Poszukuje pracy :-)

woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie
buscado
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, o 09:42

Poszukuje pracy :-)

Post autor: buscado » 24 wrz 2020, o 18:23

Cześć dziewczyny,
Piszę ten post z myślą, ze w kobietach siła. Mianowicie jak w tytule - szukam pracy w okolicach Gdańska, uprzedzając komentarze - masa cv rozesłana, telefony wykonane, odzewu niestety brak. Może dlatego, ze pochodzę z drugiego końca Polski i przeprowadzam się do i dla kobiety. Może któraś z was jest pracodawcą, a może zna kogoś chcącego zatrudnić osobę?
Coś o mnie :
Wiek - 25 lat
Doświadczenie - handel, sprzedawca, merchandiser.
Prawo jazdy, szybkość uczenia się i „ogarnięcie” życiowe zapewnione.

Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Poszukuje pracy :-)

Post autor: Akwa35 » 25 wrz 2020, o 10:29

Zrewiduj swoje CV. Coś musi tam być nie tak. Choć z drugiej strony czas na zmianę pracy jest słaby.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Poszukuje pracy :-)

Post autor: biedronca » 26 wrz 2020, o 15:00

A podałaś nowy adres z okolic Gdańska? Albo może w internecie nadal istniejesz pod starym adresem. Jeżeli jesteś w trakcie przeprowadzki, pracodawca może się bać, że to nic stabilnego i że za miesiąc wrócisz na drugi koniec Polski.
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Poszukuje pracy :-)

Post autor: Akwa35 » 27 wrz 2020, o 11:09

Adres można spokojnie pominąć w CV. Wystarczy telefon oraz email. Myślę, że możesz w tzw profilu zawodowym skumulować swoje atuty i dopisać ze teraz zmieniasz miejsce zamieszkania, dlatego szukać w innym regionie (bo po firmach w których pracowałaś dotychczas będzie widać skąd jesteś).
Z obserwacji wiem (choć inna branża zupełnie), że procesy rekrutacyjne teraz ciągną się odrobinę dłużej niż przed pandemią. Spróbuj może zadzwonić w te miejsca, gdzie wysłałaś CV. Dowiesz się czy już kogoś zatrudnili. Jeśli tak, to wróć do swojego CV i coś zmień :)
No i powodzenia w poszukiwaniach
ODPOWIEDZ