tradycyjny, profesjonalny, dyplomowany terapeuta miałby z pewnością pewne problemy z postawieniem wlasciwej diagnozy
Profesjonalizm i posiadanie dyplomu nie przekłada się na nieomylność i stawianie właściwych diagnoz we wszystkich przypadkach, a zwłaszcza w sferze zdrowia psychicznego, której nie można tak łatwo zbadać, jak stanu fizycznego. Stąd i pomyłek wiele.
Zgadzam się, lepiej bym tego nie ujęła :D
justsomebody10 pisze:
tessaract pisze:
ale taka nie dyplomowana pomoc w osobie ImySumak mi by w zupełności wystarczyła. Tak sądzę. Sprawia wrażenie osoby, której żadna trauma nie straszna. Co sądzisz?
Obawiam się, że mogłoby Cię nie stać na Jej usługi. :wink:
Jak juz to Nas nie stać by bylo :wink:
Ciebie lubi to liczę na duuuuuuży rabat :wink:
Nie zostawiaj mnie samą z inteligentną ale jednak niedyplomowaną, a jak mnie wpędzi w depresję i poczucie winy?
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 12:59

justsomebody10 pisze:
tessaract pisze:Ja raczej jak Just jestem bezkonfliktowa. Czy nie uważasz ze to cenna i pożądana cecha charakteru?
Zakładając, że to trochę ironia, bo i ja, i Ty w różne konflikty się na forum wikłałyśmy (nawet, jeśli z mojej strony to było nieświadome zachowanie :wink: ), to jednak nie postrzegałabym bezkonfliktowości jako cechy tylko i wyłącznie pozytywnej. A co, jeśli oznacza ona dopasowywanie się do innych bez ujawniania swoich przekonań ze strachu, z poczucia niższej wartości i z wielu innych powodów? Zresztą gdzie dwoje Polaków, tam trzy opinie i nie zawsze można wyjść z takiej sytuacji bezkonfliktowo. :wink:
Nie, Just to nie była ironia. Ja naprawdę uważam, że jesteś bezkonfliktowa, naprawdę.
Siebie też wprawdzie uważam za osobę o polubownym charakterze ale tutaj dopuszczam próg błędu, ze względu że to bardziej subiektywne odczucie :wink:
Ja ogólnie często zastanawiam się czemu i o co tutaj na forum się sprzeczają, bo ja w tych słowach, dla jednych obraźliwych, powodu do konfliktu nie znajduję.
To oczywiste, że odwagą jest mieć własne zdanie i go wyrażać, szczególnie gdy jest inne od większości.
Odwagą jest też szczere wyznawanie swoich słabszych stron. Nie każdego na to stac.
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 13:29

tessaract pisze:Ciebie lubi
Ceni sobie oraz szanuje.
Czytaj Ją uważnie, bo mądra jest.
tessaract pisze:Siebie też wprawdzie uważam za osobę o polubownym charakterze ale tutaj dopuszczam próg błędu, ze względu że to bardziej subiektywne odczucie :wink:
Nie tylko subiektywne, ale i błędne.
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 14:24

ImaSumak pisze:
tessaract pisze:Ciebie lubi
Ceni sobie oraz szanuje.
Czytaj Ją uważnie, bo mądra jest.
:oops: Oddalam się, żeby popaść w odmęty samouwielbienia. :wink:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 11 gru 2017, o 09:36

Sezon jesienno-zimowy zaczyna obfitować w męskich trolli. Oprócz wspomnianego wcześniej jest już jiren, ponownie marcindrugiipia, a swoją działalność rozwija hjyxwz z ambicją upstrzenia całego forum.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 26 lut 2018, o 12:57

Do której z moderatorek można obecnie wysyłać na priv jakieś zastrzeżenia? :wink: Obawiam się, że lista moderatorek jest już dość nieaktualna - stąd moje pytanie.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: osiol » 28 lut 2018, o 20:53

Jestem ja i bywa zosia :)
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: massgirlz » 5 mar 2018, o 10:47

osiol pisze:Jestem ja i bywa zosia :)
Wierzę, że na tych 45 stronach ktoś już o to pytał ale nie jestem w stanie przez nie przebrnąć.
Nie mogę dodawać tematów na forum ani mobile ani pc.
Czy to kwestia jakiejś aktywności i uruchamia sie po czasie? Widzialam osoby, dodające tematy, które wcześniej sie nie udzielały więc nie jestem pewna czy coś mam zepsute czy takie życie?
Z góry dzięki za info.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: osiol » 5 mar 2018, o 17:19

To jest jakiś błąd, bo dodawać tematy można od momentu rejestracji. W żadnym dziale nie możesz dodać tematu?
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: massgirlz » 5 mar 2018, o 20:31

Tylko forum reszta śmiga.
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: massgirlz » 7 mar 2018, o 19:15

Działa, dziękuję.=)
Ligura
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 21 mar 2018, o 22:03

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Ligura » 30 mar 2018, o 18:02

Witam, nie mogę znaleźć wątku, w ktorym pisałam. Dostałam powiadomienie, ze czeka odpowiedz, ale nie widzę wątku. Może został przeniesiony do innego rozdziału?" Milosc do szefowej " bylo w związki- rozwiazki.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 21 maja 2018, o 09:59

Proszę moderatorki o przyjrzenie się blogowi nawracajacej, na którym nachalnie "ewangelizują" nawracająca i cieplaenergia (w komentarzach i księdze gości), chociaż w przypadku tej drugiej trudno mówić o ewangelizacji, bo koncentruje się tylko na wyzwiskach, poniżaniu innych itp. Nie wiem, czy faktycznie chce tu kogoś nawracać (jeśli tak, to chyba lepiej mieć wrogów, niż takich przyjaciół, pałających "chrześcijańską miłością") albo jest trollem, bo czasami mieszają się jej dane biograficzne, np. raz mówi, że żyła w tym "syfie" (czyli w homoseksualnym świecie) od 14 roku życia i miała multum związków, również z dziewczynami z KK, a innym razem, że kobietami zaczęła się interesować, kiedy po ukończeniu kursu Silvy i nabyciu podobnej wiedzy na wielu kursach, poczuła w swoim życiu obecność (dosłowną) złego ducha:) Po zdjęciach na KK rozpoznaje, która jest satanistką :D
Można głosić swoje poglądy, ale chyba wiele zależy od sposobu, w jaki się to robi. A zwłaszcza ta druga z "ewangelistek", która jest ordynarna, chamska, nie powinna mieć chyba pozwolenia na takie zachowywanie się tutaj.

A tak nawiasem mówiąc, czy te ostatnie misje ewangelickie to dzieło przypadkowych osób, czy jakaś organizacja upatrzyła sobie KK i wysyła tutaj systematycznie osoby do monitorowania grzesznych zboczeń (homoseksualizm został przez te panie postawiony w jednym rzędzie obok pedofilii, kazirodztwa, zoofilii i nekrofilii)? :wink:
Awatar użytkownika
deanbm
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, o 11:26

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: deanbm » 5 cze 2018, o 09:25

Szanowne Panie,
czy istnieje jakakolwiek szansa, aby ogłoszenia towarzyskie można było filtrować nie tylko geograficznie ale także wg wieku ?
To byłoby duże uproszczenie i oszczędność czasu.
Pozdrawiam
deanbm
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: chocoladee » 8 cze 2018, o 00:04

pytanie..
dlaczego faceci zakladaja profile i nagminnie sie moga oglaszac na kk? ktos to sprawdza? czy moderatorki spia? :cool:
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jasandra » 6 lip 2018, o 21:59

Proszę adminki o zajrzenie do działu Regionalne - Zagraniczne i o usunięcie spamu
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Gaik » 10 lip 2018, o 23:01

Nie mam pytań, ale chcę wyrazić żal i pęknięcie serca dotyczące działu ogłoszeń.

Przez jakieś 10 lat wygenerowałam tu z siebie przeszło 1000 postów na forum, ponad 400 wpisów na blogu i pewnie ponad kilkadziesiąt ogłoszeń. A Wy...Wy mi zablokowałyście ich dodawanie (tych super zindywidualizowanych, urozmaiconych, możliwie, lecz nieułomnie antydyskryminacyjnych ogłoszeńsezonowych ) jako SPAM-u..?

Odpisywałam na wszelkie prywatne wiadomości jakie zauważyłam w tym małym okienku. Ze szczerej chęci wspierania kobiecych osób wszelkiej LGBT+ w tym portalu oraz szczodrości uspołecznienia doświadczenia.

No może czasem miałam kryzysy i ktoś mógłby mieć żal, no ale to x lat wstecz, nie ostatnio.No przecież...
No przecież, gdybym nawet zainteresowanie zignorowała, gdzieś w tej prywatnej korespondencji poza Regulaminem Forum wycofała lub została wycofana to jeszcze nie jest straszne przewinienie!!! Wasz Regulamin przejścia na prywatę z tego co czytam nie dotyczy.

SPAM za te ilustracje awatara zmieniane zgodnie z sezonem...Za promocję layautu jako przyjaznego kobietom w różnym wieku...

Komunikat przy okazji próby dodania ogłoszenia świadczy o tym, że straszne z Was osoby administratorskie. Ot co! :olaboga:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 10 sie 2018, o 00:53

Mój problem polega na tym, że logujac się jako osoba niewidoczna i niewylogowujac się potem, po opuszczeniu strony, system nie wylogowuje mnie, tylko czyni widoczną. I to sobie tak trwa od początku uakualnienia forum. Teraz z kolei dzieje sie tak w trakcie mojej bytnosci na stronie. To cos nie tak z moim telefonem czy problem od strony forum?
Pzdr!
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 10 sie 2018, o 00:59

Raczej forum.

Ale dla pewnosci wyczyść sobie cookies, bo może przetrzymuje jakieś stare ustawienia.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
ODPOWIEDZ