Siedlce wymarłe miasto??

woj. mazowieckie
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 7 mar 2010, o 13:12

zagubionaJa pisze:
sharapova pisze:
zagubionaJa pisze:spia, siedlce spia. mimo :slonko: nad miastem spia.
tak,faktycznie Siedlce śpią..każda z Nas zajeta soba i swoimi sprawami.Poza tym nikt oprocz 2 znanych mi osóbek nie ma ochoty sie kontaktowac w zaden sposób(chociażby na tym forum) wiec chyba nie ma co sie wysilac:/
niesmiałe proby zorganizowania czegokolwiek spełzły na niczym...albo na wszystkie padła jakas plaga egipska albo strach;)
a może zwykła niechec...

W kazdym razie wszystkiego najlepszego z okazji zbliżajacego sie Dnia Kobiet:)
mowisz proby poznania tak ? a pamietasz moze kiedys napisalas maila itd.
nie milo to wspominam nie milo.
ja napisałam maila do Ciebie? wybacz ale nie bardzo pamietam...przypomnisz mi?
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 7 mar 2010, o 13:37

Dziewczyny może jednak znadzie sie ktos chetny na jakies spotkanie w wiekszym gronie?juz chyba ze dwa lata umawiamy sie na integracje i do dzis dnia nic z tego nie wyszlo...nie wstyd Wam? :wink:
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 7 mar 2010, o 19:00

mowisz proby poznania tak ? a pamietasz moze kiedys napisalas maila itd.bylo minelo.
jesli chodzi o spotkanie zapoznawcze to i owszem chetna moge byc.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, o 21:24 przez zagubionaJa, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 7 mar 2010, o 20:08

OK, rozumiem. Domyslam sie, ze nawet wymienilysmy sie nr tel , zdjeciami, a do spotkania nie doszło...dobrze kojarze?
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 7 mar 2010, o 21:27

sharapova pisze:OK, rozumiem. Domyslam sie, ze nawet wymienilysmy sie nr tel , zdjeciami, a do spotkania nie doszło...dobrze kojarze?
zle. nie bylo tak. chcialas gg i chcialas ne tel. a ja nie chce tu po tym pisac.
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 8 mar 2010, o 09:13

z tego co pamietam wymienilam sie nr tel i gg z jedna dziewczyna..chcialam sie spotkac a Ona raz chciala raz nie..na koniec po wymianie zdjec dowiedzialam sie ze nie jestem w Jej typie i nawet pogadac nie ma ochoty wiec stwierdzilam ze sobie daruje.z mojego punktu widzenia tak to wlasnie wygladalo.a gg i nr tel juz nie posiadam,bo i po co skoro ktos nie ma ochoty na zwykła znajomosc.
jesli to nie jestes Ty to chyba mnie z kims pomylilas,bo wiecej takich znajomosci blizej nieokreslonych tutaj nie mialam.
bez urazy
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 8 mar 2010, o 10:18

wiesz,nie wracajmy juz do tego...mysle, ze nastapiły problemy z komunikacja;)
masz moje gg wiec jesli masz ochote odezwij sie.
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 8 mar 2010, o 20:10

tulipanki, tulipanki i tulipanki dla was/nas z 8 marca, no w koncu swieto :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 11 mar 2010, o 20:29

sharapova pisze:z tego co pamietam wymienilam sie nr tel i gg z jedna dziewczyna..chcialam sie spotkac a Ona raz chciala raz nie..na koniec po wymianie zdjec dowiedzialam sie ze nie jestem w Jej typie i nawet pogadac nie ma ochoty wiec stwierdzilam ze sobie daruje.z mojego punktu widzenia tak to wlasnie wygladalo.a gg i nr tel juz nie posiadam,bo i po co skoro ktos nie ma ochoty na zwykła znajomosc.
jesli to nie jestes Ty to chyba mnie z kims pomylilas,bo wiecej takich znajomosci blizej nieokreslonych tutaj nie mialam.
bez urazy
łożżżżżżżżżż, to nie byłam ja :D kiepsko z Twoja pamiecia, ale tak nie wracajmy. mam nadzieje ze u ciebie wszystko gra i huczy wiec pozdr.
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 20 mar 2010, o 18:19

witam siedleckie foremki
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 22 mar 2010, o 09:13

witaj
zawsze miło jak pojawia sie ktos "nowy":)
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 22 mar 2010, o 20:31

NoNowy / stary bez róznicy :)
Kolezanki, tak szczerze, to nie z samych siedlec jestem. Mieszkam w sokołowie, a postanowilam napisac tutaj do was z jednego powodu. Otóż po wizycie w Medice siedleckiej u pani dermatolog. Nie bede wymieniac personaliów ale moze wiecie o co chodzi, czy tylko mój radar nawala czy coś jest na rzeczy. Chce dodać, że poza radarem byc moze mylnym to chyba trafił mnie amor, bo w głwie mojej ta pani od tygodnia.
Proszę o odpowiedz ktokolwiek cokolwiek wie. Moze na priv? dziekuje z góry.
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 28 mar 2010, o 21:00

aż mi sie wiżyc nie chce, że mozna tak totalnie zlać kolezanke.
dzieki kolezanki za brak jakiejkolwiek reakcji.to smutne.
Leonia pisze:NoNowy / stary bez róznicy :)
Kolezanki, tak szczerze, to nie z samych siedlec jestem. Mieszkam w sokołowie, a postanowilam napisac tutaj do was z jednego powodu. Otóż po wizycie w Medice siedleckiej u pani dermatolog. Nie bede wymieniac personaliów ale moze wiecie o co chodzi, czy tylko mój radar nawala czy coś jest na rzeczy. Chce dodać, że poza radarem byc moze mylnym to chyba trafił mnie amor, bo w głwie mojej ta pani od tygodnia.
Proszę o odpowiedz ktokolwiek cokolwiek wie. Moze na priv? dziekuje z góry.
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 28 mar 2010, o 21:20

Wyluzuj Koleżanko, nie ma się co szarpać, ale rozumiem też Twoje zniecierpliwienie :cool:
Znam Panią o której piszesz, i jakby o tym pomyślec wiele by wskazywało, ale ja pewna nie jestm a na 100% nie wiem wiec nie pomogę. Musisz grzecznie poprosić koleżanki tzw "wygi siedleckie" bo ja w Siedlcach "świata" nie znam. Pozdrawiam i powodzenia. (ps napisz jak ustrzelisz ;) )
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 29 mar 2010, o 20:51

Leonia pisze:aż mi sie wiżyc nie chce, że mozna tak totalnie zlać kolezanke.
dzieki kolezanki za brak jakiejkolwiek reakcji.to smutne.
Leonia pisze:NoNowy / stary bez róznicy :)
Kolezanki, tak szczerze, to nie z samych siedlec jestem. Mieszkam w sokołowie, a postanowilam napisac tutaj do was z jednego powodu. Otóż po wizycie w Medice siedleckiej u pani dermatolog. Nie bede wymieniac personaliów ale moze wiecie o co chodzi, czy tylko mój radar nawala czy coś jest na rzeczy. Chce dodać, że poza radarem byc moze mylnym to chyba trafił mnie amor, bo w głwie mojej ta pani od tygodnia.
Proszę o odpowiedz ktokolwiek cokolwiek wie. Moze na priv? dziekuje z góry.
hmm...dałabym sobie cos uciac za to, ze wyslalam do ciebie prywatna wiadomosc. chociaz z tego co piszesz wynika, ze jednak tego nie zrobilam.a tak serio to nawet zastanawialam sie dlaczego nic nie odpisalas:/sorry moja wina...skleroza na starosc.
ja niestety nie moge ci pomoc,nie znam "siedleckich wyg" ani "siedleckiego swiata"...w medice nie bywam,chociaz na jakis tam sposob srodowisko medyczne nie jest mi obce.nie posiadam chyba zdolnosci rozpoznawania "naszych"na ulicy-czego czasem zaluje-nie ukrywam...duzo latwiej byloby kogos poznac-czy jak kolezanka pozwoli, ze zacytuje- "ustrzelic"...
w kazdym razie powodzenia
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: zagubionaJa » 30 mar 2010, o 20:23

sharapowa, widze ze bardzo pilnie czytasz moje posty. w jednej odpowiedzi zacytowalas az 3 moje wypowiedzi. i pomyslec, ze napisalam to z przymruzeniem oka, to az na cytaty zasłuzylo no, no.
na przyszlosc wiecej inwencji wlasnej daj z siebie i nie bierz nadto powaznie ani do siiebie co pisze ja.
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 30 mar 2010, o 21:34

hmm...a owszem czytam uwaznie posty ale nie tylko Twoje:)jesli mam byc drobiazgowa wydaje mi sie ze to oko przymruzyłas jedynie w 1 przypadku:P
jesli w jakis sposob poruszylo Cie to, ze pozwoliłam sobie zacytowac Twoja wypowiedz to wybacz. a tak serio to lekko sie obruszyłam-a pewnie nie powinnam-z racji tego, ze uzyłas pewnych okreslen...nie sadze zeby cos takiego jak "siedleckie wygi" istniało a sformułowanie "ustrzelic kogos" nawet jesli jest z "przymruzeniem oka" dziwnie mi sie kojarzy-w kazdym razie mało pozytywnie...
ale nie gniewaj sie Kolezanko:) cos nie mozemy sie porozumiec-a ja nie jestem wcale taka grozna
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 30 mar 2010, o 21:41

zagubionaJa pisze:sharapowa, widze ze bardzo pilnie czytasz moje posty. w jednej odpowiedzi zacytowalas az 3 moje wypowiedzi. i pomyslec, ze napisalam to z przymruzeniem oka, to az na cytaty zasłuzylo no, no.
na przyszlosc wiecej inwencji wlasnej daj z siebie i nie bierz nadto powaznie ani do siiebie co pisze ja.
za to widze, że Ty bardzo uważnie śledzisz moja obecność na forum i bardzo dokładnie czytasz moe posty :wink: :wink: :wink:
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 2 kwie 2010, o 15:16

Ja nie widzę nic złego w tym co napisała Zagubiona, i bardzo jej dziekuje za reakcje. Odebrałam to jako zwyklą odpowiedź z żartem bo przecież jakby nie patrzeć nalezy ona też do nas. Niektórzy nie maja jak widać poczucia humoru, lub są bardzo spięci i doszukują się niewiadomo czego. Poza tym bardziej wkurzające jest cytowanie kogoś i podważanie jego słowa niż użycie własnych określen, które znaczą otwartość Sharapowa widziałam twoje ogłoszenie niedawno i rozumiem Twoją zgożkniałość ale sorry nie miałaś racji. A wygląda to tak, że zagubiona swoją dezaprobatę na nabijanie się z jej wypowiedzi a Ty na jej jedną dwie, wiesz przypomina to Ratlerka. Pozdrawiam i dzikuję za odpowiedzi koleżanki.
Awatar użytkownika
kaja77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 02:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: kaja77 » 6 kwie 2010, o 15:59

Się nolmalnie dziewczynki rozpisały, ze aż mi się nie chce czytać ;P bo zmęczona ja po świątecznym wypadzie i przejechaniu przez pół (większe pół;) polski bez hamulcow, świateł stopu...D szacun za odwagę i dobry wzrok :o
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Dainty » 6 kwie 2010, o 16:13

Leonia pisze:Ja nie widzę nic złego w tym co napisała Zagubiona, i bardzo jej dziekuje za reakcje. Odebrałam to jako zwyklą odpowiedź z żartem bo przecież jakby nie patrzeć nalezy ona też do nas. Niektórzy nie maja jak widać poczucia humoru, lub są bardzo spięci i doszukują się niewiadomo czego. Poza tym bardziej wkurzające jest cytowanie kogoś i podważanie jego słowa niż użycie własnych określen, które znaczą otwartość Sharapowa widziałam twoje ogłoszenie niedawno i rozumiem Twoją zgożkniałość ale sorry nie miałaś racji. A wygląda to tak, że zagubiona swoją dezaprobatę na nabijanie się z jej wypowiedzi a Ty na jej jedną dwie, wiesz przypomina to Ratlerka. Pozdrawiam i dzikuję za odpowiedzi koleżanki.
Co Ty Dziewczynko wiesz o naszej Dolotce co?? Nie pisz pierdół, że jest zgorzkniała bo nic nie wiesz na temat tego co przeżyła przez ostatni okres... Wszystkie dokładnie czytają swoje posty, kłócą się na forum itd ale jak przychodzi co do czego żadna na spotkanie integracyjne nie jest chętna...dziewczyny w innych miastach jakoś mogą się normalnie spotkać pójść na spacer piwo itd a Wy :?: gdzie WY jesteście co :?: na forum każdy może być hej do przodu a WY tchórze jesteście i tyle....a określenie "siedlecka wyga" może obrażać i trzeba uszanować czyjeś odczucia :!:
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2010, o 22:26 przez Dainty, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 6 kwie 2010, o 19:45

Leonia pisze:Ja nie widzę nic złego w tym co napisała Zagubiona, i bardzo jej dziekuje za reakcje. Odebrałam to jako zwyklą odpowiedź z żartem bo przecież jakby nie patrzeć nalezy ona też do nas. Niektórzy nie maja jak widać poczucia humoru, lub są bardzo spięci i doszukują się niewiadomo czego. Poza tym bardziej wkurzające jest cytowanie kogoś i podważanie jego słowa niż użycie własnych określen, które znaczą otwartość Sharapowa widziałam twoje ogłoszenie niedawno i rozumiem Twoją zgożkniałość ale sorry nie miałaś racji. A wygląda to tak, że zagubiona swoją dezaprobatę na nabijanie się z jej wypowiedzi a Ty na jej jedną dwie, wiesz przypomina to Ratlerka. Pozdrawiam i dzikuję za odpowiedzi koleżanki.
witajcie
widze,ze potworzyły sie jakies dziwne obozy: za i przeciw:P tylko nikt nikogo nie atakował wiec nie rozumiem jaki powód tych nieporozumien...tak to juz bywa,ze nie zawsze przymróżone oko odda w całokształcie intencje nadawcy komunikatu:)
dajmy sobie "na zgodę" i zacznijmy od poczatku:))) a czy jestem zgorzkniała..? mysle, ze daleko mi do takiego stanu. ale z racji tego, ze jest to forum ogolnodostepne, kazdy ma prawo pisac co chce- nie majac czasem nawet pojecia o kim i co pisze...
mimo wszystko pozdrawiam.przeciez jedziemy na tym samym wózku
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 12 kwie 2010, o 10:21

Dainty co tak agresją ziejesz? Pytał ktoś Ciebie o zdanie? Napisałam do Sharapowej nie do Ciebie."Dziewczynko"- no, no i ty mowisz o sformuowaniach obraźliwych. dobre. Poazdrawiam
Awatar użytkownika
kaja77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 02:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: kaja77 » 13 kwie 2010, o 09:05

Leonka to jest forum i każdy może się wypowiedzieć, bez pytania kogokolwiek o zdanie!!
Leonia
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2010, o 18:16

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Leonia » 13 kwie 2010, o 14:14

Kaja, nie. Forum jest od tego zeby wypowiadac sie zabierac glos na konkretne tematy, a nie osoby. PO co wtracac sie w dyskusje 2 osbob nie wyrazajac obiektywizmu, bo to byla stronniczosc niestety. Po co bez sensu rzucać żale o spotkaniach jak to wogole nie bylo tematu. Najbardziej dziwi mnie jednak, że mozna być obrażonym, za słowa których uzyla jedna foremka z przymrużeniem oka, a samemu uzywać nie lepszych i odczuwalne jest tu chore ciśnienie. Pozdrawiam "koleżanki" :)

ps. przeczytałam tekst przed wysłaniem, przeanalizowałam każde słowo, żeby nie urażilo nikogo, nie zabolało, nie obraźiło i nie było stronnicze, ale dla chcącego nic trudnego wiec zapewne lawine odbiore :D
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 13 kwie 2010, o 22:03

no Kaja widze, ze stanełas na wysokosci zadania i probujesz załagodzic sytuacje:P
i dobrze...ja juz raz napisalam ze to całe nieporozumienie wynika z nadinterpretacji...mojej pewnie tez;)
nikt tu chyba nie zamierzał niikogo urazic(wypowiadam sie za siebie)...zwykłe nieporozumienie

a propozycje spotkanie byly Leonia..nie jedno i nie dwa.nie wiem skad taka wrogosc do osob tej samej orientacji...jak juz napisałam jedziemy na ty samym wozku wiec nie rozumiem sensu tych sporów!poszlybysmy razem na pifko czy kawe, poznałybysmy sie moze, nowe znajomosci by sie moze zawarły-kto wie...a tak kazda z nas zyje osobno, myslac ze jest sama w swoim miasteczku:)))
dajmy sobie szanse dziewczyny...
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: Dainty » 14 kwie 2010, o 19:04

Leonia pisze:Dainty co tak agresją ziejesz? Pytał ktoś Ciebie o zdanie? Napisałam do Sharapowej nie do Ciebie."Dziewczynko"- no, no i ty mowisz o sformuowaniach obraźliwych. dobre. Poazdrawiam
Po pierwsze forum jest publiczne i nie muszę zwracać się do nikogo o pozwolenie na odpisanie na jakikolwiek post. Po drugie myślę, że jestem bardziej obiektywna bo znam Dorotę już parę ładnych lat, dużo razem przeszłyśmy i uważam ją za mojego przyjaciela. Po trzecie jak można oceniać człowieka po ogłoszeniu :!: :?: Po czwarte nie wiem czy zauważyłaś ale to ja założyłam ten wątek więc chyba mam prawo się w nim udzielać :?: :!: Po szóste nie zieję agresją tylko bronię osoby, która jest dla mnie bardzo ważna. Po siódme i ostatnie nie mam żadnego ciśnienia ale jestem sfrustrowana, że jesteście takie zakamuflowane, że kiedy pada hasło "spotkanie" jest cisza. Rozumiem, że każda z nas ma coś do stracenia itd ale czasem warto zaryzykować... Przecież ja swoją Kobietę, Dorotkę, Mandelę i parę innych też poznałam przez to forum...Zastanówcie się bo czasem odświeżenie otoczenia dobrze robi... Leonia potraktuj to jako rękę na zgodę...
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
sharapova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: sharapova » 16 maja 2010, o 10:45

cisza no forum zaległa....

dziewczyny jeszcze jedna próba: dzis zaczyna sie u nas w sdlc festiwal filmow poswieconych prawom czlowieka na swiecie...
ja sie wybieram:)mam nadzieje ze znajdzie sie kobieta, ktora zechcialaby wybrac sie ze mna...zawsze milo jest po projekcji wymienic sie pogladami:))) no wiec dzis chyba o 19 sie zaczyna:)))
joi
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2003, o 00:00

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: joi » 18 maja 2010, o 18:49

Witam miłe Panie. Jestem białostoczanką. Od ponad tygodnia goszczę w Siedlcach. Myślę, że będę tu jeszcze do końca maja. Trochę mi tu smutno i nudno samej bez mojej połówki. Może któraś z Pań miałaby ochotę na chwilę rozmowy. Przestrzegam, młodzież to ze mnie już bardzo dawno nie jest, bliżej mi do statusu emertki :wink: . To tak na wszelki wypadek hihi. Może podam numer swego Gadulca. 9148552
pozdrawiam siedlczanki :)
linaa
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2010, o 21:46

Re: Siedlce wymarłe miasto??

Post autor: linaa » 5 cze 2010, o 22:11

Witam !!!
Jestem mile zaskoczona tym że znalazłam to forum.
Po prześledzeniu treści wypowiedzi widzę że prowadzicie tu dość intensywne wymiany zdań a więc nie będę się wtrącać. Ja mieszkam w Siedlcach, studiuje tu i pracuje.
Jeżeli któraś z pań ma ochotę na spotkanie przy kawce czy piwku – Jestem chętna, fajnie było by porozmawiać z kimś kto patrzy na świat tak jak Ja. To moje gg: 21225059 - jak by któraś z was miała chęci popisać.
Pozdrawiam serdelecznie :) :) :)
ODPOWIEDZ