USA

zagranica
kury_domowe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 9 maja 2013, o 12:08

Re: USA

Post autor: kury_domowe » 5 sty 2014, o 08:28

Tak sie zastanawiam, jest rok 2014, US jest bankrutem, 60 % spoleczenstwa to niggery i reszta kolorowych. Polowa posiada bron, najwieksza ilosc seryjnych psychopatycznych mordercow. Na gorze zydy na ulicy czarmi. US nie jest juz american dream.JAko dziecko marzylo mi sie tam pojechac i zostac, ale teraz czlowiek ukonczyl Uni, znalazl prace i tak sobie mysle ze nie ma po co jechac tam juz, szczegolnie ze przy obecnej sytuacji gospodarczej i z najglupszym prezedentem na czele US tylko poszukuje regionow ktore mozna wyssac. Najbardziej mnie jednak denerwuje sprawa wiz . To jest kpina z Polakow, uwazam ze obywatele US powinni miec przyznawane wize do Polski na takich samych warunkach jak my do US.

Jedyny powod dlaczego ameryka nie znienie wiz dla nas jest :
ze taniej sily roboczej to nie chca bo maja z Meksyku i okolic.
SpecialK
Posty: 7
Rejestracja: 6 maja 2016, o 05:46

Re: USA

Post autor: SpecialK » 6 maja 2016, o 06:16

WITAM WSZYSTKIE KOBIETY W USA , JESTEM W STANIE NY PRZY GRANICY Z CANADA , CHETNIE POZNAM KOGOS AKTYWNEGO , NA WEEKENDOWE WYPADY , TENNIS,CAMPING,POZNAWANIE NOWYCH OKOLIC,HIKING, ROWER,WROTKI,BACKPACKING,JAZDE NA MOTORZE, ETC ,UWIELBIAM NATURE MOZE KTOS SIE PRZYLACZY ,POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: USA

Post autor: szczur » 31 maja 2019, o 15:03

Ktos tu jeszcze zaglada? <myszkuje_po_katach_starego_watku>
zapomnij
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2021, o 23:08

Re: USA

Post autor: zapomnij » 1 paź 2021, o 23:44

Są tu jeszcze dziewczyny z USA? Odkąd zniesiono wizy dla polaków bardzo mnie korci by spakować walizkę i wyjechać do stanów na 3 miesiące. Już szukałam pokoi do wynajęcia w share domach czy mieszkaniach i tak średnio kosztują one ok 500$ za miesiąc. Jak tam jest z pracą? Da się gdzieś tymczasowo bez papierów zahaczyć by na jedzenie i wynajem zapracować i bliżej przez to tubylców poznać??
Jak wam się żyje w stanach?? :)
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: USA

Post autor: szczur » 16 sie 2022, o 22:04

Jest okej,mieszkam tu od 12lat. Nie narzekam,ale tak jak wszedzoe-mozna troche pomarudzic i poutyskiwac:)
ODPOWIEDZ