Nasze pasje

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 13 cze 2005, o 22:54

ulek76 pisze: Do moich ulubionych zajęć należy również uczenie się. Ale niekoniecznie takie formalne na kursach i podyplomówkach (niektóre sobie cenię), bo tam jest ono ukierunkowane na jeden konkretny tor. Natomiast ja lubię się uczyć od innych: relacji, pojęć, nazw, słów, zwrotów, sposobów myślenia, interpretacji, działania, motywacji, chęci, sposobów robienia różnych rzeczy, technik, załatwiania spraw. Ta nauka choć czasem męcząca przynosi mi najwięcej satysfakcji i najpełniej mnie rozwija, bo w każdym kierunku.
Ulek, Ty bardzo ciekawy Człowiek jesteś. :kwiatek:
Awatar użytkownika
Malgorzata
super forma
super forma
Posty: 2849
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław-Baile Atha Cliath

Post autor: Malgorzata » 13 cze 2005, o 23:39

Kasiula pisze:
ulek76 pisze:
Do moich ulubionych zajęć należy również uczenie się. Ale niekoniecznie takie formalne na kursach i podyplomówkach (niektóre sobie cenię), bo tam jest ono ukierunkowane na jeden konkretny tor. Natomiast ja lubię się uczyć od innych: relacji, pojęć, nazw, słów, zwrotów, sposobów myślenia, interpretacji, działania, motywacji, chęci, sposobów robienia różnych rzeczy, technik, załatwiania spraw. Ta nauka choć czasem męcząca przynosi mi najwięcej satysfakcji i najpełniej mnie rozwija, bo w każdym kierunku.
Ja ostatnio takze polubilam sie uczyc , bo przestalo mi sie to kojarzyc , z nudnymi zajeciami. Uczyc sie od ludzi madrzejszych , bardziej doswiadczonych ... Wielu rzeczy od pan na tym forum sie ucze :D


Tak, mozna sie wiele nauczyc od ludzi madrzejszych, doswiadczonych, ale mozna sie tez wiele nauczyc od ludzi z pozoru wydawaloby sie glupszych od nas. Powaznie. Podstawowa sprawa - nigdy nie zadzierac nosa i nie wywyzszac sie nad innych, ale czerpac nawet z najprostszych rzeczy nauke i byc otwartym na ludzi....
Ty uczysz sie od osob stad, ja moge sie tez czegos nauczyc od Ciebie i to jest fajne :D :D :D :D :D
Racjonalne myślenie to iluzja..
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 14 cze 2005, o 16:57

kasjo1 pisze: Ulek, Ty bardzo ciekawy Człowiek jesteś.
Och! Droga Kasjo! :sciskam: (przepraszam, że się tak od razu do ściskania biorę, ale nie ma lepszej emotki ;))
Zawstydzasz mnie takim komplementem :oops:. Czemże sobie ulek na takie piękne słowa zasłużył? :tancze:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 15 cze 2005, o 19:41

ulek76 pisze:
kasjo1 pisze: Ulek, Ty bardzo ciekawy Człowiek jesteś.
Och! Droga Kasjo! :sciskam: (przepraszam, że się tak od razu do ściskania biorę, ale nie ma lepszej emotki ;))
Zawstydzasz mnie takim komplementem :oops:. Czemże sobie ulek na takie piękne słowa zasłużył? :tancze:
Ależ ta emotka jestc bardzo na miejscu i bardzo milusia.
:oops:
Kasjo lubi Ulka i lubi czytać, to co pisze. :rotfl:
Awatar użytkownika
pixelgirl
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 286
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Bangkok

Post autor: pixelgirl » 16 cze 2005, o 17:18

Hey,

moja pasja to rysowanie, linux, muzyka, zapachy, herbata i zwierzatka. :)

Pozdrawiam,
pixelgirl.
*** http://pixeldiary.wordpress.com ***
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 3 lip 2005, o 20:48

Witam nowa jestem!

Moimi pasjami sa feminizm,śpiewanie,pisanie tekstów piosenek,muzyka w szerokim znaczeniu tego słowa ,pisanie bloga,czytanie! :!: :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
meren-re
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 237
Rejestracja: 19 cze 2005, o 00:00

Post autor: meren-re » 3 lip 2005, o 21:05

ama pisze:pisanie tekstów piosenek,muzyka w szerokim znaczeniu tego słowa :!: :D
o tak!! to mamy cos wspólnego... :D :D :D a mogę spytac w jak szerokim znaczeniu ta muzyka??
[size=75]Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe.[/size]
[size=59] Imiona i nazwiska zostały zmienione. Wszelka zbieżność jest przypadkowa[/size]

[color=red][b]>>Kocham Mojego Przytulanka :):*<<[/b][/color]
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 3 lip 2005, o 21:12

o tak!! to mamy cos wspólnego... :D :D :D a mogę spytac w jak szerokim znaczeniu ta muzyka??[/quote]

Oki :D Już Ci wyjaśniam:jazz-czyli Dudziak,Komeda,Namysłowski,Jagodziński i oczywiście światowa klasyka,kapele:The Doors,Beltaine,Dead Can Dance,jeszcze piosenka francuska,piosenki A Osieckiej,Kabaretu Starszych Panów,piosenka autorska,kabaretowa,aktorska,filmowa,Shade super wokalistka,muzyka filmowa :D Dużo by wymieniać :wink:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
meren-re
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 237
Rejestracja: 19 cze 2005, o 00:00

Post autor: meren-re » 3 lip 2005, o 21:24

ama pisze: Oki :D Już Ci wyjaśniam:jazz-czyli Dudziak,Komeda,Namysłowski,Jagodziński i oczywiście światowa klasyka,kapele:The Doors,Beltaine,Dead Can Dance,jeszcze piosenka francuska,piosenki A Osieckiej,Kabaretu Starszych Panów,piosenka autorska,kabaretowa,aktorska,filmowa,Shade super wokalistka,muzyka filmowa :D Dużo by wymieniać :wink:
łoj, to niestety nie podchodze pod nic wyżej wymienionego.. :( (tylko pod Dead Can Dance :) ) a od Agnieszki Osieckiej lubie bardzo teksty... nawet na jednym konkursie recytatorskim miałam recytować jeden tekst :) ale w końcu recytowałam Edyte Geppert :>
a grasz na czymś?? :cool: :cool: :cool:
[size=75]Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe.[/size]
[size=59] Imiona i nazwiska zostały zmienione. Wszelka zbieżność jest przypadkowa[/size]

[color=red][b]>>Kocham Mojego Przytulanka :):*<<[/b][/color]
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 3 lip 2005, o 23:05

meren-re pisze:

łoj, to niestety nie podchodze pod nic wyżej wymienionego.. :( (tylko pod Dead Can Dance :) ) a od Agnieszki Osieckiej lubie bardzo teksty... nawet na jednym konkursie recytatorskim miałam recytować jeden tekst :) ale w końcu recytowałam Edyte Geppert :>
a grasz na czymś?? :cool: :cool: :cool:
Chciała by grać,ale niestety nie gram,a ta kapelka Beltain w klimacie Dead Can Dance,jak wpiszesz w wyszukiwarce nazwę to zobaczysz ich stronkę.wokalista nazywa się Sebastjan Madejski :D

A Ty czego słuchasz,jeśli wolno zapytać :?:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
meren-re
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 237
Rejestracja: 19 cze 2005, o 00:00

Post autor: meren-re » 4 lip 2005, o 09:25

ama pisze:
meren-re pisze:

łoj, to niestety nie podchodze pod nic wyżej wymienionego.. :( (tylko pod Dead Can Dance :) ) a od Agnieszki Osieckiej lubie bardzo teksty... nawet na jednym konkursie recytatorskim miałam recytować jeden tekst :) ale w końcu recytowałam Edyte Geppert :>
a grasz na czymś?? :cool: :cool: :cool:
Chciała by grać,ale niestety nie gram,a ta kapelka Beltain w klimacie Dead Can Dance,jak wpiszesz w wyszukiwarce nazwę to zobaczysz ich stronkę.wokalista nazywa się Sebastjan Madejski :D

A Ty czego słuchasz,jeśli wolno zapytać :?:
oczywiscie, że wolno :) gotyk i metal symfoniczny. Czasem pokuszę się na cos delikatniejszego, a czasem na coś dużo duzo mocniejszego, ale to raczej rzadkie odchyly są... :>
[size=75]Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe.[/size]
[size=59] Imiona i nazwiska zostały zmienione. Wszelka zbieżność jest przypadkowa[/size]

[color=red][b]>>Kocham Mojego Przytulanka :):*<<[/b][/color]
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 4 lip 2005, o 09:51

meren-re pisze:
oczywiscie, że wolno :) gotyk i metal symfoniczny. Czasem pokuszę się na cos delikatniejszego, a czasem na coś dużo duzo mocniejszego, ale to raczej rzadkie odchyly są... :>
Czyli ostre klimaty,a gotyk też lubię,choć może często nie słucham :)
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
meren-re
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 237
Rejestracja: 19 cze 2005, o 00:00

Post autor: meren-re » 4 lip 2005, o 12:37

ama pisze:
meren-re pisze:
oczywiscie, że wolno :) gotyk i metal symfoniczny. Czasem pokuszę się na cos delikatniejszego, a czasem na coś dużo duzo mocniejszego, ale to raczej rzadkie odchyly są... :>
Czyli ostre klimaty,a gotyk też lubię,choć może często nie słucham :)
buziak dla Ciebie za ten gotyk ;) w sumie tak od siebie tez posyłam ;) a z gotyku to, co słuchasz?? (chcesz podyskutowac o muzyce, to zapraszam na temat :Muzyka do wszystkiego ;) )
[size=75]Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe.[/size]
[size=59] Imiona i nazwiska zostały zmienione. Wszelka zbieżność jest przypadkowa[/size]

[color=red][b]>>Kocham Mojego Przytulanka :):*<<[/b][/color]
aneta22
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2004, o 00:00

Post autor: aneta22 » 4 lip 2005, o 15:22

kino , kino i jeszcze raz kino , alechetnie siegam tez po dvd.jestem troszke wybredna , nie lubie fantastyki, komedii romantycznych . wole dramaty - cos co wgniata w fotel i pozwala na glebsze refleksje, przemyslenia.
filmy ktore waro polecic:ONO;tworczosc P.ALMODOVARA;SKAZANY NA WOLNOSC-DVD czy ZIELONA MILA. stare klasyki ale warte obejrzenia. :D :D :D
Kolysanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Deutschland

Post autor: Kolysanka » 4 lip 2005, o 22:46

Zielona mila - az lza sie w oku kreci... ale dlaczego nie komedia romantyczne? zawsze poprawiaja mi humor.... :D zeby takie historie dzialy sie naprawde :cool:
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 9 lip 2005, o 00:52

¦piew,bo dziś miałam koncert,lubę stać na scenie,ten dreszczyk emocji i wogóle :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
nightangel
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 mar 2005, o 00:00

Post autor: nightangel » 10 lip 2005, o 13:14

podróże, konie, kino, karty
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 10 lip 2005, o 13:28

Oczywiście pisanie- obecnie bloga,ale nie tylko :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
crimson_queen
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2005, o 00:00

Post autor: crimson_queen » 12 lip 2005, o 19:29

pozwolicie, że się dołączę ;)

ee, moją pasją jest przede wszystkim muzyka... gram od jakiegoś czasu na gitarze elektrycznej, słucham: Pearl Jam, Nirvana, REO Speedwagon, Dover, Alice In Chains, Queens Of The Stone Age i inni... potem medycyna - właśnie to zamierzam studiować. :cool: oprócz tego lubię (czasem wręcz muszę) pisać, bardzo mnie to uspokaja...
"The lady whom I feel maternal love for
Cannot look me in the eyes
But I see hers and they are blue
And they cock and twitch and masturbate"
Awatar użytkownika
Lady_Karen302
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 7 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Lady_Karen302 » 13 lip 2005, o 09:26

a ja uwielbiam czytać i malować....niestety pęd życia codziennego nie pozwala mi na to tak często jakbym chiała :cry:
Awatar użytkownika
czarna86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 14 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: czarna86 » 13 lip 2005, o 18:23

sport
polityka
stare fury
piekne kobiety :twisted:

mozna powiedziec ze typowo"meski"rozrywki ale ja nie dziele rzeczy wg takich kryteriow
" moje życie pełne było przykrych doświadczeń-dlatego dziś na świat przytomnie patrzę "
ficus88
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 25 mar 2005, o 00:00

Post autor: ficus88 » 13 lip 2005, o 19:00

film
fizyka
siatkówka i piłka nożna (futbol tylko w tv)
polityka

:wink:
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najodleglejsze gwiazdy...
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 13 lip 2005, o 20:02

uwielbiam czytać.. w stanie desperacji wszystko mi jedno co :lol: a jeszcze bardziej uwielbiam morze :serducho: i długie spacery plażą.. w praktyce wygląda to tak, że biorę książkę i uciekam nad morze :D do sesji letniej też się uczę na plaży (przez hydrochemię spaliłam sobie plecy :lol: )
marzy mi się mały drewniany domek nad morzem, najlepiej gdzieś na Helu :) ewentualnie jakieś mieszkanko z widokiem na morze w Gdyni lub Sopocie (Gdańska nie lubię :P ) rodzice się ze mnie śmieją że powinnam zostać latarnikiem albo pracować na platformie wiertniczej :lol: :lol: :lol: coś w tym jest :wink:
kylie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: skotland

Post autor: kylie » 14 lip 2005, o 17:35

robi sie gotowanie, smakowanie...
arogancka.
Awatar użytkownika
Tulipanek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 119
Rejestracja: 27 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Cork/ 3miasto

Post autor: Tulipanek » 16 lip 2005, o 15:32

uwielbiam czytac i jezdzic na rowerze. Gotuje z przyjemnoscia. Jednak najwieksza moja pasja jest tworzenie czegos z gliny, gipsu...kocham malowac i wywolywac zdjecia. Moge o tym opowiadac godzinami.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2005, o 17:02 przez Tulipanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 17 lip 2005, o 14:17

w skrócie:
świetne zdjęcia. najlepsze. warto obejrzeć:
http://hubblesite.org/gallery/album/ent ... r2004046a/
warto poczytać:
http://www.aik.magazyn.pl/

i najpiękniejsze, choć (podobno) niewidoczne... najgroźniejsze. odległe ale przerażające. ktoś śmiał nazawć je 'zwyrodniałymi gwiazdami'. nie wszyscy wierzą w ich istnienie. masa teorii, domysłów i niedopowiedzeń. ciekawy artykuł odpowiadający na najciekawsze pytania ;) polecam:

http://serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34137,592455.html
(mam nadzieję, że nie beędzie problemu z dostępnością tej stronki)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2005, o 15:33 przez iluzja_oh, łącznie zmieniany 1 raz.
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 17 lip 2005, o 15:26

A ja znów napisałam nowy tekścik piosenki,ech to kocham :!: :D Pisać,pisać,pisać :D :D :D :!: :!:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 17 lip 2005, o 16:15

kontra:
(tylko dla zainteresowanych, można usnąć;)
http://serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34135,2637404.html

mnie, po prostu, interesuje Wszechświat. i zazwyczaj odnajduję odpowiedzi na pytania, te najprostsze, najbardziej banalne. ale także na te, które do głowy mi nigdy nie przyszły. sama frajda- dowiedzieć się, co się stanie kiedy... a tu już jest nieskończenie wiele scenariuszy. na początek, w serwisach astronomicznych, warto spojrzeć na 'ciekawostki' ;)
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
XagniechaX
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 183
Rejestracja: 13 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: XagniechaX » 17 lip 2005, o 20:00

moim hobby jest wolontariat na rzecz zwierząt (obecnie działam w 2 schroniskach), muzyka hard core i metal :twisted:
jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych psów i kotów- ZAJRZYJ!
Kicienka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 6 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Kicienka » 2 lis 2005, o 19:05

sport (tenis,koszykówka,basen),czytanie książek, kino,słuchanie muzyki, pocałunki;) Żyje na maksymalnych obrotach i nie wyobrażam sobie inaczej, choć znajduje czas na to żeby się wyluzować.
ODPOWIEDZ