Tenis

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
eleczka898
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2020, o 14:17

Re: Tenis

Post autor: eleczka898 » 5 lis 2020, o 14:21

Ja uwielbiam oglądać tenisa, grać to już gorzej. Coś tam umiem, ale nie jest to poziom mistrzowski xd
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 11 lis 2020, o 16:29

maggie1111 pisze:
20 paź 2020, o 17:54
I na pewno już dmuchają, pani psycholog pomaga. Ale wiadomo, jak to jest, nie wszystko da się zaplanować i nie wszystkie emocje da się kontrolować.
No tak, nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się uczucie :) Czasami może przyjść z całkiem nieoczekiwanej strony :wink:
maggie1111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:09

Re: Tenis

Post autor: maggie1111 » 11 lis 2020, o 17:16

nataliagk pisze:
11 lis 2020, o 16:29
maggie1111 pisze:
20 paź 2020, o 17:54
I na pewno już dmuchają, pani psycholog pomaga. Ale wiadomo, jak to jest, nie wszystko da się zaplanować i nie wszystkie emocje da się kontrolować.
No tak, nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się uczucie :) Czasami może przyjść z całkiem nieoczekiwanej strony :wink:
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :wink: A widziałaś motor, który dostał trener po zakładzie? Z dnia na dzień Iga podoba mi się coraz bardziej :cool: Trzymam kciuki, żeby powalczyła na AO, bo w tych czasach to nie można być niczego pewnym...
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 11 lis 2020, o 17:36

maggie1111 pisze:
11 lis 2020, o 17:16
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :wink: A widziałaś motor, który dostał trener po zakładzie? Z dnia na dzień Iga podoba mi się coraz bardziej :cool: Trzymam kciuki, żeby powalczyła na AO, bo w tych czasach to nie można być niczego pewnym...
Widziałam :cool: Mam słabość do motorów/motocykli i mimo, że sama nie jeżdżę, to gdy widzę jakiś przejeżdżający ulicą to zawsze moja głowa jakoś tak sama obraca się w jego stronę - to mój odruch bezwarunkowy :D A ten, który Iga sprezentowała swojemu trenerowi jest piękny.
Też trzymam kciuki za jej udział w AO i w ogóle a to, żeby w 2021 r. znowu można było swobodnie chodzić po ulicach, jeździć po Polsce i odwiedzać różne ciekawe miejsca. Mam nadzieję, że tej zimy już hotele będą otwarte, bo marzy mi się 2-dniowe szusowanie na nartach w Zieleńcu, a tam bez noclegu ani rusz
maggie1111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:09

Re: Tenis

Post autor: maggie1111 » 11 lis 2020, o 18:05

nataliagk pisze:
11 lis 2020, o 17:36
maggie1111 pisze:
11 lis 2020, o 17:16
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :wink: A widziałaś motor, który dostał trener po zakładzie? Z dnia na dzień Iga podoba mi się coraz bardziej :cool: Trzymam kciuki, żeby powalczyła na AO, bo w tych czasach to nie można być niczego pewnym...
Widziałam :cool: Mam słabość do motorów/motocykli i mimo, że sama nie jeżdżę, to gdy widzę jakiś przejeżdżający ulicą to zawsze moja głowa jakoś tak sama obraca się w jego stronę - to mój odruch bezwarunkowy :D A ten, który Iga sprezentowała swojemu trenerowi jest piękny.
Też trzymam kciuki za jej udział w AO i w ogóle a to, żeby w 2021 r. znowu można było swobodnie chodzić po ulicach, jeździć po Polsce i odwiedzać różne ciekawe miejsca. Mam nadzieję, że tej zimy już hotele będą otwarte, bo marzy mi się 2-dniowe szusowanie na nartach w Zieleńcu, a tam bez noclegu ani rusz
No tak, motocykl, nie motor, zawsze zapominam :wink: W ogóle fajne te zakłady mają, na insta u Igi można coś niecoś podejrzeć. Myślę, że to robi dobrą atmosferę w zespole. Zieleniec zawsze jest oblężony, to fakt. Też marzę o powrocie do normalności. I o biegówkach, bo rok temu jakoś nie złożyło się
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 12 lis 2020, o 19:43

maggie1111 pisze:
11 lis 2020, o 18:05
No tak, motocykl, nie motor, zawsze zapominam :wink: W ogóle fajne te zakłady mają, na insta u Igi można coś niecoś podejrzeć. Myślę, że to robi dobrą atmosferę w zespole. Zieleniec zawsze jest oblężony, to fakt. Też marzę o powrocie do normalności. I o biegówkach, bo rok temu jakoś nie złożyło się
Bardzo interesujące i motywujące są te zakłady:D Ostatnio Iga dała na swoim FB zdjęcia ze spaceru po lesie - podoba mi się to, że mimo tak wielkiego sukcesu pozostała naturalna i spontaniczna. Widać to w jej oczach i uśmiechu.
Rok temu śniegu w Polsce było jak na lekarstwo :roll: Może dlatego nie złożyło Ci się. Jeszcze za czasów, gdy kibicowałam Justynie Kowalczyk to wydawało mi się, że jazda na biegówkach nie jest czymś skomplikowanym, dopóki sama nie spróbowałam. Na płaskim terenie jeszcze było ok, ale pod górkę to musiałam się ostro namęczyć :podbite oczko: W końcu wypięłam narty, zarzuciłam je na plecy i poszłam pieszo :shock: :lol:
W tym roku chciałabym w końcu nauczyć się jeździć na desce - niektórzy mówią, że to łatwiejsze od jazdy na nartach, więc chcę się przekonać :cool: Może zima w tym roku dopisze :czerwononosyrenifer:
maggie1111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:09

Re: Tenis

Post autor: maggie1111 » 12 lis 2020, o 21:17

nataliagk pisze:
12 lis 2020, o 19:43
maggie1111 pisze:
11 lis 2020, o 18:05
No tak, motocykl, nie motor, zawsze zapominam :wink: W ogóle fajne te zakłady mają, na insta u Igi można coś niecoś podejrzeć. Myślę, że to robi dobrą atmosferę w zespole. Zieleniec zawsze jest oblężony, to fakt. Też marzę o powrocie do normalności. I o biegówkach, bo rok temu jakoś nie złożyło się
Bardzo interesujące i motywujące są te zakłady:D Ostatnio Iga dała na swoim FB zdjęcia ze spaceru po lesie - podoba mi się to, że mimo tak wielkiego sukcesu pozostała naturalna i spontaniczna. Widać to w jej oczach i uśmiechu.
Rok temu śniegu w Polsce było jak na lekarstwo :roll: Może dlatego nie złożyło Ci się. Jeszcze za czasów, gdy kibicowałam Justynie Kowalczyk to wydawało mi się, że jazda na biegówkach nie jest czymś skomplikowanym, dopóki sama nie spróbowałam. Na płaskim terenie jeszcze było ok, ale pod górkę to musiałam się ostro namęczyć :podbite oczko: W końcu wypięłam narty, zarzuciłam je na plecy i poszłam pieszo :shock: :lol:
W tym roku chciałabym w końcu nauczyć się jeździć na desce - niektórzy mówią, że to łatwiejsze od jazdy na nartach, więc chcę się przekonać :cool: Może zima w tym roku dopisze :czerwononosyrenifer:
W oczach widać taką młodzieńczą energię (emerytka się odezwała :lol: ), dziecięcą wręcz radość, chociaż jest młodą dorosłą (jak o niej mówiła Daria). Mam nadzieję, że taka zostanie, bo fajnie się ją ogląda i słucha. Zobacz, jak ważne jest dobranie osób nadających na tej samej fali. Wszędzie musi być chemia, bo na siłę nic nie wychodzi.
Biegówki są super, nie trzeba przynajmniej stać w kolejce do wyciągu ;-) No i widoki rekompensują trudy wspinania się pod górę ;-)
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 12 lis 2020, o 21:34

maggie1111 pisze:
12 lis 2020, o 21:17
W oczach widać taką młodzieńczą energię (emerytka się odezwała :lol: ), dziecięcą wręcz radość, chociaż jest młodą dorosłą (jak o niej mówiła Daria). Mam nadzieję, że taka zostanie, bo fajnie się ją ogląda i słucha. Zobacz, jak ważne jest dobranie osób nadających na tej samej fali. Wszędzie musi być chemia, bo na siłę nic nie wychodzi.
Biegówki są super, nie trzeba przynajmniej stać w kolejce do wyciągu ;-) No i widoki rekompensują trudy wspinania się pod górę ;-)
E tam, ja jestem z rocznika 1984 i emerytką się nie czuję, a wręcz przeciwnie - potrafię znaleźć wspólny język z o wiele młodszymi dziewczynami. Czuję się jakbym miała nadal 22 lata, a wyglądam na co najmniej 5 lat mniej, niż mam w rzeczywistości :) Przynajmniej inni przekonują mnie o tym :wink:
No faktycznie między Igą a jej zespołem jest chemia i może stąd tak dobre wyniki sportowe.
Bardzo mi się podobała trasa spacerowa w Zieleńcu. Po trudach szusowania na stromych zjazdach ta trasa była bardzo spokojna i relaksująca, a widoki zabierały dech w piersiach. A Ty jakie trasy biegowe polecasz?
maggie1111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:09

Re: Tenis

Post autor: maggie1111 » 12 lis 2020, o 22:43

nataliagk pisze:
12 lis 2020, o 21:34
maggie1111 pisze:
12 lis 2020, o 21:17
W oczach widać taką młodzieńczą energię (emerytka się odezwała :lol: ), dziecięcą wręcz radość, chociaż jest młodą dorosłą (jak o niej mówiła Daria). Mam nadzieję, że taka zostanie, bo fajnie się ją ogląda i słucha. Zobacz, jak ważne jest dobranie osób nadających na tej samej fali. Wszędzie musi być chemia, bo na siłę nic nie wychodzi.
Biegówki są super, nie trzeba przynajmniej stać w kolejce do wyciągu ;-) No i widoki rekompensują trudy wspinania się pod górę ;-)
E tam, ja jestem z rocznika 1984 i emerytką się nie czuję, a wręcz przeciwnie - potrafię znaleźć wspólny język z o wiele młodszymi dziewczynami. Czuję się jakbym miała nadal 22 lata, a wyglądam na co najmniej 5 lat mniej, niż mam w rzeczywistości :) Przynajmniej inni przekonują mnie o tym :wink:
No faktycznie między Igą a jej zespołem jest chemia i może stąd tak dobre wyniki sportowe.
Bardzo mi się podobała trasa spacerowa w Zieleńcu. Po trudach szusowania na stromych zjazdach ta trasa była bardzo spokojna i relaksująca, a widoki zabierały dech w piersiach. A Ty jakie trasy biegowe polecasz?
To ja jestem trochę starsza od Ciebie :wink: I też podobno nie wyglądam, a na pewno nie czuję się :cool: Przygodę z biegówkami zaczęłam stosunkowo niedawno. Fajne trasy są w Dusznikach, Szklarskiej, ale i Spalona z Jagodną jest ok. Wywalą nas za offtop :lol:
Szakisz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 3 gru 2020, o 09:27

Re: Tenis

Post autor: Szakisz » 3 gru 2020, o 09:52

Ja gram z bratem czasami, ale z braku czasu jest to bardziej sporadyczna aktywność niż coś regularnego :c
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 8 lut 2021, o 09:11

Ogląda ktoś mecze Igi na AO?
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 8 lut 2021, o 14:30

acbc pisze:
8 lut 2021, o 09:11
Ogląda ktoś mecze Igi na AO?
Jasne, że oglądam i trzymam mocno kciuki :cool: Oj, szykują się zarwane noce i wory pod oczami :podbite oczko:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 8 lut 2021, o 15:04

Ja spalam dzisiaj 3 godziny hahaha przed meczem Igi obejrzałam jeszcze spotkanie Naomi Osaki. Ma petarde w ręce. Przy swoim serwie zgarniala praktycznie wszystkie punkty. Na razie kolejny mecz zapowiada się na noc z wt/śr na 1 w nocy. Także lepiej jak o 3.
Co do samej gry to przytrafiło się kilka chybionych skrótów ale za to serwis się bardzo poprawił. Zupełnie inna nawierzchnia wymusza inne podejście.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 8 lut 2021, o 15:40

Niestety meczu Osaki nie widziałam, ale teraz oglądam powtórkę pojedynku Kerber-Pera. Bernarda Pera też nieźle się prezentuje i sprawiła dużą niespodziankę, wyrzucając Kerber z turnieju już w pierwszej rundzie. Nie dała większych szans atletycznie zbudowanej Angelice
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 8 lut 2021, o 17:12

Tak Kerber za burtą po pierwszej rundzie to rzeczywiście spore zaskoczenie. Rus też ma bardzo atletyczną sylwetkę i trzeba przyznać, że pod siatka sobie radziła.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 8 lut 2021, o 19:43

Rzeczywiście sylwetka Arantxy Rus niezła, niezła :cool: Ale bickom Kerber raczej nie dorówna :D Zresztą, wyglądałaby w nich dość nienaturalnie, więc lepiej niech zostanie tak jak jest :wink:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 9 lut 2021, o 10:21

Jutro Iga gra w okolicach 5.50, 6-7 rano. Ciężko dokładnie podać godzinę gdyż jej mecz będzie 3 w kolejności więc nie wiadomo ile potrwają 2 wcześniejsze spotkania.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 10 lut 2021, o 06:04

acbc pisze:
9 lut 2021, o 10:21
Jutro Iga gra w okolicach 5.50, 6-7 rano. Ciężko dokładnie podać godzinę gdyż jej mecz będzie 3 w kolejności więc nie wiadomo ile potrwają 2 wcześniejsze spotkania.
No to sobie "obejrzałyśmy" mecz :roll: A TVPiS oczywiście interesuje się wszystkim, tylko nie Igą Świątek :roll:
maggie1111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:09

Re: Tenis

Post autor: maggie1111 » 10 lut 2021, o 16:48

nataliagk pisze:
10 lut 2021, o 06:04
acbc pisze:
9 lut 2021, o 10:21
Jutro Iga gra w okolicach 5.50, 6-7 rano. Ciężko dokładnie podać godzinę gdyż jej mecz będzie 3 w kolejności więc nie wiadomo ile potrwają 2 wcześniejsze spotkania.
No to sobie "obejrzałyśmy" mecz :roll: A TVPiS oczywiście interesuje się wszystkim, tylko nie Igą Świątek :roll:
Obejrzałyśmy :lol: I było co oglądać. Oby tak dalej :cool:
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 10 lut 2021, o 18:46

maggie1111 pisze:
10 lut 2021, o 16:48
Obejrzałyśmy :lol: I było co oglądać. Oby tak dalej :cool:
Oj, było :D Z Igą zawsze emocje gwarantowane :cool:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 10 lut 2021, o 22:14

nataliagk pisze:
10 lut 2021, o 06:04
acbc pisze:
9 lut 2021, o 10:21
Jutro Iga gra w okolicach 5.50, 6-7 rano. Ciężko dokładnie podać godzinę gdyż jej mecz będzie 3 w kolejności więc nie wiadomo ile potrwają 2 wcześniejsze spotkania.
No to sobie "obejrzałyśmy" mecz :roll: A TVPiS oczywiście interesuje się wszystkim, tylko nie Igą Świątek :roll:
Myślę że od jutra będzie po strajku aczkolwiek gdyby nie to mogę podać linka do darmowych meczy Igi i nie tylko 😉. A dzisiaj było bosko. Rozplywam się nad tą dziewczyną 🙂
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 11 lut 2021, o 14:27

acbc pisze:
10 lut 2021, o 22:14
Myślę że od jutra będzie po strajku aczkolwiek gdyby nie to mogę podać linka do darmowych meczy Igi i nie tylko 😉. A dzisiaj było bosko. Rozplywam się nad tą dziewczyną 🙂
Mam już wykupiony pakiet na Eurosport Playerze, ale dzięki za propozycję 😊 Jutro znowu będą emocje 🤗
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 12 lut 2021, o 11:18

Ja nie chciałam wykupywac gdyż w abonamencie mam oba Eurosporty więc o ten jeden dzień byłoby to bez sensu. Ale dla samej siebie cieszę się że jest inne darmowe źródło.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 12 lut 2021, o 13:36

Uff, tym razem było ciężko, ale udało się :cool: Na szczęście Iga potrafi w decydujących momentach zachować zimną krew :mrgreen:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 13 lut 2021, o 00:26

Ja się martwię, że ona wcale taka opanowana nie jest. Ma jakiś taki dziwny tik nerwowy (wolałabym żeby to było to niż jakaś choroba). Nie wiem czy zauważyłaś jak rusza głową. Jakby sobie mówiła "nie" albo jak człowiekowi zimno i się trzęsie to tak robi. Martwi mnie to trochę bo na RG tego nie było. Wiem,że to nie jej ulubiona nawierzchnia ale wierzę, że na Simone Halep przygotuję się jak należy. Dzisiaj było ciężko ale też z francuską grała pierwszy raz. Może paradoksalnie będzie jej łatwiej z kimś mocniejszym i z kimś kogo w jakiś sposób już zna. Chociaż nie ma co patrzeć na to co było.Trzeba patrzeć na to co jest i dobrze się przygotować od strony taktycznej. Dziś o 5.30 Iga gra w mikstecie z Kubotem jakby ktoś chciał
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 13 lut 2021, o 09:04

Dzięki za info o mikście z Kubotem :)
Też zauważyłam ten szybki tik z ruszaniem głową. Przyczyna może być różna. Na początku myślałam, że może w ten sposób "odgania" negatywne myśli. Gdy mam złe nastawienie i pomyślę sobie: "Niee, nie myśl tak, weź się w garść" to wtedy podobnie kręcę głową, ale przy tym na ułamek sekundy zamykam oczy. A Iga robi to z otwartymi oczami.
Po zastanowieniu się pomyślałam, że po prostu w Australii jest mega gorąco, duszno i zawodniczki już po pierwszych gemach pocą się niemiłosiernie, a Iga przecież ma koński ogon, który przykleja jej się z tyłu czyi. Może ona tym tikiem chce te włosy odkleić od karku :lol: Przynajmniej mam nadzieję, że takie jest wyjaśnienie i nic poważnego pod względem psychologicznym nie dzieje się w jej głowie. Ten upał i wszędobylskie robactwo, które łazi po kortach może deprymować :roll:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 13 lut 2021, o 09:44

Wiesz co, że o tych włosach w ogóle nie pomyślałam.. Chciałabym żeby to była taka pierdola. Tymczasem nasz suet wygrywa. Przynam szczerze to był bardzo trudny mecz. Nie wszystko wychodziło ale była tam jedna taka akcja przy której ekspodowal mi umysł hahaha. Bronili jak tylko mogli i udało się. Fajny odwet za slzeszly rok. Teraz Iga powinna się spokojnie przygotowywać na Halep. Gra jutro o 9
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 13 lut 2021, o 11:56

Niestety nie oglądałam miksta. Próbowałam, ale zarywane noce dały o sobie znać i jednak mnie zmogło :lol:
Iga będzie grać o 9, czy o 5?
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Tenis

Post autor: nataliagk » 13 lut 2021, o 12:01

A, już widzę. O 19:00 czasu australijskiego, czyli o 9:00 czasu polskiego. Dobrze, że nie trzeba wstawać wcześnie rano :cool:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 731
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Tenis

Post autor: acbc » 13 lut 2021, o 14:16

I tak bym wstała. Dzisiaj się okazało, że mecz miał być planowo o 5.30 a rozpoczął się chyba coś koło 6.20? Nie jestem pewna. Ale tak tj jak nie gra się prierwszego meczu tylko po kimś. Tak Iga o 9 rano jutro gra. Dobrze, że nie później bo ona też niebza bardzo się może skupić jak już taka ppzna godzina jest.
Przyjzalam się wczoraj na konferencji i też ze dwa razy zrobiła ten tok głową. Chyba raczej to nerwowka jakaś albo tak już jej zostało.
ODPOWIEDZ