Lubuskie

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
Awatar użytkownika
^^AK^^
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 10 paź 2006, o 00:00
Lokalizacja: FSW/FZI ;]

Re: Lubuskie

Post autor: ^^AK^^ » 24 lut 2019, o 18:30

Nikt nie mógł uwierzyć. Fajnie, że młodzi się zebrali i coś robią, ale to już jak zawsze nie będzie to samo. Zmieniły się miejsca, zmienili się ludzie ;).
Awatar użytkownika
Koto_lubna89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2018, o 01:24
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Lubuskie

Post autor: Koto_lubna89 » 25 lut 2019, o 01:16

Ja tam liczę, że znajdzie się jedna, kilka odważnych osób którzy zorganizują spotkanie w plenerze i ludzie którzy się bez wahania na takim pojawią. Wspólny leżing na trawie w piękny słoneczny dzień, może na sportowo? Fajnie by było jakby ktoś coś w Lubuskim próbował, bo ja chętnie wyrwe się z miasta.
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Awatar użytkownika
^^AK^^
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 10 paź 2006, o 00:00
Lokalizacja: FSW/FZI ;]

Re: Lubuskie

Post autor: ^^AK^^ » 25 lut 2019, o 09:18

Zobaczymy jak to będzie, chociaż znając moje szczęście nie będę mogła się zjawić 😂😂. Patrząc na to, że w zeszłym roku udało się zorganizować paradę to jest już duży plus :))
Awatar użytkownika
Koto_lubna89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2018, o 01:24
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Lubuskie

Post autor: Koto_lubna89 » 25 lut 2019, o 09:22

Na paradzie nigdy nie byłam, nie wiem czy bym chciała. Nie w Pl.
Dokładnie, zobaczymy czy ktoś, coś będzie próbował. A jak nie to zostaje mi jechać do Wrocławia :P
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
walburga
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2018, o 20:55

Re: Lubuskie

Post autor: walburga » 27 lut 2019, o 02:06

Jedni wyjeżdżają a drudzy szukają swego miejsca na ziemi Zielona Góra to piękne miasto i kobiet o odmiennej orientacji jest tutaj dużo, tylko siedzą w domach i oglądają tel ,nigdzie nie wychodząc, nie każdej chce się pojechać do Wrocławia czy Poznania.powinna być tutaj kawiarnia czy restauracja na odpowiednio wysokim poziomie aby mogły spotkać się panie bez skrępowania i się poznać. Od razu nie musi być wiadome ze to tylko dla kochających inaczej.A może jest coś takiego a my porostu niewiemy
Awatar użytkownika
Koto_lubna89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2018, o 01:24
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Lubuskie

Post autor: Koto_lubna89 » 27 lut 2019, o 09:01

walburga pisze:
27 lut 2019, o 02:06
Jedni wyjeżdżają a drudzy szukają swego miejsca na ziemi Zielona Góra to piękne miasto i kobiet o odmiennej orientacji jest tutaj dużo, tylko siedzą w domach i oglądają tel ,nigdzie nie wychodząc, nie każdej chce się pojechać do Wrocławia czy Poznania.powinna być tutaj kawiarnia czy restauracja na odpowiednio wysokim poziomie aby mogły spotkać się panie bez skrępowania i się poznać. Od razu nie musi być wiadome ze to tylko dla kochających inaczej.A może jest coś takiego a my porostu niewiemy
Niestety, tego mi brakuje, że w ZG zawsze kogoś sie spotkało kogo widziało się na imprezie, czyjś profil może. Tak przypadkiem na mieście, bo to miasto pełne jest pięknych pań ;) tego nie ma w GW. To był życiowy błąd wyjeżdżania stamtąd xD
Zdecydowanie łatwiej byłoby "wychodzić" gdyby były takie miejsca jak piszesz, przykładowo kawiarnia, ale z tym że byłoby oczywiste że przyjazne dla innej orientacji, ale nie oznaczające że każdy kto przyjdzie jest kimś takim, może łatwiej byłoby kogoś poznać, zdecydowanie lepiej i bez skrępowania czuć się w takim miejscu, bez oglądania się wokoło czy nikt nie usłyszał tego, czy tamtego...bo nie każdy mówi otwarcie i bez skrępowania. Czy móc swobodnie iść ze swoją połówką i trzymać ją za rękę głęboko patrząc w oczy zapominając co się wokoło dzieję.
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
korba
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 02:00

Re: Lubuskie

Post autor: korba » 4 mar 2019, o 20:42

Koto_lubna89 pisze:
27 lut 2019, o 09:01
walburga pisze:
27 lut 2019, o 02:06
Jedni wyjeżdżają a drudzy szukają swego miejsca na ziemi Zielona Góra to piękne miasto i kobiet o odmiennej orientacji jest tutaj dużo, tylko siedzą w domach i oglądają tel ,nigdzie nie wychodząc, nie każdej chce się pojechać do Wrocławia czy Poznania.powinna być tutaj kawiarnia czy restauracja na odpowiednio wysokim poziomie aby mogły spotkać się panie bez skrępowania i się poznać. Od razu nie musi być wiadome ze to tylko dla kochających inaczej.A może jest coś takiego a my porostu niewiemy
Niestety, tego mi brakuje, że w ZG zawsze kogoś sie spotkało kogo widziało się na imprezie, czyjś profil może. Tak przypadkiem na mieście, bo to miasto pełne jest pięknych pań ;) tego nie ma w GW. To był życiowy błąd wyjeżdżania stamtąd xD
Zdecydowanie łatwiej byłoby "wychodzić" gdyby były takie miejsca jak piszesz, przykładowo kawiarnia, ale z tym że byłoby oczywiste że przyjazne dla innej orientacji, ale nie oznaczające że każdy kto przyjdzie jest kimś takim, może łatwiej byłoby kogoś poznać, zdecydowanie lepiej i bez skrępowania czuć się w takim miejscu, bez oglądania się wokoło czy nikt nie usłyszał tego, czy tamtego...bo nie każdy mówi otwarcie i bez skrępowania. Czy móc swobodnie iść ze swoją połówką i trzymać ją za rękę głęboko patrząc w oczy zapominając co się wokoło dzieję.
co znaczy, że w ZG nie ma ani jednego takiego miejsca...... :roll: ehhh,
walburga
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2018, o 20:55

Re: Lubuskie

Post autor: walburga » 15 mar 2019, o 21:43

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej kawiarni lub klubu,gdzie można byłoby posiedzieć, napić kawy czy wina,zjeść ciasto lub nawet potańczyć.
Awatar użytkownika
Koto_lubna89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2018, o 01:24
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Lubuskie

Post autor: Koto_lubna89 » 27 kwie 2019, o 18:31

Lubuskie znowu umarło....
Drogie Panie, wiosnę mamy, ciepło się robi, Majówka tuż za pasem. Budzimy się ;)
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Mowdomnie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 5 lis 2014, o 23:06

Re: Lubuskie

Post autor: Mowdomnie » 28 kwie 2019, o 21:37

Cześć, czołem!
Lubuskie żyje, a raczej dycha resztkami sił.
Jeśli rodzi się tutaj jakaś inicjatywa wspólnego wyjścia, to ja się dołączam! Gdzie i kiedy zbiórka? :cool:
Awatar użytkownika
^^AK^^
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 10 paź 2006, o 00:00
Lokalizacja: FSW/FZI ;]

Re: Lubuskie

Post autor: ^^AK^^ » 25 cze 2019, o 12:27

Teraz to lato pełną gębą i nikt nie ma siły się odzywać 😂😂
jolanta76
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, o 22:52

Re: Lubuskie

Post autor: jolanta76 » 25 cze 2019, o 21:14

halo, halo! Zaoraszamy na Marsz Równości w Gorzowie! :)
Zostawiam linki:

https://www.facebook.com/profile.php?id ... &ref=br_rs - strona Marszu

https://www.facebook.com/events/2359935147401666/ - stronka wydarzenia

:)

Gdyby ktoś chciał nam pomóc w organizacji, to zapraszam do kontaktu na FB poprzez stronkę marszu :)

Pozdrawiam i do zobaczenia!!
J
ODPOWIEDZ