Wiosna Biedronia

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 29 sie 2019, o 22:47

A teraz zróbcie coś żeby karta lgbt nie była już na zawsze kojarzona z zagównieniem stolycy .I żeby nie wyszło, że chodzi o to jedno drzewko z kornikami, co by się Jaś Kapela miał do czego przykuć i kontemplować problem " czy psychodeliki zbawią ludzkość "Czekam ..
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: marinnaWR » 29 sie 2019, o 22:59

kumata pisze:
29 sie 2019, o 22:47
A teraz zróbcie coś żeby karta lgbt nie była już na zawsze kojarzona z zagównieniem stolycy .I żeby nie wyszło, że chodzi o to jedno drzewko z kornikami, co by się Jaś Kapela miał do czego przykuć i kontemplować problem " czy psychodeliki zbawią ludzkość "Czekam ..
Jak tobie się kojarzy to coś z tym zrób. Do dzieła, może to cię oderwie od portalu Kobiety-Kobietom (skoro góry również-nie)
Awatar użytkownika
MadaM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 9 lip 2019, o 14:55
Lokalizacja: Kujawy

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: MadaM » 30 sie 2019, o 10:57

marinnaWR pisze:
29 sie 2019, o 22:59
kumata pisze:
29 sie 2019, o 22:47
A teraz zróbcie coś żeby karta lgbt nie była już na zawsze kojarzona z zagównieniem stolycy .I żeby nie wyszło, że chodzi o to jedno drzewko z kornikami, co by się Jaś Kapela miał do czego przykuć i kontemplować problem " czy psychodeliki zbawią ludzkość "Czekam ..
Jak tobie się kojarzy to coś z tym zrób. Do dzieła, może to cię oderwie od portalu Kobiety-Kobietom (skoro góry również-nie)
Góry nie miały oderwać - w górach się człowieka sprawdza...
_________________________________________
:flower: Ok. Jak chcesz. Jak zmienisz zdanie kawa aktualna. :flower:
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 30 sie 2019, o 20:02

"Jak tobie się kojarzy to coś z tym zrób. Do dzieła, może to cię oderwie od portalu Kobiety-Kobietom (skoro góry również-nie)"

Wiem że to trudne ale postaraj się - taka gra w skojarzenia- Warszawa , karta lgbt , sukces,ścieki katastrofa ekologiczna = ?
A teraz - ekologia drzewko kornik zielono , Jaś Kapela , ścieki ,katastrofa ekologiczna ,partia , koalicjant = ?
I to jest twoja broszka

I nic nie oderwie mnie przemocą od portalu, bo jestem w swojej ojczyźnie i na swoim miejscu i mam swoje prawa obywatelskie . a jak ci się coś nie podoba to żądam oznaczenia tego miejsca "strefa wolna od mających watpliwości " a wtedy ugram parę groszy na procesie
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: marinnaWR » 30 sie 2019, o 21:12

MadaM pisze:
30 sie 2019, o 10:57
marinnaWR pisze:
29 sie 2019, o 22:59
kumata pisze:
29 sie 2019, o 22:47
A teraz zróbcie coś żeby karta lgbt nie była już na zawsze kojarzona z zagównieniem stolycy .I żeby nie wyszło, że chodzi o to jedno drzewko z kornikami, co by się Jaś Kapela miał do czego przykuć i kontemplować problem " czy psychodeliki zbawią ludzkość "Czekam ..
Jak tobie się kojarzy to coś z tym zrób. Do dzieła, może to cię oderwie od portalu Kobiety-Kobietom (skoro góry również-nie)
Góry nie miały oderwać - w górach się człowieka sprawdza...
Tak czy owak, niestety nie udało się. Bywa :?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 30 sie 2019, o 21:36

A ci , co ich lewa nóżka pobolewa i w góry nie pójdą, sprawdzają się nie mniej bohatersko na forum kk
Generalnie coraz bardziej mi się tu podoba :slonko:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: biedronca » 30 sie 2019, o 23:44

kumata pisze:
30 sie 2019, o 20:02
"Jak tobie się kojarzy to coś z tym zrób. Do dzieła, może to cię oderwie od portalu Kobiety-Kobietom (skoro góry również-nie)"

Wiem że to trudne ale postaraj się - taka gra w skojarzenia- Warszawa , karta lgbt , sukces,ścieki katastrofa ekologiczna = ?
A teraz - ekologia drzewko kornik zielono , Jaś Kapela , ścieki ,katastrofa ekologiczna ,partia , koalicjant = ?
I to jest twoja broszka

I nic nie oderwie mnie przemocą od portalu, bo jestem w swojej ojczyźnie i na swoim miejscu i mam swoje prawa obywatelskie . a jak ci się coś nie podoba to żądam oznaczenia tego miejsca "strefa wolna od mających watpliwości " a wtedy ugram parę groszy na procesie
No tak, przecież za każdą katastrofą stoi homo-lobby. I cykliści. Nie zapominaj o cyklistach.

Ja już teraz rozumiem, skąd te postulaty "zróbcie". Nie, słoneczko, my tutaj na kk nie dzierżymy wladzy nad światem. Wszyscy wiedzą, że światem rządzą ludzie-jaszczury.
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 31 sie 2019, o 10:51

bla bla bla
Zauważ że jesteśmy w dziale Debata,pod Wiosną Biedronia, a nie w dziale "moje projekcje na temat kumatej :)
Jeśli identyfikujesz się z jakąś orientacją polityczną , a jednoznaczne jest że z lewicą i to jeszcze przed wyborami ,ponosisz pewną odpowiedzialność za to co się w niej dzieje i w konsekwencji za jej wynik wyborczy. Tym bardziej, że ten wynik będzie miał duży wpływ na twoje życie( legalizacja prawna związków )
A co się dzieje ?
Pan Trzaskowski , któremu i tak wypluwa się że utopił sporo głosów POwczyków kartą LGBT+ na koniec funduje wszystkim katastrofę ekologiczną
Krytyka polityczna ( głos nowej lewicy )z etatowym ekologiem Jasiem milczy w sprawie jak zaklęta .Kornik był ważniejszy :)
Milczy również p Zandberg który chce nowoczesnego państwa dobrobytu (a kto by nie chciał ale może bez gówna w Wiśle :))
I milczy cała reszta .A może wystarczył by prosty komunikat " traktujemy sprawę bardzo poważnie i mamy taki plan naprawy i zapobiegania w przyszłośći
Generalnie -rozgrywki przedwyborcze i wojenki ideologiczne totalnie przesłoniły co poniektórym rzeczywistość

A PIS zaciera rączki
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: biedronca » 31 sie 2019, o 11:18

Ok, to jaka jest Twoja propozycja? Tylko konkretnie, a nie że zróbcie coś. I co Ty sama robisz?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 31 sie 2019, o 20:35

Ale to nie ty mnie tu egzaminujesz ,tylko ja przybyłam do źródeł aby uzyskać potrzebne informacje, żeby sprawiedliwie
i mądrze zagłosować , To nie pig pong
Halleberry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 20 cze 2018, o 18:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: Halleberry » 31 sie 2019, o 23:37

Moim zdaniem projekt wiosny upadł. A może my założymy partie lgbt?
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: biedronca » 1 wrz 2019, o 09:15

kumata pisze:
31 sie 2019, o 20:35
Ale to nie ty mnie tu egzaminujesz ,tylko ja przybyłam do źródeł aby uzyskać potrzebne informacje, żeby sprawiedliwie
i mądrze zagłosować , To nie pig pong
To nie egzamin, to rozmowa :)

A jeżeli chciałaś dotrzeć to źródeł, to zabłądziłaś. To nie jest strona partii, to rozmowa o partii. Widzisz różnicę?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 1 wrz 2019, o 11:12

Ale to jest strona elektoratu lewicowego .. warto wiedzieć w jakie yy towarzystwo się wdepnie :mrgreen:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: biedronca » 1 wrz 2019, o 20:00

To jest strona kobiet kochających kobiety. Orientacja psychoseksualna nie determinuje poglądów politycznych.

Poza tym czepiasz się Trzaskowskiego. Co on ma wspólnego z lewicą?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 1 wrz 2019, o 20:33

Ma związek z kartą lgbt+ ,a więc z kobietami kochającymi kobiety i resztą po tej stronie .. Mocno dyskutowany sukces , oczywiście przede wszystkim przez ordojuris ( którego nie cierpię ),a teraz syfi Wisłę i daje pole do ohydnych skojarzeń I tyle . Mieszkam 500 m od niej i mam nad nią swoje cudowne dzikie miejsca .. gówno jeszcze nie dotarło .. zobaczymy co dalej . .
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 1 wrz 2019, o 21:32

Aaa i skończcie już z tymi "kobietami ,co kochają kobiety " Jak je kochasz, to kochaj i babcie różańcowe na paradach, i Grażynki z Januszami nad morzem ,i Vanessy co zabiją, a nie oddają swojego 3razy 500+ . Ja dodaję jeszcze do tej menażerii genderowe rewolucjonistki ( bez wdawania się w szczegóły orientacji psychoseksualnej i płci ) :mrgreen:
Kochacie te, z ktorymi się pieprzycie , albo te z którymi chciałybyście się pieprzyć .. A i te nie wszystkie i raczej rzadko A w chwilach porywu chciałybyście ( albo już jesteście ) być w związkach rodzinnych .
Od tego punktu zacznijcie powrót do normalności i paradoksalnie -drogi do normalnych związków . I trzymajcie za ryje aktywistki - te robią ( nie wiem świadomie czy nieświadomie ) największe problemy
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: biedronca » 1 wrz 2019, o 22:01

@"kumata"

Ja to myślałam, że dzięki aktywistkom mam prawo głosować i mieć pracę bez pytania tatusia o zgodę, więc odpuść sobie agresję.

Co do normalnych związków - to nie Twoja sprawa, w jakim kto jest związku, więc nie wtrącaj się.

A co do Trzaskowskiego - złe decyzje nie przekreślają dobrych. Wydaje mi się, że większości ludzi różne wydarzenia aż tak się nie zlewają.

I na koniec - jeśli powiem, że jem truskawki, to nie znaczy że jem wszystkie truskawki na świecie. Myślę, że powinnaś popracować nad swoją umiejętnością rozumienia języka polskiego.
mola64
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 00:16

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: mola64 » 1 wrz 2019, o 23:14

kumata pisze:
1 wrz 2019, o 21:32
Aaa i skończcie już z tymi "kobietami ,co kochają kobiety " Jak je kochasz, to kochaj i babcie różańcowe na paradach, i Grażynki z Januszami nad morzem ,i Vanessy co zabiją, a nie oddają swojego 3razy 500+ . Ja dodaję jeszcze do tej menażerii genderowe rewolucjonistki ( bez wdawania się w szczegóły orientacji psychoseksualnej i płci ) :mrgreen:
Kochacie te, z ktorymi się pieprzycie , albo te z którymi chciałybyście się pieprzyć .. A i te nie wszystkie i raczej rzadko A w chwilach porywu chciałybyście ( albo już jesteście ) być w związkach rodzinnych .
Od tego punktu zacznijcie powrót do normalności i paradoksalnie -drogi do normalnych związków . I trzymajcie za ryje aktywistki - te robią ( nie wiem świadomie czy nieświadomie ) największe problemy
Popieram kazda Twoja wypowiedz... :clap: :clap: :clap:
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 2 wrz 2019, o 12:45

A z porannej prasówki przy kawce- żadnej kart lgbt+ nie będzie, bo projekt przepadł i Trzaskowski spłynął razem ze swoim .. dziełem . a w Lublinie spotkacie się już nie z babciami różańcowymi i wyklętymi z bejsbolami .tylko z WOTem . I mimo wszystko zmówię paciorek, co by nie był to wasz bój ostatni :)
A co do aktywistek - osobiście kocham je wszystkie (jak wspomniałam wszczesniej Marię Nikiforowną najbardziej :)) za jaja i skuteczność .. Ale to nie one dały wam prawo głosu ,tylko wojny bo ktoś musiał iść do roboty ,jak się samce wytłukły .A tu ,od końca 2 wojny żadna nie musiała pytać o zgodę tatusia na zdjęcie gorsetu :))
spacerowiczka8
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 12 paź 2018, o 00:22

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: spacerowiczka8 » 2 wrz 2019, o 22:42

kumata pisze:
2 wrz 2019, o 12:45
A z porannej prasówki przy kawce- żadnej kart lgbt+ nie będzie, bo projekt przepadł i Trzaskowski spłynął razem ze swoim .. dziełem . a w Lublinie spotkacie się już nie z babciami różańcowymi i wyklętymi z bejsbolami .tylko z WOTem . I mimo wszystko zmówię paciorek, co by nie był to wasz bój ostatni :)
A co do aktywistek - osobiście kocham je wszystkie (jak wspomniałam wszczesniej Marię Nikiforowną najbardziej :)) za jaja i skuteczność .. Ale to nie one dały wam prawo głosu ,tylko wojny bo ktoś musiał iść do roboty ,jak się samce wytłukły .A tu ,od końca 2 wojny żadna nie musiała pytać o zgodę tatusia na zdjęcie gorsetu :))
Ale nudzisz
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 3 wrz 2019, o 10:17

bo to polityczna debata o lgbt - inaczej być nie może
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: ImaSumak » 5 wrz 2019, o 10:36

I tak oto dwa trolle położyły temat.

Po pierwsze:
Trolli się nie karmi, więc się im nie odpowiada,
Po drugie,
Jak się trolle nakręcają miedzy sobą, to też się ich nie karmi i sprawę trzeba zgłosić moderacji.

A co Panie (nie trolle, bo g... mnie obchodzi wasze zdanie) sądzą na temat wspólnej listy do senatu, nominacji Ujazdowskiego oraz wiekopomnej decyzji imć prezydenta Warszawy na temat wycofania się z wprowadzenia karty LGBT? :)
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 6 wrz 2019, o 16:31

ImaSumak pisze:
5 wrz 2019, o 10:36
I tak oto dwa trolle położyły temat.

Po pierwsze:
Trolli się nie karmi, więc się im nie odpowiada,
Po drugie,
Jak się trolle nakręcają miedzy sobą, to też się ich nie karmi i sprawę trzeba zgłosić moderacji.

A co Panie (nie trolle, bo g... mnie obchodzi wasze zdanie) sądzą na temat wspólnej listy do senatu, nominacji Ujazdowskiego oraz wiekopomnej decyzji imć prezydenta Warszawy na temat wycofania się z wprowadzenia karty LGBT? :)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 6 wrz 2019, o 16:37

ImaSumak pisze:
5 wrz 2019, o 10:36
I tak oto dwa trolle położyły temat.

Po pierwsze:
Trolli się nie karmi, więc się im nie odpowiada,
Po drugie,
Jak się trolle nakręcają miedzy sobą, to też się ich nie karmi i sprawę trzeba zgłosić moderacji.

A co Panie (nie trolle, bo g... mnie obchodzi wasze zdanie) sądzą na temat wspólnej listy do senatu, nominacji Ujazdowskiego oraz wiekopomnej decyzji imć prezydenta Warszawy na temat wycofania się z wprowadzenia karty LGBT? :)
Że nie będą na KO głosować.
Doczytałam dziś, że z deklaracji się nie wycofują tylko - uwaga - nie podejmują działań zmierzających do jej wprowadzenie życie. Prezydent obiecał, że wprowadzi w czasie trwania swojej kadencji więc ma czas plus są palące, inne problemy z oświatą plus, że jest silny opór społeczny.
Czyli nic nowego.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: marinnaWR » 29 wrz 2019, o 18:06

Jak na razie koalicja wyszła Biedroniowi na dobre, notowania ma lepsze niż jak kroczył samotnie. Dalej trzymam za niego kciuki :slonko:
ODPOWIEDZ