Kucharzymy :D

Nasze ulubione potrawy, przepisy kulinarne, diety cud. Tu piszemy o zdrowym odżywianiu i o tym co tłuste, słodkie i niezdrowe ... ale takie smaczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
margarita10
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2017, o 22:44

Kucharzymy :D

Post autor: margarita10 » 25 paź 2017, o 23:26

Ciasto dyniowe, zupa, krem, babeczki, tarta... Wiem, że można sprawdzić w internecie, ale te przepisy są oklepane.
Ktoś coś? :*
uschnięte uczucia na smyczy
wyprowadzam na spacer
mofo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 00:23

Re: Kucharzymy :D

Post autor: mofo » 27 paź 2017, o 01:45

Najlepsze przepisy to inwencja twórcza i zasobność lodówki :)
Every artist is a cannibal, every poet is a thief.
maltae
Posty: 6
Rejestracja: 4 sty 2018, o 10:53

Re: Kucharzymy :D

Post autor: maltae » 10 sty 2018, o 10:07

Ja dynię wrzucam w słoiki, kiedy jest sezon, bo opcję zupy na słodko w ramach obiadu od czasu do czasu po prostu muszę uruchomić :D Do ugotowanej w niewielkiej ilości wody i potraktowanej blenderem dyni dodaję mleko - tyle, żeby wciąż było pomarańczowo, ale nie gęsto (tak, wiem, że rady "na oko" są do bani, ale nie mam dokładnego przepisu). Potem wrzucam do tego takie, hmm, kluski kładzione łyżką i dosładzam ksylitolem :p może cudnie nie wygląda, ale leczy moje zapotrzebowanie na słodkości, no i zastępuje obiad ;)
nakijgrzyb
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2018, o 10:22
Lokalizacja: Zakopane

Re: Kucharzymy :D

Post autor: nakijgrzyb » 2 lip 2018, o 08:06

ja uwielbiam robić placki z dyni, robimy tak jak ziemniaczane ale do ziemniaków pół na pół dodajemy dynie
Skuteczny zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej - https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/kriolipoliza/
czyscimynet
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2018, o 07:45
Kontakt:

Re: Kucharzymy :D

Post autor: czyscimynet » 28 wrz 2018, o 08:49

krem z dyni z mleczkiem kokosowym i ciecierzycą i marchewką to moje odkrycie tej jesieni :)
ODPOWIEDZ