Jak to jest z tym Glam-em?

woj. mazowieckie
Leena
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 3 maja 2012, o 00:41

Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: Leena » 27 maja 2012, o 23:55

No właśnie, spotkałam się z dziwnymi opiniami na ten temat, a sama nie wiem bo jeszcze tam nie byłam. :) Mówią, że jest dużo małolat-16latek a z drugiej strony podobno wpuszczają tam od 18 i pilnują tej zasady..Dużo tam chodzi ludzi? Czy jest przewaga les? Jaka jest grupa wiekowa najczęściej? Chciałabym tam wstąpić, ale jakoś nie mam odwagi. :roll:
me-gusta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2012, o 15:55

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: me-gusta » 29 maja 2012, o 19:08

W Glamie towarzystwo jest wymieszane. Zauwazyłam,że przychodzi wiele heteryków. Kiedyś klub był schludniejszy , teraz to trochę nora. Muzyka i nagłosnienie genialne. Zazwyczaj jest ciasno i goraco, ale jak ktoś lubi i potrafi się bawić to nie problem.
Awatar użytkownika
sporti
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 3 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: wszedzie

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: sporti » 30 maja 2012, o 10:13

Dopoki sama tam nie zajrzysz to sie nie przekonasz jak tam jest 8) Co czlowiek to opinia. Nie ma sie czego bac hehe - trzeba tylko pilnowac swojego piwa bo sie zdarzaja "skrytopijawki" a i biale buty po takiej nocnej wizycie daleko odbiegaja od swojego pierwotnego koloru... :wink:
Doris
Nie ogladaj sie za siebie, bo ci z przodu ktos przyj...bie...
Awatar użytkownika
Nisinen
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 642
Rejestracja: 20 lip 2007, o 00:00

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: Nisinen » 1 cze 2012, o 15:35

Kiedyś przeczytałam opis w Glamu, gdzie padło określenie "ostry melanż". Z tym ostrym to bym się zastanawiała, ale że trochę nora - zgodzę się jak najbardziej. Ciasno, w środku ludzie palą, kilka razy zostałam mniej lub bardziej oblana piwem (największe zagrożenie stanowią wysocy faceci trzymający swoje piwo nad twoją głową). Za każdym razem jak byłam, sprawdzano dowody, więc nie wiem o co chodzi z tymi szesnastkami, ale generalnie jest pełna tolerancja, czyli - hetero, homo, bi, dziewczyny, faceci, wiekowo - od osiemnastu w górę, choć trzydziestek zbyt dużo raczej nie uświadczysz (nie, żebym miała coś przeciwko trzydziestkom, ale mam wrażenie, że starsze dziewczyny wybierają raczej inne kluby). Raz się nawet zdarzył chamski dres, ale ochrona się nim zajęła po poinformowaniu ich o problemie.
Pobawić można się fajnie, ale na nadmiar kultury nie licz.
Awatar użytkownika
pannaoliwka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2011, o 22:39

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: pannaoliwka » 6 cze 2012, o 23:59

Jak na branżowy klub w 21 wieku, Glam w skali 1-10 , można ocenić na 5. Why?
-Muzyka popularna, zawsze na topie
-Atmosfera pozytywna
-Obsługa miła
-Dosyć dobra lokalizacja
-Częste "koncerty"

-Brudno
-Dużo hetero zwłaszcza facetów
-Wszędzie palone
-Nie zadbane wnętrze(miejsca do siedzenia itp)

Co do ludzi,którzy przychodzą to już zależy. W każdym klubie nie ma reguły. Raz przyjdą młodzi, raz starsi. Tendencja raczej na młodych jest.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
sporti
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 3 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: wszedzie

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: sporti » 7 cze 2012, o 23:43

Dobrze podsumowane 8)
Doris
Nie ogladaj sie za siebie, bo ci z przodu ktos przyj...bie...
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: rainbow1891 » 13 cze 2012, o 21:00

Pannaoliwka dobrze prawi :D Zgadzam się w 100 % :pilka:
"Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Dominika922
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2008, o 02:00

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: Dominika922 » 23 cze 2012, o 15:46

sodoma i gomora.
Chodziłam do Glamu swego czasu co piątek i jest jedna rzecz, którą wciąż ciężko mi pojąć. Miejsce skrajności. Jak tak "ogarnięte" na pozór glamowe towarzystwo może robić w okół siebie taki syf? Mam na myśli łazienki ( no dosłownie "kible" bez papieru, z rozwalonymi spłuczkami, kolejki niemalże od parkietu, a atmosfera tam naaaapięęta) podłogę- wszędzie pełno petów, błota wymieszanego z rozlewanym piwem( no piwo leje się wszędzie, niemalże 100%-owa pewność oblania Cię drinkiem, piwem, colą czy innym sikaczem). Towarzystwo na początku imprezy sprawia wrażenie ludzi z klasą na poziomie, tak ok 3 staje się chamowate i tańcząc krokiem przypominającym pląsawicę Huntingtona ledwo stoi na nogach ( albo spada ze schodów- z tym też się spotkałam niejednokrotnie). Ryzyko spotkania kilku sfrustrowanych, typowych butch które pożerają Cię wzrokiem albo wyleją na Ciebie colę jak zamienisz neutralne słowo z dziewczyną, z którą zapewne przyszła, ale nie wiesz w jakich relacjach są, co jest dla Ciebie nieistotne ( ona Cię o tym dosadnie POINFORMUJE). Mało miejsca, gorąco, śmierdzi, pełno turków i 16 dziewczynek.
Muzyka jest dobra. I fakt, że spotykasz tam swoich znajomych. Ot co, cały Glam.
Pantirka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 5 maja 2012, o 21:33

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: Pantirka » 23 cze 2012, o 16:27

Z tymi Turkami to się zgodzę. Nikt mi jeszcze żadnego piwa na głowę nie wylał chociaż jestem malutka;)
Awatar użytkownika
above0312
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 92
Rejestracja: 2 paź 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: above0312 » 26 cze 2012, o 15:50

W glamie trzeba uważać na złodziei- mnie małolaty zarąbały piwo, na oczach znajomego, który niestety nie zdążył zareagować- kupisz browara- trzymaj w łapce, chyba, że chcesz się z bliźnim podzielić bez swojej wiedzy- to smiało- zostaw piwo idz tanczyc.
Inna sprawa- gorsza- kradzież ubrań, pieniędzy. Moją znajomą orąbali tam ze wszystkiego- kasa, komórka, odtwarzacz mp3. Mam wrażenie, że nic się z tym nie robi i takich okradzionych jest całekim sporo.
Więc jesli się tam idzie, to grupą, gdzie chociaż jedna osoba jest "przytomna"- bez wierzchniego odzienia (zimą kolejka do odbioru kurtki z szatni, to bite 20 min), pieniądze przy sobie i drink w rączce...
I faktycznie najarane jest konkretnie, wentylacja nie wyrabia.
Dla mnie za duzy stres- omijam to miejsce szerokim łukiem...
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: tieudown » 29 cze 2012, o 19:10

Byłam kilka razy dawno temu, było dość niemrawo i cały czas puszczali Lady Gagę. Postanowiłam dać klubowi jeszcze jedną szansę, byłam w zeszły weekend. Oczywiście, moje szczęście - z niewiadomych powodów mnie i moją koleżankę obskoczyło dwóch facetów hetero. W ogóle dużo tam facetów hetero, którzy nie bardzo radzą sobie z odmową. Muzyka tym razem nie zawiodła, ale jak zwykle łazienka w syfie, wentylacji nie ma. Obsługa za to na medal, bardzo bardzo mili i na poziomie. Ogólnie jest na czym oko zawiesić, ale przewaga gejów no i wtf z heterykami, którzy chodzą po branżowych klubach? Po prostu się zastanawiam po co, mało im miejsca? Nie jestem zachwycona.
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
above0312
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 92
Rejestracja: 2 paź 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: above0312 » 3 lip 2012, o 11:26

kolesie hetero- wyznają zasadę, że lesbijka jest lesbijką, bo nie trafiła na cudownego demona seksu (czyli jednego z nich), który uświadomiłby nam, jak wiele tracimy nie wdychając męskiego potu i nie jarając się fiutkiem...
Więc trzeba do knajpy isc i...nawaracac...
co za głąby...i to faceci rządzą światem...
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: tieudown » 5 lip 2012, o 20:03

No więc właśnie, tyle że gdzie mam się udać? W hetero barze znowu będą mnie zaczepiać, a przynajmniej w Glamie mam wymówkę, że jestem tu, bo to moje miejsce. W sensie... W Glamie większe prawo logicznego bytu mam chyba ja, a nie spocony heteryk? :D No więc w ten piątek wybieram się znowu.
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
...infinity...
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 19 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ustroń

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: ...infinity... » 18 lip 2012, o 19:49

podzielam zdanie większości. zabawa i muzyka jak dla mnie genialne, ale niestety syf syf syf. co do ludzi -...gdzies pomiedzy Galerią a LeGarage ;) czyli mix. zdecydowanie więcej femme niz w wyzej wymienionych klubach ;) faceci hetero faktycznie są dość denerwujący, ewidentnie przychodzą tam na "łowy", biedaki ;)
Awatar użytkownika
Pufek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 11 gru 2011, o 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: Pufek » 18 lip 2012, o 22:25

Bywam tam czasem, ale prawdę mówiąc - czuje się tam trochę staro (przy czym, biorąc pod uwagę, że aż taka stara z drugiej strony nie jestem, jest troszkę przerażające...). :)

Ogólnie moje najbardziej negatywne wrażenie - lans po trzykroć. Większość osób, z którymi gadałam za wszelką siłę chciało sprawić wrażenie człowieka "mamtowdupiebojestemtakawyluzowana", ale niestety zazwyczaj wypadało im to bardzo sztucznie i denerwująco. Plus nasłuchałam się historyjek o dziwnych podróżach, najczęściej autostopem i ZUPEŁNIE bez kasy, kiedy samo wejście do klubu kosztuje piątaka :D No ale nie wdając się w szczegóły, glam kojarzy mi się przez to strasznie stereotypowo, trochę gówniarsko i sztucznie.

Muzyka też przeciętna, taka jak wszędzie. Sporo ludzi, co nie zawsze jest akurat moim zdaniem plusem, no i te łazienki, które mocno dają do życzenia.
Chociaż z pozytywów to zdecydowanie lokalizacja jak dla mnie i pewnie gdybym miała z kim tam łazić, byłabym częściej. A i żaden heteryk mnie nigdy nie zaczepił, więc też pod tym względem mam akurat okej.

No ale piwo za dychę, proszę... Jam jest biedny student :)
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: tieudown » 18 lip 2012, o 22:53

Uprzejmie donoszę, że chodziłam ostatnio do Glamu, z braku innego miejsca, prawie co weekend. I mnie to już na tym etapie trochę bawi, ale w gruncie rzeczy jest żałosne: mają wciąż jedną i tę samą setlistę, którą puszczają wciąż i wciąż i wciąż w kółko, nawet nie udając, że jakoś ją specjalnie miksują. Siedząc tam jestem w stanie powiedzieć który utwór będzie po którym w dokładnej kolejności :shock:
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: By_Wonder » 10 sie 2012, o 16:26

do glamu nie chodze zbyt czesto, bylam moze kilka razy. Z jednej strony fajny klub z drugiej nie...

na "+" :
-lokalizacja
-obsługa
-ceny są ok, nie jakieś przesadzone, jak w niektórych klubach, co za drinka chcą 40zł....
-są miejsca dla palących

-muzykę bym okreslila jako cos pomiedzy -neutralnie bo raz leci cos fajnego a raz taki syf, ze az uszy bolą, jeszcze zmasakrowane w mixie..

na "-" :

- pełno tzw.BUTCH, ktore czesto po prostu pozeraja Cie wzrokiem az sie sama siebie wstydzisz...
-"obczajka " na reszte przez les, ktore sa stalymi bywalczyniami glamu - siedza niczym loza szydercow i obczajaja swieze mięsko...
-brudno a w szczegolnosci w lazienkach
-nie ma szatni , gdzie mozna spokojnie zostawic rzeczy

to tyle ode mnie...
Awatar użytkownika
sporti
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 3 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: wszedzie

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: sporti » 13 sie 2012, o 14:03

Miejsca dla palacych... Ha ha Dobre :twisted: Caly klub to jedna wielka palarnia, wszedzie (sory za wyrazenie) smierdzi fajkami bo klimatyzacja to tam swojej funkcji zdecydowanie nie spelnia.
Doris
Nie ogladaj sie za siebie, bo ci z przodu ktos przyj...bie...
GreenTea11
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2012, o 02:00

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: GreenTea11 » 15 sie 2012, o 20:25

Przyjeżdżamy do wa-wy najprawdopodobniej 30.08-2.09 na 4 dni i coś musimy robić:) Będziemy w 3 lub 2 - zależy. Wybiera się ktos za tydzień bądź dwa??? i czy w ogóle warto tam czy lepiej wybrać się w inne miejsce?
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: rainbow1891 » 17 sie 2012, o 00:11

Dajcie znać czy wbijacie, bo nie wiem czy się tam pojawiać :P
"Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
marietta_1983
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:57

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: marietta_1983 » 17 sie 2012, o 14:14

z pewnością nie jest to miejsce dla osób ceniących sterylną czystość i tych które nie lubią zapachu dymu. czasem rzeczywiście i ja mam wątpliwości co do wieku bawiących się tam... panowie ochroniarze owszem sa i nawet całkiem spoko, muzyka zależy kiedy-generalnie rmf fm na zmianę z eską :P lepiej iść w grupie znajomych niż samemu, bo rzeczywiście panowie, chcący pokazać kto jest prawdziwym macho są tam w sporej ilości. i polecam raczej w tygodniu, bo w weekend jest masakra.
GreenTea11
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2012, o 02:00

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: GreenTea11 » 20 sie 2012, o 23:28

Jedziemy na 100 % 31 sierp- 02 wrz:) hmm...dym nie przeszkadza, sterylność w takich miejscach lepiej żeby była, ale jak nie ma nie ma tragedii, muzyka hmm eksa i rmf fm nie bardzo, wole inne klimaty...ale najważniejszy jest ogólny klimat, żeby w 'tej' sferze czuć się swobodnie oraz być może poznać ciekawe osoby - nie sępy. Chyba, że polecacie lepszy klub w wa-wie???
Awatar użytkownika
sosei
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 2 lip 2010, o 23:35

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: sosei » 21 sie 2012, o 16:57

Jak ktoś ma dosyć Glam-u, to proponuję imprezę tylko dla kobiet, która odbędzie się 7 września w clubie Le Garage( W-wa, Burakowska). Wjazd za free

Największy plus, to oczywiście kobiety :wink: a także, mam nadzieje, dobra zabawa
Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę.
kasaika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 21 gru 2011, o 12:23

Re: Jak to jest z tym Glam-em?

Post autor: kasaika » 21 sie 2012, o 19:55

O fajnie :D
ODPOWIEDZ